آنچه می تواند ما در حال حاضر ؟

سلامت یک راهنمای برای ایمن ماندن در این تابستان گتی / اطلس .c-editors-note:after{background-color:#

توسط NEWS-SINGLE در 8 خرداد 1399
گتی / اطلس

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

ماندن در خانه برای ماه طاقت فرسا چیزی که به درخواست از مردم, اما آنچه به این معنی است که به اندازه کافی آسان به درک: مگر لازم برای حفظ شغل خود و یا خود را زنده نگه دارید, شما فقط ترک نیست. زمانی که آمریکا شهرداران و فرمانداران آغاز شد درخواست از مردم به پناهگاه در محل برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس, ایالات متحده آمریکا یک کشور به طور کلی کله پاچه در عمیق سیاسی acrimony بود غیر منتظره ایالات متحده در انجام آنچه که خواسته شده بود.

اقامت در خانه دستور اجرا شد بسیاری از دلایل: برای جلوگیری از این ویروس از سکوت پخش كردن, بین, مردم, برای جلوگیری از سقوط بیمارستان سیستم اجازه می دهد تا بهداشت عمومی مقامات برای ساخت تست ظرفیت برای استخدام تماس با ردیاب به انفیه کردن نقاط داغ قبل از آنها شد تمام عیار شیوع است. اما در ابتدایی ترین سطح خرید خاموش شدن ناگهانی برخی از زمان برای دانشمندان در مواجهه با پاتوژن رمان برای کشف کردن چه غلطی بود که در وهله اول. چگونه ویروس گسترش یابد ؟ چه چیزی تعیین می کند که چگونه بیمار کسی?

پاسخ کامل به این سوالات هنوز در حال تعیین می شود اما تحقیقات مقدماتی در شیوع بیماری در سراسر جهان ارائه شده است برخی از سرنخ های مهمی که در مورد رفتارها و فعالیت های مهم برای coronavirus انتقال است. هم آنها ایجاد یک طرح از ریسک و پاداش است که می تواند کمک به مردم لرزش نصب قرنطینه خستگی. این بیت کمی علمی امداد وارد شده اند فقط در زمان: اینجا تابستان است و بیشتر کشورهای در حال شروع به بازگشایی وادار کردن مردم به شکل خود را به روش ارزیابی ریسک در زندگی روزانه خود را.

عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان در حال حاضر برای تعیین چگونگی ارائه پیام اعتدال را در زمان واقعی و امیدوارم که عبارات مانند طیف خطر و یا تماس با بودجه طنین انداز خواهد شد. بدون توجه به چه مدت به پایان می رسد تا تسلیم در مغز افراد در کنار اجتماعی فاصله و صاف منحنی, واقعیت همان است: فکر کردن در مورد ایمنی به صورت باینری است که قصد ندارم به آن را قطع نمی. کلید مسئولانه بازگشایی زندگی خود را درک آنچه باعث می شود شما و کسانی که در اطراف شما بیشتر یا کمتر امن در هر لحظه است.

همه کارشناسان سخن می گفت با تاکید بر این که به طور کلی در ادامه به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است هنوز هم امن ترین چیزی که هر کسی می تواند انجام دهد. "اقدامات احتیاطی مناسب تغییر نکرده به نظر من تا زمانی که ما بیشتر اطلاعات" استفن مورس متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا را به پستچی دانشکده بهداشت نوشت: در یک ایمیل. اما همه آنها نیز اذعان کرد که بسیاری از مردم شده اند قابل پیش بینی خسته از انزوا و بازگشایی کسب و کار بود و در حال حاضر بدنام بار کنار استخر در دریاچه از رشتهکوه اوزارک جذاب خواهد بود انحراف برای برخی از این تابستان. شدید جداسازی پایدار نیست و آن را باید جایگزین چیزی.

"برخی از مردم در نزدیکی وحشت هنوز هم در حالی که دیگران کاملا blasé در مورد آن ما نیاز به پیدا کردن نوعی از وسط زمین" تارا کرک, فروش استاد و خطر-ارتباطات محقق در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت به من گفت. "این پیچیده, رقص, اما آن را نیز به آنچه هر کس باید برای رفتن به جلو است." اولین و مهمترین, او به من گفت: مردم باید با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اساسی برای محافظت از کسانی که در اطراف آنها با پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, احترام به افراد دیگر فضا و درک است که مردم شما روبرو می شوند ممکن است در معرض خطر بیشتری از ابتلا به این بیماری نسبت به شما و یا خانواده خود را فوری.

پس از آن اقدامات احتیاطی در محل, شما می توانید شروع به بررسی انواع مختلف ماموریت و یا اوقات فراغت. از تعداد انگشت شماری از چیزهایی که در نظر بگیرید هنگامی که تصمیم گیری چگونه امن یک وضعیت ممکن است, Kirk فروش گفت و تهويه یکی از اولین به فکر کردن در مورد. "اگر من در خارج از منزل در سطح من نگرانی واقعا راه پایین می رود," Kirk فروش به من گفت. "این ساحل که یک مشکل است; اگر مردم پس از آن تصمیم به بسته کافه ها و رستوران ها هنگام آمدن ساحل." چوب به گشت و گذار و شن و ماسه; جست و خیز مرور.

مشابه فعالیت در فضای باز—پیاده, اردو زدن, آهسته دویدن, خواندن یک کتاب در یک پتو در پارک—همه نسبتا بی ضرر برای اکثر مردم است. داخل دیوار و سیستم های تهویه مطبوع شامل و recirculate هوا است که ممکن است پر از میکروب مسری. خارج از قطرات پراکنده به سرعت در فضای باز, بنابراین شما به مراتب کمتر احتمال دارد به ناخواسته چوب صورت خود را در یک ابر ویروسی قطرات و نگه داشتن آن وجود دارد به اندازه کافی بلند به اجازه یک دسته از آنها را در داخل بدن شما است.

در سطح جهانی مورد مستند از انتقال هستند بسیار نادر است و تا کنون; یکی از زیباترین و اغلب به اشاره درگیر دو نفر از دوستان که تا به حال طولانی تعامل نزدیک. در کشورهایی که انجام داده اند مخاطب گسترده ردیابی شیوع بیماری شده اند squelched بدون اطلاعات در مورد غریبه ها که عبور در پیاده رو و یا عطسه در یکی دیگر از در پارک که نشان می دهد کسانی که تعاملات احتمالا عمده رانندگان از coronavirus سرایت. در ضمن اسناد و مدارک از داخل سالن انتقال گسترده است: در شیوه های گروه کر و ورزش و کلاس های مذهبی, خدمات جشن تولد و مجالس ترحیم و در خانه های سالمندان کنوانسیون دفاتر و رستوران ها و کاباره ها, بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و زندانها.

کسانی که فعالیت های داخلی و فضاهای شده است این سایت از چه محققان تماس "سوپر پخش كردن, حوادث" که در آن یک فرد آلوده—که ممکن است بدون علامت و یا بسیار خفیف بیمار می تواند عبور coronavirus به یک گروه بزرگی از مردم بی گناه که پس از بیرون رفتن به جهان با جدید خود را خطرناک میکروب ها. به علاوه در جایی با عدم تهویه فوق العاده, پخش كردن, حوادث اغلب دارای سه ویژگی است که Kirk فروش گفت: هر را از هر گونه فعالیت و یا تعامل بیشتر مخاطره آمیز: گروه زیادی از مردم در نزدیکی و تعامل است که در گذشته برای یک دوره طولانی از زمان. با این شرایط ایجاد آنچه که در حال حاضر اعتقاد بر این بدترین سناریو برای coronavirus انتقال است. بدن در حال رشد از شواهد نشان می دهد که فوق العاده-پخش رویدادهای مسئول نامتناسب تعداد زیادی از عفونت ها. اگر شما در یک وضعیت که در حال حاضر اجازه می دهد تا مردم برای رفتن به میله بازگشت به کار در طرح باز و ادارات و یا شرکت در مراسم مذهبی و حتی در کاهش تعداد, بهترین و ساده ترین چیز شما می توانید انجام دهید این است برای محافظت از سلامت خود را برای جلوگیری از آن شرایط را طاعون.

تلاقی این شرایط مسائل به دلیل ابتلا به کروناویروس نیاز به بیش از به سادگی در مواجهه با یک تک ذرات ویروسی. تعداد ذرات ویروسی در حال حاضر وقتی کسی در معرض coronavirus به نظر می رسد ماده یک معامله بزرگ در نه تنها اینکه یک فرد بیمار شود با COVID-19 اما در چگونه بیمار تبدیل شدن آنها به. تغییر هر یک از ویژگی های که باعث می شود این فعل و انفعالات بسیار خطرناک—بهبود تهویه کاهش تعداد زیادی از مردم در حال کوتاه شدن تعامل یا مردم دادن فضای بیشتر به گسترش کمک می کند کاهش خطر ابتلا به. تغییر بیش از یکی است و حتی بهتر است.

انجام یوگا با یک دوست در پارک نیست و کاملا عاری از خطر, اما آن را بسیار کمتر مخاطره آمیز بیش از مصرف یک ساعته چرخش کلاس در یک بسته استودیو با یک دسته از غریبه ها. همان می رود برای داشتن یک آبجو با چند تا از دوستان در حیاط خلوت خود را به جای رفتن به یک نوار در یک شنبه شب. کوتاه, هوای آزاد, مراسم عروسی با یک تعداد انگشت شماری از سالم فاصله گرفته ، توصیه نمی شود اما تقریبا به عنوان بزرگ به عنوان یک مشکل داخل سالن عروسی و پذیرایی با چند صد نفر است. همه اینها خطرناک تر از تنها ماندن در خانه و مراقبت از کسب و کار خود را, اما آنها همه یکسان است. درک چگونه آنها را با هم مقایسه می تواند کمک به مردم تمرکز بر کنترل عوامل خطر است که مهم ترین و با ارائه یک بیت از رهایی از خستگی و بی پایان همه گیر کمال است.

چقدر خطر شما فرض نیز باید بستگی دارد که چگونه گسترده شیوع کروناویروس در شهر شما چه کسی هستید و چه کسی شما ممکن است روبرو می شوند زمانی که شما بیرون بروید. "اگر شما کسی که می افتد به یک گروه پر خطر بر اساس سن یا بیماریهای همراه من خواهد بود بیشتر محتاط در تصمیم گیری" راشل Piltch-لوئب یک دانشمند محقق در دانشگاه نیویورک کالج جهانی بهداشت به من گفت. "به طور مشابه, شما کسی که زندگی می کند و یا فراهم می کند برای کسانی که ممکن است در معرض خطر است ؟ اگر چنین است من نیز بیشتر خواهد بود محتاط است."

حتی با این دستورالعمل های اساسی در محل Kirk فروش به من گفت که برخی از شرایط دشوار است به ارزیابی. در خصوص "حکم هنوز در مورد آنچه اتفاق می افتد برای انتقال در مدارس" او گفت:. باید بسیاری از بازگشایی مدارس در پاییز برخی از پدر و مادر می تواند با این وجود مقاومت در برابر فرستادن بچه های خود را در بیش از ترس آنها می تواند صفحه اصلی را coronavirus. اگر چه این بیماری به مراتب کمتر مرگبار برای کودکان برخی از کودکان کشته شده در آمریکا و صدها نفر دیگر پایین آمده اند با مرموز بیماری التهابی اعتقاد به یک عارضه COVID-19. به طور کلی, آن را هنوز هم روشن نیست که آیا کودکان کمتر احتمال دارد به گرفتن coronavirus نسبت به بزرگسالان کمتر به احتمال زیاد به نمایشگاه علائم و یا هر دو. بازدیدکننده داشته است به امن نیست فقط رتبهدهی نشده است.

در حالت ایده آل همه این توصیه می آیند اولیه و اغلب از-مقامات بهداشتی در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و یا موسسه ملی بهداشت. آن خواهد بود تصریح کرد: به طور منظم در جلسات مطبوعاتی و مصاحبه با سلامت-مقامات وزارت در دولت و در سطوح محلی. سیاستمداران خواهد کناره گیری خود را با بازی در نقش های ویژه و تبدیل شدن به اعضای حمایت بازیگران. تقریبا هیچ یک از این رفته با توجه به طرح.

در عوض بسیاری از آمریکایی ها شروع به calcify در افراط باور است که ماندن در خانه و در 24 ساعت شبانه روز برای ماه ها در پایان تنها از نظر اخلاقی دفاع چیزی برای انجام و یا امتناع از پوشیدن ماسک در یک فروشگاه مواد غذایی ضروری بیان آزادی شخصی. برای آن دسته از مردم یک توصیه برای متوسط احتیاطی بر اساس اطلاعات جدید ممکن است شبیه به یک پیروزی غیر قابل تحمل برای مخالفان خود را. برای جلوگیری از این رهبران نیاز به "مجموعه انتظار است که همه چیز تغییر خواهد کرد, ما قصد داریم برای کسب اطلاعات بیشتر و دستورالعمل در حال رفتن به تغییر" تام Hipper یک ریسک-استاد ارتباطات در دانشگاه درکسل دانشکده بهداشت به من گفت. "سطح صداقت و صراحت در مورد گمنام که در آن ما در حال حاضر است که واقعا مهم است." تغییر قوانین لزوما به این معنی نیست که دولت یا دانشمندان دروغ گفتن به شما قبل از. به مراتب بیشتر احتمال دارد این است که قوانین باید معطوف به منعکس کننده آنچه را یاد گرفته شده در مورد سرعت در حال تحول بحران است.

آن را ممکن است به نظر می رسد عقل است که اعتدال می تواند مردم را امن تر در یک وضعیت که در ماهیت خود نیاز به یک پاسخ. اما زمانی که در مواجهه با یک مسافت طولانی بحران مانند یک بیماری همه گیر بدانند دقیقا چه کار می کند برای نگه داشتن افراد سالم نباید فکر به عنوان اعتدال—آن را در حال پیشرفت است. یک فرد تنها آنقدر انرژی و تمرکز را به همه گیر fastidiousness و بهتر دستورالعمل در مورد چگونه آنها باید با استفاده از آن ایمنی بیشتر کارآمد و مردم اواسط بحران زندگی بیشتر قابل زیستن. "مردم در حال رفتن به شروع به ساخت مراحل نسبت به انجام برخی از چیزهای بیشتر" Kirk فروش به من گفت. "ما نمی توانیم برای همیشه در خانه های ما."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.



tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب