SpaceX آن را کشیده

علم ایلان هوافضا شرکت فقط راه اندازی دو فضانورد ناسا به فضا برای اولین بار. ناسا برای نزدیک به یک د

توسط NEWS-SINGLE در 11 خرداد 1399
ناسا

برای نزدیک به یک دهه اگر آمریکایی ها می خواستند به ترک این سیاره آنها تا به حال به انجام این کار از یک گفتوگو در قزاقستان است. در حال حاضر آنها تنها نیاز به رفتن تا آنجا که به فلوریدا.

دو فضانورد راه اندازی به فضا این بعد از ظهر خروج از سواحل شنی از کیپ کاناورال از همان گفتوگو که در آن شاتل فضایی و آپولو ماموریت یک بار در زمان خاموش. فضانوردان کار برای ناسا, اما برای اولین بار در تاریخچه پروازهای فضایی آنها در حال پرواز در یک واقعا خصوصی فضاپیما طراحی شده از بالا به پایین توسط SpaceX, ایلان هوافضا شرکت.

داگ هرلی و باب Behnken این سفر با پوشیدن SpaceX مناسب در داخل یک SpaceX کپسول در بالای یک موشک SpaceX از یک SpaceX عمل launchpad.

فضانوردان در حال محدود برای ایستگاه فضایی بین المللی بشر را تنها خاموش-جهان اقامت که در آن یک فضانورد آمریکایی و دو فضانورد روسی در حال انتظار برای آنها. موفق راه اندازی می کند SpaceX اولین شرکت خصوصی برای قرار دادن فضانوردان در مدار یک شاهکار به دست آورد تنها سه spacefaring سازمان ملل: روسیه و ایالات متحده و چین است.

SpaceX تلاش برای راه اندازی در اوایل این هفته, اما که تلاش شد به نام خاموش کمتر از 20 دقیقه قبل از پرتاب برنامه ریزی شده به دلیل شرایط آب و هوایی از جمله رعد و برق در نزدیکی گفتوگو.

امروز به عنوان ساعت علامت پایین نسبت به راه اندازی و پیش بینی افزایش یک نفر می تواند تقریبا فراموش نکنید که این لحظه بود که اتفاق می افتند در میان همه گیر و به عنوان شهرستانها در سراسر کشور تجربه شدید ناآرامی های مدنی در سراسر افغانستان از آمریکایی های سیاه و سفید. اما نزد جیم Bridenstine های ناسا مدیر پوشیدن ماسک به عنوان او صحبت می کرد با هرلی و Behnken آورده سورئال شرایطی به استارک امداد. هرلی و Behnken مورد آزمايش قرار COVID-19 حداقل دو بار قبل از آنها راه اندازی و صرف چند هفته در قرنطینه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, همراه با معاون رییس جمهور مایک پنس پرواز به اسکودوی کیپ کاناورال به شاهد راه اندازی.

ارسال کردن نیز یادآور چگونه این ماموریت بسیار متفاوت از هر یک از دیگر در تاریخ ایالات متحده است. ناسا همواره با تکیه بر پیمانکاران برای ساخت کپسول و راکت که مردم را فراتر از لبه جو زمین. اما این آژانس داده است SpaceX یک مقدار بی سابقه ای از مسئولیت در این تلاش: SpaceX مهندسین در کنسول آنها به آخر کلمه برای راه اندازی و آنها خواهید بود آنهایی که در برقراری ارتباط با فضانوردان در سفر خود به ایستگاه فضایی.

در این فصل جدید از آمریکا پروازهای فضایی, ماموریت کنترل نیست در هوستون. آن را در یک خیابان به نام موشک جاده در هاوتورن کالیفرنیا در دفتر مرکزی یک شرکت است که مشک تاسیس کمتر از 20 سال پیش برای این منظور بسیار—برای ارسال به فضا در ماموریت تا آنجا که به مریخ است. این راه اندازی به ارمغان می آورد SpaceX نزدیک تر که چشم انداز و یا حداقل نزدیک به متقاعد کردن مردم است که این شرکت می تواند روزی جلو چنین feat. SpaceX در حال کار بر روی یک فضای تلاش یک سفینه فضایی طراحی شده برای ارائه ده ها تن از مردم به مریخ است. که در روز راه اندازی شده است به احتمال زیاد سال های دور اما SpaceX در حال حاضر می گویند که آن را به تجربه راه اندازی با ارزش ترین محموله از زمین است. (SpaceX خود را از دست داده چهارم نمونه دیروز هنگامی که آن را منفجر در طول یک موتور آزمون.)

اولین مسافران این پرواز هرلی و Behnken هستند چاشنی spaceflight جانبازان با چهار پرواز در امریکا شاتل فضایی بین آنها است. هرلی پرواز نهایی فضا-ماموریت شاتل در سال 2011. جورج دبلیو بوش تصمیم گرفته بود قبل از این که برنامه خواهد بود زخم پایین به دلیل ترکیبی از هزینه سیاسی و عوامل ایمنی. در سال های پس از ناسا کمک کرده است صندوق SpaceX تلاش به منظور توسعه یک نام تجاری جدید فضانورد-سیستم حمل و نقل است که آژانس فضایی پس از آن می تواند برای این کار استخدام.

هرلی خدمه چپ یک یادگاری کوچک—پرچم آمریکا—در ایستگاه فضایی قبل از آنها ترک برای یک آینده خدمه ورود به داخل وطنی کپسول دوباره به بازگشت به زمین است. در آن زمان Hurley هرگز تصور نمی کرد که این برنامه جدید به ارمغان بیاورد او دایره کامل. "من قطعا نمی انتظار برای پرواز دوباره" او به خبرنگاران گفت: به تازگی.

در, درست, SpaceX, مد, فضانوردان گرفته شده برای این گفتوگو در یک مدل X تسلا با ناسا لوگو و رنگ در سمت. زمانی که صعود آنها به ماشین و همسران و فرزندان نزدیک و لمس فضانوردان' دست دستکشهایش ریخته طریق نورد-پایین ویندوز. همسران Karen Nyberg و مگان مک آرتور در حال فضانوردان بیش از حد و آنها می دانند که شاید بهتر از هر کسی خطرات ناشی از spaceflight. در اوایل این هفته مشک گفت: فرزندان خود را "ما به انجام همه چیز ما می توانید مطمئن شوید که پدران خود را می آیند."

امروز راه اندازی نشده بود حتی سخت ترین بخشی از این ماموریت است. SpaceX تسلط راه اندازی موشک فالکون 9 و کامل پیچیده مانور که بازده بوستر بازگشت به زمین جایی که آنها به آرامی به زمین نشسته و آماده برای استفاده دوباره یک حرکت است که بسیاری در صنعت هوافضا یک بار فکر می کردم غیر ممکن است.

هنگامی که در مدار هرلی و Behnken تغییر خواهد کرد از خود spacesuits انجام یک چک لیست تست و روش و خوردن شام آماده شده توسط ناسا غذایی دانشمندان به نگه داشتن به خوبی در ایستگاه فضایی. آنها را حتی در خواب است. فضانوردان صرف خواهد شد در حدود 19 ساعت در فضا به عنوان خدمه کپسول اژدها تنظیم مسیر و جلب به ISS است.

کپسول طراحی شده است به این سفر مستقل. SpaceX پرواز یک ماموریت به ایستگاه فضایی در سال گذشته با یک مانکن در هیئت مدیره پرواز نرم افزار رفتار بی وقفه با خیال راحت تحویل کپسول به ISS و برگشت. (که کپسول بعدها تخریب شده در طول آزمایش بر روی زمین اما ناسا و اسپیس ایکس مقامات می گویند آنها رفع مشکلاتی که منجر به انفجار است.) فضانوردان استفاده می شود که باید به صورت دستی ضمیمه فضایی شاتل به ISS اما اژدها می توانید آن را در خود را دارد.

هرلی و Behnken خواهد شد در حال حاضر فرصتی برای پرواز کپسول دستی برای آزمایش بدون تغییر مسیر خود را و آنها می توانند کنترل فضاپیما را در صورت نیاز.

ناسا مجموعه قوانین برای نگه داشتن فضانوردان امن از آغاز تا پایان و آژانس شده تماس بگیرید که SpaceX آماده برای راه اندازی. این اولین بار است که آمریکایی ها باید پرواز بر روی یک نام تجاری جدید فضاپیما از سال 1981. اگر چیزی را اشتباه می رود ناسا را مجبور به پاسخ به آن پیمانکار است. اما در اوایل این هفته مشک گفت که اگر همه چیز به جنوب سرزنش قرار می گیرند باید در او.

"من مهندس ارشد از چیز, بنابراین من فقط می خواهم به می گویند اگر راست می رود آن را به یک اعتبار به SpaceX/NASA تیم" مشک گفت: در رادیو فردا مصاحبه ای که پخش شده قبل از راه اندازی. "اگر آن را اشتباه می رود, تقصیر من."

زمانی که خبرنگار ایسنا پرسید که چه مشک نگه می دارد تا در شب در مورد این پرتاب مشک پاسخ داد: "نه یک چیز." Bridenstine ایستاده با آنها chimed در با لبخند: "بسیاری از چیزهایی است."

اگر چه این SpaceX ماموریت مقامات ناسا خواهد بود که به تماشای بیش از شانه خود را. قبل از راه اندازی Bridenstine به من گفت که آژانس می تواند بیش از اگر مورد نیاز است. "اگر ما می بینیم چیزی است که ما مخالف با قطعا ما حق دخالت," او گفت: "من نمی بینم که لازم است در این نقطه است."

SpaceX یکی از دو شرکت های تجاری ناسا استخدام برای کمک در تلاش خود را برای بازگشت انسان spaceflight به سواحل آمریکا. دیگر شرکت بوئینگ در حال توسعه سیستم خود را, اما تجربه عقب نشینی عمده در اواخر سال گذشته هنگامی که آن کپسول پرواز بدون مردم موفق به رسیدن به ISS شد و مجبور به بازگشت به زمین است. بررسی کشف یک مناجات از اشتباهات در بوئینگ پرواز نرم افزار ناسا می خواهد این شرکت برای انجام, انجام-بیش ماموریت قبل از اینکه آژانس می تواند تعیین کند که آیا آن را به اندازه کافی امن برای پرواز فضانوردان.

بعد از ظهر امروز موفق راه اندازی به این معنی SpaceX دارای لبه بوئینگ در تلاش برای ارسال فضانوردان ناسا به فضا است. هر دو شرکت باید رو مسائل فنی و برنامه تاخیر پس از خود را دریافت کردند ناسا قرارداد در سال 2014 و هر طرف علنا مقاومت توصیف تلاش به عنوان یک "نژاد". انجام می دهند تا خطر درک است که این شرکتها با تمرکز بر سرعت بیش از ایمنی. اما SpaceX می توانید حمام افتاب گرفتن کمی در این نقطه عطف دانستن آن ضرب و شتم دیرین ناسا پیمانکار که برای شرکت های تجاری در صنعت نشان دهنده یک راه قدیمی از سفر به فضا.

هرلی و Behnken انتظار می رود که باقی می ماند در ISS برای چند هفته و حتی شاید چند ماه. فضانوردان دریافت آموزش های فوق العاده برای این منظور از جمله برای Behnken چند عمل اجرا می شود در استخر بزرگ در مرکز فضایی جانسون که در آن فضانوردان تمرین spacewalking. اگر این ماموریت می رود و بعد از خدمه پرواز را در ماه آگوست و SpaceX می تواند شروع به فروش صندلی در کپسول به دیگر مشتریان فراتر از ناسا. فضانوردان می دانم که آنها در حال استوارت از چه SpaceX امیدوار است برای اولین بار از بسیاری از پروازها.

"هدف ما از طریق کل این فرایند به نوبه خود این فضاپیما به باب و داگ بسیار عالی و با یک دسته از چیزهایی است که تنها داگ را دوست دارد و یا تنها در باب امثال" Behnken به خبرنگاران گفت: قبل از راه اندازی.

در حال حاضر, هر چند این فضاپیما است که همه آنان است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب