بنابراین وحشیانه, مرگ

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.من بیست و هنگامی که یوسف K

توسط NEWS-SINGLE در 27 خرداد 1399

من بیست و هنگامی که یوسف K. هاوکینز یک شانزده ساله آفریقایی-آمریکایی مرد مورد حمله قرار گرفت توسط اراذل و اوباش در حدود سی و سفید, نوجوانان مسلح با بیس بال خفاش و سپس به ضرب گلوله به مرگ در 23 آگوست سال 1989 در بنسنهورست بروکلین. هاوکینز رفته بود به عمدتا سفید محله برای خرید یک ماشین. در روزها و هفته های پس از مرگ وجود دارد, راه پیمایی رهبری Reverend Al Sharpton و یک ائتلاف مدنی-حقوق سازمان از طریق محله که در آن هاوکینز کشته شد.

در زمان هاوکینز قتل من تا به حال شده است در ایالات متحده تنها هشت سال است. پس از صرف دوران کودکی من زندگی تحت یک دیکتاتوری بی رحمانه در هائیتی و به طور مداوم یادآوری برای جلوگیری از خشم سربازان و سرسپردگان من در حال حاضر خالی از سکنه داستان از ضرب و شتم و شکنجه و قتل های فراقضایی. این در بخشی به همین دلیل من رفتم به یک اعتراض گسترده در مرکز شهر بروکلین یک هفته پس از قتل است. ماه مارس به نام روز خشم و عزاداری با حضور بیش از هفت هزار نفر است. من در زمان من نوجوان سنی برادران با من و من به خاطر ترس—که ما راهپیمایی پایین Flatbush خیابان فریاد "نه عدالت بدون صلح"—که یک روز من ممکن است شعار برای آنها.

ما در 9 اوت سال 1997 هنگامی که یک خانواده دوست, Abner Louima در یک مورد هویت اشتباه دستگیر خارج و بروکلین, شب, باشگاه, سپس کوبیده با مشت و رادیو و چراغ قوه و nightsticks از چندین افسر پلیس و سپس تجاوز جنسی با یک چوبی برای دسته جارو در داخل یک حوزه ، برخی از پدر و مادر مهاجر بندر توهم که اگر خود را émigré و ایالات متحده متولد شده, کودکان, ترین, مودب, بهترین لباس پوشیدن و سخت ترین کار در مدرسه, آنها ممکن است به نوعی فرار از فشار سیستمیک نژاد پرستی. اما اسطوره های خوب مهاجر به عنوان معاف از پلیس حمله و قتل نگه داشته شدن در هم شکسته در اطراف ما. توسط فوریه 4, 1999, کشتار Amadou دیللو بیست و سه ساله گینه, ذبح در آستان او با هزار و نهصد و چهل و یک پلیس گلوله هدف او را به عنوان او رسیده برای کیف پول خود را; در مارس 16, 2000, تیراندازی از پاتریک Dorismond این بیست و شش سال از مهاجران هائیتی توسط مخفی افسران.

هزاران نفر از مردم در ایالات متحده و در سراسر جهان به حال خود بیداری—از پیوستن به تظاهرات برای تبدیل شدن به بخشی از جنبش—پس از مشاهده بر روی دوربین خفگی جورج فلوید و گردن خود را خرد شده در زیر زانو خم از درک چوین برای نزدیک به نه ساعت به عنوان دو تن دیگر از افسران کنده زانو های خود را به فلوید ، این مسائل از بسیاری از آفریقایی-آمریکایی خانواده' بدترین کابوس یک شکنجه و اعدام توسط لباس شخصی نمایندگان از دولت که به نظر می رسد به همین میزان در مورد زندگی آنها خاموش و عواقب آنها به نظر می رسد برخی از آنها هرگز چهره. همچنین این نوع از چیزی است که بسیاری از مهاجران فکر می کنید آنها پشت سر گذاشتن زمانی که آنها در اینجا نقل مکان کرد.

توصیف واکنش برخی از مینه سوتا سومالی پناهندگان به سادیستی قتل فلوید Fartun Weli مدیر اجرایی Isuroon—یک سازمان غیر انتفاعی است که با پشتیبانی از سومالی خانواده—گفت: مینیاپولیس استار تریبیون "آنها مانند" ما می تواند آن را باور نمی کند. این امریکا است.' "

در همان زمان تصویر از این افسران پلیس فشار زندگی از فلوید ممکن است به عنوان یک استعاره برای راه آمریکا و دولت باید برای نسل های برخورد با کشورهای بسیاری از ما از طریق تهاجم مشاغل جنگ های buttressing از دیکتاتورها و حذف منتخب دولت در میان دیگر تاکتیک. در عذاب لحظات پایانی خود در حالی که گریه برای مادر, آب و نفس جورج فلوید رسیده به و شد همه ما است. او اتحاد پیوست یک جامعه گسترده ای از مردم در سراسر جهان که پژواک از بی عدالتی و نابرابری از خود و جوامع خود را در آمریکا و تشخیص خود را عذاب در درد و رنج خود را. فلوید به ظاهر بی پایان مرگ در میان یک بیماری همه گیر است که به طور نامتناسبی به کشته شدن سیاه و قهوه ای و بومی مردم نیز بر این واقعیت است که بسیاری از ما در حال عزاداری هستند و نامشخص در مورد چگونه ما خودمان خواهد بود قادر به نفس کشیدن.

در تصاویر از تظاهرات همبستگی از بیش از پنجاه کشور دنیا در سوریه, برزیل استرالیا, آفریقای جنوبی—مردم آوریل شعار "نه عدالت بدون صلح" و "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است." جورج Floyd به نام تنها بودن نامیده می شود. نام خود را Breonna تیلور, Ahmaud Arberys ساندرا Blands و Trayvon مارتینز همچنین حلقه به عنوان بخشی از یک کار طولانی و لیست در حال رشد. "این همیشه همان داستان است. فقط نامها تغییر" خواندن یک مقوا برگزار شد تا با یک معترض در پاریس.

یکی دیگر از نشانه خوانده شده "STOP KILLING ما." این "ما" نمایی رشد کرده و تبدیل به بیشتر های صوتی و بیشتر قابل مشاهده جورج فلوید یا قاتلان او می توانست تا کنون تصور است.

در اخیر تجمع و تظاهرات در نزدیکی خانه من, در میامی, در علاوه بر این به فریاد برای عدالت برای جورج فلوید و دیگر قربانیان پلیس و لباس شخصی به قتل من مشاهده کرده اند کلمه صحبت رسیتال تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و پایان دادن به جرم زندانی کردن و درخواست مردم برای بیرون رفتن و رای دادن. من هم شنیده ام موسیقی ضربت زنی و سیاسی هیپ هاپ انفجار از اتومبیل عقبی جمعیت. در آن زمان همچنین بازی در پشت ذهن من عبارت از میامی مبتنی بر شاعر و فعال سیاسی آجا مونه از شعر او "#sayhername":

من اینجا هستم تا بگویم نگاه من چگونه من درگذشت
چنان مرگ من سزاوار نام به همه جا وحشت در

من اینجا هستم تا به شما بگویم که چگونه اگر آنها ذکر من
در اعتراض و تظاهرات خود را
آنها را به صورت نقش خود را در آن بیش از حد
من زیبایی بیش از حد ♦tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب