Sap india for Toddlers

سلامت کودک-فرمول فروش در حال افتادن به طوری که شرکت هایی که آن را تبدیل به مکمل های 3 ساله. YINJIA پا

توسط NEWS-SINGLE در 15 بهمن 1398
YINJIA پان / گتی

حرکت بعدی از کودک انجام شده است با فرمول نوزاد به گفته کارشناسان تغذیه این است که به آنها آب و یا شیر گاو است. اما با توجه به فرمول تولید کنندگان آن را به آنها را به کودک نو پا ، این پودر نوشیدنی که قرار است به ارائه 1--3-ساله با مواد مغذی اضافی بین نیش کلم بروکلی آنها ممکن است به طور آزمایشی در تلاش است. و به عنوان نوزاد-فرمول فروش رفته در سال های اخیر نوزاد-فرمول شرکت های در حال شروع به دیدن کودک نو پا شیر به عنوان حرکت بعدی خود را به عنوان به خوبی.

کودک نو پا, شیر, سریعترین رشد دسته از پستان مادر شیر جایگزین با توجه به سازمان بهداشت جهانی است و در حال حاضر در دسترس در فروشگاه های مواد غذایی و در وب سایت های مانند آمازون است. اما کودک-تغذیه کارشناسان می گویند این نوع از شیر گران قیمت و غیر ضروری و احتمالا حتی ناسالم. اگر چه کودک شیر می تواند هزینه چهار برابر قیمت از شیر گاو, شیر نوشیدنی شامل عمدتا از پودر شیر و شربت ذرت و روغن های گیاهی. به عنوان یک نتیجه از آن شامل کمتر پروتئین در هر وعده از شیر گاو می کند محققان می گویند همراه با شکر اضافه شده است که شیر گاو ندارد.

شواهد نشان می دهد که آمریکایی کودکان نوپا در حال حاضر نوشیدن بیش از حد بسیاری از قند شیرین نوشیدنی; توصیه می شود سطح است none. و ادعا می کند که شرکت های فرمول را در مورد کودک نو پا شیر—که آن را ترویج مغز سالم رشد و یا پشتیبانی از سلامت دستگاه گوارش—مشکوک هستند در بهترین کارشناسان استدلال می کنند. در یک تجاری برای Enfagrow کودک نو پا قدم بعدی مثلا یک تسکین دهنده صدای بیش می گوید: "Enfagrow کودک تغذیه سالم رشد مغز به دلیل آن است DHA" به عنوان یک کودک نو پا chugs با خوشحالی از قرمز sippy cup. اما کارشناسان تغذیه می گویند هیچ مدرکی وجود ندارد که که کودکان نوپا در حال گرفتن این مواد مغذی در حال حاضر. "این شرکت در حال ساخت ادعا می کند که دروغ می گوید:" بلیت توماس ارشد استراتژی افسر در 1000 روز, یک سازمان است که ترویج تغذیه کودک. "این درست نیست به دروغ به مادرم."

در یک مطالعه منتشر شده امروز در مجله بهداشت عمومی, تغذیه, یون چوی الکسیس لودویگ و جنیفر هریس از دانشگاه کانکتیکات در بر داشت که به عنوان بهداشت عمومی سازمان ترویج تغذیه با شیر مادر بر نوزاد, فرمول, فرمول تولید کنندگان سرمایه گذاری کرده اند بیشتر از تبلیغات خود را به دلار در کودک نو پا ، نویسندگان این مطالعه با استفاده از داده ها از نیلسن به تجزیه و تحلیل کودک-شیر و نوزاد-فرمول فروش و تبلیغات از سال 2006 تا 2015. آنها دریافتند که خرید و فروش کودک نو پا شیر بیش از دو برابر در اين دوره از 39 میلیون دلار در سال 2006 به 92 دلار در میلیون در سال 2015. در همان زمان دوره, تلویزیون, چاپ و تبلیغات آنلاین هزینه برای کودک نو پا شیر از افزایش کمتر از 5 میلیون دلار در سال به بیش از 20 میلیون دلار در سال, در حالی که تبلیغات هزینه برای نوزاد فرمول کاهش یافته است.

فروش ویژه بالا برای علامت های تجاری است که تا به حال قرارداد به ارائه فرمول نوزاد به شرکت کنندگان در WIC—این برنامه غذایی برای کم درآمد زنان و نوزادان و کودکان. به این دلیل است که وجود دارد ممکن است "برخی از مرتب کردن بر اساس وفاداری به نام تجاری از آنجا که شما با استفاده از شیر خشک نوزاد برای کودک خود می گوید:" Fran فلمینگ-Milici مدیر طرح های بازاریابی در دانشگاه کانکتیکات راد مرکز سیاست مواد غذایی و چاقی بود که یک نویسنده از مطالعه است.

به نویسندگان این مطالعه و دیگر کودک-بهداشت طرفداران افزایش کودک نو پا شیر نشان می دهد که وجود دارد باید بیشتر محدودیت های در مورد چگونه به شدت این محصول می توان به بازار عرضه شده به مادران است. "من فکر نمی کنم آن را یک تصادف است که نوزاد-فرمول فروش و تبلیغات کاهش در همان زمان که کودک نو پا-خرید و فروش شیر افزایش یافته است" چوی به من گفت.

خرید کودک نو پا شیر به جای شیر به طور منظم می تواند عواقب واقعی برای رشد کودک است. چوی و نویسندگان در نوشتن است که کودک نو پا شیر ممکن است آموزش کودکان را به کام ترجیح می دهند بیشتر نوشیدنی های شیرین که می تواند مضر به سلامت طولانی مدت است. بسته بندی کودک نو پا شیر نیز شبیه به فرمول نوزاد نویسندگان می گویند که ممکن است منجر مادران به طور تصادفی در خدمت این محصول به نوزادان. کودک نو پا شیر حاوی مواد مغذی مشابه فرمول نوزاد بنابراین در مقادیر زیاد آن می تواند نوزادان دچار سوء تغذیه.

در یک ایمیل لین کنی سر از آمریکای شمالی ارتباطات برای Enfagrow شرکت مادر RB مورد مناقشه این خصوصیات کودک نو پا شیر. "DHA مهم اسید چرب امگا-3 و یک بلوک ساختمان مغز," او گفت:. "از آنجا که کودکان نوپا هنوز در حال توسعه و به سرعت در حال رشد مهم است که DHA باقی می ماند یک بخش کلیدی از کودکان نو پا' رژیم غذایی." او همچنین گفت که کودک شیر خوب برای کودکان که "مواد مغذی کمبود و یا محدودیت های رژیم غذایی" و این که بسته بندی این شرکت نو پا و شیر بسیار متفاوت از آن از آن فرمول نوزاد.

نوزاد Nutrition Council of America, گروه صنعتی فرمول سازندگان در بیانیه ای گفت که "کودک نو پا, نوشیدنی که در نظر گرفته شده برای کودکان بیش از سن یک می تواند کمک به رژیم غذایی با کیفیت و کمک به پر کردن تغذیه شکاف در طول این دوره بحرانی رشد و توسعه است."

محققان اما استدلال می کنند که کودک شیر گران است انحراف از آنچه در واقع باید ساده رژیم غذایی سالم است. کارشناسان توصیه می کنند که با سن 2, کودکان نو پا خوردن چه بقیه خانواده خود را می خورد و آنها که با نوشیدن آب و شیر ساده. بیانیه ای را در سال گذشته توسط یک پانل از کودک-کارشناسان تغذیه به نمایندگی آکادمی اطفال آمریکا در میان گروه های دیگر آمده است که کودک نو پا شیر "توصیه نمی شود." اگر فرزند گرفتن نیست به اندازه کافی مواد مغذی آن می گوید: پدر و مادر فقط باید سعی کنید کودکان خود را به خوردن غذاهای سالم تر.

"پیام بر روی بسته بندی به شما منجر به این باور است که فرزند شما ممکن است چیزی از دست رفته مگر اینکه شما خرید که محصول" فلمینگ-Milici می گوید."این نوع از نمایشنامه را به پدر و مادر ترس و نگرانی از تمایل بهترین ها را برای فرزندان خود."

محصولات کودک نو پا شیر نیز به بزرگسالان آمریکایی' ترس گسترده تر است که ما در حال گرفتن به اندازه کافی مواد مغذی و نیاز به مکمل به "رفع" ما. از مولتی ویتامین ها به sap india مردم به نظر می رسد که غریزی اعتقاد به قدرت از محصولات مصنوعی بیش از آنهایی که طبیعی است. و بازاریابان خوشحال هستند ما را بر روی آن.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب