اسپانیایی, وزیر بهداشت می گوید هیچ فوتبال 'قبل از تابستان'

مادرید—اسپانیا وزیر بهداشت گفت: اسپانیایی ها باید انتظار برای دیدن فوتبال حرفه ای راه اندازی مجدد قبل از تابست

توسط NEWS-SINGLE در 7 اردیبهشت 1399

مادرید—اسپانیا وزیر بهداشت گفت: اسپانیایی ها باید انتظار برای دیدن فوتبال حرفه ای راه اندازی مجدد قبل از تابستان است.

اسپانیا شده است بدون فوتبال از مارس 12, دو روز قبل از این ملت رفت و به یک سخت مستند تحت یک وضعیت اضطراری به نبرد آن وحشی شیوع کروناویروس که ادعا کرده بیش از 22,000 زندگی می کند.

"این امر می تواند بی پروا به من می گویند در حال حاضر که فوتبال حرفه ای خواهد بود قبل از تابستان" سالوادور Illa گفت. "ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر تکامل (ویروس) و دستورالعمل های ما در حال حاضر نشان می دهد که چگونه فعالیت های مختلف می تواند بازگشت به حالت عادی."

لیگ اسپانیا در حال حاضر گفت که بازی نمی خواهد سر قبل از اواخر ماه مه. مادرید شهردار گفته بود که او انتظار ندارد فوتبال قبل از پایان تابستان. دولت مقامات بهداشت رهبری Illa را نهایی می گویند اجازه بازگشت از فعالیت های ورزشی است که گرد هم آوردن گروه های از مردم و حضور جمعی سرایت خطر است.

Illa همچنین به نظر می رسد به تعدیل انتظارات است که بازیکنان فوتبال خواهد بود تست شده برای این ویروس به عنوان لیگ اسپانیا می خواهد اتفاق می افتد روزانه یک بار آموزش رزومه.

"وجود دارد یک وزرای ترتیب در اثر برای تمام گروه های مختلف از جمله فوتبال حرفه ای," Illa گفت. "آزمون باید قرار داده در وضع مقامات منطقه ای بدون توجه به چه نوع از آزمون آنها هستند. و از آن خواهد شد برای آنها (منطقه ای مقامات بهداشتی) برای تصمیم گیری است. ما باید یک استراتژی مشترک. همه ما باید به جلو و در همان جهت است."

هیچ جدول زمانی برای زمانی که عمل را راه اندازی مجدد.

برخی از بازیکنان نیز با انتقاد از لیگ برنامه برای تست چون آزمون های کمیاب در میان عموم مردم در اسپانیا و توصیه نمی شود توسط مقامات برای افرادی که نمی نشان می دهد علائم COVID-19 ویروس.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب