اجتماعی فاصله می تواند تغییر روابط ما با FaceTime

علم به عنوان عمومی-کارشناسان بهداشت و اصرار آمریکایی ها برای دور ماندن از یکدیگر تصویری تکنولوژی به نظر می

توسط NEWS-SINGLE در 24 اسفند 1398
Ace03 / Shutterstock / اطلس

کارن رایت را دوست دارد به آواز خواندن به سه ماهه نوه اوت. او croons Harry Belafonte را "موز آهنگ قایق": "روز-o, روز,-o, روز روشن آمده و wan" برو خانه." گاهی اوقات او می اندازد در باب مارلی و رقص همراه است. رایت را دوست دارد از دیدن اوت نور چشم تا در صدا از صدای او.

رایت می کند و این از بیش از 1000 مایل دور. او زندگی می کند در تالاهاسی و نوه اش در تورنتو است. رایت دختر قرار بود به دیدار مادر او در فلوریدا در اوایل ماه آوریل به طوری که اوت می تواند در نهایت دیدار با مادر بزرگ را. اما خانواده تصمیم گرفته است که آنها نباید سفر به دلیل شیوع کروناویروس که همچنان به گسترش به سرعت در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان است. بیش از 70 نفر تست مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, در, فلوریدا, تا کنون, و رایت, گواهی دستیار پرستاری که با بیماران مسن به خوبی می داند احتیاطی مردم باید برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

بنابراین در حال حاضر رایت و خانواده اش صرف زمان با هم از طریق تلفن های خود را در دو گوگل videochatting برنامه. این بهترین چیز بعدی.

"من نمی توانم بود که خودخواه مادر بزرگ—من واقعا می خواهم برای دیدن نوه من!" رایت به من گفت این هفته است. "چرا به خطر اندازد ، شما فقط باید صبر کنید آن را و ببینید چه اتفاقی می افتد و دعا و امید برای بهترین."

همانطور که بیشتر کارفرمایان و مدارس مردم را تشویق به ماندن در خانه مردم سراسر کشور خود را پیدا کنید videochatting بیشتر از آنها معمولا ممکن است: رفتن به جلسات زوم با ابتلا به مشتریان در اسکایپ FaceTiming با درمانگران حتی میزبانی مجازی نوار mitzvahs. هشدار در مورد افزایش خطر از قرار گرفتن در معرض در طول سفر در حال حاضر ویژه مخمصه برای افرادی مانند رایت که صدها یا هزاران مایل دور از خانواده و دوستان خود. بسیاری از خانواده ها امروز می خواهم کمی خود را diasporas پراکنده در سراسر متحده کشورها و قاره ها در جستجوی بهتر در آموزش و پرورش و فرصت های شغلی. سیستم کار می کند چرا که عزیزان باقی می ماند, در بیشتر قسمت ها قابل دسترسی است و شما می توانید هاپ در یک اتوبوس یا قطار یا هواپیما به آنها را ببینید—بدون تا زمانی که به تازگی تهدید در معرض تبدیل شدن به یک بیماری عفونی است که هیچ واکسن وجود دارد.

همراه با توصیه هایی در برابر سفر هوایی به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند که مردم در عمل اجتماعی "فاصله" در زندگی روزمره تلاش برای به حداقل رساندن نزدیک تماس فیزیکی بین مردم برای کاهش خطر انتقال ویروس است. کارشناسان در حال حاضر توصیه می کنند که نه تنها شما باید به جلوگیری از شلوغ اماکن عمومی و اقامت شش تا 10 فوت دور از مردم دیگر شما نیز باید با دقت فکر می کنم در مورد غذای بیرون رفتن به ورزشگاه و حضور در گردهمایی های اجتماعی. به عبارت دیگر این امر واجب بودن آمریکایی ها به خصوص در مناطقی که این ویروس منتشر شده است به صرف زمان زیادی را در خانه به عنوان امکان پذیر است. و با کمتر صورت زمان وجود دارد هیچ زمانی بهتر برای FaceTime.

"برای بسیاری از مردم آن چیزی است که آنها را به هر حال می گوید:" آنا Lomanowska استاد روانشناسی در دانشگاه تورنتو در Mississauga که مطالعات فردی تماس مجازی در تنظیمات. "پس از آن احساس می کند مانند یک معنا ما کاملا آماده برای این کار است."

برای خواهر و برادر امیلی و اوان Seegmiller هر دو در 20s FaceTiming با پدر و مادر خود را یک هفته عادت. اوان اجتماعی-رسانه ای هماهنگ در ویسکانسین امیلی در مقطع تحصیلات تکمیلی در ایندیانا و پدر و مادر خود زندگی می کنند در وطن خود در ایالت ایلینوی است. آنها در حال پیدا کردن یک درک جدید برای تکنولوژی به ویژه به دلیل برنامه های خود را برای بازدیدکننده داشته است آینده در حال حاضر در هوا. "ما یک خانواده بسیار نزدیک پس از FaceTime است رفتن به بدون توجه به آنچه, اما با این همه گیر آن را می سازد آن را بسیار مهم تر" امیلی به من گفت بیش از توییتر DM. خواهران و برادران امیدوار بودند برای پیوستن به مادر خود در سفر به دیدار پدربزرگ و مادربزرگ خود در آریزونا در پایان ماه ولی طی آخرین FaceTime جلسه آنها تصمیم گرفتند آنها باید لغو. پدربزرگ و مادربزرگ خود در 70s و عفونت کرونا ويروسی خطرناک تر است برای افراد مسن است.

اما انزوای اجتماعی هم می تواند به خصوص ناسالم برای افراد مسن است. در حالی که بهداشت عمومی کارشناسان معتقدند که اجتماعی فاصله است موثر ترین راه برای نگه داشتن افراد سالم هنگام واکسن و آزمایش فاقد دور ماندن از عزیزان می تواند خطرناک در راه خود را. که به ویژه برای گروه در معرض خطر که ممکن است در صورت طولانی قرنطينه خود اعمال کرده و یا در غیر این صورت می گوید: Alan تئو یک پزشک است که می آموزد در اورگان بهداشت و علوم در دانشگاه دانشکده پزشکی. تحقیقات نشان داده است ارتباط بین انزوای اجتماعی و مشکلات سلامتی از جمله افسردگی در هر مرحله از زندگی. در یک سال 2018 مطالعه تئو پیدا کردم که با استفاده از videochatting کمک به کاهش خطر ابتلا به افسردگی در افراد 60 ساله و مسن تر است بیشتر احتمال دارد به لحاظ اجتماعی منزوی تر از افراد جوان است. Videochatting شد موثر تر از ایمیل و رسانه های اجتماعی و پیام های فوری.

"این چیزی است که گم شده است در گفتگو اینجا است که چه هستند خطرات ناشی از از دست رفته تماس های اجتماعی و ارتباط با افراد دیگر؟" تئو می گوید. "این سخت است برای من به فکر می کنم از یک حرکت نزولی برای شستن دست. من می تواند در مقابله با خشک دست chapped. اما آن را بسیار آسان است برای من به التماس کردن عواقب اجتماعی فاصله است که ما در حال رفتن به مانند به خصوص اگر ما در مورد فکر می کنم نیاز به انجام است که بیش از یک دوره طولانی از زمان است."

برخی از امکانات است که برای حمایت از شهروندان ارشد هستند اقدام به کاهش عواقب مضر از انزوا. بنیان زندگی اجرا می شود که 32 جوامع ارشد در واشنگتن و کالیفرنیا و نوادا آغاز شده است محدود کردن بازدید کنندگان و "در برخی موارد وضع جامعه گسترده انزوا" بنابراین کارکنان آغاز شده است تشویق ساکنان آن به صرف زمان با خانواده های خود عملا. "پیدا کردن راههای جدید برای ارتباط خانواده ها به طور منظم است مهم تر از همیشه" Nandi قصاب یک سخنگوی بنیان زندگی را به من گفت. "ما در حال کمک به ما ساکنان ارتباط با عزیزان از طریق FaceTime, Skype و تماس های تلفنی و بزرگ شده اند و پاسخ تا کنون."

اکثر کودکان نیازی به معرفی ایده videochatting اما نقش آن در زندگی خود را می تواند تغییر کند اگر آنها را متوقف معاشرت در کلاس. ماریا هلنا کری, یک عکاس و معلم جایگزین در واشنگتن می گوید: او 11 ساله پسر براندون در حال حاضر صرف ساعت FaceTiming با دوستان خود را در آی پاد خود را حتی پس از اینکه به صرف روز با هم در مدرسه. او به ویژه سپاسگزار برای عشق خود را از videochatting در حال حاضر که دولت محلی تصمیم به بستن مدارس به مدت دو هفته شروع در روز دوشنبه. چرا که برندن خواهد بود مجبور به ماندن در خانه او احتمالا استفاده از بطری و حتی بیشتر به نگه داشتن در لمس حتی در مورد آخرین تحولات در شیوع. این اولین چیزی که برندن آیا پس از کری گفت که او در مورد یک مورد تایید شده در پایتخت کشور در آخر هفته گذشته (در حال حاضر وجود دارد 10).

"من حتی انجام می شود خواندن همه چیز از شهردار کنفرانس مطبوعاتی زمانی که همه ناگهان من او را فقط شلیک کردن آی پاد خود را انجام سه راه گپ و گفتگو با دوستان خود—'آیا می شنوید؟'" او به من گفت. پسر او می خواست برای دیدن دوستان خود را' واکنش های.

البته videochat است نه یک جایگزین کامل برای واقعی چهره به چهره تعامل است. مجازی با کیفیت زمان فاقد بسیاری از مزایای نزدیکی فیزیکی و انسانی را لمس کنید. "ما رفتار غیرکلامی یا زبان بدن است منتقل می شود به راحتی می گوید:" Lomanowska این استاد روانشناسی. صرف وقت با هم بیش از اسکایپ بعید است که به احساس به عنوان رضایت بخش به عنوان در همان اتاق. اما آن را بهتر از هیچ چیز است.

قبل از COVID-19 شیوع گابریل Kathy نمی FaceTime با پدر و مادر او خیلی اوقات شاید یک بار در ماه یا کمتر. اما بسیاری پس از تغییر Kathy و شریک زندگی خود را صرف دو ماه تحت قرنطینه در این سال در استان ژجیانگ در شرق چین که در آن او در مدرسه فارغ التحصیل. در حال حاضر Kathy videochats با خانواده در ایالات متحده تقریبا هر روز دیگر و شریک زندگی خود را با خانواده اش در شانشی چین صدها کیلومتر به سمت شمال. به طور منظم تماس با ارائه یک خوش آمدید دوز سلامت عقل در عجیب و غریب واقعیت جدید. "این کمک به شکستن این روز و یادآوری زندگی است که هنوز در خارج از دیوار آپارتمان من" Kathy به من گفت بیش از توییتر DM. "هنگامی که شما گیر کرده در داخل برای مدت طولانی آن را احساس می کند مانند شما در یک خلاء و زمان یخ زده است و یا چیزی. این روز به نوعی با هم مخلوط و "زندگی واقعی" احساس می کند دور و سورئال. پس از اتصال به مردم است که در خارج از خلاء خوب است یادآوری از آنچه انتظار در پایان این بحران است."

علاوه بر کمک به دفع Kathy را هم بزنید دیوانگی videochatting است quelled برخی از نگرانی پدر و مادر خود را در گرجستان. "من مادر من می دانم که این یک کمک بزرگ قادر به FaceTime من به طور منظم" Kathy گفت. "او می توانید ببینید که ما سالم هستند و به خوبی و که باعث می شود او احساس بهتری در مورد فاصله بین ما در این وضعیت است."

حتی اگر videochatting در حال حاضر نفوذ تقریبا هر نوع مدرن و ارتباط آن هنوز به آزمایش می شود در چنین مقیاس بزرگ بیش از ماه در یک دوره جهانی اضطراب—نتیجه که به نظر می رسد مردها به عنوان ویروس همچنان در حال گسترش است. در حالی که فکر نامعلوم اجتماعی فاصله استرس زا است این واقعیت جدید حتی ممکن است تحریک مردم به شرکت در مکرر و معنی دار مکالمات از آنها بود که این دیدار بعد مطمئن بود که تنها چند هفته و یا ماه به دور است. "با هر کس به نوعی در گیر این وضعیت وجود دارد یک فرصت برای کشف راه های جدید برای برقراری ارتباط و یا با تمرکز بر بهبود راه ما ارتباط برقرار" Lomanowska می گوید. شب گذشته با الهام از یک روند جدید در ژاپن رفتم به ساعت خوش با دوستان من در نیویورک و شیکاگو—از راحتی از ما جدا کردن اتاق نشیمن.

رایت مطمئن نیست که او را ملاقات جدید نوه برای اولین بار. تا آن زمان او را به آواز خواندن به او. از زمان روی صفحه نمایش به ارمغان می آورد راحتی حتی اگر او می داند که ممکن است امن ترین راه او را می دیده بان نوه اش رشد برای آینده قابل پیش بینی.

"شما آرزو می کنم شما وجود دارد," رایت به من گفت. "اما در این راه شما هستند."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب