بسیار برای غیر متمرکز اینترنت

تکنولوژی اخیر توییتر هک احتمالا شما را بترساند. در اینجا به همین دلیل آن را باید. اقیانوس اطلس Kany

توسط NEWS-SINGLE در 5 مرداد 1399
اقیانوس اطلس

Kanye West, Elon Musk, بیل گیتس و باراک اوباما تمام شد احساس سخاوتمندانه در شب 16 جولای با توجه به حساب های توییتر که ارائه شده به هر دو پرداخت فرستاده شده به آنها را در بیت کوین ، نه واقعا, البته, آنها می خواهم هک شده که. و یا به جای توییتر خود هک شده بود و ظاهرا احمق دلیل: عاملان سرقت برده و فروخته حساب توییتر و impersonated بالا پیرو کاربران را به تلاش برای کلاهبرداری از مردم از cryptocurrency.

"این حمله کار یک کشور مانند روسیه" ناتانیل پوپر و کیت Conger در گزارش نیویورک تایمز. "به جای آن انجام می شود توسط یک گروه از افراد جوان ... که به یک دیگر به دلیل وسواس داشتن در اوایل و یا غیر معمول در صفحه نمایش نام." هکرها به دست اورد دسترسی به توییتر ابزار و شبکه از طریق یک "هماهنگ حمله مهندسی اجتماعی" را به عنوان توییتر مشتری-پشتیبانی از حساب به نام آن—یک راه فانتزی اعتراف به این که کارکنان خود را بازی می کردم. تمام گفته 130 حساب معرض خطر قرار گرفت. "ما احساس بدی در مورد امنیت حادثه" توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی گفت: هفته گذشته در آماده اظهارات یک درآمد تماس بگیرید.

این هک باعث می شود توییتر نگاه بی کفایت و در یک زمان بد آن درآمد حاصل از تبلیغات در حال سقوط هستند و این شرکت در حال تقلا برای پاسخ. همچنین تأکید فقیر امنیت سایبر در شرکت فنی که ارائه برخی از کارکنان با نزدیک به بی حد و حصر کنترل حساب های کاربری و اطلاعات—به عنوان بسیاری از 1,000 توییتر کارکنان بنا به گزارش ها تا به حال دسترسی به داخلی ابزار است که در معرض خطر قرار گرفت. اما ریسک بالاتر بیش از حد. هر چند بسیار کوچکتر از Facebook از لحاظ تعداد مطلق از کاربران توییتر است که در آن اطلاعات در زمان واقعی منتشر می شود آنلاین به خصوص در اخبار و سیاست, از تعداد کمی از کاربران قدرت. که باعث می شود خدمات آسیب پذیری به ویژه نگران کننده; آن را تبدیل به یک زیرساخت برای زنده اطلاعات است. اطلاعات خود را در حال حاضر تبدیل به weaponized; در حال حاضر روشن است که چگونه به راحتی حساب های واقعی انتشار این اطلاعات می تواند به خطر بیافتد بیش از حد. که چشم انداز وحشتناک به خصوص در سرب تا نوامبر انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده شامل یک وقت است که با استفاده از توییتر با وسواس و خطرناکی. آن را باید صدا اینترنت معادل مدنی-دفاع sirens.

مانند بسیاری از "تایید" کاربران توییتر که آهنگسازی آن وسواسی, نخبه من به طور خلاصه قادر به صدای جیر جیر به عنوان هک بازی کردن با توییتر و اتخاذ اقدامات شدید سعی کنید برای سرکوب هرج و مرج. به روز شده در رمز عبور به ظاهر چیز معقول برای انجام مذاکرات یک نقض امنیتی. دست پاچه توییتر را تا پایان قفل کردن حساب های که تا به حال اقدام به تغییر رمز عبور خود را در 30 روز گذشته. یک تعداد انگشت شماری از اقیانوس اطلس همکاران انجام داده بود همان شد و به همین ترتیب منجمد کردن. ما نمی دانیم که در زمان حال و ابهام آورده هذیان بزرگی و عظمت (من شایسته هک ؟ ) و آزار و اذیت (من Twitterrrrrr!). پس از کمتر از یک روز بیشتر از ما رو ما حساب برگشت البته نه بدون کمک از یکی از سردبیران ما که تماس توییتر از طرف ما.

کل وضعیت تأکید چگونه متمرکز اینترنت تبدیل شده است: با توجه به بار گزارش یک هکر امن ورود به شل کردن کانال. وجود آنها یافت اعتبار برای دسترسی به توییتر داخلی ابزار که با استفاده از آنها به ربودن و فروش و حساب های با نام کاربری مطلوب قبل از ارسال پیام در بالا پیرو حساب در تلاش برای گول زدن تماشاگران. در اقیانوس اطلسکسانی که از ما در تیراندازی گرفتار شد و به سرعت قادر به دست آوردن مجدد دسترسی به این سرویس تنها به این دلیل که ما برای کار در یک شرکت رسانه ای با یک خط مستقیم به توییتر پرسنل. اینترنت یک بار agora برای بسیاری از, اما آن روزها از بین رفته و حتی اگر هر کس می توانید صدای جیر جیر هر آنچه که آنها می خواهند در همه زمان ها.


مضحک است که تمرکز خواهد پیشی خدمات آنلاین به این دلیل که اینترنت اختراع شد به عدم تمرکز شبکه های ارتباطی—به طور خاص اجازه می دهد تا زیرساخت ها برای زنده ماندن حمله هسته ای.

در اوایل 1960s, تجاری, تلفن, شبکه و نظامی فرماندهی و کنترل شبکه در معرض خطر بودند. هر دو استفاده می شود مرکزی سوئیچینگ امکانات که روت ارتباطات به مقصد خود نوع مانند فرودگاه هاب. اگر یک یا دو نفر از کسانی که امکانات داشتند از دست دشمن حمله کل سیستم را به سقوط. در سال 1962 Paul Baran یک محقق در برامدگی لبه طبقات سنگ به حال تصور یک راه حل ممکن: یک شبکه از بسیاری از خودکار گره است که جایگزین سوئیچ مرکزی توزیع مسئولیت خود را در سراسر شبکه.

زیر سال J. C. R. Licklider یک دانشمند کامپیوتر در پنتاگون آژانس پروژه های تحقیقاتی پیشرفته (ARPA) تصور از بین کهکشانی شبکه های کامپیوتری است که ممکن است اجازه می دهد تا تمام رایانه ها و در نتیجه همه مردم با استفاده از آنها برای اتصال به عنوان یکی. توسط 1969, Licklider را جانشینان تا به حال ساخته شده است یک عملیاتی شبکه پس از باران را طراحی مفهومی. در اصل به نام می گردد این امر تکامل به اینترنت در حال حاضر ملالت زیرساخت های شما با استفاده از این مقاله را بخوانید.

در طول سال, اینترنت را غیر متمرکز طراحی استعاره برای آن اجتماعی و سیاسی اخلاق: هر کسی می تواند انتشار اطلاعات از هر نوع و به هر کسی در جهان بدون موافقت مرکزی gatekeepers مانند ناشران و رسانه های شبکه های. تیم برنرز-لی وب گسترده جهانی شد موفق ترین تفسیر از این اخلاق. آیا گت-راک آشپزی, اسباب اسباب بازی, کسب و کار, یک Rainbow Brite جامعه فن و یا هر چیز دیگری شما می توانید از انتشار آن به جهان در وب است.

برای یک زمان زیربنایی تمرکز زدایی از وب همسان که از محتوای آن و عملیات. بسیاری از مردم منتشر شده به سرور سرويس رايگان فورشيرد در ارائه دهندگان محلی; اکثر مردمی هنوز هم تماس گرفته شده تا آن زمان و تماس های تلفنی محلی بودند. اما به عنوان e-commerce و بروشوری تکامل به وبلاگ یک مشکل به وجود آمد: توزیع و نشر هنوز هم مورد نیاز بسیاری از تخصص های تخصصی. شما تا به حال به می دانم که چگونه برای اتصال به سرورهای آپلود فایل, نوشتن نشانه گذاری و شاید برخی از کد ، کسانی که ظرفیت های همیشه rarefied.

بنابراین تمرکز آغاز شد. وبلاگ که یک بار مورد نیاز نصب نرم افزار بر روی سرور خود شد, خانواده, خدمات, قبیل, وبلاگ نویس, نگاه, وردپرس و وبلاگ Tumblr. اجتماعی-خدمات رسانه ای—Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat, Infinite و بقیه—رقابت برای کاربر کسب عمدتا برای ساخت تبلیغات-فروش کسب و کار به هدف خود را گسترده مخاطبان است. خدمات شروع به طراحی برای اجبار به دلیل توجه بیشتر باعث می شود تبلیغات با ارزش تر. اتصالات مانند دوستان در Facebook, پیروان در توییتر همکاران در LinkedIn تمام شد متصل به این سیستم عامل به جای متعلق به افراد و قبل از آن تلاش برای عدم تمرکز این روابط به طور موثر از بین رفت. حتی ایمیل یک بار محلی برای Isp ها و یا کارفرمایان شد متمرکز در خدمات مانند Hotmail و Gmail.

در این فرآیند مردم و مصالح آنها ایجاد شد آلت از فن آوری های غول. برخی از وبلاگ سیستم عامل بودند به دست آورد بزرگتر شرکت های فن آوری (بلاگر توسط گوگل, وبلاگ Tumblr توسط یاهو) و با کسانی که رول یو پی اس در آمد بیشتر از gatekeeping (به خصوص به صورت صریح ماده) که عدم تمرکز کرده بود ظاهرا پاک شده. یکی از ضروری ترین پرسش های امروز در جنگ اطلاعات را احاطه کرده چگونه—آیا—Facebook باید به عنوان یک دروازه بان از محتوا در سراسر آن گسترده متمرکز شبکه جهانی است. "محتوا" در واقع ممکن است آموزنده ترین فسیلی از این سن یک اصطلاح است که در حال حاضر توصیف هر چیزی مردم را آنلاین از جمله چگونه به فیلم ها از crafters از مقالات است که روزنامه نگاران نوشتن و سیاست اظهارات توسط رهبران جهان. در حالی که ممکن است یک بار است که یک نویسنده و یا یک عکاس و یا حتی مطالب قبیح یا شهوت انگیز, در حال حاضر انتشار یک فرایند پر کردن خالی انجام عروق ارائه شده توسط شرکت های غول پیکر. هزار گل هنوز بلوم در این شبکه جهانی اما همه آنها تکیه می کنند و بازگشت غنایم به تعداد انگشت شماری از گره فقط به عنوان سیستم های ارتباطی قبل از انجام می گردد.


جنگ هسته ای است که کمتر از یک تهدید از آن در سال 1963 اما خطرات ناشی از متمرکز سیستم های مخابرات باید همچنان ادامه داشت و حتی بدتر شده است. در مقابل متمرکز خدمات آنلاین مانند Twitter و Facebook را تبدیل به بردار برای دروغ و توطئه شرایط است که باید تغییر و دموکراسی شاید برای همیشه لطفا برای. جهانی, شبکه غیر متمرکز وعده داده شده برای اتصال همه طرفداران آن تا به حال رویای آن خواهد بود. اما کسانی که اتصالات ساخته شده از این شبکه به خودی خود خطرناک در راه Licklider و دیگران تا به حال پیش بینی شده است.

این cybersecurity پیامدهای این نوع از تمرکز عمیقا دلسردکننده است. با تیتان کسب و کار, محبوب, مشهور و رهبران جهان همه با استفاده از (و گاهی اوقات سوء استفاده) توییتر و خدمات دیگر, توانایی به مرکزی حمله و کنترل هر یا همه از آن حساب—Taylor Swift یا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—می تواند انتقام کنون ویران کردن بیشتر از یک روز از بیت کوین تقلب. اگر چه کسب و کار و یا انتخابات مورد هدف قرار گرفتند به جای ؟

این واقعیت است که توییتر را هک نیست مهم بیشتر بیگانه می سازد عمومی از خطرات ناشی از تمرکز در اطلاعات زیرساخت ها است. اکثر کاربران توییتر احتمالا حتی نمی متوجه درام. تا آنجا که ما می دانیم چند که هک شد رنج می برد محدود اثرات بد. و درجه پایین قدرت کاربران مثل من که در تیراندازی هم به حساب خود را به عقب و انجام به عنوان قبل یا نیست (هنوز) و به مقدار uncounted تلفات متمرکز ارتباطات است.

یکی از کسانی که تلفات یکی دیگر از اقیانوس اطلس همکاران الن کوشینگ. او تا به حال شده است در outs با توییتر برای برخی از زمان او به من گفت و فقط تصمیم به زحمت به دست آوردن کنترل از حساب او. به جای او شعلهور علاقه رسانه ها-خروجی صفحات. اما در حال حاضر کوشینگ است متوجه آنچه او از دست رفته: مشاهده آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر که توییتر منحصر به فرد ارائه می دهد. توییتر خود را آرزوی تبدیل شدن به محل مردم برای زمان واقعی به روز رسانی اخبار. اما این همچنین بدان معنی است که هنگامی که آن را نتواند به عنوان آن را در این صفحه نام هک بخشی از ما ارتباطات زیرساخت نیز با شکست مواجه شد. توییتر نیست فقط یک محل برای الگوهای رفتاری و یا اخبار و یا حتی ریاست جمهوری منتشر شده در مطبوعات پرداخت و در تکه های کوچک. از آن جایی که آب و خدمات و بانک و بچه خود را به مدرسه رفتن برای به اشتراک گذاشتن لحظه به لحظه به روز رسانی. هر چند به ظاهر inessential آن بافته خود را به زندگی معاصر در راه است که همچنین باعث می شود آن را حیاتی است.

که ما را با بدترین-از-همه-انجمن وضعیت. فیزیکی و منطقی زیرساخت است که به کمک ارتباطات شبکه های جلوگیری از شکست فاجعه بار است و تفویض را به یک فرمان و کنترل ، در همان زمان, اعتماد عمومی در آن شبکه های عمیق تر و شدت یافته است. با هم, Facebook (که دارای Instagram و واتساپ) گوگل (که شامل یوتیوب) توییتر و ضربه محکم و ناگهانی به ارزش یک ترکیب $1.7 تریلیون. در چین که در آن غربی خدمات ممنوع, WeChat, Weibo و Qzone تعداد حدود 2 میلیارد کاربران در میان آنها است. درایو به "مقیاس" فن آوری کسب و کار تثبیت کرده ثروت و قدرت خود را, اما آن را نیز افزایش قرار گرفتن در معرض خود را. بد بازیگران هدف Facebook و Twitter برای دروغ دقیقا به این خاطر که این خدمات می تواند تسهیل انتشار گسترده آن. در نگاهی به گذشته Licklider را بین کهکشانی شبکه کامپیوتری باید صدا مانند یک تهدید بیگانه از شروع.

اما حتی پس از سال ها از نقض و تهدید در Facebook, Twitter, YouTube و فراتر از تکنولوژی نمی تواند تکان وسواس خود را با تمرکز. از Facebook و Palantir فن آوری های سرمایه گذار پیتر کم متعال انحصار ستایش اغراق امیز از کسب و کار. محتوا-ایجاد و شروع یو پی اس وارد بازار نه به شکستن گرفتن از گوگل و یا Facebook, اما در امیدوار بودن به دست آورد و نورد تا به آنها. شبکه های اجتماعی جدید مانند Infinite, ضبط, رمان توجه در میان مخاطبان جوان است که پیدا کردن Facebook نچسب, اما آنها هنوز هم در عمل از همان راهکار: گرفتن به عنوان بسیاری از کاربران که ممکن است بر روی یک پلت فرم واحد به منظور کسب درآمد از توجه خود را.

در این روند جدید سیستم عامل جدید معرفی خطرات بیش از حد. دلیل آن است که در چین مقامات ایالات متحده که از ترس Infinite می تواند یک امنیت ملی و تهدید به گسترش دروغ و یا متراکم کردن شهروندان آمریکایی' اطلاعات شخصی. اما به جای دیدن این سرویس به عنوان ذاتا تهدید که همه پیشینیان خود شده اند برخی از منتقدان دام بیش از خود را به جشن Infinite به عنوان جذاب جدید فرهنگی روند. نوشتن در واشنگتن پستجفری A. فاولر در مقایسه امنیت ملی و نگرانی در مورد خدمت به بشریت ، در طول جنگ سرد سیاست آمریکا در پاسخ به تهدیدات بالقوه حتی از راه دور آنهایی که با سرمایه گذاری های بزرگ پول و نیروی انسانی برای آمادگی در برابر. اینترنت خود را افزایش یافت که پارانوئید مه. در حال حاضر ما دانلود و بعد سؤال اگر تا کنون, تا زمانی که چیزی می رود وحشتناکی اشتباه—و شاید حتی پس از آن.

خطرات آنلاین به خدمات متعدد و متنوع تر از همیشه, به خصوص در حال حاضر که آنها تهیه کردن به میلیاردها نفر از مردم در سراسر جهان است. به نحوی که تصور عواقب هنوز هم به نظر می رسد جزئی—مجازی املاک و مستغلات و یا cryptocurrency grifts—حتی به عنوان واقعی سهام به عنوان مملو عنوان و یا بدتر از آنها از نیم قرن پیش. اینترنت اختراع شد برای پیش بینی پیامدهای جنگ هسته ای است که خوشبختانه هرگز اتفاق افتاده است. اما اطلاعات جنگ که در آن فن آوری فرزندان مشتعل هر روز اتفاق می افتد حتی اگر شما نمی توانید ورود به توییتر به آن را ببینید.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de