دولت و دولت های محلی در حال غوطه وری را به بحران

ایده های در دراز مدت عواقب می تواند خطرناک برای دموکراسی است. یک ایستگاه آتش در Woonsocket, رود آیلن

توسط NEWS-SINGLE در 1 خرداد 1399
یک ایستگاه آتش در Woonsocket, رود آیلند, بسته شده در سال 2009.Michael S. ویلیامسون / واشنگتن پست / گتی

تیاو coronavirus همه گیر است eviscerated ایالتی و محلی در امور مالی. این کشور حدود 90,000 nonfederal-نهادهای دولتی ارائه و پرداخت برای بیشتر از خدمات دولت است که آمریکایی ها دریافت خواهید کرد. عوامل فدرال هزینه های دفاعی و دولت فدرال کمک به مراقبت های بهداشتی و دولت های ایالتی و محلی انجام بسیاری از هزینه های دولت بیش از حد: 4 تریلیون دلار ارزش یا بیش از یک پنجم از تولید ناخالص داخلی.

دولت و دولت های محلی ایجاد زمینه های مناسب برای شکوفایی و اغلب به معنای واقعی کلمه—ساختمان جاده ها و فرودگاه ها و دادگاه ها و مدارس. کسانی که آنها را استخدام و یا قرارداد از جمله پلیس و آتش نشان و معلمان بهداشت و درمان-مراقبت از کارگران جمع آوری زباله و بازرسان ساختمان—سایر اقتصاد همهمه.

اما دلار که دولت های ایالتی و محلی تکیه می کنند برای حمایت از خدمات عمومی در حال پژمرده. بسته مغازه ها و دفاتر خیابان های خالی و پر از سفر و سرگرمی صنایع را تهدید می کند تقریبا هر منبع ایالتی و محلی درآمد. بحث به دولت و مقامات محلی و کسانی که در خدمت و مطالعه آنها و شما به زودی کشف که آنها در حال آماده شدن برای یک گریم ترياژ از خدمات است.

سهام نمی تواند بالاتر است. از دست دادن خدمات ضروری لطمه می زند و جامعه را به سلامت و ایمنی و کیفیت زندگی است. همچنین به لحاظ سیاسی خطرناک است. زمانی که دولت موفق به محافظت از موکلین خود در طول یک بیماری همه گیر و کاهش خدمات اجتماعی در حوادث پس از آن آنها می توانند ترش ترکیبات آنها بر دموکراسی و کمک به سوخت سیاسی افراط گرایی است.

دولت و فکر می کنم تانک برآورد پروژه مجموع تلفات در دولت و درآمد محلی در 15 تا 45 درصد اصلاح تا $1.75 تریلیون یک سال از ضروری ترین چیزهایی که دولت انجام دهد. یک نظرسنجی که توسط ایالات متحده در کنفرانس شهرداران و لیگ ملی از شهرستانها یافت می شود که نه از 10 شهرستانها آمریکا را به طرح عمیق به کاهش بودجه خود را و خدمات است. نیمی از کسانی که نیاز به آخرین رفت و آمد مکرر کاهش به پلیس و آتش بخش است.

مدارس دولتی هستند به شدت وابسته به دولت های ایالتی و محلی درآمد. اگر تخمین می زند که مدرسه-منطقه درآمد در سراسر کشور کاهش خواهد یافت به طور متوسط 15 درصد یا بیشتر اثبات حق این کشور به احتمال زیاد از دست دادن یکی از معلمان در 12. در بدترین ضربه متحده یکی در پنج ممکن است.سرعت که با این بحران به اقتصاد محلی بیش که حتی از رکود بزرگ.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده اند و آشکارا و تردید در مورد تصویب کمک به پلاگین این حفره اما کنگره پیشنهاد برای ارائه $200 میلیارد به دست آوردن حمایت هر دو حزب. آمریکا در حال خانههای گلی خالی $1 تریلیون دلار در کمک های اولیه. اما حتی است که چشم ظاهر تعداد ممکن نابرابر را به دامنه این بحران که می تواند دولت های ایالتی و محلی به مبارزه برای سال.

"تیاو بحران شروع به واقعا به من ضربه در ماه فوریه زمانی که ما شروع به صحبت به بیمارستان های محلی" پیج Cognetti به من گفت. Cognetti شد شهردار اسکرانتون پنسیلوانیا در ماه ژانویه و پس از او انتخاب شد به جای یک شهردار به رهبری به زندان برای رشوه خواری و اخاذی است. "در اوایل ماه مارس آن را روشن است که ما نمی خواهد که ما بزرگ روز سنت پاتریک رژه. که معمولا به ارمغان می آورد در یک مقدار زیادی از پول برای کسب و کار در شهر و آن را به من زده که این بحران تاثیر می گذارد ما برای یک مدت زمان طولانی و آمار خدمات شهرستان ، بسیاری از چیزهایی که کوک کردن آن تصمیم است."

Cognetti به زودی بسته سالن شهر ، "ما نگاه عینی در آنچه در آن طول می کشد برای اجرای یک شهر است. ما تصمیم به نگه داشتن پلیس و آتش کل به منظور حفظ همه امن و به حرکت همه چیز آنلاین است." او furloughed 43 600 شهرستان و کارگران ساخت اسکرانتون یکی از اولین شهرداری ها در کشور را که گام در زمان بحران است. "من یک مقدار زیادی از گرما است که, اما, دوباره, ما به دنبال مطلق ضرورت ... پلیس, آتش, آثار عمومی و زباله است. اگر زباله شمع تا مردم وحشت." Cognetti دارای شهر-سالن جلسات دو بار در هفته در Facebook Live. "این واقعا هر چیزی هزینه نمی کند. 5 دلار در یک هفته ما می توانیم در ارتباط با جامعه است." او گفت که این شهر را منتشر کرده است هر گونه درآمد و یا هزینه های پیش بینی, چرا که هنوز هم وجود دارد بیش از حد و عدم قطعیت است.

"سلامت اقتصادی یک جامعه آن را تعیین می کند انعطاف پذیری" مایکل Nadol سابق معاون شهردار فیلادلفیا به من توضیح داد. در حال حاضر یک مشاور او نقش گیرنده برای شهرداری است که در چنین عمیق مشکل مالی که دادگاه تعیین یک کارشناس خارجی را برای هدایت منابع مالی خود را. "بدترین ضربه جوامع کسانی هستند که در مقابل آن در حال حاضر. آن را موازی که مبتلا به ویروس است. به مکان های آسیب پذیر با جمعیت های آسیب پذیر بیشتر رنج می برند." Nadol گفت که اواسط اندازه شهرستانها که بسیاری از آنها بزرگ-شهر چالش بدون بزرگ-شهر درآمد را در میان کسانی که رنج می برند بیشتر در کوتاه مدت. در طول زمان این درد را گسترده تر و عمیق تر است.

بحران مالی است که ساختمان فقط به عنوان بسیاری از شهرستانها در امریکا در حال ایجاد و اتخاذ بودجه خود را برای سال مالی آینده. هیچ کس نمی داند چه درآمد خواهد بود و یا اینکه آیا فدرال کمک به تحقق خواهد شد. در یک سال نرمال فدرال کمک حساب برای تنها یک چهارم تریلیون است که دولت و نهادهای محلی صرف. بقیه می آید از هر دولت و منابع محلی آنها ضربه بزنید برای پر کردن خزانه خود را. اکثر جوامع در ایالات متحده تکیه بر ترکیبی محلی ملک, مالیات درآمد دولت از مالیات بر فروش و مالیات و هزینه. تمام این منابع در حال سقوط کوتاه است.

حدود دو سوم از تمام محلی جمع آوری درآمد—به عنوان مخالف به وجوه جمع آوری شده توسط دولت تصویب و به دولت های محلی—می آید از مالیات بر املاک. قبل از این بحران و مالیات بر املاک و مطرح 500 میلیارد دلار به صورت محلی با استفاده از بودجه خدمات از جمله مدارس و ادارات پلیس و آتش بخش است. در حال حاضر در مراحل اولیه این بیماری همه گیر و مالیات اموال باقی می ماند یکی از پایدار ترین منابع درآمد است. اما آنها به یک بمب ساعتی که ممکن است تخریب بسیاری از بودجه در یک یا دو سال.

مایکل Pagano, دانشکده برنامه ریزی شهری و امور عمومی در دانشگاه ایلینوی در شیکاگو مطالعات محلی در بحران های مالی. او به من گفت که مالیات بر املاک پرداخت می شود در نرخ تعیین شده یک تا سه سال قبل از مالیات پرداخت می شود و زیر سازی تاثیر در حال حاضر. "دولت ها بیشتر وابسته به مالیات املاک باید زمان بیشتری برای انطباق با بحران," او گفت:. اما Pagano هشدار می دهد که اگر این بحران اجرا می شود به اندازه کافی طولانی تعداد زیادی از صاحبان املاک که دچار مشکل هستند ممکن است قادر به پرداخت مالیات اموال خود را.

بیش از 36 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری و بسیاری دیگر دیده می شود درآمد خود را کاهش است. خانواده ها بریده شده و برگشت هزینه به ملزومات روزانه و به تعویق انداختن پرداخت اجاره مسکن و مالیات. هنگامی که شهروندان برای جلوگیری از پرداخت مالیات بر املاک و محلی می تواند نیروی مالیاتی-سلب حق اقامه دعوی فروش متخلف اموال. اما زمانی که درد این است که گسترده است که می تواند ترکیب اساسی مشکل وادار کردن دولت به ارائه برای ساکنان آنها به سمت چپ و به پرداخت هزینه برای نگهداری از اموال آنها نمی توانند فروش و رانندگی پایین مالیات بر ارزش اطراف آن خواص. دیترویت Wayne County, پیش بینی موج کوتاهی به طور موقت به حالت تعلیق مالیات بر فروش و اخراج.

Pagano اضافه شده که ارزش ملک در برخی از نقاط کشور در حال حاضر در حال غرق شدن—که در نهایت افسرده ارزیابی و درآمد نیز هست. مالیات بر املاک و ممکن است پایدار ترین منبع درآمد محلی و در عین حال در یک بحران طولانی مدت آنها لرزان بیش از حد.

چگونه در مورد nonfederal درآمد مالیات ؟ آنها با ارائه حدود 400 میلیارد دلار در دولت های ایالتی و محلی درآمد. با نرخ بالای بیکاری و حقوق گرفتن, اصلاح کرده, اندازه سوراخ در اینجا نامشخص است اما بدون شک ،

فروش مالیات ؟ خرده فروشی حدود 70 درصد از فعالیت های اقتصادی در ایالات متحده و قبل از بحران مالیات بر فروش در خرید تحویل حدود 600 میلیارد دلار به دولت های ایالتی و محلی. خرده فروشی کاهش 16.4 درصد در ماه گذشته بالای یک 8.3 درصد در ماه مارس, اما دولت محلی و مالیات بر فروش رسید می تواند رها disproportionally مقدار بیشتری. یک دلیل این است که کالاهای اساسی مانند غذا و دارو و خدمات مانند مراقبت های بهداشتی اغلب مشمول مالیات حداقل. سرشماری برآورد نشان می دهد که فروش-درآمد مالیاتی در ایالات متحده می تواند به کاهش 25 درصد است.

مالیات جاده ای آمار سورتمه بیش از حد. این nonfederal به اشتراک گذاری از سوخت مالیات برای پرداخت نیمی از ایالت' جاده مربوط به هزینه 40 میلیارد دلار ارزش. به طور کلی ترافیک و مصرف سوخت را 20 تا 30 درصد و در شهرستانها تا حد 40 درصد است. بنابراین درآمد مربوط.

مردم در حال نوشیدن بیشتر پس چگونه در مورد مشروب مالیات ؟ در دولت و مالیات محلی کوکتل, آنها فقط bitters حسابداری برای $10 میلیارد دلار است. سرمایه-سود مالیات ؟ اکثر سرمایه گذاران از دست داده پول در بازار غش کردن. مالیات فرودگاه و دروازه هزینه ؟ هتل و سرگرمی مالیات ؟ استادیوم درآمد? این قابل اعتماد منابع درآمد ارائه نخواهد شد مقدار پول در حال حاضر.

شهرداری که با اتکا بر سفر و سرگرمی در یک اتصال خاص. "ما تا حدودی منحصر به فرد در سندوسکی می گوید:" اریک Wobser شهر مدیر اوهایو شهر 25,000 در دریاچه ایری. "ما در یک شهر کوچکتر با هجوم از 10 میلیون بازدید کننده در هر سال آمده است که برای Cedar Point [یک پارک تفریحی] و امکانات آب. یک مقدار نامتناسبی از ما درآمد فصلی است." طولانی بسته شدن سرو نقطه خواهد بریده بریده 45 درصد از سندوسکی شهر بودجه عمدتا به دلیل از دست فروش مالیات و گردشگری دیگر مربوط به منابع. "در مارس 16, زمانی که فرماندار ما اعلام کرد دولت خواهد نزدیک رستوران ها و سپس مدارس و من فکر کردم این امر می تواند چند هفته چیزی. در سندوسکی ما برنامه ریزی شد به ما اعلام برنامه های بزرگ برای سالگرد 150 از d'cruz. زمانی که من متوجه شدم این پارک می تواند باز نمی شود من تو را دیدم که بقیه از ما اقتصاد را تعطیل. ما خواهد بود یکی از آسیب دیده ترین جوامع سرانه در کشور است."

پس از رکود بزرگ در سال 2008 جوامع در سراسر آمریکا آموخته است که آنها نیاز به بزرگ بارانی-روز ذخایر برای زمانی که فاجعه رخ داد. در اوایل ماه مارس این ذخایر به طور کلی در همه زمان اوج و جوامع به طور کلی تا به حال پول را به اجرا برای 30 روز پس یک شوک است. سندوسکی کنار گذاشته $5.2 میلیون نفر به کوسن در برابر یک ضربه به آن 24 میلیون دلار بودجه سالانه. اما سندوسکی مثل همه جاهای دیگر با چنین ذخایر نیست برنامه ریزی برای هر چیزی شبیه به این در حال حاضر واقعیت است. "ما فکر کردیم که ما در شرایط سالم است. ما تا به حال کاهش بدهی های ما مطرح مالیات ما ساخته شده است ذخایر. ما برنامه ریزی شده و زیرساخت های جدید و ایجاد 2.3 میلیون دالر صندوق برای بهبود قرن خارج از کد محلی مسکن" Wobser به من گفت.

بهبود آن کنار گذاشته بودند به طور نامحدود. "در حال حاضر ما در حال حاضر کاهش 10 درصد از بودجه ما حذف مواضع" Wobser گفت. "تا کنون ما اجتناب برش عمومی-ایمنی پرسنل اما دور بعدی کاهش تاثیر آن است. و ما کسری بودجه صرف امسال و سال آینده. آن ویرانگر است. ما خواهید بود با کاهش پلیس و آتش. این شهر نه چندان املاک-مالیات وابسته است اما مدارس و کتابخانه ها هستند."

Wobser گفت: آن را بزرگ بازدید بیش از حد داده شده است که "بسیاری از این شهر منابع درآمد صفر خواهد بود." مانند بسیاری از شهرهای سندوسکی در مجاورت جدیدتر جوامع است که کشیده شده به دور خود منبع درآمد. "هستند بسیاری از unincorporated مناطق که در آن ما طبقه متوسط و خرده فروشی رفت. آنها از ما گرفت و نیازهای خود هستند." Wobser امیدوار است که اگر بیشتر فدرال تسکین می آید آن را به حساب طول می کشد عمیق تر نیاز از میراث شهر با جمعیت های آسیب پذیر. "ما نیاز به چیزی است که redistributive," او گفت:.

Sandusky ممکن است منحصر به فرد به عنوان یک مقصد توریستی در اوهایو اما تمام متحده آمریکا از جمله فلوریدا و نوادا و هاوایی ساخته شده اند اقتصاد خود را در اطراف گردشگری. آنها تمایل دارند به نفع سیاست است که نگه داشتن مالیات و خدمات پایین در مقایسه با کشورهای دیگر. مالیات کم آنها را به خصوص جذاب به بازنشستگان را که پس انداز خود را با آنها. در حال حاضر این کشورها' اقتصاد ضربه سخت است.

در نوادا یکی از چهار شغل است در اوقات فراغت و مهمان نوازی. لاس وگاس دچار برخی از بدترین شغل در کشور به این بیماری همه گیر آمار و اما رفت و تیره. سه چهارم از جمعیت این ایالت زندگی در شهرستان کلارک که انتظار آن بودجه شهرداری در نیمه قطع می شود, با تیز کاهش در خدمات عمومی از جمله ایمنی, بهداشت و درمان و آموزش و پرورش.

فلوریدا را افزایش می دهد بیش از 70 درصد از درآمد خود را از طریق فروش و مالیات و گردشگران به طور معمول پرداخت 20 درصد از کل است. اما گردشگری غرق شده است و دولت خود خریداران گیر در خانه. فرماندار فلوریدا ران DeSantis وعده داده است هیچ نتیجه کاهش به خدمات. اما این بحث خوشحال در یک دولت است که در حال حاضر در تلاش برای ارائه خدمات به شهروندان خود نیاز دارید. فلوریدا ناکارآمد بیکاری سیستم فاقد منابع لازم برای ارائه فدرال پول به صدها هزار نفر از بیکاری کارگران است.

این آژانس رتبه بندی مودی پیش بینی که در فلوریدا خواهد رنج می برند کمبود بودجه از 6.5 میلیارد دلار به 10 میلیارد دلار. خواهد شد که مرکب $1.74 میلیارد دلار در coronavirus مربوط به مدیکید هزینه. اضافه کردن که و بودجه دولت ممکن است در مواجهه با 25 درصد ، و که فقط دولت درآمد; محلات خود را داشته باشد زیان بزرگ است. "ما در حال تلاش برای پیدا کردن 127 میلیون گردشگر به این اعتماد به نفس به بازگشت و سرپرستی ما دولت" جیمی Patronis, فلوریدا, رئیس امور مالی گفت: به تازگی. "این یکی از یک نوع دشمن که ما هرگز قبل از دیده می شود."

فلوریدا چهره برخی از چالش های منحصر به فرد اما تصویر کلی صادق است در جاهای دیگر نیز هست. "ما انتظار داریم ما منبع درآمد به سقوط کردن یک صخره" Jorge الرزا شهردار پراویدنس, رود آیلند به من گفت. "ما نمی دانیم که آنچه در اطراف گوشه ای جز این که این عدم قطعیت بالای عدم قطعیت است." مشیت به شدت متکی به مالیات اموال او گفت:. این شهر می تواند از طریق کوتاه مدت و بدون اقدام جدی اما "به عنوان شهر قرار بعدی آن بودجه آن را نیاز به یک بسیار دردناک بحث است."

الرزا انتظار شهرستانها به صورت ترکیبات مشکلات که نیاز به افزایش و کاهش درآمد. "در سطح شهرستان ما تحمل فشار بار برای کمک به مردم," او گفت:. "اگر مردم در حال foreclosed و از دست دادن خانه خود را, آنها به نوبه خود به شهرستانها خود را برای پشتیبانی. اما این نیاز در حال حاضر در حال آمدن است که در شهرستانها هستند و بیشتر بسته. اگر وجود دارد کمبود در هر سطح دیگر ما در سطح محلی باید سعی کنید برای پر کردن جای خالی."

حتی جوامع در firmest مالی جای پا در صورت مشکل پیش رو است. Montgomery County Maryland سود حاصل از آن نزدیکی به واشنگتن "ما باید قوی ساختار مالیاتی با ما ترکیبی از مالیات بر درآمد و مالیات بر اموال" شهرستان بودجه کارگردان ریچارد Madaleno به من گفت. "ما در یک جامعه پر جنب و جوش با ثروت; ما باید 10 درصد بودجه ذخیره 500 میلیون دلار و به طور کامل با بودجه سیستم بازنشستگی." Madaleno گفت که این شهرستان بودجه برای 15 درصد نرخ بیکاری است. در کوتاه مدت خواهد شد که تشک بادی مجهزند توسط کنگره علاوه بر این 600 $در هر هفته به فرد بیکاری چک و 13 هفته به پوشش است. اما بخش بزرگی از خدمات محلی از جمله آموزش و پرورش پرداخت می شود توسط دولت مالیات فروش که Madaleno گفت: در یک "پزشکی ناشی از کما."

به عنوان بحران گسترش حتی یک تالار جدید فدرال بسته از کمک های ایالات و محلات می تواند نجات شهرستان از کاهش. "فقط به عنوان اقتصاد شروع به بیدار" Madaleno گفت: "ما باید موج دیگری از فاجعه به عنوان دولت و دولت های محلی شروع به برش به خصوص در مورد چیزهایی مانند پروژه های زیربنایی که شغل حیاتی هستند که به هوازدگی رکود. ما مانند یک خانواده است. ما نمی توانیم سفت بستن کمربند ما. ما باید به سازماندهی [COVID-19] تست, انجام, تماس, ردیابی, و هر چیز دیگری. ما نیاز به صرف بیشتر در یک بحران به عنوان درآمد ما پایین می رود."

بudgeting قرار می دهد مقدار زیادی از فشار بر دولت و دولت های محلی تحت هر شرایطی اما آن سخت است به خصوص زمانی که مقامات منتخب مدیران و شهروندان نیاز به اتصال از راه دور. شهرداران و مدیران شهری با من صحبت کرده اند به حرکت جلسات آنلاین. اما تلاش ها برای تعامل با جوامع محلی در سخت ترین تصمیمات دولت خود را همیشه باید به اجرا بی پروا به سردرگمی و ناامیدی از آمریکایی ها عادی است.

"من شهر-سالن جلسه با اخبار ایستگاه" الرزا گفت. "ما دعوت عمومی به تماس و قریب به اتفاق تعدادی از سوالات به من شد از مردم تعجب که در آن خود محرک بررسی شد." این یک سوال فوری اما یکی که مقامات محلی نمی توانند به آدرس.

مشکل این است که مرکب از سقوط محلی رسانه های خبری در طول این بیماری همه گیر به عنوان تبلیغات تبخیر شده است. پنی Abernathy از دانشگاه کارولینای شمالی نگه می دارد آهنگ از محلی-اخبار کسب و کار. با شمارش ایالات متحده 5,500 کوچک روزنامه و هفته نامه و نزدیک به 150 ایالتی و منطقه ای مقالات. "بخش عمده ای از هر دو دست در گردش خون و از دست دادن روزنامه نگاران رخ داده است در دولت و منطقه ای سطح" Abernathy به من گفت. "به طوری که از بین برود همه کسانی که انتقادی می تپد که ما استفاده می شود به در تکیه می کنند که آیا ... بود [ سلامت], پوشش سیاسی از دولت همه کار تحقیقی و ... و سپس در سطح محلی و ... چه بوده است محو این است که شما دیگر لازم نیست به کسی نشان برای روال جلسات دولت مانند هیئت مدیره مدرسه."

تغییر به جلسات دیجیتال و از بین رفتن پوشش اخبار محلی در حال گسترش شکاف بین ثروتمند و بسیار تحصیل کرده مشغول رای دهندگان هستند که می توانند به دولت های محلی در پاسخ به خواسته های خود و بقیه جمعیت که نیاز بیشتری هستند اما اهرم کوچکتر است. "مردم می توانند با ورود به جلسات عمومی از خانه" الرزا گفت. "ما همچنان به سرمایه گذاری در آن است. اما من نگران هستم کمتر در مورد این فن آوری نسبت در مورد سهام و چگونه ما می توانیم حمایت از مردم بدون اینترنت با سرعت بالا." و مشابه تقسیم قابل مشاهده است میان شهرداری. "شهرهای منابع به استفاده از تکنولوژی بهتر; کوچکتر نیست."

"این بسیار دشوار است برای گرفتن شهروندان درگیر با زوم" گفت: Madaleno که در شهرستان است که در میان جوانان تحصیل کرده در آمریکا "در سال های قبل بودجه جلسات پر از معلمان و پدر و مادر و غیره. تیشرت برگزاری علائم. در حال حاضر همه از آن ناپدید شده است. شما می توانید نشستن در خانه و تماشای مردم عمدی اما این فرد که جنبه حیاتی برای دموکراسی است. این یک راه و آن را واقعی تر در سطح محلی است." وجود دارد برخی از مردم در هر جامعه "که مقامات' شماره تلفن همراه و چه کسی می تواند کسی که در گوشی" Madaleno اضافه شده اما "شنیدن برای همه است."

Wمرغ بحران آمار و خواسته های اکشن و مدیران اغلب به دست آوردن قدرت های جدید. نیویورک دولت در قوه مقننه به عنوان مثال واگذار فرماندار اندرو کومو یک جانبه قدرت را به کاهش بودجه تا یک سال.

که قدرت فوق العاده ای نیازمند نظارت قوی برای محافظت در برابر خود در برخورد با فساد و بی کفایتی و آن نیاز به دموکراتیک بازخورد و مشارکت به اطمینان حاصل شود که دولت همچنان پاسخگو به نیازهای ترکیبات آن. اما همه بیش از حد اغلب, این چیزی است که اتفاق می افتد.

"ما به ندرت به عنوان رهبران عاقلانه و دقیق و فقط به عنوان ما آرزو" Archon علم یک استاد تابعیت دولت خود در دانشگاه هاروارد نوشت: در بوستون, نقد و بررسی, اما دموکراتیک تعامل می توانید قدرت خود را و آنها را وادار میسازد تا به ما خدمت می کنند بهتر است. کنار رفتن روند دموکراتیک شور و مشورت در حمایت از تمرکز قدرت او استدلال, به معنی تسلیم شدن شهروندان جهت گیری "نسبت به منافع مشترک [و به] انجام بخشی خود را به جامعه به خوبی کار می کنند."

Cognetti, الرزا و دیگر شهرداران در حال شرط بندی بر روی پتانسیل فن آوری به منظور جلب شهروندان به روند حکومت. شاید با به اندازه کافی توسعه و آموزش و پرورش, تکنولوژی می تواند به افزایش مشارکت شهروندان--و شور و شوق.

اما در بحران کنونی این بود که تعداد کمی از camo-پوشیدن, حمله-تفنگ-toting معترضان در میشیگان که به طور موثر ساخته شده حضور خود را احساس. رئیس جمهور تهمت اصرار داشت که میشیگان معترضان شد "بسیار خوب مردم"; تهدید آنها مطرح شده منجر به لغو ناگهانی از دولت قانونی جلسه.

چنین اعتراضات باقی می ماند استثنایی, اما آنها به نقطه نگران کننده جهت. "وجود دارد یک اجماع در علوم سیاسی است که دولت ها در بحران تمایل به تغییر جهت دادن به سمت راست افراطی و استبداد" در دانشگاه علوم سیاسی جفری زمستان به من گفت.

Kristian Blickle یک اقتصاددان در بانک فدرال رزرو نیویورک مورد مطالعه آلمان در چنگال این بیماری همه گیر از 1918 تا 1920. او در بر داشت که شهرهای آلمان که در آن بسیاری از افراد درگذشت صرف حداقل سرانه در ساکنان آنها در سال فقط پس از همه گیر. این نیز مکان های که در آن جناح راست افراطی و احزاب را به خوبی به خصوص در انتخابات یک دهه بعد. یافته های خود Blickle نوشت: نمایش "که بیماری های همه گیر ممکن است نه تنها بر ارائه کالاهای عمومی, اما آنها ممکن است اثر مستقیم بر افراطی رای گیری."

اگر Blickle مطالعه درس های بزرگی برای آمریکا و محلات رو عمیق به کاهش درآمد و خدمات در حال حاضر یکی ممکن است که دموکراسی بهترین نگهداری می شود که دولت ها باید از این ظرفیت برای خدمت به موکلین خود. به نظر می رسد که استدلال می کنند برای فدرال بسته کمک ها به اندازه کافی بزرگ برای نجات دولت و دولت های محلی از ساخت عمیق ترین کاهش در حال حاضر و قادر به دفع عراق.

اما هر گونه بسته اند تا راه خود را از طریق آمریکا که در آن میچ مک کانل در حال حاضر ابراز شک و تردید خود را. "یکی از راه های ممکن به درک میچ مک کانل بی میلی به ارائه کمک های اولیه است که او معتقد است که بیش از حد به نفع به اصطلاح آبی متحده" زمستان گفت: "این است که حق است نگران چه بزرگ فدرال امداد بسته های کنگره در حال حاضر به تصویب نشان می دهد یعنی که دولت می تواند به توزیع مجدد ثروت و بهبود زندگی است. و این که آمریکایی ها باید از این قدرت از طریق دولت ما به چنین غول توزیع مجدد اتفاق می افتد."

در حال حاضر دولت و دولت های محلی به صورت یک نگرانی مخلوط با درآمد در شیب تند کاهش هزینه های ميليونى ، نظارت ناپدید و مشارکت دموکراتیک انداختن. اگر آنها در حال رفتن برای دیدار با نیازهای مردم و تقویت ایمان در دموکراتیک آزمایش آنها در حال رفتن به نیاز به کمک از دولت فدرال و تعامل بیشتر از موکلین خود.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن