نشانه هایی که تهمت بود خشمگین در تولسا

ایده های تماشای رئیس جمهور از خواندن یک prompter مانند تماشای یک مرد لغزش به خفتبار. سو Ogrocki / AP

توسط NEWS-SINGLE در 2 تیر 1399
سو Ogrocki / AP

در پایان مه تاریخ ثبت است که آشکار ترین چیزی که در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در تولسا شب گذشته بود و راه آن را تحت پوشش تمام شبکه های خبری. CNN و MSNBC و فاکس نیوز به حال plumped این رویداد به عنوان اگر آن را حرفه ای کاسه. مجریان و خبرنگاران vamped ساعت قبل از بازی تجزیه و تحلیل و در صحنه رنگ عکس به عنوان بزرگ kickoff با نزدیک شدن. و سپس لحظه ای وارد شده و این زمان برای تفسیر به پایان رسید و ... تنها فاکس رفت جلوتر و پخش این تجمع است.

من انجام دور با من از راه دور رقص را از یک کانال به بعد. در روباه رئیس جمهور خواهد بود mugging و bellowing خود را به عنوان جمعیت رفت و با چند کلیک دور در دو لیبرال شبکه من می خواهم پیدا کردن لنگر – Nicolle والاس Wolf Blitzer—محاصره با صاحب نظران هالیوود مربع-مد. در تقسیم صفحه نمایش و یا یک گوشه جعبه شما می توانید ببینید که رئیس جمهور پرسه زدن و اغتشاش فوران بی صدا. در ضمن لنگر و صاحب نظران اطمینان از بینندگان خود که منظره آنها نیست اجازه دادن به آنها را بشنود بود وحشتناک.

چه انتخاب برای شنبه شب مشاهده: شما می توانید یک preening لاف زن احاطه شده توسط lickspittles غوغای نشانه و یا شما می توانید از تماشای مغلوب ساختن پیشی جستن در راهپیمایی خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال امید زیادی برای تجمع اول خود را پس از همه گیر ("این Covid" در مغلوب ساختن پیشی جستن lingo) آغاز شد. در گردهمایی پنج شنبه بعد از ظهر جمهور گفت: "ما در حال رفتن به در اوکلاهما. و آن جمعیت مانند من حدس می زنم هیچ کس را قبل از دیده می شود. ما فوق العاده فوق العاده ای درخواست برای بلیط مانند من فکر می کنم احتمالا هرگز اتفاق افتاده سیاسی قبل از." غیر معمول استفاده از "من حدس می زنم" و "من فکر می کنم" یک دال از رئیس جمهور شکسته نفسی کاذب: او می دانست لعنت به خوبی با Trumpian اخلاص او رفتن به شکستن برخی از سوابق حضور و غیاب در تولسا.

آن را روشن نمی کردن که راه به جهان می داند با وجود بهترین تلاش های خود را مبلغینی به اصرار در غیر این صورت. خوش بینانه ترین برآورد قرار دادن BOK عرصه در دو سوم کامل. به عنوان دوربین های اسکن هکتار از صندلی های خالی فاکس نیوز, لنگر, یک یقین incurious مرد به نام جسی Watters گفت: او بینندگان "به نظر می رسد بسته بندی شده!" (که بله جاوا believe—me یا من lyin' دوربین ؟ ) مغلوب ساختن پیشی جستن پایین-لایحه گرم تا عمل—اعضای مختلف خانواده اش بیشتر—وانمود به تعجب در اندازه جمعیت تبدیل نگاه خود را به سمت بالا به عنوان اگر آنها جاسوسی مردان در MAGA کلاه دار زدن از rafters.

های مختلف گزارش های خبری به ما گفت که رئیس جمهور خشمگین بود پایین تر از حد انتظار مردم در انتخابات و در ابتدا وجود دارد و نشانه هایی از آن است. برای یک چیز او در زمان این مرحله بیشتر یا کمتر در زمان و با توجه به برنامه; در لذت بخش تر موارد او خوشحال در انتظار پشت صحنه طولانی تر شدن تنش و اجازه دادن به جمعیت را افزایش درجه حرارت فقط از کامل جوش. و سپس پس گرفته مرحله در تولسا او قلم معمول بداهتا gests و سوتی مردی که بالاترین آرمان است به مرکز توجه یک عاشقانه جمعیت. به جای او فرو مستقیم به خود اسکریپت اظهارات آنها به عنوان unspooled از اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته.

تماشای مغلوب ساختن پیشی جستن و خواندن از یک prompter مانند تماشای یک مرد لغزش به راست قنتد, ژاکت: این ادا و اصول های گله سفت حرکت شانه ها از یک سمت به سمت. "من ایستاده قبل از اینکه شما می گویند ..." هرگز از آن طول می کشد طولانی است. در تولسا این کسب و کار مانند بهره وری هر چه علت آن به سرعت کاهش یافته و رئیس جمهور کاهش یافت و به او آشنا ربط بازگشت در حال حاضر و پس از آن برای سخنرانی آماده. او با استفاده از خطوط خود را speechwriters ارائه کرده اند او راه یک شناگر با استفاده از یک استخر دیوار: لمس و فشار و سپس او را خاموش. (یک pro-tip برای مغلوب ساختن پیشی جستن ناظران: شما می دانید که او پشت در prompter زمانی که او متوقف می شود gesticulating با هر دو دست. هنگامی که هر دو دست در بازی او را برگردان های ترسناک.)

او برای یک ساعت و 40 دقیقه است. او به جمع آوری قدرت و حجم را به عنوان او رفت و کار را از طریق مجموعه ای از قطعات مورد جانبازان اداره "چینی ویروس" این دست و دل باز دموکرات خواب آلود جو بایدن در—بایدن را—زير زمين و طلایی اش در مورد تهمت مذاکرات با بوئینگ بر سر قیمت جدید ریاست جمهوری هواپیما (یک حساب کاربری است که زخم در اطراف به ناتو و آنجلا مرکل و سربازان برداشت از آلمان و سپس به ... موریل Bowser?). هرج و مرج دوره مغلوب ساختن پیشی جستن داستان نگاهی است که اغلب سخت به دنبال علت معمولا به رئیس جمهور عجیب و غریب مختصر. کلمه "آنها" برای مثال اغلب به نظر می رسد در back-to-back جملات متفاوت نامشخص مرجع. در یکی مختصر span شنبه شب آنها می خواستند برای لغو یخ به مبارزه با مردمان بد و باز کردن پست الکترونیکی خود را. گاهی اوقات به نظر می رسد او به صحبت خصوصی زبان مشترک تنها میان خود و پیروان خود را.

حتی پس از آن اغلب اتفاق می افتد که رئیس جمهور مخاطبان پرچم قبل از او می کند و مغلوب ساختن پیشی جستن است برای از خواب بیدار شدن آنها را با چیزی تازه است. پس از آن در تولسا. "مردم به من گفتند: چگونه شما آن را," او گفت:. "به من بگو چه چاره کنم؟'" به عنوان یک مثال از اینکه چگونه به شدت او را تحت درمان با "جعلی اخبار" گفت: داستان از معروف لرزان پیاده کردن یک سطح شیب دار در وست پوینت در هفته گذشته و از او نامشخص گرفتن در شیشه ای از آب او sipped از طی سخنرانی خود به فارغ التحصیلی دانشجویان وجود دارد.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان نزدیک به 15 دقیقه به داستان. او میدادند راه رفتن خود را به پایین سطح شیب دار نه یک بار بلکه دو بار. پیروزمندانه او با نوشیدن یک لیوان آب بدون لرزش و پس از آن پرتاب شیشه ای کنار نمایشی قبل از تبدیل دور در انزجار.

بنابراین این کشور تحت درمان قرار گرفت و به منظره خیره کننده: رئیس جمهور ایالات متحده تقلید کاریکاتوری از رئیس جمهور ایالات متحده به عنوان او تعریف شده توسط بی وقفه دشمن سپاه مطبوعات. آن را عجیب و غریب آن را پست مدرن ، آن بود در عین حال یکی دیگر از توهین به شأن ریاست جمهوری ، همچنین این bravura عملکرد یک شومن در دستور پر از هدایای خود را – ضروری نمایش برای هر کسی که می خواهد به درک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا افرادی که او را دوست دارم. و مگر اینکه شما به تماشای زندگی می کنند در فاکس نیوز, شما احتمالا آن را از دست رفته.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

آخرین مطالب