برخی از کلاس سوم دوستان بهترین دروغ توسط Kyle Mooney

تصویر توسط Luci GutiérrezFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد."

توسط NEWS-SINGLE در 5 خرداد 1399
nose growing
تصویر توسط Luci Gutiérrez

"پلیس گاهی اوقات از پدرم برای کمک به حل جنایات است."

"وجود دارد یک تونل در زیر خانه من است که منجر به مینی مارت. من می توانم سرقت آب نبات اگر شما به آن نیاز دارید."

"برخی از مورد علاقه خود را در بازی های ویدئویی هستند و بر اساس نقشه های که من انجام داد."

"عموی من یک میلیونر و می خواهد مرا با او کار است."

"من ترک فوتبال به دلیل عموی من و من با او کار می کنند. این بسیار مهم است."

"من به شما گفت چه عموی من می کند. او با این نسخهها کار با رایانه است."

"و نه دقیقا همان رایانه است. ماشین آلات است که شما می توانید در داخل کامپیوتر است."

"بله من رفته داخل یکی است."

"این درست است. اگر شما بیش از آمدن به خانه من می تواند به شما نشان می دهد."

"نه امروز یک روز خوب."

"من نمی تواند امروز یا. عموی من بسیار دیوانه است."

"کسی که در تلاش است به سرقت برنامه های خود را برای ماشین. او فکر می کند آن را شریک قدیمی خود."

"نام او Ernie مانچینی. او با استفاده از به عموی من بهترین دوست. او یک زخم بر روی پیشانی خود را. او بسیار بد است."

"درست است. من نمی تواند به جشن تولد خود را به دلیل Ernie مانچینی به دنبال من است."

"نه چون من صرف تعطیلات آخر هفته در پدر من. دوباره Ernie مانچینی یک مرد بد. او کشته شدن چندین نفر و سربازان خود را در خارج به من."

"من مانند شما. در مدرسه ما مرز بهترین دوست و رابطه است. دلیل ما هرگز به یکدیگر و در خانه است که من به اشتباه خودم را درگیر عموی من کسب و کار. آیا شما فکر می کنم من دوست دارم که در اجرا از جدیدترین مانچینی? آیا شما فکر می کنید من دوست داشتن من مولکول مخلوط کردن با کامپیوتر اطلاعات به دلیل سفر من با این ماشین ؟ جواب این است: هیچ. و به من گفت: پدر من زندگی نمی کنند چهل و پنج دقیقه دور. او در اینجا زندگی می کند با من و مادر من و من مزاحم خواهر کریستینا."

"پدر و مادر خود را در اشتباه هستند. اگر شما نمی خواهید به اعتقاد من خوب است. اما من همچنین می خواهم برای اضافه کردن—و من احساس می کنم مانند یک ادم سفیه و احمق گفت: این برای بار صدم—که هنگامی که شما در داخل یک کامپیوتر بهتر است که شما نمی پوشند نام تجاری لباس. همین دلیل است که شما معمولا با دیدن من در این پیراهن راه راه همه هفته و یا در اندازه یکی قرمز. من بهتر لباس ها در خانه. این در واقع نوع بمکد چقدر نام تجاری چیزهای من در خانه من. اما دوست عزیز من از این زندگی و, در پایان روز, مسئولیت من این است که این جنگ که در حال مبارزه در داخل کامپیوتر است."

"عالی! که در واقع با این نسخهها کار برای من بهتر. من واقعا نمی نیاز به یک دوست در حال حاضر. حقیقت این است که شورشیان در داخل کامپیوتر را ساخته اند من رئیس خود را, بنابراین من واقعا نمی خواهد که زمان برای بچه چیزهای که شما و برایس را دریافت کنید. Lyxia احتمالا سکسی از Datanoids شده معاشقه با من در ما cyber-سافاری, بنابراین من هم فکر می کنم بهتر است که من تمرکز بر روی چیزهای خود را. که مرا به یاد: من احتمالا باید شارژ my Lust شمشیر. و همچنین واقعی فقط سریع من قطعا مجاز به خوردن چیزهایی مانند فست فود و پیتزا پپرونی. کسی بود گفت:—من فکر می کنم آن بود Scott C. شاید?—که خانواده ما تنها غذاهای سالم و عمومی بلغور جو دوسر. درست نیست. ما خوردن تمام انواع بهترین چیزهای بد برای شما. من در واقع گرسنه فقط فکر کردن درباره آن. البته من هم خوردن تراشه های کامپیوتری. که مرسوم در Datanoid فرهنگ است. و سریع واقعی پدر من از دست دادن نیست من خانواده پول و تقلب با کریستن Hildreth مادر و سپس در مواجهه با کریستن پدر و از دست دادن یک مبارزه به او. Trax بود گفت: (او بهترین دوست من و من sidekick در دنیای کامپیوتر) که کل کریستن را-پدر-مبارزه با چیزی که احتمالا یک شایعه آغاز شده توسط Dreadacore رزمندگان."

"O. K. آره من دیدن ya شخص. حتی اگر ما در حال گرفتن یک استراحت از دوستی ما در حال حاضر من مطمئن هستم که ما آن را برگرداند. ما در حال حرکت به دالاس پس از تابستان است. آن را به مکانی بهتر برای پنهان کردن از تاریکی وحشت و Dreadacore شنیدها. اما من قول می دهم که من خواهید بود آسان برای پیگیری کردن. قطعا نمی توان یک نام است که شما امد و شد زیاد برای بقیه عمر خود را با شما به طور متناوب به دنبال آن از طریق سال با هیچ نتیجه ای."

"که من سوار. نه اتوبوس. وجود دارد یک شتابگر غلاف فقط فراتر از آن است. باید بروید. صلح!" ♦tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب