اسپانیایی بسکتبال 'لمس سقف' تحت سابق رپتور Garbajosa و آنها هنوز هم هدف بالاتر

مادرید—سابق NBA بازیکن که برای اولین بار به بسکتبال به دلیل آن بود که تنها ورزش با کفش به اندازه کافی بزرگ برا

توسط NEWS-SINGLE در 18 بهمن 1398

مادرید—سابق NBA بازیکن که برای اولین بار به بسکتبال به دلیل آن بود که تنها ورزش با کفش به اندازه کافی بزرگ برای او بوده است که منجر اسپانیا به آن را موفق ترین دوران در ورزش است.

Jorge Garbajosa شناخته شده به عنوان "مرد زباله" زمانی که او برای تورنتو رپتورز کمک کرده است تا احیای اسپانیایی بسکتبال پس از تبدیل شدن به رئیس جمهور از ملی فدراسیون در سال 2016.

ملت در حال آمدن است بهترین حالت آن سال برنده این عنوان جهانی و جام قهرمانی اروپا — و آن را در موقعیت برای اضافه کردن به که موفقیت در این سال هنگامی که آن را می تواند واجد شرایط سه تیم برای بازی های المپیک توکیو از جمله یکی در زنان سه در سه دوره از مسابقات است.

اصلی تیم زنان آغاز مبارزات انتخاباتی مقدماتی به راحتی با شکست دادن کره جنوبی 83-46 روز پنج شنبه در صربستان.

"سال 2019 شد تاریخی برای ما خط کشی چرخه موفقیت برای بسکتبال" Garbajosa گفت. "ما عملا لمس سقف, اما ما هنوز هم می تواند هدف بالاتر است."

42 ساله Garbajosa یک قدرت رو به جلو که بازی برای رپتورز از 2006-08 زمانی که او به نام "مرد زباله" از آنجا که از گذشته خود نام و پرکار کار روی شیشه. خود را NBA کوتاه قطع شد و با جدی آسیب مچ پا در سال 2007 و با او بازی نکنید پس از آن قبل از بازگشت به اروپا در بسکتبال و در نهایت رفتن به سیاست از ورزش است.

شش پا-نه Garbajosa تنها به بسکتبال زیرا این تنها ورزشی است که در آن او می تواند پیدا کردن کفش است که متناسب با اندازه خود-17 فوت است.

"این کمی غمگین اما واقعی," او گفت:. "من استفاده می شود برای شنا, بازی تنیس, بازی فوتبال ... من تا به حال هرگز سعی بسکتبال پس از من پرسید اگر کفش اندازه من و من گفت:" بله." فقط می خواهم که من شروع به بازی بسکتبال است."

Garbajosa, هنوز, ورزشی ریش او اغلب به حال در حالی که با رپتورز کمک اسپانیا رشد به عنوان یک بازیکن بیش از حد. او به رهبری کشور خود را برای اولین بار عنوان قهرمانی جهان در سال 2006 زمانی که او یک نویسنده در یک تیم که شامل برادران مارک و Pau Gasol. او همچنین بخشی از تیم است که در زمان نقره در بازی های المپیک 2008 پکن از دست دادن در فینال به ایالات متحده است. یک سال بعد او کمک کرد تا کشور خود را برنده مسابقات قهرمانی اروپا برای اولین بار.

سه بار المپیک ترک بازی در سال 2012 و شروع روی لئامت دادن خود را مسئول اسپانیایی فدراسیون در سال 2016 زمانی که ملت به دست آورده و مدال در مسابقات المپیک در ریو دو ژانیرو — نقره برای زنان و برنز برای مردان است. این تیم موفق به کسب قهرمانی اروپا در سال بعد با مردان اتمام سوم. در سال 2018 زنان بود سوم در جام جهانی در خانه و یک سال بعد از مردان موفق به کسب دومین عنوان قهرمانی جهان در چین است.

نتایج خوبی نگه داشته اسپانیا در جایگاه دوم در رتبه بندی جهانی, پشت, ایالات متحده, و سوم در رتبه بندی پس از آمریکا و استرالیا.

"جدا نتایج می آیند به عنوان نتیجه شانس و یا به دلیل فوق العاده از یک ورزشکار و یا فوق العاده ای نسل از ورزشکاران" Garbajosa گفت. "اما یک توالی از پیروزی می تواند به شما یک تصویر واضح تر."

یکی از دلایل اسپانیایی فدراسیون چرخش بود Garbajosa را بازسازی آن مالی است. او در زمان بیش از یک بدهی 3.5 میلیون یورو ($3.8 میلیون دلار آمریکا) از دولت قبلی و کاهش آن 1 میلیون یورو (1.1 میلیون دلار) در پایان سال 2016. فدراسیون آغاز شد ارسال مازاد در سال 2017 که در نهایت به 1 میلیون یورو (1.1 میلیون دلار) در پایان سال 2018 است. مازاد است انتظار می رود افزایش به 1.3 میلیون ($1.42 میلیون) یورو برای 2019.

"اجازه دهید فقط می گویند که زمانی که من تا به حال افتخار انتخاب شدن فدراسیون رئيس جمهور وضعیت مالی نبود واقعا خوب," او گفت:.

Garbajosa نصب جدید اداری و ترویج یک "مترقی نوسازی" استخدام مدیران جدید و بهبود و سازماندهی مجدد این فدراسیون ویژگی های بخش. او همچنین ساخته شده فدراسیون شفاف تر کار می کرد و به اسپانیا بیشتر صدا در سطح بین المللی. او عضو کمیته اجرایی برای بسکتبال اروپا و همچنین به عنوان رئيس جمهور از یکی از رقابت های کمیته برای بسکتبال جهان.

اسپانیا میزبان جام جهانی زنان دو سال پیش و در سال آینده آن را به شرکت میزبان با فرانسه زنان قهرمانی اروپا.

"مدل های جدید, در علاوه بر این به ما اجازه می دهد به منظور بهبود نتايج در دادگاه نیز به ما کمک کرد تا دوباره ما اعتبار و شهرت" Garbajosa گفت.

اساس این مدل جدید است که برای درمان این فدراسیون بیشتر شبیه به یک باشگاه ایجاد همان ارزش ها و سیستم های آموزشی از جوانان جوخه تمام راه را از طریق ارشد تیم نتیجه تضمین موفق تر انتقال از نسلی به نسل.

اسپانیا تيم موفق به کسب شش مدال در مسابقات مختلف در سال 2019 — سه طلا و یک نقره و دو برنز. این زنان سه بر سه زیر 18 تیم موفق به کسب قهرمانی اروپا در سال گذشته.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

زنان ارشد سه-در-چهار تیم ملی خواهد بود که در تلاش برای آن را به افتتاحیه مسابقات المپیک در توکیو به پایان رسید دوم در سال گذشته اروپا جام.

اسپانیا در موفقیت های اخیر کمک به ارمغان بیاورد بسکتبال نزدیک به خط مقدم در فوتبال-mad ملت است. سال گذشته مردان را در مسابقات قهرمانی جهان و قهرمانی اروپا رسیده تعداد رکورد در تلویزیون است. در رسانه های اجتماعی در اسپانیا به موفقیت کمک کرد جذب بیش از 100 میلیون پیروان در حساب های کاربری مختلف.

"این نتایج علاوه بر برجسته کار ما" Garbajosa گفت: "باید تا حد زیادی کمک ترویج ورزش ما است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب