تخته سنگ ستاره مستندات و دره سیلیکون جنگ علیه رسانه ها

تصویر توسط بن Wisemanدر ژوئن 22 بازدید کنندگان برای تخته سنگ ستاره Codex یک مدت طولانی وبلاگ از نفوذ قابل توجه

توسط NEWS-SINGLE در 19 تیر 1399
A blurred portrait of a man covered with internet pages of New York Times articles and empty pages.
تصویر توسط بن Wiseman

در ژوئن 22 بازدید کنندگان برای تخته سنگ ستاره Codex یک مدت طولانی وبلاگ از نفوذ قابل توجهی کشف شده که در سایت cerulean بنر و سفید شدن وردپرس طراحی طرح شده بود جایگزین بی ثمر سفید طرح است. در جای معمول خود کاتالوگ چند میلیون کلمه داستان, کتاب, بررسی, مقالات و miscellanea و همچنین به عنوان حداقل به عنوان حجیم یک بایگانی از تفسیر خواننده شد یک پست غیر معمولی اختصار. "پس" از آن آغاز شد: "من از نوع حذف وبلاگ. با عرض پوزش. در اینجا من توضیح." خداحافظی پست نسبت داده شده بود و تقریبا همه از این وبلاگ نوشته از زمان آغاز آن در سال 2013 به اسکات الکساندر مستعار یک منطقه خلیج روانپزشک—عنوان "تخته سنگ ستاره Codex" ناقص است مقلوب از نام مستعار—و آن را مطرح یک دلیل منطقی برای این آنلاین خودسوزی.

"هفته گذشته من به نیویورک تایمز تکنولوژی خبرنگار که در حال برنامه ریزی برای نوشتن یک داستان در تخته سنگ ستاره Codex" این پست را ادامه داد. "او به من گفت که این امر می تواند یک مثبت بیشتر قطعه مورد چگونه ما بودند جالب محل تجمع مردم در فن آوری و چگونه ما جلوتر از منحنی در برخی از جنبه های کروناویروس وضعیت است." در اوایل ماه مارس, الکساندر پیشنهاد کرده بود که خوانندگان خود شروع به آماده شدن برای فاجعه بالقوه و بررسی گسترده موجود در ادبیات پزشکی به رهبری او را به این نتیجه رسیدند که با وجود زود راهنمایی توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به خلاف ماسک شد و به احتمال زیاد برای اثبات مفید تر از نه. یک ماه بعد او به عقب نگاه کرد و در هوا و جایزه خود را به "جامد ب-"—کامل نیست اما حداقل دقیق تر از رسانه های خبری که با چند استثنا قابل توجه او نوشت: "نه تنها نتوانست به اندازه کافی هشدار به خوانندگان خود را در مورد این بیماری همه گیر اما به طور فعال تمسخر و condescended به هر کسی که بود صدا هشدار دهنده است." روزنامه نگاران در نظر او بودند به جرم ناتوانی یا امتناع از وزن این نتایج ممکن است. به عنوان او آن را قرار داده, اگر حتی ده درصد خطر ویرانگر همه گیر نباید که شده تیتر? الکساندر که prefaces برخی از نوشته های خود را با یک "epistemic وضعیت" که توسط او نرخ خود اعتماد به نفس را در نظرات به دنبال فکر و رسانه ها هم باید در حال حاضر یافته های آن در سایه های خاکستری است.

پست آخر گفت: "این احتمالا می شده اند یک مقاله بسیار خوب. متاسفانه او به من گفت که او تا به حال کشف شده نام واقعی من و آن را نشان می دهد در این مقاله یعنی doxx من است." الکساندر توضیح داد که او به دلایل مختلف ترجیح می دهند که نام واقعی او است که می تواند به مسلم با حداقل بررسی شود از سمت چپ کاغذ رکورد. به عنوان یک روانپزشک به او مظنون است که روابط خود را با بیماران خود را می تواند به خطر بیافتد اگر آنها آگاه شده خود را "شخصی" وبلاگ که می شود شش صد هزار ماهانه صفحه نمایش. سایت و جامعه آن را مبنای پیدا کرده خود را درگیر در اختلافات و دیرین خود خوانندگان را به درک چرا او خواست او می خواهم انجام می شود بیشتر به استتار هویت خود را. او همچنین نگرانی در مورد سرنوشت خود بیماران باید این کلینیک که برای او کار می کند تصمیم می گیرند او را به آتش کشیدند. همچنین او اضافه کرد که "بی روح" موضوع مهم و شخصی خود را به ایمنی. یکی از نظر اخیرا ادعا شده اند موضوع را به سواتتینگ یک شوخی خطرناک است که در آن یک پلیس SWAT team داده شده است نادرست دلیل به فرود با نیروی نظامی بر قربانی ، الکساندر زندگی ترتیب است جمعی و مسئولیت خود را تمدید به خانواده خود. "من زنده با ده مشاوره ازدواج و مشاوره از جمله یک دختر بچه سه ساله و یک نوزاد" او نوشت: "و من ترجیح می دهم این اتفاق نمی افتد به من و یا آنها را."

اسکندر تجدید نظر به خبرنگار وجدان شده بود بی اثر است. "او گفته است که نیویورک تایمز سیاست شامل نام واقعی و او نمی تواند تغییر کند که" او نوشت. "پس از در نظر گرفتن گزینه های من, من تصمیم گرفتم روی یکی از شما در حال حاضر. اگر هیچ وبلاگ وجود ندارد ، الکساندر گرفته بود کار خود و سایت خود را به عنوان یک جامعه محل جمع آوری موقت گروگان به این امید که این بار را لغو یا داستان و یا اجازه استفاده از نام مستعار. باید خود خوانندگان می خواهم به کمک او رفت و در آنها ممکن است تماس, تکنولوژی, سردبیر یک روزنامه نگار کهنه کار مبتنی بر کاغذ را در سان فرانسیسکو اداره است. در یک پرانتز در کنار او خواسته است که حامیان او باقی می ماند و ادب: "به یاد داشته باشید که شما به نمایندگی از من و SSC جامعه و من بسیار غم انگیز خواهد بود اگر شما یک حرکت تند و سریع به هر کسی. لطفا فقط توضیح وضعیت و از آنها بخواهید برای جلوگیری از doxxing تصادفی وبلاگ نویسان برای کلیک. اگر شما برخی از مرتب کردن بر اساس از مهم tech کسی که نیویورک تایمز در بخش فناوری ممکن است بخواهید برای حفظ روابط خوب با ذکر آن است." این درخواست و مطابقت با شخصیت آنلاین او علنا کشت در طول سال—که از یک نسیم ملایم مدیر آماده سازی برای chaperone یک افراطی گروه از پسران در یک موزه تفرج—اما در این مورد به نظر می رسید به من قرض بدهید deniability قابل قبول برای آنچه که او قطعا می دانست که خواهد شد به عنوان تحریک ،

در هفت سال گذشته S. S. C. تبدیل شده است و شاید برتر عمومی مواجه برگزاری "خردگرا" جامعه و گروه آزادانه وابسته نویسندگان و پاسخ دهندگان که برای اولین بار coalesced در اواسط دو هزار نفر در سایت های اختصاص داده شده به این چشم انداز است که با آموزش و تلاش ما طبیعی شناختی تعصبات را می توان غلبه بر. بسیاری از این افراد در کار یا در اطراف دره سیلیکون—به عنوان ریاضیدانان برنامه نویسان و یا دانشمندان کامپیوتر—و منافع مشترک خود را تمایل به شامل هوش مصنوعی transhumanism یک قدردانی مهارت های تفکر آماری و موثر-نوعدوستی جنبش است.

الکساندر نقش در جامعه دشوار است به محفظهای قرار دادن—کتاب های الکترونیکی خود را جمع آوری S. S. C. پست اجرا می شود به حدود نه هزار صفحه—اما یکی ممکن است اعتبار او را با دو crowning سهم. اول او بوده است در تکامل جامعه را در خود تصویر و کمک به شکل اعضای آن درک از خود را نه تنها به عنوان مجموعه ای از افراد با منافع مشترک و باورهای اما به عنوان یک خرده فرهنگ یکی از آن اصطلاحات در داخل جوک و پانتئون از قهرمانان. دوم او بیش از هر کسی تعریف کرده و اقدام به اجرای هنجارهای اجتماعی از خرده اصرار دارد که آنها تشخیص خود را نه تنها بر اساس داده محور استدلال و منطقی وضوح اما از طریق تقریبا سخت گیر می شه تعهد به گفتمان مدنی. (به عنوان او آن را قرار می دهد "لیبرالیسم فتح توسط جوامع از مردم که موافق قواعد بازی.") اگر یکی از باورهای در دره سیلیکون است که در آینده باید تعیین واقعا بازار آزاد در ایده های یک آزاد از نفوذ نهادی امتیازهای و بدون آلودگی موجود ایدئولوژیک پیوستار تخته سنگ ستاره Codex است که اغلب برگزار می شود تا به عنوان مثال از چه خوبی رفتار اینترنت می تواند مانند نگاه—راز باغ پربار پرس و جو.

الکساندر درخواست تجدید نظر بدستآمده یک واکنش فوری از اعضای روشنفکران محلی در دره سیلیکون و ماهواره ای خود را شاهزاده. ظرف چند روز طومار جمع آوری بیش از شش هزار امضا از جمله روانشناس شناختی استیون پینکر (نویسنده کانادایی این اقتصاددان تایلر کوئن اجتماعی روانشناس Jonathan Haidt این cryptocurrency اوراکل Vitalik Buterin این فیزیکدان کوانتومی دیوید دویچ فیلسوف پیتر سینگر و OpenAI C. E. O. سام آلتمن. بسیار از حمایت الکساندر دریافت و با انگیزه بود به سادگی با یک عشق برای خود نوشتن. وبلاگ نویس اسکات Aaronson, یک استاد علوم کامپیوتر در دانشگاه تگزاس در Austin نوشت: "به نظر من برای SSC به طور دائم حذف خواهد بود یک فکری دست دادن در مقیاس بیایید می گویند جان استوارت میل یا مارک تواین سوزاندن جمع آوری می کند." پاسخ دیگر به نظر می رسید بی دلیل با این موضوع در دست. الکساندر به حال نام این خبرنگار در سوال اما سابق سرمایه داری و cryptocurrency علاقه مندان Balaji Srinivasan که دارای یک ستیزه جو توییتر شخصیت توییتی—برخی از سه ساعت بعد از این پست و به نظر می رسد در 2:33 A. M. در سان فرانسیسکو—که در این مثال از "روزنامه نگاری به عنوان غیر مبتنی بر رضایت طرفین تهاجم به حریم خصوصی برای سود" شد حسن نیت ارائه میدهد از Cade متز یک تکنولوژی نویسنده معمولا با توجه به مشتاق داستان در مورد هوش مصنوعی. اسکندر درخواست برای مدنیت رفت و توجهی نشد و متز و ویرایشگر آب گرفتگی شد با عصبانی پیام. در یکی دیگر از صدای جیر جیر Srinivasan تبدیل به آدرس Silicon Valley سرمایه گذاران و کارآفرینان و C. E. O. s: "نیویورک تایمز سعی doxx اسکات الکساندر برای کلیک. فقط آبونه نشدن تغییر نمی دهد زیاد است. آنها می توانید استطاعت آن است. چه خواهد شد در حال انجماد ، توسط RTing #ghostnyt شما متعهد به صحبت کردن به NYT خبرنگاران و یا آنها را به نقل از. به طور مستقیم اگر شما چیزی بگویم."

دیگر چهره های برجسته در دره سیلیکون از جمله پل گراهام از بنیانگذاران مهمترین راه اندازی انکوباتور, Y ترکیب به دنبال کت و شلوار. گراهام انتظار نیست, به عنوان بسیاری از به نظر می رسید که این مقاله ثابت خواهد بود "ضربه قطعه," او نوشت. "این آشکار است که بسیاری از نگرانی در آن خواهد بود ، چند می خواهم که از 10 سال پیش. اما آن را خطرناک تر هم برای ایده های در حال حاضر نسبت به 10 سال پیش و اکنون نیز کمتر قابل اعتماد است." این جو از خطر و بی اعتمادی باعث موجی از تئوری های توطئه: الکساندر بود که "doxxed" و یا "لغو" به دلیل حمایت خود را از ایالت میشیگان و استاد را متهم به نژادپرستی و یا این که او می خواهم به تازگی نوشته شده است و در مورد دوست نداشتن خود را برای paywalls و یا به دلیل بار بود که به سادگی ترس از مستقل قدرت با افتخار گمراه تخته سنگ ستاره مستندات تاريخی است.

گسترش چنین استادانه درست حدس بود به سختی متناسب با چشم انداز از تخته سنگ ستاره Codex به عنوان یک سنگ محک از صبر و سردی. الکساندر اولیه حساب خود ارز با متز به نظر می رسید که کشت تشدید. برای یک چیز, S. S. C. کد اولویت معنایی دقت اما متز—اگر اسکندر حساب گرفته شود در آن کلمه—پیشنهاد کرده بود به "doxx" الکساندر اما به د گمنام او. علاوه بر این به نظر می رسد دشوار است به درک که یک روزنامه نگار حرفه ای از متز تجربه و ایستاده خواهد اطمینان از یک موضوع به خصوص در آغاز یک فرایند است که او برنامه ریزی شده برای نوشتن یک "عمدتا مثبت" داستان; اگرچه اغلب به نظر می رسد برخی از سردرگمی در مورد این موضوع در دره سیلیکون روزنامه نگاری و روابط عمومی هستند متمایز شرکت. در نهایت مدل کسب و کار از زمان کمی برای انجام با تعقیب "کلیک" فی نفسه و حتی اگر آن را بدون احترام به خود روزنامه نگار خواهد کرد که پیگیری کلیک شد بهترین خدمت توسط د-anonymization از "تصادفی وبلاگ نویس است." این باراگر چه سیاست خود اجازه استثنا برای انواع دلایل نیز در کنار شفافیت و پاسخگویی است که همراه با استفاده از نام واقعی. S. S. C. هواداران در توییتر بود سریع به شناسایی برخی از بار های اخیر امتیازات به pseudonymous نقل قول—ویرژیل تگزاس یک شرکت میزبان پادکست "تجاري تله خانه" ذکر شده بود عنوان شد Banksy و یک عضو داعش—که اگر این به اصطلاح تناقضات شد dispositive اثبات کاغذ راز دستور کار, به جای یک ad-hoc و شاید دست و پا چلفتی استفاده از یک سیاست انعطاف پذیر. تا به حال این موضوع شده است با Facebook و آن ستیز اعتدال سیاست هایی که اعمال می شود در همین ad-hoc و گاهی اوقات دست و پا چلفتی راه واکنش در سیلیکون ولی به احتمال زیاد بیشتر شده است بزرگوار.

تا همین اواخر من یک نویسنده برای مجله بارو این ایده است که هر کسی در سازمان magazine مستقیم خواهد بود یک خبرنگار را به یک تو رفتگی در دیوار نویس چرا که او مانند paywalls یا او را ترویج یک دادخواست در مورد یک استاد و یا واقعا به هر دلیل دیگر مضحک است; داستان ظهور از گاه به گاه تعاملات بین کنجکاو خبرنگاران و overtaxed ویراستاران. شاید متز بود مصاحبه در مورد چیزی در دره سیلیکون حس خوب در coronavirus یافت اسکندر پست و فکر او می خواهم به آن نگاه کنید. (متز کاهش یافته است به نظر ضبط و یک سخنگوی این بار با صدور این بیانیه به شرح زیر: "ما نمی اظهار نظر در مورد آنچه که ما ممکن است یا ممکن است انتشار در آینده است. اما زمانی که ما در گزارش انتشار و یا شخصیت های با نفوذ هدف ما این است که همیشه به همه خوانندگان دقیق و اطلاعات مربوطه ما می توانیم.")

اما خردگرایان با وجود تثبیت خود را با شناختی تعصب بخوانید و به احتمالات یک آینه معنی دار الگوی. الکساندر که نقش شده است برای کمک به توضیح دره سیلیکون به خود گرفته بود تا به عنوان یک طلسم و یک شهید در مبارزه در برابر بارکه در توییت Srinivasan, گراهام و دیگران بود که داوطلب خدمت سربازی به عنوان یک پروکسی برای تمام gatekeepers—این داوران از آنچه در آن است و نه O. K. می گویند و چه کسی مجاز است به موجب هویت خود را به آن می گویند. به عنوان Eric Weinstein یک پادکست میزبان و مدیر عامل در Peter Thiel سرمایه گذاری شرکت توئیتر خود نوشت: "من بر این باورند که فعالیت گرفته است." در اینجا بود که برای اولین بار سالوو در یک جبهه جدید در جنگ فرهنگ.

دمای واکنش تنها به نظر می رسید به صعود به عنوان شایعه است که متز علاقه تخته سنگ ستاره Codex ممکن است محدود به الکساندر هشدارهای زودهنگام در مورد کوروناویروس. پیام از متز منتشر شده در توییتر و ق نشان داد که پیشنهادهای خود را به S. S. C. ارقام به حال با اشاره به این وبلاگ خوانندگان با چنین صفت به عنوان "قدرتمند" و "جالب" و اشاره کرد که S. S. C. بود "بسیار تاثیر گذار صدا نه تنها با tight-knit جامعه در نظر اما با برخی از چهرههای تاثیرگذار در سیلیکون ولی و فراتر از آن." این خنثی noncommittal عبارت بودند ominously تفسیر گرفته شده به عنوان یک نشانه است که خبرنگار ممکن است کار بر روی چیزی غیر از نور چاپلوس داستان. در جولای 1st, یک منطقه خلیج وکیل که توییتر زیستی می خواند "به فلسفه رواقیون مهندسی blockchains, حکومت, اقتصاد, InfoSec, 2A" توییتی "برخی منابع در داخل tell me @CadeMetz در حال اجرا است در اطراف اگر درخواست @slatestarcodex meetups شد "همه مردان سفید' و اینکه آیا 'نظر بودند در تلاش برای جذب مردم به برتری.' کلمات نمی تواند بیان چقدر من می خواهم برای دیدن @nytimes رایت برای این است." اسکندر حامیان آنها کار خود را به tizzy در مورد یک داستان است که تا به حال منتشر نشده است و برای همه آنها می دانستند که هرگز خواهد بود. الکساندر گفت: من از طریق e-mail است که او می خواهم "بدست کلمه ای که بیشتر از دشمنان و افراد متصل به حوادث شرم آور در زندگی من مصاحبه شد همه بعد از من رفت و با پست وبلاگ من." بعد از آن او تصمیم گرفت برای پاسخ به تنها تعداد کمی از سوالات من.

آنچه که در نهایت تبدیل به عقل جامعه به حال خود دور ریشه در نگر Listservs از اوایل عصر اینترنت. اما از آن زمان شکل به عنوان یک شناسایی حرکت در یک وبلاگ به نام LessWrong بود که در سال 2009 ساخته و نگهداری می شود توسط یک دستگاه-هوش محقق و سابق ارتدوکس یهودی به نام الیعزر Yudkowsky یک تیز و برنده autodidact بهترین و شناخته شده برای بی تو متن به نام توالی و همچنین به عنوان یک دو-هزار-صفحه fanfic سری به نام "هری پاتر و روش عقلانیت." LessWrong بود در میان بسیاری از چیزهای دیگر یک فروم برای بیان اوایل نگرانی در مورد وجودی خطر ناشی از فراری هوش مصنوعی آن را جذب چنین همکاران به عنوان آکسفورد محقق Nick Bostrom و آزادیخواه-تکیه اقتصاددان رابین Hanson که در وبلاگ خود, غلبه بر تعصب در خدمت به عنوان یک پیشرو. در زمان جنبش خردگرا توسعه یافته به سمپوزیوم برای خونسرد داده محور گفتگو در مورد اقتصاد, فلسفه علوم اجتماعی و فرهنگ گرفته تا در روح منطقی آرامش. شاید بزرگترین سهم از توجه خود را به آن اختصاص داده شده فراشناختی elucidations از ابزار عقل و قهرمانانه تلاش برای پاکسازی خود از تعصبات رایج و مغالطه است. جامعه رشد راحت با خصوصی خود را واژگان یکی تقریبا طراحی شده بود و دلهره آور به خودی ناآشنا با مفاهیم "توسط" و یا "motte-و-بیلی مغالطه است."

تحت تاثیر منطقه خلیج counterculture برجسته کسری از جامعه توسعه یافته به جهان نیست که خود را disinclination به رعایت کنوانسیون: آنها اغلب در زندگی جمعی شهرک آزمایش با nootropics و عمل polyamory. در "هوش مصنوعی نه نفرت شما" عالی کلی از عقل تاریخچه و بحث روزنامه نگار انگلیسی تام Chivers یادداشت ها با یک avuncular گرما که اکثر خردگرایان به نظر می رسد قانون اساسی ناتوان از عادی بحث کوچک. آنها, اما تمایل به ایجاد هر گونه بیکار ادعا به موضوع یک گزاره شرط یک تفریح و سرگرمی است که خود را مظهر اعتقاد است که شما فقط می توانید به وضوح فکر می کنم در مورد ارزش مورد انتظار از نتیجه اگر شما پوست "در بازی" و یا شخصی در خطر است. (قبل از انتشار Chivers کتاب الکساندر wagered یک هزار دلار است که آن را نمی خواهد در حال حاضر یک تصویر منفی از عقل جامعه و برنده شد.)

الکساندر شروع به عنوان یک کمک کننده به LessWrong و مرکز عقل جاذبه او را دنبال کرد و در سال 2013 به تخته سنگ ستاره Codex. به عنوان یک عضو برجسته جامعه ای که نمایش هویت شخصی که به لحاظ نظری غیر مادی به منطقی مسائل او تنها گاهی اوقات می یابد آن را مربوط به ذکر جزئیات زندگی خود را, اما آن خطوط به اندازه کافی آسان برای پیدا کردن آنلاین. او هنوز چهل. او در جنوب کالیفرنیا و با حضور یک برگ لیبرال-هنر در غرب جایی که او برنده بورس تحصیلی برای مقطع کارشناسی خود را در فلسفه است. او با حضور در مدرسه پزشکی خارج از کشور, آیا بشر در هائیتی و زندگی در غرب قبل از او برداشته تا در منطقه خلیج است. الکساندر توصیف کرده است خود را به عنوان یک "غیر جنسی heteroromantic" و نیز تمرین polyamory که ذکر شده است در این وبلاگ و در برخی از زندگی در شکل عمدی جامعه است. او طول می کشد یک بررسی سالانه خود خوانندگان و غالبا گزارش در الگوهای او در می یابد به ویژه هنگامی که آنها انشعاب از انتظارات است. "میانگین ضریب هوشی در 130s," او نوشت: در سال 2016. "مردان سفید پوست هستند که در مقایسه با نسبت جمعیتی اما تا همجنسگرایان و به خصوص فراجنسیتی مردم است."

در این وبلاگ الکساندر تلاش برای تنظیم یک مثال به عنوان یک حساس محترمانه و انسانی مخاطب و حتی در آن زشتى کار خود را هرگز خسته کننده است; داستان است لذتبخش عجیب و غریب و استدلال اغلب متضاد با منطق و درخشان است. او بارها اجازه داده است که یک موقعیت قبلی او گرفته شده اشتباه است—مشاهدات خود را از ترانس مردم یک مثال عمده—و کمک به درک در میان مردم می خواهم که به حق در مورد همه چیز که بخشنده پذیرش خود خطا (یا "حالت شکست") باید به عنوان یک وضعیت حرکت می کند و نه چیزی به آبرو. اسکندر ترمینال تعهد او گفت: بارها و بارها این است که به اصل "از موسسه خیریه" یک اصطلاح فنی او قرض گرفته شده از فيلسوفان تحليلی W. O. V. Quine و دونالد دیویدسون و کمی repurposed به این معنی که اسکندر پس از آن قرار داده است "اگر شما نمی فهمم چگونه کسی می تواند احتمالا معتقدم چیزی به عنوان احمق به عنوان آنها انجام دهید این است که بیشتر احتمال دارد عدم درک خود را در بخشی از یک شکست از عقل در انتظار آنهاست."

بسیاری از خردگرا مبادلات شامل پر جنب و جوش اگر donnish استدلال در مورد پیچیده فکر آزمایش; معروف ترین و جالب ترین مثال از LessWrong رهبری به طور اجتنابناپذیری به این نتیجه رسیدند که هر کسی که خواندن این پست و بلافاصله به کار برای ایجاد یک superintelligent A. I. خواهد یک روز با توجه به موضوع آن ، دیگران منعکس نزدیک پاتولوژیک تعهد به اختراع مجدد چرخ با استفاده از زبان نظریه بازی ها به توضیح ریاضی را با دقت برخی از واقعیت های زندگی اجتماعی است که هر کسی روت در علوم انسانی به احتمال زیاد قبول می کرد ، یک اقلیت مسائل که در حال ستیز و در زمان حمله. این گفتگو در مورد نژاد و ژنتیک و یا بیولوژیکی تفاوت بین دو جنس را به حق کشیده انتقاد از خارجی ها. خردگرایان معمولا اشاره است که این بحث نشان دهنده بخش کوچکی از جامعه را در مجموع فعالیت های است که آنها در مقایسه با نسبت جمعیتی در بخش نظرات از S. C. C. کوچک اما با صدای بلند و مداوم گروه یک که شامل مثلا استیو Sailer دستفروش "علمی نژادپرستی است."

الکساندر به مدت طولانی مضطرب بیش از احتمال است که حضور این حاشیه ارقام می تواند لکه دار کردن شهرت این وبلاگ و جامعه خود را. در اواخر سال 2013 منتشر شده او "ضد ارتجاعی پرسش و پاسخ" سی هزار کلمه پست در حال حاضر به عنوان یکی از اولین سهم مهمی در به عقل کانن. پست توصیف جهان از نظر یک گروه متمرکز در اطراف یک شکل به نام کورتیس Yarvin همچنین به عنوان شناخته شده Mencius Moldbug که "neoreactionary" views—از جمله باز تمایل برای ترمیم فئودالیسم و نژادی سلسله مراتب—کمک به فکری عادی از آنچه شناخته شده به عنوان alt سمت راست. الکساندر می تواند ممنوع neoreactionaries از خود را در بخش نظرات اما بر اساس این دیدگاه که ننگین ایده ها باید countenanced و رد و نه از چپ به افزوده شدن وضعیت ممنوع دانش او استدلال خود را به طور جدی و در تقریبا خنده دار از ظهر—حتی در خطر است که او ممکن است به من قرض بدهید و آنها را مشروعیت. در نهایت او محدود و یا محدود برخی از "فرهنگ جنگ" موضوعات. هنوز خردگرایان' به طور کلی تمایل به پیگیری منظم مبادلات در اعتراض موضوعات اغلب با هیولا مردم باقی مانده است نه تنها یک نقطه از غرور اما یک سازنده بخشی از خرده فرهنگ را خود درک.

آنها داده اند بندر امن برای برخی واقعا فاحش ایده ها و نظرات بحث برانگیز شده اند محدود به نظرات. آن را به طور گسترده ای گمان در S. S. C. جامعه به عنوان مثال استدلال مهندس جیمز Damore را بدنام گوگل یادداشتی که برای او از کار اخراج شده بودند به طور مستقیم از یک S. S. C. پست که در آن الکساندر بررسی و تایید تحقیقات بیولوژیکی ذاتی تفاوت بین مردان و زنان است. (به عنوان معلوم شد Damore یادداشت نوشته شده بود قبل از ارسال وجود دارد قابل توجه همپوشانی بین آنها است.) آن باقی مانده است و ممکن است که الکساندر بخار وبلاگ خود را نه به این دلیل که او فکر آن را نیروی متز در دست نیست اما از آنجا که او می ترسید که یک بار خبرنگار نمی خواهد که به بهم زدن در اطراف برای مدت طولانی به نوبه خود یک دلیل معتبر برای منفی پوشش.

یکی از اسکندر به خصوص بحث برانگیز, نوشته های, نوشته شده در مدت کوتاهی پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات در زمان این سوال که آیا آن را دقیق به تماس رئیس جمهور نژادپرستی "آشکار است." اسکندر با وجود خود را بدون ابهام میلی برای رئیس جمهور و تایید شده (در نوسان متحده) از هیلاری کلینتون ارائه شواهد برای معنایی ادعا می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن را اعمال نمی واجد شرایط به عنوان "آشکار" نژاد پرستی. (الکساندر است که با وجدان در تلاش های خود را به عنوان جامعه دوست دارد به آن "خود را به روز رسانی priors" و از آنجا که پست او خرد نیست کلمه در مورد رئیس جمهور.) در سال 2017, الکساندر شناسایی خود را به عنوان یک عضو از "hereditarian چپ" تعریف شده به عنوان توانایی به این باور در دست است که تفاوت های ژنتیکی نقشی تعیین کننده در امور بشری و از طرف دیگر است که ما باید به عمل به عنوان اگر آنها نمی کنند. اغلب چیزی در همه به نظر می رسد به نوبه خود در چنین استدلال. خردگرایان به طور منظم موفق به روی چیزی حساب کردن با قدرت آن را به عنوان تمرین و یا تاریخ آن را به عنوان تجربه شده است و در آنها افراط خود را در چنین مسابقات با آزادی کسانی که تا حد زیادی موفق به فرار تبعیض است.

ذهن-مجموعه ای از منطقی آرامش برای همه خردگرایان' صحبت از "پوست در این بازی" و تمایل به بالا بردن هر بحث با یک گزاره شرط تنها به دست آوردن زمانی که بحث های خود را با خیال راحت احساس محدود به قلمرو آنچه آنها توجه آگاهانه و یا در غیر این صورت به عنوان ورزش است. حجم خالص الکساندر خروجی می تواند آن را سخت به می گویند هر چیزی بیش از حد قطعی (epistemic وضعیت: تاسیسات با دقت) اما وجود دارد برخی از شواهد برای حمایت از این ایده است که او مانند کسی است که معتاد به فدا کردن دقت در لحظات شور و شوق. (خردگرایان ممکن است توصیف رابطه به عنوان معکوس متناسب.) یکی از الکساندر بدنام ترین, مقالات بود سیزده هزار کلمه درد دل با نام "بدون عنوان" یک دفاع از اسکات Aaronson این Austin دانشمند کامپیوتر و خردگرا fellow-traveller. Aaronson نوشته بود که به اتهام "مرد افتخار" مبهم و demeans رنج پیشرفته در راه بازار شده بود موضوع را به آنلاین تمسخر توسط برخی از اینترنت فمینیست. الکساندر به خشم منتقل شده توسط Aaronson را گرفتاری سرزنش کنیم. اگر چه او ادعا می کند در نقاط مختلف به تواند تا حد زیادی دلسوز به برخی از زنان او اشاره او عمدتا اعزام اصطلاح "فمینیسم" به عنوان یک tendentious چتر مدت برای این کار از یک تعداد انگشت شماری از نویسندگان آنلاین کسی که با او طول می کشد موضوع خاص در یکی گسسته نمونه. بعد الکساندر ظاهرا آمد به یک نتیجه مشابه و اضافه سلب به بالای پست: "ویرایش: این بحث برانگیز ترین پست من تا کنون نوشته شده در ده سال وبلاگ نویسی. من آن را نوشتم چون من خیلی عصبانی بود در یک واقعه خاص. من با بسیاری از این, اما اگر کسی لینک شما در اینجا گفت: "در اینجا نوع مرد این اسکات الکساندر فرد است و این به عنوان خوانده شده بنابراین شما می دانید آنچه در وبلاگ خود است که واقعا در مورد' لطفا هر پست به جای."

پس از انتخابات ریاست جمهوری 2016 یک گروه از رسانه ها شده است به طور فزاینده مهم از دره سیلیکون شارژ tech بنیانگذاران C. E. O. s, سرمایه گذاران, و دیگر فن آوری بوستر با یک مغرور ساده و بی پروا نگرش نسبت به نهادهای کاربردی دموکراسی اشاره کرد تمایل خود را برای پنهان ضد رقابتی استخراجی رفتار به عنوان مخل نوآوری است. بسیاری از متخصصین و سرمایه گذاران بر این باورند که پوشش رسانه ای از دامنه خود را تبدیل به histrionic و تنبیهی قربانی شرکت های فن آوری خود را برای ناتوانی در حل بسیار دشوار است مشکلاتی از قبیل قطب بندی سیاسی است که نه از خود ابداع و نه در توانایی خود را برای حل. دره ترین مجروح آزرده و تنها فکر پارتیزان نمی خواهید به در نظر گرفته شود با پوچی Juicero خیلی-تمسخر لوکس-بهره, راه اندازی و یا تقلب از Theranos یا غارتگری از بارگذاری. به عنوان پل گراهام اشاره کرد در سال 2017, صدای جیر جیر آن را ناعادلانه را محکوم تمامیت بخش فن آوری مبتنی بر چند بد بازیگران. "انتقاد Juicero خوب است," او نوشت. "چه فکری نادرست است و انتقاد SV با این ادعا Juicero است که نمونه ای از آن است." (واضح طنز—که مردم مانند گراهام با این وجود در صورت تمایل به نوشتن را از تمامیت "رسانه ها" در همین invidious اساس—به نظر می رسد از دست داده و در بسیاری از آنها.)

گراهام توییت مربوط به یک تخته سنگ ستاره Codex قطعه نیز از سال 2017 به نام "دره سیلیکون: بررسی واقعیت" است که در آن الکساندر حال گردآوری ترین triumphalist اخراج از Juicero و جفت آنها را با مشاهدات خود را از آنچه واقعی نوآوری در فن آوری مانند نگاه. "در حالی که Deadspin مشغول تماس Silicon Valley 'افتضاح کابوس زباله انگل' من دختر در دره سیلیکون کار برای یک شرکت در حال توسعه یک ساختار نور موتور نوری برای دستکاری سلول های تک و سرعت بالا و دقت بالا تحقیقات بیولوژیکی" او می نویسد. الکساندر می رود در این پست به اجازه می دهد که دره سیلیکون است که در بالا سرزنش تصدیق کرد که "هر چیزی را از راه دور در جهان مورد تاخت و تاز رانت انگل و خالی مناسب" اما استدلال می کند که روزنامه نگاران در نشریات مانند سابق Deadspin را درک نمی کنند که "روح سیلیکون ولی" است و "یک چیز گرانبها است که نیاز به محافظت می شود." (Deadspin در شکل اصلی آن نه زنده ماندن پس از هالک هوگان طرح دعوی در دادگاه در برابر آن سابق شرکت مادر Gawker Media; طرح دعوی در دادگاه در تحت Peter Thiel که پیچیده این موضوع که دقیقا نیاز به حفاظت از آنها.) او ادامه می دهد: "در بدترین حالت آن برخی از انتقاد خود را برای تلفن های موبایل بیشتر شبیه به یک نگرانی که وجود دارد هنوز هم ممکن است برخی از عجیب و غریب پیشرفته که فکر می کنم آنها می توانند به صعود از خرچنگ-سطل و باید آنها را مورد ضرب و شتم قرار به تسلیم خالی مناسب قبل از آنها دور می توانید."

در آن شش ماه پس از انتخابات الکساندر حال ظهور به عنوان یکی از keenest ناظران از فن کامل اجتماعی کادر و خود جوش کلاس تضاد با سفارش این موسسات در نیویورک و بوستون, سی و لس آنجلس که Balaji Srinivasan اتحاد اعلم از او به عنوان "کاغذ کمربند." (Srinivasan توییتر زیستی می خواند "نه بزرگ در credentialism" یک مشترک استقرار در یک محل است که دوست دارد به در حال حاضر خود را به عنوان موفق ترین در جهان شایسته سالاری اگر چه او فراهم می کند یک لینک که itemizes ارتباط خود را به دانشگاه استنفورد و M. I. T. "اگر تلقی مرتبط است.") این گروه جدید الکساندر پیشنهاد در اوایل معشوق مقاله "من می تواند تحمل هر چیزی به جز Outgroup" منتشر شده در سال 2014 نشسته در یک زاویه عجیب و غریب به امریکا extant تنش است. در این مقاله او توضیح ما تمایل به پنهان کردن مدرک که ما باورها و اقدامات تعیین شده توسط قبیله ای نگرش است. واضح است الکساندر می نویسد که امریکا تقسیم شده است در تشخیص راه. "قرمز قبیله اکثر کلاسیک typified توسط محافظه کار سیاسی اعتقادات قوی مذهبی انجیلی, اعتقادات, خلقت, مخالفت با ازدواج همجنسگرایان و داشتن اسلحه خوردن استیک نوشیدن کوکا کولا رانندگی Suv ها, تماشای زیادی تلویزیون با بهره گیری از فوتبال آمریکایی, گرفتن آشکارا ناراحت در مورد تروریست ها و commies ازدواج زود طلاق زود فریاد" ایالات متحده آمریکا شماره یک!!!', و گوش دادن به موسیقی کشور است." او اشاره می کند که او خودش می داند که اساسا هیچ یک از این افراد ثبت جامع ملی ما مرتب سازی پروژه تبدیل شده است. "آبی قبیله" در مقابل "بیشتر کلاسیک typified توسط لیبرال باورهای سیاسی مبهم آگنوستیسیزم یعنی حمایت از حقوق همجنسگرایان تفکر اسلحه وحشیانه خوردن منداب, نوشیدن, فانتزی بطری آب رانندگی Priuses خواندن بسیاری از کتاب های تحصیلکرده تمسخر فوتبال آمریکایی, احساس مبهم مانند آنها باید مانند فوتبال اما واقعا هرگز قادر به رسیدن به آن, گرفتن آشکارا ناراحت sexists و متعصبی, ازدواج, بعد, به طور مداوم اشاره به چقدر متمدن تر از کشورهای اروپایی هستند و از امریکا و گوش دادن به همه چیز به جز کشور است."" آنچه مهم او بر این است که این تفاوت های فرهنگی به جای آنهایی که سیاسی—یک آیوی لیگ استاد ممکن است نگه دارید راست متمایل اعتقادات برای مثال است اما با این وجود تقریبا به طور قطع یک عضو از آبی قبیله.

این کاریکاتور, البته, اما اسکندر خام تقلیل بخشی از استدلال او این است که این دسته بندی ها کشیده می شوند و دوباره ترسیم در ایمان بد به عنوان یک راه برای رد tribalistic کینه بدون در واقع آن را. به عنوان مثال وقتی اعضای آبی قبیله censure "امریکا" آنها مسئله به دلالت خود در انتقاد خود را; در واقع, اما آنها به سادگی با استفاده از "آمریکا" به معنی "قرمز" آمریکا بدون ساخت که تمایز صریح و روشن. آنچه که ممکن است صدا مانند تواضع و عزت بررسی است در واقع فقط یک شکل نازک مبدل قبیله ای نو سنگر سازی.

او در معرفی این ایده از یک سوم کوهورت در کنار بگذارند: "(وجود دارد تا حدودی شکل گرفته تلاش برای چرخش خاموش خاکستری قبیله typified توسط آزادیخواه باورهای سیاسی داوکینز-سبک بیخدایی مبهم دلخوری که سوال از حقوق همجنسگرایان حتی می آید تا خوردن سرخپوشان نوشیدن sap india تماس در در حال بارگذاری خواندن بسیاری از وبلاگ ها تماس با فوتبال آمریکایی 'انجام', گرفتن آشکارا ناراحت در مورد جنگ با مواد مخدر و NSA و گوش دادن به filk—اما برای ما زمان اهداف این یک حواس پرتی و آنها با خیال راحت می تواند به عنوان بخشی از آبی قبیله بیشتر از زمان.)" این است که به وضوح به معنای به عنوان یک اذیت کردن شرح S. S. C. خواننده—و با فرمت دره سیلیکون فکری. پس از پست منتشر شد "خاکستری " قبیله" تبدیل به یک مختصر تعریف پرداخت به متفکران که شناور از قطبی شکست مفتضحانه آمریکا در گفتمان. اما "جز Outgroup" است نه یک encomium به خاکستری قبیله; آن است که خود را آرام یادآوری است که بسیاری از اعضای آن بیشتر از زمان به اشتراک گذاری گسترده بخش از تعهدات سیاسی خود را با آبی قبیله که آنها اغلب سرزنش. او شده است بسیار چشمگیر در این مورد در مورد خود او; در سال گذشته نوشت: مبادا وجود دارد هر گونه سردرگمی "من یک طرفدار گی, یهودی که در مورخ ترانس مردم و رای بسیار بسیار مستقیم دموکرات." هر حس رقابت او نشان می دهد که به احتمال زیاد تقلیل به خودشیفتگی از تفاوت های جزئی.

بخش بین خاکستری و آبی قبایل اغلب ارائه شده در ساده انگارانه از نظر جمعیتی برخورد بین سفید nerdily تحت عنوان مردان در پیراهن در یک طرف و متنوع, effete, هنری snobs دیگر. در این حساب یک طرف است که به طور کلی در ارتباط با کمیتی libertarianism, سرعت, مقیاس, اتوماسیون علم و بدون محدودیت بیان دیگر به طور کلی در ارتباط با کیفیت progressivism, احتیاط, صنایع دستی, طرز کار علوم انسانی و احترام زبان. الکساندر در یکی دیگر از کثیرالانتشار مقاله منتشر شده در سال 2018 است محبوبیت یک جایگزین اکتشافی—یک پارتیشن بین آنچه که او خواستار "اشتباه پردازان" و "تعارض نظریه پردازان." اشتباه پردازان او می نویسد: در نگاه هر گونه اختلاف نظر و نتیجه گیری کرد که کسی باید در ساخت یک خطا. آنها روی چیزی حساب کردن که هنگامی که منبع اشتباه شناسایی شده است—با اطلاعات بیشتر بحث هوش بیشتر و بیشتر ویژگی های بینش—وضوح آشکار خواهد شد. تعارض نظریه پردازان به احتمال زیاد به نگاه همان اختلاف نظر و فرض کنیم که هیچ ساز و کاری را فراهم خواهد کرد برای حل و فصل تا ناسازگار خواسته به ارمغان آورد به تراز. سابق تمایل به این باور است که ما پس از مرتب کردن مشکل به معنی این سوال به پایان می رسد می توان از چپ به مراقبت از خود. دومی تمایل به این باور است که اشتغال ذهنی با معنی می تواند در خدمت به پنهان کردن این مسئله واقعی از به پایان می رسد. اشتباه نظریه پردازان پیش فرض به این امید که ما فقط نیاز به رفع اشکالات در سیستم. تعارض نظریه پردازان پیش فرض به نگرانی که چه شبیه اشکالات ممکن است امکانات—و این که این سیستم که به روز می شود.

این دیدگاه نیست البته متقابلا منحصر به فرد و هر قبیله اولیه شناسایی و با یک یا دیگر گرایش به تغییر در طول زمان. این واقعیت است که دو نگرش به نظر می رسد بسیار دور از هم در حال حاضر که آنها به نظر می رسد مربوط به خوبی به اختلاف بین "میراث" موسسات و تازه بدوران رسیده روابط یک رسوب از لحظه حال. در سال های اخیر اصطکاک درون آبی قبیله تشدید کرده است با افزایش سوء ظن است که لیبرالیسم در معرض خطر است و نیاز به بهتر مدافعان. اعضای خاکستری قبیله تاکید کرده اند یک نوع نبرد گلادیاتوران روش بیرون رفتن از راه خود را به دادگاه خطرناک و حتی توهین آمیز ایده ها را به سیگنال فاصله آنها از بیشتر احساساتی لیبرال. به عنوان در درجه اول "اشتباه پردازان" آنها می ترسند از انواع اشتباه مردم و یا اشتباه موقعیت که جنگ "نظریه پردازان" پیدا کردن قطعی دافع. با منطق خود را از بازی ماهرانه برخی از مواضع آنها را تحمل کند در واقع باید به شدید چرا که تنها تحمل واقعا شدید موقعیت پرهزینه است—چیزی که آنها ممکن است مجبور به پرداخت قیمت.

آنها اشتباه به نگرانی که یک خبرنگار می خواهم به آنها را برای آن پرداخت ؟ در مورد تخته سنگ ستاره Codex در مقابل بارهای گوشخراشی و مبالغه از واکنش اسکندر گروه به علت تحمل کلاسیک نشانگر بزرگ نمایی: این اعتقاد که آنها در یک بار قوی و محاصره. کل امر غایب وضوح دارای آبشاری به بی رویه acrimony. در پایان هفته گذشته Srinivasan و این بار خبرنگار تیلور لورنز کاهش یافت و به خود عمومی و جدال; اگر آن را به طور مستقیم مرتبط با الکساندر آن را منعکس افزایش حساسیت در هر دو طرف. معاون به دست آمده به بیرون درز صوتی از دعوت-تنها برنامه ای به نام جو است که در آن Srinivasan که به نظر می رسد به این باور است که هر گونه انتقادی پوشش یک کارشناس باید منعکس کننده یک اشتباه فرض تشبیه رسانه های خارجی مورد علاقه: تکیه بر جریان اصلی گزارش او گفت: "خود را برون سپاری اطلاعات در زنجیره تامین به مردمی که در حال disaligned با شما."

اما "disaligned" چگونه است ؟ یک توسعه دهنده نرم افزار در توئیتر خود نوشت "من در حال حاضر شنیده از چند YC بنیانگذاران که تصمیم به صحبت کردن با NYT tech روزنامه نگاران. آنها در حال حاضر در حصار NYT را درمان اسکات الکساندر مهر و موم معامله. بیشتر به دنبال خواهد داشت. هر کس در نهایت متوجه می شوند که رسانه های شرکت های بزرگ در حال رقبای ما." این همه در واقع در مورد رقابت مدل های کسب و کار—اقتصادی مبارزه بین کسانی که در تولید اخبار و کسانی که سود حاصل از توزیع آن? چهارشنبه شب Srinivasan بود دوباره در آشفته دولت در مورد یکی دیگر از بار داستان استناد به یک آتلانتیک مقاله توسط تایلر کوئن و میلیاردر خط خطی از بنیانگذاران پاتریک Collison به اصرار همسالان خود شروع به خود را دارد عملیات رسانه ای که نمی خواهد صرفا به نوشتن مقالات در مورد, گفتن, تلاش برای رفتن به مریخ, اما سازماندهی جمعی انرژی به دست آوردن وجود دارد. این "غیر متمرکز تکنولوژی رسانه" خواهد بود و نه یک شرکت تجاری اما "خالص فعالیت توسط فن آوری مترقی." و یا همکاران خود را فقط می تواند داوطلب برای تعمیر موجود نشریات. "احساس می کند مانند فن آوری تکه های بهره مند از قبل یا حداقل پس از انتشار بررسی دقیق توسط کارشناسان در این زمینه یعنی سرمایه گذاران و مهندسین و بنیانگذاران"—به عبارت دیگر افراد از داستان های باید مجاز به ویرایش آنها.

همه از این در بخش در مورد پول و آن را در قسمت مورد فرهنگ اما در پایان آن را نیز در مورد سیاست و در مورد آینده لیبرالیسم. موضوع بانوی خاکستری در برابر خاکستری قبیله مانند بسیاری از درگیری هایی که به تازگی پخش شده در رسانه های اجتماعی است که شاید بهترین عنوان یک مبارزه های داخلی بیش از استراتژی های آبی قبیله در عصر بحران سیاسی و ناامیدی است. هر کس پوست در این بازی و مخاطرات بالا هستند.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب