برخی از پرتال تخصصی اولی ویروس و زندگی: بی سابقه کیسه مراسلات پستی به صورت بی سابقه ای بار

چگونه همه انجام می دهند ؟ من می دانم که تعداد کمی از سوالات در اینجا تبدیل شده اند تا حدودی مسئله با توجه به ا

توسط NEWS-SINGLE در 25 اسفند 1398

چگونه همه انجام می دهند ؟

من می دانم که تعداد کمی از سوالات در اینجا تبدیل شده اند تا حدودی مسئله با توجه به این فوق العاده ای از اتفاقات چند روز گذشته اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی در اینجا برای شما برای دریافت از طریق بنابراین من امیدوارم که شما انجام دهد.

من هنوز در تلاش برای کشف کردن دقیقا چه می شود از من و کار و صبح وبلاگ که در حال حاضر وجود دارد مطلقا هیچ چیز در رفتن در ورزش جهان است و کار آسانی نیست.

اما از خودتان مراقبت شما عزیزان یک عضو مسئول بیشتر جامعه و ایمن ماندن.

و امروز بیش از هر روز دیگر – توجه به این اخطار.

برحذر باشید.

فقط مراقب باشید امروز.

-

س: سلام داگ!

دو سوال (فقط کمی نقاب به عنوان نظرات):

1. من هنوز هم عاشق این تیم رپتورز اما من نه دوست داشتن آنها جرم به عنوان مقدار این روز است. آنچه که من دوست داشتم در مورد آنها در اوایل این فصل بود خود را به حرکت توپ و جنبش به طور کلی. هر کس تا به حال بهترین شات آن را گرفت. که هنوز هم اتفاق می افتد مناسبت, در حال حاضر, اما در اغلب موارد من از دیدن پنج نفر با بازیکنان در نظر گرفتن نوبت رفتن one-on-one. بیشتر Siakam. که ممکن است کار در این فصل به طور منظم اما من امیدوار هستم که آنها به مساوات طلبانه در بازی پلی آف. من برداشتی غلط و یا آیا شما متوجه این بیش از حد است ؟

2. چقدر سخت است که آن را به یک جوان نیمکت بازیکن ؟ من توجه داشته باشید بازیکنان مانند دیویس یا توماس بودن قضاوت بسیار کوچک حجم نمونه توسط مربیان و گوینده و شاید حتی روزنامه نگاران. جک آرمسترانگ برای یک, و, نیک, پرستار, برای, دیگری, ذکر, چگونه Thomas نیست که در آن یک زن و شوهر شب پیش. اما او با بازی چهار دقیقه و از دست رفته دو عکس. شب گذشته دیویس و بوچر بازی شش دقیقه. در هر چهار یا شش دقیقه شروع به صورت منظم چرخش بازیکنان آنها ممکن است حتی بدتر اما این قابل درک است که آنها را از طریق بازی خود را زنگ یا اشتباهات. اما یک نیمکت بازیکن به تولید بلافاصله و یا او را به نیمکت برای استراحت از بازی.

من فکر می کنم وجود دارد برخی از سوالات در آن وجود دارد. اگر نه حداقل فرصت را برای شما به ما بگویید متفاوت است.

پسر

یک: من با شما موافقم که برای برخی از زمان تیم را جرم شده است به عنوان کارآمد و یا به عنوان جریان آزاد به عنوان آن نیاز به. من همچنین فکر می کنم که حداقل در بخش مربوط برای همیشه در حال تغییر گروه بودند که در دادگاه و زمانی که بالای هفت یا هشت بچه ها بالای هفت یا هشت بچه در چرخش همه چیز خواهد شد و نزدیک به طبیعی است. من نمی دانم که, اما من شک دارم که به خصوص با توجه چگونه موفق شدند که در سال گذشته در پلی آف.

همانطور که برای کودکان و نوجوانان? همه ما می دانیم نیک تمایل به مربی احساس می کنید و این کار فوق العاده خوبی بیش از نزدیک به دو فصل پس اگر خود را "احساس" است که جوانان مثل Davis, توماس یا بوچر در حال تولید و یا بازی با یک نیروی او نیاز به دیدن او واکنش نشان می دهد. اما بله قلاده کوتاه تر بر روی بازیکنان جوان تر که من فکر می کنم آنها باید باشد. به علاوه نیک را نیز نشان داده و او را سوار بازیکنان جوان در بازی های زمانی که آنها در حال انجام آنچه که او و تیم نیاز دارد.

بنابراین هر دو از مشاهدات خود را راست هستند اما هر دو فکر می کنم منطقی توضیح داده شده است.

-

س: من آتش تا صبح روز دوشنبه وبلاگ – خیلی خوب.

من در مورد نیمه راه در و شما ماهرانه ذکر (مثل ما ممکن است متوجه نیست) که آن را به یک نیمکت بازی ??!! چه به ... ؟

من مطمئن هستم که شما رفت و به سواحل غرب اما بیا به آن فکر می کنم ... من واقعا نمی یاد معمول griping در مورد <قرار دادن شهر در اینجا> فرودگاه.

یک بررسی سریع از (خوانده نشده) پنج شنبه کیسه مراسلات پستی نشان داد به اندازه کافی مطمئن داگ رفت و غرب است اما در حال حاضر خانه و امن است.

هنوز یوتا امشب بنابراین من فرض آن را یک "CG" (نیمکت بازی – احساس رایگان برای استفاده از مخفف) نیز هست.

بنابراین من در حال حاضر سوالات;

- آیا ستاره بودجه توسط شب یا کل هزینه سفر? من ممکن است می دانم که یک مرد یا دو زن با یک نیمکت است که می تواند کمک به گسترش سفر بعدی.

- سام آدامز هنوز هم در بودجه (که مهم re; مرد با تخت)

- ما باید برای تماشای "CG" در جعبه نمرات?

- به نظر شما رتبه بهترین و بدترین نیمکتها برای ما شبیه به فرودگاه ها و خطوط هوایی و غیره. (یا احتمالا شما می خواهم توصیه?)

- وجود دارد چنین چیزی به عنوان یک "SG" (مدفوع بازی) یا این است که دیده می شود ؟

- انجام رپتور روابط عمومی بچه ها شروع به نگرانی در اگر شما در این پست بازی نوعی بازی فوتبال راگبی برای یک سفر بازی و بعد ؟ (به یاد داشته باشید, من و آنها دیدن شما بیشتر از من...)

- ممکن است بهترین برای همه اگر خود را "CG است" اشاره شد در زمان بازی صدمه \ دسترس نیست لیست ؟

- یک CG در نظر گرفته بار-مدیریت ؟

اگر شما به من بگویید من باید منتظر TEB برای پاسخ من را درک کنید.

همه در حال حاضر

SB

یک: اوه ما که در جاده پر بار حدود 2 و نیم فصل در حال حاضر در واقع من انجام داده ام بیشتر سفر در حال حاضر این سال از من تمام فصل گذشته و با وجود حدود 20 بازی انجام دهید. برخی از آن است که با هزینه آن ناچیز است برخی با دسترسی برخی برای انجام با مهلت تمام شده و مدیریت رو به کاهش منابع و ما تلاش کردیم که برای مدت زمان طولانی به عنوان به خوبی به عنوان ما می توانیم تحت شرایط دشوار است.

"نیمکت" کرک بود در مورد من مجلل و آرام در Casa داگ.

-

س: سلام داگ

امیدوارم تورنتو خواهد بود این تیم برای دیدار با میلواکی در نهایی کنفرانس شرق. تا کنون در این فصل دیگران را مورد ضرب و شتم رپتورز دو بار. وجود دارد دو بازی باقی مانده قبل از اینکه برگشتی. احتمالا تورنتو کارکنان مربیگری در حال توسعه برخی از استراتژی های جدید. آیا شما انتظار می رود آنها سعی خواهد کرد این در این دو بازی و یا آنها را می خواهید به تعجب دلار در پلی آف با برخی از جدید به نظر می رسد ؟

مایکل

A: خوب, این تبدیل شده است کمتر از یک موضوع فوری در حال حاضر, اما بله اگر آنها بازی کسانی که بازی من گمان رپتورز خواهد حداقل سعی کنید یک زن و شوهر از چیزهایی که (یک) ببینید که چگونه آنها کار می کرد و (ب) برخی از آنها را زنده سرعت کامل کار بر روی آنها. احتمالا تا زمانی که آنها ممکن است چیزی در یک سری حذفی اما حداقل برای یک بیت در هر بازی اگر آنها در واقع آنها را بازی کند.

-

س: سلام داگ

اولین بار من به شما نوشتن اما زمان طولانی تحسین از کار خود را. شما و ایرا خورشید نگهبان بهترین هستند!

من با شما موافقم که MLB دمیده شده است آستروس ظروف سرباز یا مسافر ، خیلی بد بازی بیس بال به اندازه کافی با مشکلات نقشه کشی طرفداران بدون پاسخ دادن به تقلب های که انجام شد.

چگونه در مورد این پیشنهاد به مجازات Astros مالکیت مدیریت و بازیکنان. رد صلاحیت آنها از پست های نجومی می گویند برای دو سال است که راه همه در آستروس سازمان می شود برخی از مجازات اعمال ننگین خود. سابقه البته مرد شهر اگر چه من درک می کنم که آنها در حال بازجویی از ممنوعیت.

شما چه می گویند ؟

به خوبی نگه داشتن

Michael K

یک: من مطمئن شوید که من مرد ایرا می داند و من مطمئن هستم که او را درک نوع کلمات.

مشکل خود را با Astros پیشنهاد این است که آن را به آنها هیچ انگیزه ای برای پیروزی در تمام این فصل و ایجاد یک مزیت ناعادلانه برای برخی از مخالفان خود و بی ارزش کل فصل به برخی از سطح.

-

س: سلام داگ

این یک کمی عجیب و غریب به لحن به ورزش های محلی رادیو و شنیدن آنها بحث COVID-19 یا انجام یک شیرجه رفتن به عمق معانی کلمات "مکث" و "معلق".

آن ها را تشویق به دیدن برخی از تیم ها / مالکیت گروه قرار دادن برنامه در محل برای عرصه از کارگران که در حال حاضر پیدا کردن خود را بدون پرداخت چک.

اگر شما در آدم نقره صندلی چه حکم خواهد شما دست پایین به منظور اطمینان از تیم های درست برای همه کارگران است که زندگی را از NBA? جالب بار جلوتر تا مطمئن شوید. با تشکر برای همه شما ما را مطلع!

اندرو

یک: از آنجا که همه کسب و کار های مختلف – برخی از NBA صاحبان خود ساختمان خود را اجاره برخی از, برخی از آنها عبور-متعلق به تیم های دیگر لیگ – من نمی تواند وجود داشته باشد یک broadbrush فرمان از دفتر مرکزی دیگر نسبت به انجام همه چیز را در قدرت خود را برای کاهش مشکلات مالی در همه کارکنان. وجود دارد برخی از سخت دل در که اما همچنین برخی از رئالیسم است.

و من درک می کنم کاملا سختی بودن احساس ساعتی یا پاره وقت کارکنان و تا به حال آنها را در افکار من نه تنها پس از سه شنبه اما در گذشته است. و در اینجا یکی برای شما: آنچه اتفاق می افتد در بهترین سناریو که تمام این بازی ها از دست رفته هستند و در واقع با مردم در می ایستد و به کارکنان به طور منظم در محل ؟

آن را سیاه و سفید و مسئله تا آنجا که من می خواهم آن را به.

-

س: سلام داگ

به عنوان ضرب المثل قدیمی می رود "ممکن است شما زندگی می کنند در زمان جالب". عجیب و غریب اما امیدوارم همه سالم و هوشمند و بالاتر از همه چیز از نوع. ما همه در این با هم.

به عنوان ما در تلاش برای رفتن به جلو بدون ورزش تنها چیزی که ممکن است ما را ترک کرده اند در حال صحبت کردن در مورد ورزش. شاید یک راه وجود دارد از طریق رسانه های اجتماعی به منظور تسهیل در برخی از بحث ها استفاده می شود که به اتفاق می افتد در نظرات و IGT یا حتی رویدادهای زندگی می کنند مانند HoopsTalk.

من فکر می کنم شما می توانید می گویند "هی irregulars من در توییتر جمعه از 3 تا 4 ساعت به وقت, آماده پاسخ به سوالات شما در مورد NBA. امروز موضوع: بهترین رپتور تیرانداز" یا هر چیز دیگری. به عنوان شما باید دسترسی به دیگران, شما می توانید بپرسید برای دیگران به انجام کاری مشابه است. شاید آنها دستور برای خاموش ماندن رسانه های اجتماعی, اما من دوست دارم برای دیدن یک شبیه Q&A با کایل.

ایمن ماندن.

Wayne

یک: برای تشکر از پیشنهاد ما در روند بدانند فقط آنچه که ما انجام می دهند و چگونه ما آن را انجام دهد و من می خواهم تصور نوعی از افزایش تعامل با مردم خواهد بود بخشی از آن است.

اما به عنوان شما می توانید تصور کنید که این زمان های عجیب و غریب و پاسخ و راه حل نمی خواهد آمد به سرعت و یا بدون برخی از آزمایش.

-

س: سلام داگ. شما امیدوار بودند برای برخی از زمان اضافی برای TEB و در حال حاضر شما آن را داشته باشد. قبل از این اتفاق و قبل از هنجار او آخرین سکته مغزی از شانس بد من فکر درخواست برای یک لیست. این لیست خواهد بود از زمان عقد قرارداد با بزرگترین ارزش است. به یاد داشته باشید بعد از هنجار خود را امضا کرد و پس از آن انجام نشده بود و همچنین برای اولین بیت و واکنش ؟ چگونه است که قرارداد نگاه کنید در حال حاضر ؟

مایک K لندن

یک: من شما را به یک دیگر نگاه همه قراردادها و چون بعضی از آنها فقط از شروع, مانند پاسکال در rookie مقابله فرد برای کمتر از $10 میلیون آنها بدیهی است که از ارزش بالا امروز اما که تغییر خواهد کرد. اما اگر شما قرار داده و آن دو با هنجار را از شما می خواهم که سه تا از بهترین.

-

س: سلام داگ

امیدوارم که شما و خانواده هستند (و اقامت) هست. من در حال رفتن به ارسال به فقط به شست تا در آخر هفته گذشته را در کانادا دانشگاه های بسکتبال قهرمانی. من خریداری یک تورنمنت تصویب و صرف 2 روز کامل از اوایل دور (جمعه چهارم مردان, روز شنبه مردان/زنان/s نداد) و هر دو زنان و مردان فینال در روز یکشنبه. بسیاری از blowouts اما و عالی مردانه نهایی و این یک تجربه بزرگ بود به هر حال. من تو را دیدم برخی از چهره های معروف (ترزا می سوزد گلن Grunwald) و آن را فقط به بزرگ پرنیان با همه متفاوت طرفداران و محل خوبی در TD محل آرنا در Landsdowne با آن را بسیار خود را جک Astors فقط قدم دور از میدان جنگ. من به هر تسلی بازی اما آنها فقط یک درایو کوتاه دور در Carleton, U. بسیار خوب راه اندازی در نظر من است.

من نقطه/سوال در آخر هفته گذشته بود, با کیفیت بالا از بازی و چگونه من می خواهم استدلال می کنند که مگر اینکه شما مطمئن-نکته 1 انجام می شود و یا دیگر اخرین NCAA چشم انداز فرصت بازی 5 سال و تحصیل کرده در سطح بالا در کانادا دانشگاه ها باید خیلی بیشتر در ذهن و اهداف کانادایی بازیکنان بسکتبال. من واقعا تحت تاثیر بازی زنان چگونه آنها بازی کامل تر بازی هجومی (3s میانی رنگ) در مقابل مردان که به نظر می رسید به اجتناب میانی خیلی بیشتر. من هم تحت تاثیر قرار سطح بالا از دست زدن به توپ و تیراندازی اصول در بسیاری از مواضع و چقدر سخت تیم بازی دفاع در هر دو بخش مردان و زنان در بازی.

من نیز تا به حال شده پس از ویروس ها و در پشت ذهن من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم که من بهتر لذت بردن از مسابقات و در خارج از خانه در یک خوشگذران جو به عنوان چیزهایی مانند این می تواند شروع به گرفتن لغو شد در این هفته پیش رو است. انتظار نداشتم این سرعت و تا چه حد از آنچه رخ داده در هفته گذشته اما به طور کلی از آن در ذهن من بود. امیدوارم همه چیز هستند و نه فقط به اما خیلی بهتر از حالت عادی سال آینده مسابقه در هلیفکس که من به شدت آن را توصیه به عنوان یک رویداد و همه چیز به خوبی پیش میرود من برنامه ریزی در حضور.

DM

یک: برای سال ها و سال من شده است و گفت که بیشتر بازیکنان مورد نیاز برای ماندن در خانه در تمام رشته های ورزشی نه تنها به دلیل کالیبر اینجا بود بهبود اما از آنجا که آنها می توانید یک شانس را به بازی و توسعه به جای اینکه end-of-the-نیمکت علوفه در برخی از برنامه های دیگر. ما شاهد این هستیم که و من خوشحالم.

دو نقطه دیگر: این مطلق مغالطه است که مربیگری آموزش عقب در اینجا شده است و برای سال و اگر شما آنها را پیدا کنید شما هر کجا که شما بازی.

-

س: سلام داگ:

وای یک بار عجیب و غریب در واقع برای ارسال زودی به کیسه مراسلات پستی.

برای اولین بار خوشحالم که شما را در سفر به ایالت یوتا برای بازی و لطفا مراقبت, من می دانم که هر کس می خواهد به شما برای سالم ماندن.

بیشتر بسکتبال بینش در صندوق پستی خود را

دریافت داگ اسمیت هفتگی عضویت در خبرنامه ایمیل بر روی همه چیز رپتورز و فراتر از آن و برآوردن ولع مصرف خود را.

ثبت نام در حال حاضر

اگر/وقتی که فصل رزومه و لیگ تصمیم می گیرد که بازی های باقی مانده را لغو شده و من امیدوارم که رپتورز را پیدا خواهد کرد یک راه برای افتخار وینس فصل آینده است. من فکر می کنم این تیم وینس و طرفداران شایسته ادای احترام ویژه رویداد.

رفتن به رپتورز بازی با یوتا من تعجب است که رودی Gobert نبود جریمه لیگ برای اظهار نظر بعد از بازی: "دفعه بعد من انجام عدالت به خودم پس (آنها) می توانید بیرون انداختن من به یک دلیل." گذشته از انتقاد از refs این یک پیام روشن است که او در نظر دارد به ارتکاب آشکار 2 ناپاک دفعه بعد. من آرزو می کنم Gobert بهبود سریع از COVID-19 اما پست خود بازی اظهارات غیر قابل قبول است و باید رفته بدون مجازات.

من می دانم که رپتورز باید پزشکان برای مراقبت از اعضای تیم و مربیان, اما چگونه خانواده ها دریافت مراقبت های پزشکی ؟ نه فقط تحت این شرایط در حال حاضر, اما در شرایط عادی? در حال اعضای خانواده نیز پس از نگاه توسط تیم پزشکان ؟ آنها تحت پوشش OHIP?

با تشکر دوباره برای همه چیز. شاید این به شما می دهد زمان بیشتری به پایان کتاب خود را.

قدردانی مثل همیشه

فیل

یک: همیشه وجود دارد امکانات خصوصی برای تست های مختلف است که می تواند مورد استفاده و این داستان از دوستان من جف در ایالات متحده آمریکا امروز, جامع ترین در این مسئله که من دیده ام در یک زمان بسیار بسیار طولانی.

و احساسات در مورد Gobert اما یک مرد نمی تواند جریمه برای بودن بیمار و هنگامی که او خود را کشیده میکروفون شیرین کاری او فقط بی دقتی و آگاهی از عواقب.

-

س: سلام داگ. آیا هر فرصتی شما می توانید انتخاب کنید تا Batphone و از بلند پیشانی در راجرز برای به دست آوردن حقوق و پخش در سال گذشته رپتورز اجرا حذفی به ما کمک می کند مدیریت این ورزش درجه اعتبار ساقط است ؟ من شرط می بندم اگر آنها نشان داد 1 بازی در هر شب توسط آنها به بازی 7 برابر فیلادلفیا آنها در واقع می خواهم دریافت اعتبار. فقط یک فکر است.

Gary

یک: من هیچ آب آنچه در هر دو راجرز یا بل اما من مطمئن هستم که آنها در حال تدوین برنامه قصد دارد که برآورده خواهد شد سوالات خود را.

و امیدوارم بنابراین ما خواهد شد.

-

س: قطع ناگهانی همه چیز را اجازه می دهد تا برای یک پست عقب افتاده. چیزهایی که تقریبا به نظر می رسد به صورت تصادفی ("به نظر می رسد" بودن کلمه کلیدی) بنابراین در اینجا چند یادداشت های تصادفی.

اولین نقش حیاتی رسانه ها به ندرت واضح تر شده است. یکی از فراموش شده مورد باید ذکر شود. زمانی که رپتورز و اسپرز رو خاموش پس از برایانت تراژدی مت Devlin و لئو Rautins تحویل یکی از بهترین commentating شغل من تا کنون شنیده ام. شما می توانید بگویید که آنها در تلاش برای حمله به یک تعادل به حق آن را دریافت در مواجهه با احساسات قوی و به این گوش آنها انجام داد. آن را نمی تواند آسان شده اند. براوو به هر دو آنها است.

براوو نیز به شما همکار B. آرتور به صورت فوق العاده خود را در "رودی Gobert موجب صرفه جویی در امریکا" ستون. من خوانده و نه هر چیزی بهتر است در coronavirus; آن را در یک کپسول زمان و او باید به شدت به آن افتخار می کنم.

بنابراین بسکتبال را متوقف کرده است و این کانادا از طرفداران در سراسر تصادفا یکی از آخرین چیز قابل توجهی یعنی سال قبل از میلاد گارد نقطه Aislinn Konig quarterbacking ایالتی کارولینای شمالی برای اولین کنفرانس عنوان در سه دهه در حالی که نام مسابقات MVP. آن را سرگرم کننده و کاملا غیر منتظره; یک نمونه از قدرت زنان تیم ملی برنامه این است که من مطمئن هستم که Konig می توانید این تیم را حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

با تشکر از شما برای ضعیف U مسابقات ورزشی و به CBC برای ساخت آنها را در دسترس, اما آنها باید بیش از هوا با تولید بهتر ارزش. من حدس می زنم که سعی شده است اما با توجه به آنچه که معمولا در دسترس وجود دارد هیچ بهانه ای برای پوشش آنها. کسی باید داشته باشد.

زمان برای سرپا ایستادن کردن با یک کتاب خوب; حداقل من لازم نیست برای نوشتن یک مانند برخی از مردم من می توانم نام و نام خانوادگی. ایمن ماندن داگ.

James A., ویکتوریا

یک: این در واقع جالب و چالش برانگیز و بی سابقه ای بار و چگونه همه ما با استفاده از ساعت و روز و هفته جالب خواهد بود برای دیدن.

من ؟ من یک نهایی TEB مهلت که تا آن نزدیک است مرگ من, بنابراین من می دانم که در آن مقدار زیادی از تمرکز من را به رفتن و باور من من خوشحالم که آن را حلق آویز بر سر من. مانند بسیاری دیگر پیدا کنم زمان بیکار دردناک و من فقط چگونه ما می توانیم تمام ماندن به نحوی درگیر و نه بیش از حد خسته و عصبانی و نگران در مقدار زیادی ما در زندگی است که از این زمان است که با استفاده از مولد.

-

س: سلام داگ

احتمالا بیش از حد به زودی در این مورد نگران باشید اما چگونه بسیاری از این سال تیم از دست داده خواهد شد از سال آینده فهرستی? با, جدید, گران قیمت قرارداد من نمی توانم تصور کنید که آنها می توانید استطاعت به همه.

چه چیزی شما فکر می کنم دنور چند رنگ لباس?

بروس

یک: بدیهی است که واقعا سخت به می گویند در مورد سال آینده فهرستی حتی قبل از خبر این هفته اما من حدس زده اند و نیمی از چهره های جدید در هفته پیش و هیچ چیز اتفاق افتاده است به تغییر ذهن من. چه که توسط پایه فرسایشی معاملات بازنشستگی, منتشر شده, من نمی توانم بگویم اما شش خوب است بیش تحت شماره.

من از ذهن نیست قطعات کشباف نوع مرا به یاد پیر Houston Astros نگاه در پایان نولان Ryan عصر.

-

س: داگ, سریع, سوال در مورد ترنس دیویس. او به نظر می رسد از دست داده اند توانایی خود را به آمار سه گانه و بنابراین نمی دیدن مقدار عمل است. این است که او را فقط به عنوان یک تازه کار و یا چه شما آن را نسبت به?
با تشکر از کار خوب خود را

جیم

یک: من فکر می کنم آن را در واقع همه چیز را با یک بازیکن جوان استفاده نمی شود به NBA فصل آن مهارت مطالبات خود رفتن را از طریق یو پی اس و فراز زندگی اکثریت قریب به اتفاق rookies انجام دهد. و درست مثل دیویس آیا قبلا در این فصل است. من نمی آن را به عنوان بسیار نگران چرا که او در نهایت خوب خواهد بود.

-

س: من به عنوان خوانده شده خود را در ستون روزانه اما نشان می دهد که رپتورز قهرمان جهان است نادرست و توهین آمیز به دنیای واقعی قهرمانان. این یک احمق آمریکایی چیزی فکر که هر ورزشی برنده در آمریکای شمالی است که قهرمان جهان. سوپر باول برنده قهرمان جهان ؟ جهان سری قهرمان جهان قهرمان ؟ است جام استنلی قهرمان جهان قهرمان ؟ هیچ! لطفا برای جلوگیری از تماس آن چنین است.

مایکل.خواننده

یک: من مطمئن هستم که من تا به حال نام آن را چنین و رک و پوست کنده من فکر می کنم شما از دست رفته نقطه من به طور کامل. من می توانید ببینید این استدلال معنایی و آن را درک کنند اما من صادقانه نمی تواند مراقبت کمتر و من فکر می کنم هر کسی که بیش از حد کار می کرد تا در مورد آن باید در پیدا کردن مناطق دیگر که در آن به کانال انرژی خود را. آن را خسته کننده من تقریبا به اشک.

-

س: روز خوب آقای اسمیت
من می نویسم شما در امیدوار است که من می توانم گرفتن گوش کسی که می تواند تماس با رپتورز کارکنان مربیگری. شاید شما می دانید کسی ؟
من فکر می کنم این امر می تواند یک ایده عالی برای رپتورز برای شروع پنج نیمکت بازیکنان در یکی از رپتورز نهایی بازی های خانگی است.
این امر می تواند به خوبی سزاوار تعریف به این بازیکنان جوان. آنها انجام شده در بالا و فراتر از همه انتظارات در این فصل است. آنها افزایش یافته است به این مناسبت بیشتر از نه. آنها انجام شده ستودنی در برابر بهترین تیم ها در لیگ. آنها باید رهبری تیم را به پیروزی در چند نوبت.

این حرکت را برجسته سازمان قدردانی برای این بازیکنان فصل طولانی تلاش برای بهبود خود را بازی در حالی که پر کردن در ستودنی برای جریان ثابت از مجروح هم تیمی.
در این فصل آغاز شد و با نگرانی عمیق خود را بیش از از دست دادن دو استارت از فصل قبل است. بسیاری از شک رپتورز شانس را به پلی آف در این سال حتی با بازیکنان برجسته باقی مانده است که در این تیم است. پس از آن یک فصل-رشته طولانی از آسیب های مختل هر تداوم کادر مربیگری و تیم پیش بینی.
هر چند هر نویسنده در این تیم مطرح بازی خود را جبران کند من مطمئن هستم که تشخیص آنها بسیار زیاد سهم نیمکت بازیکنان اضافه شده به این تیم است. من حاضر به شرط بندی آنها خواهد بود به عنوان هیجان زده برای دیدن پنج نیمکت بازیکنان شروع به رسمیت شناختن این سهم که بازی را شروع خواهد بود.
من فکر نمی کنم کادر مربیگری نیاز به چوب با این نیمکت شروع تیم برای هر مقدار خاص از زمان است. ژست ساده از به رسمیت شناختن آنها به عنوان به خوبی به عنوان فرصتی برای جمعیت اصلی برای نشان دادن قدردانی خود را به این گروه از مردان جوان چیزی است که آنها به دست آورده اند.
با تشکر برای گوش دادن و لطفا ببخشید طول این ارسال.
داگ D.
P. S. تبریک در داشتن عالی نام.

یک: من فکر می کنم این حرکت قدردانی می آید در 15ام و 30ام هر ماه. من از نوع نقطه خود را ببینید اما مطمئن نیست که من با آن موافق. نماد خواهد بود رک و پوست کنده و کمی بیش از حد به نظر من. می دانم که طرفداران این بازیکن می دانم که مربیان در مورد سهم; من فکر می کنم که به اندازه کافی خوب برای همه نگران است.

-

س: بازگشت دوباره داگ

فقط خواندن مقاله در وینس کارتر و باید به مقدار زیادی از اعتبار خود را به زمان مربی و ضربات بازیکنان برای راه آنها درمان او را در ثانیه های پایانی از آنچه ممکن است آخرین بازی. ما را از دست ندهید مارس بازی در اینجا در تورنتو برای اطمینان حاصل کنید. آیا آن را نمی بزرگ اگر Raps مدیریت تا به حال او را به عقب زمانی که بعد از شروع فصل به او افتخار - من فکر می کنم بازی باز خواهد بود مناسب برای کسی که در ذهن من معرفی کانادا به امروز NBA.

باب

یک: در صورتی که بازی بازی نیست و هیچ کس نمی تواند با قطعیت بگوید که آیا آن خواهد شد یا نه – من مرده خاص رپتورز خواهد شد و باید برخی از شب های اوایل فصل آینده به افتخار وینس در برخی از عمده راه فقط به عنوان من مطمئن هستم که آنها کار بر روی برنامه ای برای انجام آن در ماه آوریل است.

و من مطمئن شوید که من آن را اشاره به آنها اغلب اگر آن را نمی آمد این سال است.

-

س: سلام داگ

من نمی دانم که در جای دیگری به نوبه خود. من شکل شما خیلی متصل بنابراین شما می توانید ارسال این به مناسب مردم است.

عزیز بسکتبال خدایان (قابل توجه: آسیب بخش). من مطمئن هستم که آنچه رپتورز را برای کسب درآمد خود را از خشم اما اگر چیزی وجود دارد من می توانید انجام دهید برای کمک به, لطفا اجازه دهید من می دانم. من می دهیم تا شکلات, سفارش, NBA League Pass, جلوگیری از فریاد در ب نوعی مراسم قربانی. هر آنچه در آن طول می کشد لطفا اجازه دهید آنها را سالم باقی مانده از این فصل است.

در تواضع

Santino

یک: من برخی از آب, اما من فکر نمی کنم من که خیلی. من ذکر آن را به مردم من می دانم ،

-

تاریخ گفتگو

س:

چگونه شما پر کردن وقت خود را در شرایطی از ورزش ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب