فاصله اجتماعی: شما در حال انجام بزرگ

بیش از آخر هفته از جراح عمومی هشدار داد که با توجه به افزایش مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس این هفته خواهد بود “سخت ترین و غم انگیزترین هفته از اکثر آمریکایی ها زندگی” در مقایسه با آن به پرل هاربر و 9/11. رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را که اغلب به دنبال بی اهمیت جلوه دادن خطر این ویروس گفت: وجود خواهد داشت “بسیاری از مرگ است.” با تعداد COVID-19 مرگ و میر در ادامه به مقایسه بسیاری از آمریکایی ها خواهد بود عزادار در هفته ها و ماه های آینده.

در این قسمت از پادکست های اجتماعی فاصلهکاترین چاه و جیمز Hamblin تماس لری Gottlieb نویسنده آتلانتیک‘s هفتگی “عزیز درمانگر” ستون برای پاسخ به شنوندگان’ سوالات در مورد حمایت از عزیزان برخورد با افسردگی و عزادار در طول بیماری همه گیر.

آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده متن مکالمه خود را.

گوش دادن به قسمت در اینجا:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست, Spotify و یا یکی دیگر از پادکست پلت فرم برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.


کاترین چاه: Lori, ما می خواستیم برای اولین بار فقط به شما تسلیت ما. من می دانم که شما نوشتید یک ستون به خودتان به تازگی.

لری Gottlieb: آره. در میان coronavirus پدر من فوت کرد و او نمی میرند ویروس. او عوارض ناشی از نارسایی احتقانی قلب. ما می دانستیم که او قرار بود به مرگ در هفته آینده یا ماه اما زمانی که کسی می میرد و در این میانه آنچه که در جهان در حال حاضر, آن را بسیار تجربه متفاوت است. این یک تجربه سورئال لایه لایه در بالا در حال حاضر تجربه سورئال.

من یهودی و ما نشستن شیوا که بدان معنی است که به مدت هفت روز به طور معمول مردم خواهد بود در آینده و در خارج از خانه به طور مداوم عزادار با شما, با شما, شما آوردن مواد غذایی آرامش شما گفتن داستان های خاطرات. واقعا معنی دار بخشی از فرایند هایی.

و ما نمی تواند داشته باشد که البته. شما دوباره از دفن پدر خود را و هیچ کس وجود دارد. مردم FaceTime; مردم تماس بگیرید. اما همان حضور فیزیکی.

یکی از چیزهایی که من متوجه شده است که اگر کسی فوت کرد و از چیزی که ربطی به COVID-19 آن را تقریبا مانند چون همه چیز حقیقی برای همه در حال حاضر شما احساس نمی کنید که به تنهایی. شما احساس می کنید مانند, وای, من جهان متزلزل شده است و هیچ حالت عادی به زندگی من. اما هیچ حالت عادی در هر نقطه. وجود جمعی و اندوه است. همه غم و اندوه است که منحصر به فرد به آنها را, اما من هم احساس نیز وجود دارد یک جمعی غم و اندوه است که ما همه به اشتراک گذاری.

چاه: که در واقع چیزی است که من می خواستم به درخواست شما—اگر آن را مناسب به تماس است که احساس غم و اندوه. چه غم واقعا چیست ؟

گوتلیب: درد از دست دادن. و آن را ندارد به یک مرگ. آن را به هر نوع از دست دادن است که باعث می شود شما درد است. مردم به حداقل رساندن زیان های خاصی چون احساس می کنند مانند آنها معتبر است. شما از دست رفته خود را از فارغ التحصیلی از دانشگاه ، که از دست دادن و شما غمگین است. اما از دست دادن یک زندگی یا از دست دادن یک کار. به عنوان من همیشه می گویم: هیچ سلسله مراتب از درد است. هیچ سلسله مراتب غم و اندوه. غم و اندوه و از دست دادن از دست دادن است.

ولز: چرا ما از شما درخواست یک زن و شوهر از سوالات از طرف شنوندگان ما? ما رو بدست بسیاری است که ما فکر کردم شما بهترین راه حل برای پاسخ به.

جیمز Hamblin: ما باید یک شنونده سوال اینجا یک متفکر یک:

سلام. من فارغ التحصیل کالج در ماه مه گذشته و من فرود آمد یک کار شگفت انگیز است که من دوست داشتم با مردم و مراقبت های بهداشتی و دستمزد زندگی می کنند. متاسفانه من گذاشته شد با توجه به COVID. من سقوط کرده ام به یک افسردگی عمیق از این رکود اقتصادی و قرنطینه. و من نمی دانم چه باید بکنید در مورد آن. و من در تلاش برای ماندن, فکر, اما من حدس می زنم من می خواهم بدانم اگر وجود دارد هر گونه راه برای اقامت مولد. مهم نیست که اگر من به عنوان سازنده است ؟ من فقط باید خودت? من فقط احساس می کنم تا به طور کامل از دست داد و بدون جهت و نمی تواند مقابله با این. آن را حتی یک سوال واقعی. من فقط در عمق پریشانی.

گوتلیب: آن است که یک سوال واقعی. من فکر می کنم آنچه که او خواسته است که چگونه برای مقابله با افسردگی است. یک چیز او را به تلاش برای انجام این کار این است که سعی کنید به مولد چرا که او نمی باید این کار در حال حاضر و او کاملا نمی دانم چه چیزی برای انجام با خودش.

اما مولد بودن است نه رفتن به او کمک کند مدیریت اساسی از دست دادن. ما در حال رفتن به غم و اندوه. این از دست دادن بزرگ. بسیاری از ما حس خود گره خورده است تا در آنچه که ما در حال انجام هر روز. معمول در اینجا چیزی است که من در اینجا که من هستم. و پس ناگهان او این تالار خالی هر روز هنگامی که او از خواب بیدار. آنچه که او می خواهم به انجام?

آنچه که من می گویند به او این است که من فکر می کنم او نیاز به رسیدن به یک درمانگر. چون من فکر می کنم که این واقعا می تواند مارپیچی رو به پایین. که سازنده تر می تواند تا حدودی کمک کند اما من هم احساس می کنم مثل او نیاز به صحبت با کسی در مورد این از دست دادن.

ولز: من تعجب می کنم که در مورد سوال در مورد بهره وری. من تصور بسیاری از افرادی که شغل خود را از دست حتی کسانی که شاید نمی گویند آنها احساس افسرده خواهد بود در سست به پایان می رسد برای چگونه برای مقابله با این زمان باز.

گوتلیب: بیایید می گویند که شما نمی که در ناامیدی عمیق اما شما احساس از دست داد. من فکر می کنم این واقعا مهم است که برخی از مرتب کردن بر اساس روال و معمول است که شما تا به حال قبل از. من فکر می کنم بسیاری از مردم در حال تلاش برای تکرار که روال و سپس آنها را مانند یک شکست احساس, دلیل این که شما واقعا نمی تواند آن را تکرار.

بنابراین من می خواهم بگویم یک نوع از coronavirus معمول برای خودتان. هر شب آن را واقعا مفید برای نشستن قبل از رفتن به رختخواب و می گویند: “در اینجا چیزی است که فردا در حال رفتن به مانند نگاه کنید.”

و من به این معنی نیست overprogram خودتان. بسیاری از مردم در حال overprogramming خود را به خاطر آنها تا ترس از داشتن هر طول زمان خالی. گرفتن لباس و دوش گرفتن واقعا مهم است. ساخت تخت خود را واقعا مهم است. و خوردن وعده های غذایی خود را در زمان به طور منظم. طرح یک یا دو چیز است که شما می خواهید برای به انجام رساندن روز بعد. و آن است. یک یا دو چیز.

ولز: یک شنونده نوشت: در مورد خواهر او. خواهر او به تنهایی زندگی می کند و مستعد ابتلا به افسردگی است. او معمولا در معاملات با آن با گرفتن و انجام کارها اما دیگر نمی تواند انجام دهد.

گوتلیب: اگر او می تواند خواهر به خانه خود را و سپس آنها جدا شده واحد و آنها را هر جایی نمی رویم. من فکر می کنم ما واقعا نیاز به نگاه کردن برای افرادی که به تنهایی در طول این زمان. من می دانم که بسیاری از مردم گرفته اند در افرادی که به تنهایی زندگی می کنند به طوری که آنها لازم نیست که به تنهایی در طول این زمان. و من فکر می کنم که یک ایده فوق العاده است.

ولز: و آخرین سوال برای شما لری. این است که از Ashley:

سلام. امروز صبح پسر عموی من در اوایل 30s گذشت از COVID-19. در علاوه بر این به حالت عادی و اندوه از چیزی شبیه به این وجود دارد اضافه شده است ویرانی که ما نمی توانیم با برگزاری مراسم تشییع جنازه برای او در آینده قابل پیش بینی. آن را بسیار دردناک به فکر می کنم او به تنهایی هنگامی که او درگذشت. و ما در حال حاضر نمی تواند هم به عنوان یک خانواده به سوگواری او. به عنوان تعدادی از COVID مربوط به مرگ و میر همچنان به افزایش, من تحقق این یک گریم واقعیت است که بیشتر و بیشتر خانواده ها در حال رفتن به مجبور به مقابله با. این واضح است که بسیار ترسناک اما من می خواهم بدانم اگر شما بچه ها می توانید بحث در مورد این جنبه از این بیماری همه گیر و چگونه مردم در حال برخورد با آن است.

گوتلیب: تا پیش از آن ما صحبت در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که کسی می میرد و آن را COVID-مرتبط است. چه بسیاری از مردم در حال تجربه در حال حاضر هستند COVID مربوط به مرگ و میر. من فکر می کنم مردم احساس می کنند مانند آنها لازم نیست که یک راه به افتخار آن شخص است.

اما در بالای آن وجود دارد این احساس که آنها برای آنها وجود دارد. شما می دانید که آنها نمی تواند وجود داشته باشد در فرد است. پس وجود دارد بسیاری از مردم که احساس می کنید مثل من نبود. من وجود دارد در مهم ترین لحظه زمانی که من نیاز به وجود دارد.

وجود دارد از دست دادن اضافه شده در بالای از دست دادن نداشتن فرد وجود دارد دیگر نمی گرفتن به نوعی از خداحافظی و دانستن آن که فرصت از ما هرگز به عقب بر گردیم. بنابراین چه چیزی شما را با همه که ؟

من فکر می کنم که بخشی از آن را با بخشش. من فکر می کنم گاهی غریزه است به سرزنش خود: چه می شود اگر من می تواند آن را انجام داده اند این راه ؟ یا چه می شود اگر من می توانستم به درب یا پنجره ؟ یا Wکلاه اگر من می توانستم آنها را من در FaceTime در ICU? هر آنچه در آن است.

همه خود را به بهترین. و من می خواهم مردم را به یاد داشته باشید که این بی سابقه است. همه انجام شد مطلق بهترین آنها می توانند انجام دهند. و بنابراین فقط بخشش و کمی از خود-دلسوزی که شما انجام بهترین شما می توانید. من فکر می کنم که تمرکز بر روی آنچه اتفاق نمی افتد این است که به سادگی یک راه برای تمرکز بر روی درد از نداشتن فرد وجود دارد. بنابراین من توصیه مردم به نشستن با غم و اندوه خود را نه در مورد گناه و آنچه شما انجام و انجام ندادم و در مورد چگونه همه چیز کار می کرد و یا کار نمی کند. من فکر می کنم بیشتر در مورد یکپارچه سازی از دست دادن به زندگی خود را به عنوان مخالف به نوعی از طریق گرفتن آن است.

و من فقط می گویند که آخرین قطعه از این چیزی است که من نوشت: برای پدر و مادر در روز دوشنبه ستون, اما من فکر می کنم این امر به همه: شما در حال انجام بزرگ. همه ما در حال انجام بزرگ تحت این شرایط است. و ما خیلی نگران چه کار باید بکنم ؟ من باید انجام بیشتر ؟ من باید انجام چیزی بهتر است ؟ فقط این واقعیت است که شما بیدار هستند و شما در حال گوش دادن به این پادکست و تلاش برای خوردن وعده های غذایی خود را در زمان و شاید قرار دادن در برخی از لباس—شما در حال انجام بزرگ.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>