بهار زندگی شب پیش نمایش

تصویر توسط الوا SkogFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانبهار به زودی فرا رسد طلیعه در موسیقی پا

توسط NEWS-SINGLE در 11 اسفند 1398
Brent Faiyaz Shabaka Hutchings from Shabaka and the Ancestors and Billie Eilish
تصویر توسط الوا Skog

بهار به زودی فرا رسد طلیعه در موسیقی پاپ را شکوفا سوپراستار Billie Eilish, که اغلب عبوس سبک هر چند دقیقا نمی فصلی در خلق و خوی مطمئن شوید که به یکی از سال بزرگترین تساوی. او نقش یک جفت را نشان می دهد یکی در باغ میدان مدیسن (15 مارس) و دیگری در مرکز بارکلیز (20 مارس) به عنوان او می آید و او رفت و برگشت از Grammys بزرگترین جوایز. در این عرصه او را در این شرکت از غول با چنین میراث به عنوان Pearl Jam (مارس 30, Madison Square Garden), التون جان خود را در دراز مدت تور خداحافظی (مارس 6-7 Madison Square Garden و مارس 10-11 این Barclays Center) و بیلی جوئل در حال انجام ماهانه اقامت (19 مارس و آوریل 10, Madison Square Garden)—اما آن را تا حد زیادی بیشتر سالن های صمیمی که بازی میزبان را به جذاب ترین نوازندگان.

این polymathic انگلیسی, تهیه کننده و خواننده پرتقال خون را طول می کشد به Radio City Music Hall (20 مارس) در آخرین mixtape, "فرشته پالس" ظریف مجموعه ای از زوج است که توابع به عنوان یک خاتمه از انواع به تحسین 2018 آلبوم "Negro قو." هموطن خود تام یورک, معشوق گروه Radiohead نقش یک نمایش انفرادی خود کار در همان مرحله (مارس 30). مرکز شهر Shabaka Hutchings انگلیسی-Barbadian نوازنده ساکسیفون و clarinettist که جاز فیوژن و experimentalism همواره ثابت خیره کننده خود به ارمغان می آورد و برگ Shabaka و اجداد به باوری سالن (مارس 30); فقط چند روز بعد از متولد آمریکا, انگلیسی, خواننده Celeste می رسد با او کاملا با روح خواننده (2 آوریل).

در جای دیگر در ترمینال 5, Davido ارائه آفتابی نیجریه پاپ خود را به درستی به نام آلبوم "زمان خوب" (مارس 27) و در ملی خاک اره های همه کاره خواننده و ترانه سرا Kimbra تیم با کمی Kruta, بیست و پنج قطعه ارکستر که به نظر می رسد در اینجا یک زن و همه صف به reimagine Kimbra ها (21 مارس). بعد از این گروه فراهم می کند پشتیبانی به خیره کننده یک-cappella خواننده مدیسون McFerrin (8 مارس).

همچنین در بروکلین هالی هرندون باعث می شود او BAM début (27 مارس) با عملکرد خود جذب آلبوم "نیا" از سال گذشته که در آن او melds صدای انسان با موسیقی الکترونیک و هوش مصنوعی در تلاش برای بررسی رابطه ما—هر دو در حال حاضر و در آینده با تکنولوژی و امکانات آن. عزیزم همه حق میزبان افزایش خوانندگان یومی (آوریل 24) و Arlo پارک (14 آوریل) و در بروکلین فولاد ابریشمی-ابراز اواز خوان برنت Faiyaz ارائه می دهد ارزش نتیجه به cuffing فصل با jaded آهنگ از آخرین آلبوم, "Fuck the World" (آوریل 24).

عمیق تر در این قصبه در پادشاهان تئاتر پادشاه Krule طول می کشد مرحله به افتخار او نگران آلبوم جدید "انسان زنده"! (آوریل 24) قبل از عبور از رودخانه به وبستر سالن (مارس 25). ماه قبل در یک احتمال جفت شدن در وبستر همیشه فریبنده همیشه بد بو نوازنده بیس Thundercat می شود افتتاح حمایت از رپر Teejayx6, که طنز antics و شعر در مورد scamming را به دست آورده او را به یک زیر وفادار در ماه های اخیر (مارس 24-25). و در پایان دیگری از موسیقی طیف غیر قابل پیش بینی خواننده پاپ Rina Sawayama جشن او آینده اولین آلبوم (7 مه). ♦tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب