اجتماعی دور, طبیعت, آیدیتارود mushers حمل

ANCHORAGE, آلاسکا—coronavirus را متوقف کرده است و تقریبا در تمام آمریکای شمالی رویدادهای ورزشی در آهنگ های خود

توسط NEWS-SINGLE در 26 اسفند 1398

ANCHORAGE, آلاسکا—coronavirus را متوقف کرده است و تقریبا در تمام آمریکای شمالی رویدادهای ورزشی در آهنگ های خود را. اما در آلاسکا iditarod دنباله سگ سورتمه نژاد است mushing ،

Iditarod شروع خارج از Anchorage آخر هفته گذشته قبل از یک آرایه از عمده ورزش اعلام کرد لغو و تعویق. مسابقه رهبران در حال حاضر بیش از نیمه راه پایین دنباله و در حالی که یک مسابقه پس از ضیافت و جشن حوادث شده اند به نام خاموش شده است وجود دارد هیچ بحث عمومی در مورد توقف mushers و سگ خود تیم قبل از پایان خود را در Nome.

مقامات بهداشتی دولت ویژگی است که به ماهیت رویداد — یک 1,570-کیلومتر نژاد را از طریق بیابان آلاسکا که در طی آن mushers عمدتا خود به خود.

"آنها بسیار خوب کار اجتماعی, فاصله," پکتیا میباشد هایدی Hedberg, آلاسکا, سلامت عمومی مدیر.

آلاسکا, اولین مورد تایید شده از coronavirus پنجشنبه اعلام شد و بیمار به عنوان یک خارجی خلبان یک هواپیمای باری که آمد در تماس با چند نفر قبل از مراجعه به Anchorage بیمارستان.

Iditarod آغاز شده و پنج روز زودتر قبل از اینکه سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد کروناویروس یک بیماری همه گیر. و تقریبا تمام نژاد mushers شده بود در آلاسکا طولانی قبل از آن گفت: Rob یوربچ این آیدیتارود ارشد اجرایی است.

ارتش از داوطلبان و تماشاگران که به دنبال رقابت در حال حاضر بیشتر از یک خطر گسترش coronavirus که شمار یک تهدید بزرگتر در روستایی آلاسکا با توجه به فقدان پیشرفته بهداشت و درمان-مراقبت از زیرساخت وجود دارد. اما سازمان دهندگان در نظر گرفتن "هر احتیاط ما می تواند از فکر می کنم" یوربچ گفت.

آنها به پرواز در موارد ضدعفونی به جوامع از راه دور در امتداد دنباله. پشتیبانی از خدمه در حال کمپینگ به جای خوابیدن در مدارس یا مراکز جامعه. و سازمان ها تنها به آوردن کارگران ضروری به پایان برسد.

در حالی که coronavirus اقدامات احتیاطی باید ایجاد کار اضافی برای سازمان یوربچ نیز مشتاق به مشتری جلب کردن iditarod به عنوان یک جایگزین برای رویدادهای ورزشی که لغو شده اند.

"ما یک مسابقه فوق العاده ای. ما بهترین برف هر کسی می تواند همیشه به یاد داشته باشید," او گفت:. "اگر شما نمی توانید به تماشای خود NCAA کنفرانس مسابقات این آخر هفته آیدیتارود واقعا, واقعا, نشاط بخشی, aspirational جایگزین."

به عنوان coronavirus دستگیر ملی توجه در این هفته در ابتدا به نظر می رسید به سختی ثبت نام با mushers که باقی مانده متمرکز در مسابقه و مراقبت از سگ خود را.

"بزرگترین نگرانی من این است که آیا برای قرار دادن ماهی قزل آلا یا ترکیه در وعده غذایی خود را" Aliy Zirkle یکی از iditarod بالا زن mushers گفت: یک Anchorage Daily News خبرنگار در ایست بازرسی در فلج یک معدن متروکه پاسگاه تقریبا در نیمه راه از طریق مسیر.

اما طی چند روز گذشته افزایش پاسخ به این ویروس تا به حال نفوذ در این مسابقه حباب به خصوص برای mushers از کشورهای خارجی است.

همسر نروژی توماس Waerner تصمیم به پرواز به خانه اولیه به جای ملاقات با شوهرش در خط پایان در Nome و Waerner گفت که او پیش بینی مشکلات بازگشت به اروپا با سگ خود را.

ایتالیایی musher فابیو برلوسکونی پدر و مادر زندگی می کنند که در سخت ترین ضربه منطقه از آن کشور او را بدون دریافت اطلاعات در مورد وضعیت خود را. و در روز پنج شنبه آلاسکا جرمی کلر به سادگی تبدیل خود را با سورتمه حمل کردن حدود 250 مایل به مسابقه و شروع mushing تیم خود را به خط شروع.

"او می خواهد به خانه با دوستان و خانواده خود را در طول این زمان استرس زا," مسابقه دهندگان در بیانیه ای گفت.

برای این شهرک در امتداد iditarod دنباله های مسابقه گرامی موسسه آوردن بازدید کنندگان و پول نقد برای کسب و کارهای کوچک و یک شادی عینک برای کودکان. در پایان هفته هر چند هیجان بود بازده به احتیاط.

حداقل دو پست های بازرسی در نیمه دوم iditarod منتقل شده اند در خارج از روستا که در آن آنها به طور معمول واقع شده است. در Unalakleet توپی جامعه در دریای برینگ ساحل, عمومی منع شده است از ایست بازرسی ساختمان و موانع را جدا کردن مردم از mushers.

در Nome در جلسه به خود جلب کرد که بیش از 100 نفر شهردار ریچارد Beneville گفت: شورای شهر تصمیم گرفت روز شنبه نزدیک به یک و نیم دوجین ساختمان های عمومی و برای تضعیف همه "غیر ضروری سفر" به جامعه. کسانی که عمده مراحل Beneville گفت: با توجه به این که Nome با جمعیت 3,800 به طور معمول به تساوی یکی دیگر از 3000 بازدید کننده در طول این دوره از هفته است.

"این بازدید بسیاری از کسب و کار کوچک و رستوران ها — برای بسیاری از آنها آیدیتارود می شود آنها را از طریق زمستان," او گفت:.

با اینحال با توجه به اقداماتی که سازمان ها و دولت های محلی تا به حال گرفته Beneville و دیگری انتخاب رهبر گفت: آنها راحت با iditarod در ادامه به پایان برسد.

"Mushers در حال حاضر در دنباله گفت:" کریس بوسک یک Unalakleet عضو شورای شهرستان. "من فکر می کنم ما کمی بیش از حد دیر به آنها را به نوبه خود بازگشت.

چند آلاسکا کارشناسان بهداشت عمومی نیز گفت: آنها نه بیش از حد نگران mushers هل دادن به پایان مسابقه. سازمان شده اند همکاری با مقامات دولتی و "آنها آمد تا با راه حل های خوب" گفت: Hedberg بهداشت عمومی مدیر.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

او و دیگران گفت: مهم کاهش عامل است که در این مسابقه قبل از شروع هر coronavirus موارد تایید شده در آلاسکا — همراه با نسبتا کمی تماس که mushers باید با عموم مردم هنگامی که آنها را در دنباله.

"از تمام رویدادهای ورزشی, شما می توانید از فکر می کنم این است که احتمالا تنها کسی است که می تواند شما را منطقی امن حداقل برای چند روز آینده گفت:" جف Jessee رئیس دانشگاه آلاسکا-لنگرگاه دانشکده بهداشت.

"من فکر می کنم آنها آن را کردم فقط در زیر سیم."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im