ضربه محکم و ناگهانی به یک علف خوار آلی گوشت استیک

سلامت اسنک گوشت مانند باریک Jims باید از تبدیل گاز-ایستگاه رفتار به سوخت برای تناسب اندام علاقمندان است.

توسط NEWS-SINGLE در 2 اسفند 1398
کتی مارتین / اطلس

برای بسیاری از آمریکایی ها و گوشت و چوب را یک چهره: Macho Man Randy Savage. طرفدار کشتی گیر روبرو باریک جیم تجاری برای بسیاری از 1990s کوه در می رم جداول و توفنده از طریق سقف در تبلیغات تلویزیونی به التماس مردان جوان به ضربه محکم و ناگهانی به سوسیس خشک میله. بیش از چند دهه از بازاریابی باریک جیم تا به حال خوب تنظیم خود را برای نوع خاصی از فرض: یکی که خوشحال در هدفمند بی ارزش مردانگی مندرج توسط WWF آیکون های نئون-حاشیه چرم و رمز و راز-گوشت و گاز-ایستگاه تنقلات آنها را دوست دارم. پردازش پروتئین سیلندر طولانی تحت سلطه گوشت-میان وعده در بازار, شبکههای صدها میلیون دلار فروش در '90s برای بسته بندی مواد غذایی, کرگدن, Conagra.

به عنوان هزاره جدید خطور کرد اما آمریکایی سلیقه و امیال فرهنگ پاپ شروع به تغییر. مردم شروع به نگرانی در مورد غذاهای فرآوری شده و جستجو برای طعم های مختلف و مواد در میان وعده. وحشی تصدی با جیم باریک به پایان رسید و با نام تجاری جدید راه اندازی کمپین—که مهمترین آنها یک سری از اواخر-2000s تبلیغات است که در آن یک مرد با لباس به عنوان یک گوشت استیک التماس مردم به او را بخورند. باریک جیم حتی به طور موقت تغییر شعار خود را از "ضربه محکم و ناگهانی به یک باریک جیم" به "از مسائل بچه ها نیاز دارند." اما در حال رشد است ، اواخر سال 2010 فروش چوب غوطه ور بود و حتی به عنوان آنها دوباره در سال بعد از آن مدیران مضطرب بیش از پسران نوجوان پیری از محصولات خود را.

پنج سال بعد من این دو را در حالی که راه رفتن را از طریق تمام مواد غذایی در بروکلین. از گوشه ای از چشم من, من تا به حال کشف یک شمع باریک و بلند لوله در تک خدمت پلاستیک shrink-wrap—Slim Jim, بسته بندی, اما با پیچیده سایه های آلی مواد غذایی به جای شعله ور رنگ از تنقلات مبارزه برای جلب توجه در فروشگاه رفاه. من متوقف به تعجب در چوب ساخته شده توسط یک شرکت به نام Vermont دود درمان و و بی سر و صدا مسخره در خود جسارت. که می خواهم به خرید یک gentrified باریک جیم به عنوان بهداشت مواد غذایی ؟

جواب معلوم شد بسیاری از مردم است. بیش از دهه گذشته انجیل از گوشت و ادویه نه تنها تحمل بلکه رونق را به یک قفسه-پایدار-گوشت گاو پر زرق و برق. باریک, جیم, فروش تقریبا سه برابر شده از سال 2010 شیب و شرکت های جدید که فنر به ارائه آلی علف خوار و یا حداقل-مواد تشکیل دهنده پروتئین باطوم تقریبا در همه جا: گوشه ای از فروشگاه های فرودگاه دکه های روزنامه فروشی در اتاق کار, میان وعده تحویل تبلیغات چاک دار بین Instagram داستان. برای قرار دادن گوشت میان وعده در هر دست اسنک purveyors کشیده اند یک ترفند است که ممکن است به نظر می رسید غیر ممکن است در روزهای Macho Man: آنها تبدیل مازاد گوشت گاو به سلامت مواد غذایی است.

با وجود اولیه من بی اعتقادی در فکر خوراک شناس باریک Jims کنجکاوی برنده شد. من شروع به خرید فانتزی گوشت چوب و تشنجی در فرودگاه—پرواز است به اندازه کافی استرس زا بدون شکم پر از شکلات و Cheez-آن. من تا به حال هرگز گوشت استیک است که من می خواهم به عنوان خوشمزه, کاملا, اما مقدار زیادی از آنها طعم و مزه کاملا خوب است. آنها گاهی اوقات نشان می دهد تا در دفتر من اسنک ذخیره کردن و آنها بهتر پل به تاخیر ناهار از کوچک بسته آلی animal crackers. آنها به نظر می رسد کمتر معقول چیزی که در اطراف شناور در پایین از حمل و نقل کردن کیسه از یک نوار پروتئین با طعم مانند کیک تولد.

به درک که چرا سوسیس خشک چوب هستند تمام خشم شما باید به دنبال گذشته خود را بیشتر معروف آمریکایی بود و به تناسب اندام-محور انکلاوها در ق, Facebook و Instagram. وجود کربوهیدرات-تردید برنامه های مانند سرخپوشان رژیم غذایی Whole30 و رژیم غذایی ketogenic اغلب به نام "keto" پیدا کرده اند و مخاطبان از میلیون ها نفر در دهه گذشته—1.7 میلیون نفر مشترک به keto subreddit و بیش از 4 میلیون Instagram photos شده اند با برچسب #whole30. این رژیم غذایی متفاوت را در خود دقیق محدودیت اما همه آنها فرض است که آمریکایی ها فروخته شده اند لایحه کالا در "بهداشت مواد غذایی" و نشاسته و کم چرب و غذاهای فرآوری شده بیشتر باید در حمایت از رها با حداقل پردازش و پروتئین و چربی و سبزیجات است. در حالی که علم واقعی پشت این رژیم غذایی متفاوت آنها کمک کرده ایم جریان اصلی نگرانی است که در واقع با حمایت قابل توجهی از شواهد.

در سال 2012 پیت مالدونادو گرفتار شد تا در اولین gusts از اینترنت را کم کربوهیدرات گردباد در حالی که ورزش در یک بازی رایانه ، او شروع به اب شلپ شلپ کردن در سرخپوشان خوردن که منجر به او را به یک مشترک تحقق برای کسانی که کاهش کربوهیدرات: اگر شما لازم نیست که یک آشپزخانه کامل را در اختیار شما و زمان به طبخ در آن اجتناب از آنها است که اساسا غیر ممکن است. قند را نشان می دهد تا در همه جا—حتی در معمولی گوشت چوب و تشنجی به عنوان یک تثبیت کننده—و به خصوص در میله پروتئین و پودر عرضه شده به مردم در تلاش برای ساخت عضله. "وجود ندارد بسیار زیادی در رفتن به گزینه های مناسب به خصوص آنهایی که سالم بودند" مالدونادو می گوید. "آنها میله های آب نبات برای افرادی که به تناسب اندام است."

همراه با رشید علی همکار در فلوریدا مستقر CrossFitter, ملدونادو تاسیس گوشت استیک نام تجاری Chomps. محصولات خود را به رایگان از شکر و نیترات که مشترک در معمولی قفسه-تثبیت گوشت و بدنساز برای بسیاری از افراد رژیمی است. در ابتدا مالدونادو می گوید او و علی انتظار می رود برای اجرای Chomps به عنوان یک طرف کسب و کار در حالی که آنها در روز کار می کرد شغل. همه چیز cruised همراه manageably برای چند سال اول به عنوان شرکت مانند بسیاری از مدرن مواد غذایی و بهداشتی مارک های عرضه شده خود را به طور مستقیم به سرخپوشان و Whole30 پیروان آنلاین. سپس Uncrate یک وب سایت محبوب برای مردان توصیه های شیوه زندگی نوشت: یک مقاله در مورد Chomps چوب. "ما هزاران و هزاران نفر از دستور" مالدونادو می گوید. "ما متوجه شدم که وای این تو رفتگی در دیوار محصول. این است که به طور کلی به عنوان آن می شود."

در سال 2016 Chomps رو برداشت تا خود را اولین خرده فروشی, مشتری, معامله گر جو و شرکت در آورده 4 میلیون دلار درآمد. در سال 2020 مالدونادو می گوید آن است که در سرعت به پیش افتادن از 60 میلیون دلار در فروش. مشتریان خود که عمدتا زنان در خانواده هایی که بیش از 80.000 دلار در هر سال دقیقا مردم گاز-ایستگاه رفتار که هرگز از تلاش برای جذب و افرادی که ممکن است می خواهید را به یک مشت نئون-روکشی گوشت شلاق به دفتر.

Chomps است به دور از تنهایی در رشد آن است. هرشی خریداری تشنجی تازه بدوران رسیده Krave در سال 2015 به بیش از 200 میلیون دلار و شرکت های مواد غذایی مانند آشپز کاهش, کشور, کماندار و Stryve و همچنین یک بازار پررونق خود را چوب. به عنوان یک نوع اسنک گوشت—چوب قطعات تشنجی و فراتر از آن—که انتظار می رود یک تجزیه و تحلیل صنعت برای تبدیل شدن به 6 میلیارد دلار در بازار در ایالات متحده توسط 2027. خیلی از این فروش ادامه خواهد داد برای رفتن به علامت های تجاری بزرگ مانند جیم باریک (که پدر و مادر شرکت Conagra نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر) اما شرکت های کوچکتر می تواند رشد در چه میان وعده صنعت اشاره به عنوان "برای شما بهتر است" بازار " که ترافیک در "سالم" به روز رسانی به علاقه مندی ها. "اولین چیزی که مصرف کنندگان در حال رفتن به نگاه ممکن است تغذیه-حقایق برچسب, اما اگر آن را ندارد که آن را در لیست مواد تشکیل دهنده می گوید:" David Walsh, معاون رئیس جمهور از صنعت گروه تجارت SNAC بین المللی است. "کمتر از این مواد بهتر است و آنها می خواهند به درک تمام مواد تشکیل دهنده به عنوان به خوبی."

این علاقه شدید در مواد تشکیل دهنده نیست فقط نتیجه تغییر ایده ها در مورد سلامت. ایده های در حال تغییر هستند در مورد تنقلات خود را. "مصرف کنندگان در حال جایگزین کردن وعده های غذایی با تنقلات به خصوص در طول روز کاری که آنها ممکن است زمان برای اجرا و گرفتن یک وعده غذایی کامل می گوید:" Chelsie Rae Lee ارشد درآمد افسر در SnackNation یک سرویس اشتراک ارائه می شود که جعبه پر از سایر غذاهای سرپایی به شرکت های آمریکایی (از جمله اقیانوس اطلس). در واقع آمریکایی ها کمتر سنتی تحصن کردن وعده های غذایی از نسل قبلی خود بود, به طوری که آنها نیاز به انواع تنقلات را به جای خود. لی می گوید که SnackNation گوشت چوب آنقدر محبوب است که این شرکت راه اندازی شد آنچه در آن تلفن شگفت انگیزی گوشت عاشق جعبه برای دفاتر که می خواهید برای بارگذاری بر پروتئین است.

اگر شما جزئیات زیادی در مورد محبوبیت گیاهی پروتئین مانند فراتر از گوشت و یا غیر ممکن برگر و یا در مورد رشد اضطراب بیش از آنچه امریکا را سخاوتمندانه سرانه مصرف گوشت در حال انجام است به این سیاره و یا مردم را از بدن آن را ممکن است به نظر می رسد عقل است که مردم به شدت متمرکز فیزیکی خود را به خوبی بودن و اصالت خود را از مواد غذایی می تواند سوخت یک انفجار به صورت فله و جعبه خشک پرس سوسیس سرخ کرده. اما علاقه به فانتزی جایگزین گوشت و فانتزی قابل حمل گوشت دو روی یک سکه هستند. همراه با faux-برگر تکنولوژی فروش نرخ پروتئین بسته بندی اسنک ساخته شده با نخود و لوبیا را به شدت افزایش یافت و در سال های اخیر اما اکثریت قریب به اتفاق مردم به دنبال آن دسته از مواد غذایی به نظر نمی رسد قصد دادن گوشت; نرخ گیاهخواری در ایالات متحده شده است ثابت برای چند دهه. در عوض بسیاری از آمریکایی ها با درآمد قابل تصرف هستند در درجه اول مربوط به ساخت بهتر انتخاب آگاهانه در مورد آنچه مصرف آنها. کسی که forgoes گوشت در شام نیز ممکن است کسی که ماهی یک teriyaki با طعم free-range-ترکیه چوب از کیف پول خود را برای یک وعده اواسط صبح.

با فروش مستقیم به مصرف کنندگان برندهای آماده برای دیدار با, باروک, الزامات محدود کننده رژیم های بهداشتی می تواند به ایجاد یک زیر بزرگ به اندازه کافی به دیلم یا اهرم بلند کردن راه خود را بر روی پی فضای قفسه در عمده فروشنده. برای بسیاری جدیدتر-گوشت استیک مارک های این بدان معناست که نه فقط محدود به لیست مواد تشکیل دهنده اما خوب backstory که در آن از گوشت آنها می آید و از زندگی در آن زندگی می کردند. مالدونادو مراقب بود که به تاکید است که Chomps منابع آن گوشت گاو که شامل مواد باغچه خانهها از استیک و دیگر خرده فروشی کاهش از پایدار انسانی در مرتع پرورش احشام در تاسمانی. او متوجه شد که آمریکا دامها بیش از حد جامعه.

حتی رفتن به استرالیا و برای آن گوشت چوب نبوده است به اندازه کافی برای Chomps برای دور کردن شبح Macho Man Randy Savage ، این شرکت محصولات ممکن است حاوی مواد تشکیل دهنده شما به راحتی می تواند شناسایی اما آن را سخت به-نام تجاری یک زبر و خشن مرد در نئون چرم فروش فوق العاده-فرآوری رفتار میکند. "این اتفاق می افتد در هر زمان. من این وری نگاه زمانی که من توضیح من گوشت چوب و پس از آن مردم مانند, " اوه, آیا منظور شما مانند یک سالم ...,'" مالدونادو با ابراز تاسف. "و من گفتم" بله, مانند, سالم, Slim Jim.'"

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن