اجتماعی فاصله کافی نیست

ایده های ما نیاز به یک استراتژی جامع برای کاهش این نوع از تعاملات است که می تواند منجر به عفونت بیشتر.

توسط NEWS-SINGLE در 3 خرداد 1399
Piotr Malecki / Panos Pictures / Redux

COVID-19 نصب شده پایدار حمله در زندگی به ویژه زندگی داخلی. بسیاری از بزرگترین سوپر پخش وقایع محل در داخل—در یک کلیسا در کره جنوبی و یک سالن در فرانسه در یک کنفرانس در ماساچوست است. خطر از داخل خانه است که بیش از حدیثی. یک دلار هنگ کنگ کاغذ در انتظار بررسی دقیق نشان داد که از 7,324 موارد مستند در چین تنها یک شیوع در خارج رخ داده است—در طول یک مکالمه میان چند مرد در یک روستای کوچک. خطر عفونت در داخل خانه است که تقریبا 19 برابر بیشتر از هوای محیط با توجه به مطالعه یکی دیگر از محققان در ژاپن است.

مناسب فقط در مورد هر مکان عمومی, فضای سرپوشیده در امریکا شده است تعطیل و یا در مورد ضروری کسب و کار مانند فروشنده اقتباس اجتماعی-محدودیت فاصله. این تعطیلی شده اند از لحاظ اقتصادی ویرانگر تبدیل swaths بزرگ شهری و برون شهری زندگی به یک مرض خط تیره ویندوز.

امروز متحده در حال ظهور از مستند فاز از بحران و ورود به یک تهوع دوره از بازگشایی. اما ادارات و مدارس, فروشگاه ها, تئاتر, رستوران ها, میله, مراکز تناسب اندام و موزه ها را ظاهر عادی تا زمانی که ما یاد بگیرند که چگونه به امن و احساس امن در داخل.

برای باز کردن این فضا ما باید هدایت علم و تخصص است. ما خوشبختانه محققان در حال کشف اسرار چگونگی COVID-19 گسترش با ترکیبی هوشمندانه از مدل سازی و کار پلیسی.

قبل از اینکه ما بررسی مطالعات مربوطه و رسم کردن درس برای آینده بزرگ در داخل خانه یک کلمه کوتاه از تواضع. درک ما از این بیماری پویا است. امروز عقل متعارف می تواند فردا گران افسانه است. فکر می کنم از این مطالعات نه به عنوان اناجیل اما به عنوان سرنخ را در به تدریج کشف رمز و راز.

1. COVID-اثبات دفتر

در 8 مارس جنوبی, کره ای-مقامات بهداشت آموخته از یک COVID-19-مثبت بیمار مشغول به کار در یک مرکز تماس در مرکز شهر سئول است. دفتر واقع در یکی از متراکم ترین نقاط شهر در طبقه 11 از 19-داستان مخلوط با استفاده از ساختمان های با صدها نفر از دفاتر و آپارتمان. بیش از 1 ، 000 نفر مشغول به کار یا زندگی در ساختمان های چندین آسانسور و لابی. امکان از توده عفونت بالا بود.

اما محققان دریافتند که شیوع بود جای تعجب متمرکز شده است. 97 نفر در این ساختمان که تست مثبت برای این بیماری 94 مشغول به کار در یک طبقه—با مرکز تماس بگیرید. از کسانی که در سال 94 همه آنها به جز تعداد انگشت شماری مشغول به کار در یکی از پر بسته بندی شده تلفن بانک. در یک طرف طبقه این بیماری منتقل شد به دو سوم از کارکنان. اما کمتر از 5 درصد از بقیه کف آزمایش مثبت آیا به عنوان کمتر از 1 درصد باقی مانده از ساختمان.

یک پلان از سایت از شیوع کروناویروس در سئول, کره جنوبی. آبی صندلی نشان می دهد که در آن مردم با تایید موارد نشسته است. (حسن نیت ارائه میدهد از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری)

در نتیجه کره ای سی دی سی می نویسد که گسترش ویروس تقریبا به طور کامل محدود به یک طبقه "با وجود تعامل قابل توجهی بین کارگران در طبقه های مختلف در آسانسور و لابی." این امر نشان می دهد که اصلی تسهیل نبود رایج لمس نقاط مانند درب و دکمه های آسانسور, بلکه مشترک حریم هوایی. هنگامی که مردم بحث—یا عطسه و یا سرفه آنها تولید قطرات تنفسی است که می تواند به استراحت در دهان افراد دیگر بینی و ریه ها. صحبت کردن برای ساعت در محله های نزدیک در یک unventilated فضا می تواند ایجاد یک ایده آل ظرف پتری برای COVID-19 انتقال است.

این امر می تواند غیر مسئولانه به استفاده از کره مطالعه یک مثال گویا اگر آن را پرت. اما اصلی آن پیدا کردن است که به طور کامل در خط با ظهور اجماع علمی. روز پنج شنبه در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از به روز رسانی آن خلاصه ای از COVID-19 انتقال به روشن است که ویروس "نیست و به راحتی گسترش" از دست زدن به سطوح و یا اشیاء—مثل مثلا دکمه های آسانسور. به جای آنها نوشت: "این ویروس به فکر گسترش عمدتا از فرد به فرد ... از طریق قطرات تنفسی."

[ درک تامپسون: چه چیزی در پشت کره جنوبی COVID-19 استثنایی ؟ ]

چه علم داخل سالن انتقال معنی برای آینده یقه سفید محل کار ؟ در یک سند مشترک با بانک جهانی کره جنوبی دولت مجموعه ای از 50 نقطه برنامه ریزی برای ساخت دفاتر امن تر است. ماسک توصیه می شود برای همه کارکنان. میز و صندلی ها به گسترش و یا مرتب شده در یک "شطرنج" و یا کج و معوج الگوی طوری که هیچ دو نفر در حال نشستن به طور مستقیم در سراسر از یکدیگر است. اتاقهای مرحله یک بازگشت پیروزمندانه به عنوان پارتیشن بین همکاران تبدیل شده و لازم است برای جلوگیری آوازی اسپری از سرفه, عطسه و با صدای بلند مکالمات تلفن. به عنوان کوچک اجتماعات زنده و کارگاه های آموزشی و شام شرکت? شما می توانید در مورد این مخلوط از کار و زندگی اجتماعی است. "بازگشت به خانه به زودی بعد از کار" دولت کره توصیه می کند. پیاده روی های طولانی در خارج ممکن است جایگزین کولر آبی.

اتاق جلسات یک بار صرفا نفرت انگیز تلقی می شود به سادگی مضر. کره جنوبی دولت اختصاص یک صفحه کامل و 12 گلوله امتیاز برای موضوع جلسات اما کسانی که توصیه می شود آب پز را به سه کلمه است که جلسه-متنفر شادی: کمتر, کوچکتر, کوتاه تر. برای جلسات است که لازم است بزرگ و بلند کره جنوبی توصیه ماسک برای تمام شرکت کنندگان و در صورت امکان باز کردن پنجره. تهویهبه طور کلی تبدیل به یک شعار. بسیاری از دفاتر ممکن است به تعمیرات اساسی خود را دریچه فناوری یا استخدام حرفه ای برای بهبود جریان هوا در سراسر اتاق.

بسیاری از این تغییرات را به مقدار زلزله برای فرهنگ سازمانی, ساخت دفتر اجتماعی کمتر تعاملی و دارای نعمت غیر مترقبه و بیشتر مانند ادغام خصوصی بسیاری از ایستگاه های کاری. تا زمانی که ما یک واکسن و شاید حتی پس از, بسیاری از کارگران ممکن است تعیین کند که اگر آنها در حال رفتن به احساس می کنید که به تنهایی در دفتر به عنوان آنها در صفحه اصلی وجود دارد هیچ نقطه ای به رفت و آمد در وهله اول.

آینده نامشخص است و جایگزین حالات ممکن است به خصوص اگر دفاتر اتخاذ گسترده آزمایش و متوسط چک برای ماه ها و یا سال قبل از گسترده دولت از یک واکسن. این آزمون در حالی که سخت ممکن است برخی از مردم احساس امن تر در داخل اتاق از در هر محل عمومی که فاقد مشابه بهداشت شفافیت. با اعتماد به نفس است که کار امن ترین جای دیگر از خانه خود را, برخی از کارکنان ممکن است درمان این دفتر به عنوان یک چند منظوره جداسازی واحد. نوشیدن در زیر سپر محافظ حرارت چک را برای امن تر coronavirus-عصر مراسم از جمع همکاران در واقعی نوار.

2. COVID ضد رستوران

در ژانویه 24, یک خانواده چینی از پنج نشستم به ناهار در یک رستوران شلوغ در گوانگژو پرجمعیت ترین شهر در جنوب چین است. آنها تا به حال در این شهرستان وارد شده قبلی بعد از ووهان. آن را خوشبو بعد از ظهر در گوانگژو با درجه حرارت اواسط روز افزایش به بالا 70s و رستوران در طبقه سوم از یک ساختمان پنج طبقه بود و وزوز با بیش از 80 مراجعان و بدون پنجره. از جمع خانواده دور یک میز همراه پشت دیوار بین دو خانواده های محلی به عنوان یک تهویه مطبوع, پمپ هوای سرد در سراسر سه جدول.

زمانی که آنها در سمت چپ رستوران, یک عضو از خانواده احساس تب در آینده و پس از بررسی به بیمارستان دریافت تشخيص COVID-19. در عرض دو هفته چند نفر از هر یک از سه جداول—و 10 ناهار کاربران از گوانگجو رستوران در مجموع تا به حال تشخیص داده شده است با این بیماری است.

وقتی گوانگژو مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری بررسی این موضوع از آن منتشر شده یک نمودار است که گفت یک داستان ساده: یک فرد بدون علامت در یک رستوران تا به حال آلوده نه دیگران در مسیر مستقیم از تهویه مطبوع است. هیچ یک از ده ها تن از کاربران دیگر و یا سرور مریض شدم.

پلان رستوران جداول و تهویه مطبوع جریان در این سایت از شیوع کروناویروس در گوانگژو چین است. دایره زرد نشان می دهد که عفونت به بیمار; دایره قرمز نشان می دهد آینده بیماران. (حسن نیت ارائه میدهد از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری)

به نظر می رسید به محققان است که بردار انتقال در رستوران نبود یک بشقاب غذا و یک دکمه آسانسور یا هر ماده از انسان لمس کردن اما هوا. قوی جریان هوا از AC واحد بود تقبل قایق از آب عبور coronavirus-مسموم قطرات از جدول به جدول. "ما نتیجه گیری کرد که در این شیوع انتقال قطرات باعث شده تهویه مطبوع تهویه" محققان نوشت.

بسیاری از مداخلات لازم برای رستوران ها را به رعایت همان فلسفه است که راهنماهای reimagining از دفتر. ماسک ممکن است تبدیل به امری عادی در سرور به عنوان ممکن است موانع بین جداول. در مصاحبه با آتلانتیکآشپز و رستوران تام Colicchio پیشنهاد کاهش تعاملات بین مشتریان و پیشخدمت با درخواست شام به نظم وعده های غذایی خود را آنلاین قبل از آنها وارد و یا در قرص در جدول مانند در فرودگاه. اجتماعی فاصله در آشپزخانه ممکن است به معنای کمتر سرآشپزها است که می تواند غذاهای پیچیده و عجیب آبکاری غیر ممکن است.

"تا زمانی که یک واکسن هست من فکر نمی کنم ناهار خوردن در رستوران را به عقب بر گردیم به حالت عادی در این کشور" استیو Salis صاحب رستورانی در واشنگتن به من گفت. "ما می تواند در معرفی چیزهایی مانند انگشت کاسه یا دست دستمال مرطوب مانند شما باید در برخی از رستوران ژاپنی اما برای هر خوردم. ما می تواند اضافه کردن مکان غرق در اتاق ناهار خوری که در آن مردم می توانند دریافت و شستن دست های خود را در یک مبارزه. ما ممکن است برای مقاوم سازی رستوران ما به آنها را آسان تر برای تمیز کردن. همانطور که برای جداول و مدفوع نوار کسانی خواهد شد که به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته. در کسی که شام میخورد من ممکن است ریز ریز کردن تا غرفه به آنها را بیشتر خصوصی است."

یکی دیگر از ایده: قرار دادن همه چیز را در خارج. برخی از شهرهای آمریکا از جمله برکلی کالیفرنیا و سینسیناتی انجام داده اند که فقط با اعلام بسته شدن خیابان ها برای آزاد کردن هوای فضای غذاخوری برای رستوران ها. اما برای بسیاری از شهرستانها در مقیاس گسترده ای نقاشی با آبرنگ روی گچ ناهار خوری غیر واقعی است نه تنها به دلیل لزوم استفاده از جاده بلکه از آنجا که ما نمی تواند درخواست آب و هوا متوقف شود. وجود خواهد داشت برف در بوستون باد در شیکاگو و باران در سیاتل. فضای باز رستوران یک چیز دوست داشتنی است اما سقف اختراع شد برای یک دلیل.

رستوران برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر به عنوان آنها در حال حاضر توسط cobbling هم انواع مختلفی از کسب و کار از جمله تحویل و منظقه وانت و فروش تخصصی مواد غذایی. حتی تا خود را در چشم انداز وخیم است. Colicchio به من گفت که بیش از نیمی از رستوران آمریکایی ممکن است بازگشایی شده است. "در مورد من حداقل دو تا از رستوران ها و بسیاری از کسب و کار می آید از طریق احزاب خصوصی و, همایش," او گفت:. "برای آینده قابل پیش بینی است که رفته است."

3. COVID ضد عمومی سرگرمی

در شب سهشنبه, مارس 10, 61 خوانندگان جمع آوری شده برای گروه کر تمرین فقط در شمال سیاتل. این یک استاندارد تمرین به عنوان اعضای سنگ در محله های نزدیک به اشتراک گذاشته تنقلات و انباشته صندلی هم در پایان دو و نیم ساعت جلسه.

پنج روز بعد مدیر گروه کر ارسال فوری ایمیل به گروه. چند عضو در حال توسعه و تب او گفت:. زیر در روز سه شنبه تمرین لغو شد. اما سپس آن را خیلی دیر شده بود. پنجاه و سه نفر از 61 خوانندگان بیمار شد ساخت برای یک "حمله رای" از 87 درصد است. سه نفر از اعضای گروه کر در بیمارستان بستری شد. دو درگذشت.

واشنگتن گروه کر نشان دهنده تهاجمی ترین شیوع من آمده اند در سراسر با یک حمله نرخ تقریبا دو بار به عنوان بالا به عنوان کره ای تماس با مرکز. آن را تا به حال بسیاری از ویژگی های ما در حال حاضر تاسیس می شود خطرناک است: صمیمی جمعیت جمع شده بودند در یک اتاق کوچک های هوا و مواد غذایی و سطوح. اما چه می شود اگر آواز شتاب انتقال این بیماری است ؟

در یک مطالعه متعاقبا منتشر شده در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری "عوارض و مرگ و میر هفتگی گزارش" محققان تاکید کرد که "قانون از آواز خود" ممکن است کمک به انتقال زیرا اعضای گروه کر شد, حوله بیشتر از ویروس. برخی از افراد شناخته شده به عنوان "superemitters"—انتشار بیشتر ذرات به هوا زمانی که آنها صحبت می کنند زیرا آنها غیر منتظره ای با صدای بلند و یا لجن مالی talkers. اما حتی عادی gabbers می توانید انتشار استثنایی تعداد قطرات اگر آنها در حال آواز خواندن و یا طرح نمایشی خود را صدا.

بسیاری از سوپر پخش رویدادهای شده اند مراسم که شامل گروه نماز و exclamations مانند اشاره کرده است. در فوریه 16, 61 ساله کره ای با COVID-19 باعث شده صدها نفر از عفونت هنگامی که او دعا با 1000 نمازگزاران در پنجره کلیسا در دائگو کره جنوبی. (در این روز بیش از 60 درصد از کره COVID-19 موارد در Daegu.) دو روز بعد در فرانسه چند صد نفر از نمازگزاران مسیحی از سراسر جهان بسته بندی شده به یک سالن تاریک در شهر کوچک مولوز برای یک جشنواره سالانه. مقامات فرانسوی از ارتباط بیش از 2000 جهانی موارد به این جلسه از جمله موارد در فرانسه, گویان, Corsica, بورکینافاسو و سوئیس.

این داستان همراه با علم بزرگ-قطرات و هوابرد انتقال نشان می دهد که اجتماعی فاصله کافی نیست: ما نیاز به بزاق کنترل بیش از حد. کشورهای دیگر در حال انجام این کار در حال حاضر. آلمان نیز ممنوع آواز در خدمات مذهبی و کره جنوبی ممنوع تف کردن در حرفه ای خود را در لیگ بیس بال.

تف, قوانین نمی تواند به اندازه کافی به ما سرگرمی, مکان های امن تر ، ما نیاز به یک استراتژی جامع برای کاهش این نوع از تعاملات است که می تواند منجر به عفونت بیشتر. "زمانی که ما به عقب برویم به استادیوم ورزشی و تئاتر مردم در حال رفتن به مجبور به تنظیم انتظارات خود می گوید:" جوزف آلن استادیار از قرار گرفتن در معرض-ارزیابی علم در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی.

او به من گفت تمام ظرفیت استادیوم را غیر ممکن خواهد بود در اجتماعی-فاصله سنی و اکثر شرکت کنندگان خواهد بود توصیه به پوشیدن ماسک. دوم همه چیز است که می تواند ساخته شده touchless باید از جمله فروش بلیط و سازش است. "برای جلوگیری از خوشه بندی در-سگ غرفه ورزشگاه فروشندگان مواد غذایی باید به عنوان آنجا که ممکن است به طور مستقیم به مردم کرسی" آلن گفت. سوم عمومی-مکانهای تفریحی را به reimagine صف. "ما پیوستند نظریه ها در مورد کنترل جمعیت که تحت سلطه نگرانی برای امنیت فیزیکی به طور معمول فشار تعداد زیادی از مردم به یک کمیاب تعداد به شدت محافظت ورودی," او گفت:. اما در یک بیماری همه گیر محکم بسته بندی شده صف ها بسیار خطر ما می خواهید برای جلوگیری از. "این می تواند بسیار مهم برای کاهش ازدحام در ورودی استادیوم ها و سالن های تئاتر با اضافه کردن ورودی اضافی امتیاز یا متناوب پذیرش توسط زمان برای جلوگیری از ازدحام آلن گفت.

هنگامی که شما با قرار دادن همه این داستان ها مطالعات نقشه و مشاوره با هم آن را به مقدار نسبتا ساده همه گیر راهکار. برای حافظه خاطر اجازه می دهد تا با کاهش عمده takeaways به مناسب مخفف: امن است.

- اجتماعی فاصله: این یکی از شما احتمالا می دانست که قبل از اینکه این مقاله را بخوانید. سالم نگه داشتن فاصله بین خود و دیگران—شش فوت است خوب قانون کلی—به ویژه هنگامی که شما در نزدیکی آنها برای یک دوره طولانی از زمان.

- انفجار آگاهی: هر فعالیت بدون تماس—صحبت کردن در غذا خوردن کار خارج می شود به طور قابل توجهی امن تر زمانی که شما آن را خارج است. همانطور که قبلا ذکر شد مطالعه در ژاپن و هنگ کنگ بررسی نشان داد شانس انتقال در یک بسته فضای سرپوشیده چند سفارشات از قدر بالاتر از هوای محیط.

- ماسک صورت: آنها را می پوشند. آنها نه فقط برای شما; آنها برای همه در اطراف شما.

- Expectoration (با عرض پوزش برای استفاده از یک کلمه فانتزی برای تف به مخفف کار): COVID-19 به نظر می رسد به گسترش هر دو از طریق بزرگ-انتقال قطرات از جمله از عطسه و از طریق هوابرد انتقال کوچکتر aerosolized قطرات مانند کسانی که اسپری کردن از دهان سخن گفتن. مراقب باشید به خصوص از محیط داخلی و فعالیت هایی که به طور طبیعی شامل تعداد زیادی از gabbing (مانند یک منشی جلسه) آواز (مانند یک گروه کر عمل) فریاد (مانند یک دبیرستان بدنسازی) و یا تنفس سنگین (مانند شدید داخل سالن تمرین در کلاس).

به عنوان سرپوشیده شخص خودم—و عاشق تئاتر های ورزشی و رستوران ها—دردناک است به فکر می کنم در مورد طیف وسیعی از فعالیت های است که خواهد بود باریکش در سال آینده و کسب و کار و زندگی که برای آن رنج می برند.

به سمت پایان گزارش این قطعه من ایمیل فرستاده امنیت ملی و کارگر است که همچنین می آموزد آواز در واشنگتن دی سی منطقه است. او شنیده است که فرد در آواز خواندن ممکن است خارج از محدوده تا یک واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس امکان که شاتر موزیکال و درس های صوتی برای یک سال یا بیشتر طول بکشد. "با وجود همه هرج و مرج شدید و اخبار است و این چیزی است که آمار سخت ترین," او گفت:. بنابراین او در حال برنامه ریزی برای ارائه درس های آواز خواندن در زوم.

امریکا فضاهای عمومی را به نشان می دهد یک شبیه انعطاف پذیری و حالت ارتجاعی آن را از طریق سال آینده. حتی به عنوان ایالات متحده بازگشایی برخی از آداب و رسوم—مانند رفتن به میله گروه تمرینات و کنسرت های بسته بندی شده—باید به باقی می ماند و متوقف شد. مردم هنوز هم نوشیدنی و عرق و آواز خواندن فقط متفاوت است. سرانجام این پیر جهان خواهد آمد. بزرگ داخل خانه باز خواهد گشت. اما تا آن زمان آمریکایی ها را به تعادل خود را از آداب و رسوم و نوستالژی با فروتن احترام برای ما اتفاق می افتند درک COVID-19.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب