اسپانیایی-فارسی مد: جیب کافهای و قلاده

اسپانیایی-انگلیسی مد نظر می تواند گیج کننده. Make مطمئن شوید که شما می دانید شما جیب کافهای و قلاد

توسط NEWS-SINGLE در 23 دی 1398

اسپانیایی-انگلیسی مد نظر می تواند گیج کننده. Make مطمئن شوید که شما می دانید شما جیب کافهای و قلاده

علاقه مند به زبان اسپانیایی-فارسی مد, ترجمه ؟ غرق در تمام شرایط مختلف? وجود دارد می تواند تا حد زیادی به یاد زمانی که آن را به مد می آید و خیاطی. شما نیاز به دانستن در مورد پارچه ها و الگوهای lapels و کفش و جیب و کافهای. به چیزهای ساده تر در اینجا یک راهنمای به برخی از شرایط مشترک برای جیب کافهای و قلاده برای اسپانیایی-فارسی مد مترجمان.

جیب

چیزهایی اول اول. وقتی که می آید به جیب (bolsillos) کمتر بیشتر است. کاپشن و کت رسمی تر آنهاکمتر جیب آنها داشته باشد. یک لباس مخصوص مهمانی رسمی (سیگار) را در اکثر سه جیب. هر کدام در یک لگن و یک در قفسه سینه.

رسمی ترین نوع از جیب یک jetted جیب (de bolsillo ojal یا bolsillo insertado). آن را نیز می تواند به نام یک besom جیب یا دوwelt جیب. به نظر می رسد مانند یک شکاف با دو نوار نازک از پارچه یا "تاول" در هر دو طرف. گاهی اوقات کفش رنت در پارچه های مختلف شاید ساتن (raso یا satén).

کمی کمتر رسمی است یک جیب فلپ (bolsillo باهم solapa یا bolsillo باهم tapeta). آن را مانند یک jetted جیب به جز که آن را به یک پارچه فلپ که در آن بالا ولت خواهد بود. اکثر کسب و کار مناسب باید جیب فلپ به جای jetted جیب.

بیشتر گاه به گاه جیب پچ جیب (de bolsillo plastrón) که شکل گرفته است با دوخت یک بخش از پارچه بر روی لباس. شما ممکن است آن را ببینید بدون ساختار در تابستان تریل.

حرکت در پایین مقیاس تشریفات ما کج جیب (bolsillo al bies) نوعی از جیب شما ممکن است پیدا کردن یک جفت شلوار جین. واقعا بازی گاه به گاه پوشیدن پیراهن (sudadera باهم capucha) شما می تواند در سراسر یک کیسه جیب (bolsillo canguro) در سراسر جبهه.

در یک دست کت و شلوار شما ممکن است شامل یک جیب مربع (pañuelo) در قفسه سینه جیب.

اکثر کسب و کار مناسب باید جیب فلپ به جای jetted جیب.

کافهای

همانطور که با جیب وجود دارد انواع مختلف کاف (puño) که متفاوت است در تشریفات و استفاده کنید. رایج ترین سبک کاف برای پیراهن است که هر بشکه کاف (puño sencillo). این اصطلاح به عنوان مواد به شکل یک استوانه "بشکه" شکل است.

کافهای بشکه می تواند گرد کافهای (puño ردندو) مربع کافهای (puño recto) یا mitered یا زاویه کافهای (puño sesgado). با mitered یا زاویه کافهای, گوشه کاف دوخته شده در یک زاویه 45 درجه. من نیز دیده می شود یک mitered یا زاویه کاف اشاره به در به عنوان یک puño carrado و puño باهم corte inglete. کافهای بشکه هستند و گاه به گاه می تواند پوشیده با شلوار جین و یا یک جارچی.

کافهای فرانسه (puño francés) گاهی اوقات به نام دو کافهای (puño doble) چرا که آنها دو طول نرمال بشکه کاف. این به این معنی کاف می تواند خورده و بسته با دکمه سر دست (gemelos).

یک turnback کاف (puño vuelto) مشابه است به کاف اما بسته است با یک دکمه به جای یک cufflink. این به نوبه خود بخشی است که زاویه دار برای نشان دادن دکمه.

رایج ترین سبک کافهای برای پیراهن است که هر بشکه کاف.

قلاده

من قصد محدود کردن خودم را به پیراهن قلاده برای این مقاله اگر چه اسپانیایی برای یقه (cuello) نیز شامل آنچه که در فارسی ما تماس بگیرید necklines. کلاسیک یقه شکل است که کنت یقه یا کلاسیک یقه (cuello clásico). آن را مناسب برای یک کسب و کار کت و شلوار.

Turndown یقه (cuello inglés) یک جزء اصلی برای مردان, پیراهن, یقه های با به پایان می رسد تبدیل کردن به شکل یک مثلث است. Spread قلاده (cuello italiano)در سوی دیگر باید بیشتر گسترش-را شکل نمایش بیشتر از قسمت بالای پیراهن.

اجزا قلاده (cuello اجزا) به عنوان نام نشان می دهد ساخته شده در یک زاویه است که کاهش دور از صورت خود را به حتی بیشتر گسترش-از شکل. آنها مناسب برای همه موارد هر دو گاه به گاه و رسمی.

می دانم که خود را jetted از جیب خود را گسترش قلاده? کلیک کنید برای پرینت

یک باشگاه یقه (cuello باشگاه یا cuello campeón) یک استاندارد یقه پیراهن با لبه های گرد. اگر چه می توان آن را فرسوده معمولی این نوع یقه ها بهترین برای نیمه رسمی می پوشند.

ایستاده قلاده (cuello مائو) گاهی اوقات باند به نام قلاده یا ماندارین بست. من دریافته ام که مارک های جهانی ترجیح می دهند از اصطلاح "ایستاده" یقه بیش از ماندارین بنابراین به عنوان نه به علت جرم در بازارهای دیگر. این اساسا یک گروه است که میپیچد دور یقه با هیچ راهنمایی.

برای مناسبت های رسمی ما بال یقه (cuello ópera). در واقع شما فقط می خواهم به پوشیدن این کار را با یک پاپیونکراوات و لباس رسمی. نام آن از نقاط یقهآن بریزید مثل بال است.

من امیدوارم که این مقدمه مختصر مفید بوده است. اگر شما می خواهم به خواندن بیشتر در مورد مد و خیاطی در خصوص اتمام "اسپانیایی-فارسی مد ترجمه: شخصی خیاطی" برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برای ترجمه واژه های کلیدی.

همین حالا مقالات دیگر من در این سری مد. من دوست دارم به شنیدن نظرات شما! اگر شما می خواهم بیشتر مقالات مانند این را در صندوق پستی خود را, ثبت نام برای خبرنامه ما در جعبه را به سمت راست.

 

Certificate web secure

لوسی ویلیامز

Member Proz.com

لوسی ویلیامز

Certificate web secure

Gwenydd جونز

Member Proz.com

Gwenydd جونز

Lucy Williams' ISO Logo

لوسی ویلیامز

Gwen and Lucy's copywriter charter mark

گوئن و لوسی

I work with SDL Trados logo

گوئن و لوسی

Member Proz.com

گوئن و لوسی

Member Proz.com

Gwenydd جونز

کپی رایت ©2019 مترجم, استودیو, تمامی حقوق محفوظ است.

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن