زنده ماندن جو بایدن

ایده های دموکرات ها نیاز به کمی از پیشتاز فراتر از خود مادی حضور. Carlos Barria / ایسنا دو روز قبل

توسط NEWS-SINGLE در 5 فروردین 1399
Carlos Barria / ایسنا

دو روز قبل از کارولینای جنوبی اولیه که معکوس سیاسی خود و اقبال و هدایت دوره نامزدی حزب دموکرات جو بایدن انتخاباتی برای رئیس جمهور اعلام کرد عجله برنامه ریزی رویداد در McClellanville, South Carolina. این کمپین ملی مطبوعات هشدار داده شد که بایدن را وارد کنید تمام حالت جنگ در این که ضرب المثلی دستکش آمد کردن جلوتر از کشتن و یا کشته شود اولیه در روز شنبه و هیچ کس را می خواهید به دست این یکی.

و در عین حال زمانی که دوربین ها و خبرنگاران وارد که بود پیدا شد و چند صندلی تاشو در غیر این صورت یک پارکینگ خالی در مقابل یک جامعه مرکز بهداشت. بایدن راه می رفت به یک سکو زیر لب چند کلمه در مورد پیشرفت او می خواست را به Obamacare و سپس حوصلگی کردن به تنهایی است. خورشید درخشان پرندگان بودند غوغای و مطلقا هیچ چیز تغییر کرده بود. قابل توجه ترین چیز در مورد این رویداد چگونه عادی آن بود.

در حافظهی تاریخ سیاسی هفته منتهی به بایدن را 30 نقطه حاشیه پیروزی اوليه شب در کارولینای جنوبی به احتمال زیاد ثبت شده به عنوان یکی که در نهایت مشخص شد این دوره از نامزدی نبرد. که شنبه شب بایدن خود را نشان داد قدرت بی بدیل در میان رای دهندگان سیاه و شروع به توزیع با رقبای خود را. اما شما مطمئن هستید که نمی شناخته شده اند آن را از پسر در کمپین بلیزرز.

رای دهندگان به نظر می رسد که coalesced در اطراف بایدن برای گذشته خود را—که آنها او را شناخته بود و در چهار دهه گذشته در سیاست آمریکا—و نه برای هر چیزی در حال حاضر. آن را به عنوان اگر بایدن وجود دارد در درجه اول به عنوان یک ایده به جای یک نامزد واقعی.

امروز به عنوان کشور (و جهان) وارد آنچه که به احتمال زیاد به یک دوره طولانی مدت از تاریکی به سمت چپ به رحمت یک ویروس مرگبار بایدن است دست و پنجه نرم کردن با واقعیت آنچه که او می تواند—و باید—در این ساعت از بحران به عنوان مردی که می خواهم به بیش رهبری ایالات متحده است. در حال حاضر در این هفته وجود دارد گزارش های خبری که مبارزات انتخاباتی خود را است "در یک حالت به حالت تعلیق سیاسی animation":

...بایدن نمی تواند به طور کامل محوری به انتخابات عمومی. او نمی تواند واقعا متحد حزب جناح متخاصم. و نه می تواند او شروع به انباشت مقادیر زیادی از پول او باید برای نوامبر. حرکت خود را به طور موثر است متوقف شده است ؛

برای آینده قابل پیش بینی همه زنده رویدادهای کمپین لغو هستند بنابراین او نمی تواند آمار بیخ و سعی کنید به سرمایه گذاری در شور و هیجان او فقط دامن زده. توانایی های خود را به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن در هر چیزی غیر از عملکرد خود در coronavirus پاسخ و آمادگی محدود اضطراری مانند شرایط.

این handwringing بیش از جمع آوری کمک های مردمی و مبارزات حوادث ممکن است در کنار نقطه. پس از همه, اگر شما در کمپین نوین برای سه ماه گذشته چه شما زده نمی شد بایدن سازمان (کمی وجود دارد) و یا منابع خود را (چند وجود دارد) و یا حتی کمپین پیام (جو بایدن بوده است و برای همیشه خواهد بود—جو بایدن). آنچه که قابل توجه بود و حس غم و اندوه و ضرورت بیان شده توسط هر کس همه جا همه وقت. و بود که قبل از همه گیر.

وجود دارد ساندرز حامیان در پردیس دانشگاه بین المللی فلوریدا که به من گفت با این حال با اکراه که آنها را برای رای دادن به بایدن به دلیل تهمت به حال به متوقف شود. وجود دارد, فوتبال, مامان canvassing برای ctq در, Johnson, آیووا و ساخته شده است که روشن است که نگرانی اصلی آنها (بیش از امی شانس) بود که آیا تهمت قرار بود دوباره انتخاب می شوند. وجود آشپزی کارگران و اعضای اتحادیه در لاس وگاس که از کار اخراج شده بود توسط هر نامزد خاص اما به من گفت که آنها احساس به عنوان اگر آنها در مواجه با یک تهدید وجودی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت—و که به اندازه کافی به درایو آنها را به غرفه رای گیری و کشیدن اهرم. وجود دارد و مسن رای دهندگان در وینستون-سیلم در ایالت کارولینای شمالی که بیدار شدم ساعت 7 صبح تا اتمام مایکل بلومبرگ عمدتا به دلیل آنها نگران بودند که بایدن لغزش و تهمت مجبور به حذف می شود—و اگر جو نمی تواند آن را انجام دهد آنها گفت: پس از آن آنها تا به حال برای پیدا کردن شخص دیگری که خواهد.

تقریبا هیچ کس من در سراسر آمد گفت: آنها در حال رفتن برای رای دادن چرا که کسی, هر کسی, اما به خصوص, جو بایدن, تا به حال ساخته شده خود را در قلب می خوانم. حتی ساندرز حامیان—آنهایی که در گوشت نمی آنلاین—روشن بود چشم در مورد تمایل خود را برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن اولین و مهمترین. پایان مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری—به دلیل دروغ, ظلم و ستم به indignities این زن ستیزی این بی کفایتی های fraudulence فساد را clownishness این بی مبالاتی ها بی قانونی های خودخواهی, oh لیست رفت—که چیزی است که ایالات مردان و زنان در سراسر ایالات متحده و چپ آنها را در حالت غم و اندوه.

در تلویزیون این نگرانی بود که بسته بندی به عنوان تمرکز بر "electability" اما در کشور خود از آن چیزی عمیق تر و احساسی تر از آنچه که خونسرد مدت نشان میدهد. دموکرات ها—برخی مستقل و برخی از جمهوری خواهان بیش از حد وحشت زده بودند و خشمگین در چشم انداز چهار سال دیگر از Donald J. Trump. و به عنوان هفته ابتدایی فصل علامت در آن مشخص شد که یکی وجود دارد گزینه ای را برای ممانعت از این احتمال و نام او جو بایدن.

از طریق آن همه نسبتا افتضاح کمپین حوادث و گیج کننده اظهارات و درهم بحث اجرای این ایده از معاون رئیس جمهور سابق به نحوی باقی مانده است سازگار و ظاهرا قانع کننده به عنوان هر دو تهمت را معکوس و شرکت برابر است. سناتور برنی ساندرز هنوز هم ممکن است در مسابقه اما این جزئیات است. دموکرات ها را انتخاب بایدن به عنوان کشتی خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست و آن انتخاب است که کل نکته: vanquishing مسائل بیش از هر چیز دیگری است.

در تمام احتمال تمایل به سرنگونی تهمت خواهد بود در روزهای آینده به عنوان مرگ و هرج و مرج تشدید می شود. رئیس جمهور شده است بی پروا دوگانه و اخلاقی خطرناک در رهبری خود را در طول یک بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد این رویداد تعریف از یک نسل—فراموش نکنید که در مورد یک کمپین چرخه. اما بسیاری از اعضای اتحادیه به دنبال خود توقیف قمار و مادران در مستند خود را با کودکان و دانش آموزان مجبور کردن دانشگاه ها و آمریکایی ها زندگی در انزوای کامل ممکن است پیدا کردن آن غیر ممکن است تصور کنید که خود را زودتر به نگرانی در مورد یکی دیگر از چهار سال از مغلوب ساختن پیشی جستن را کاهش خواهد یافت یا این که به شدت تمایل خود را به او را به خارج از دفتر کاهش است. در واقع احساسات این لحظه ممکن است جابجایی هر که تا قبل از آن آمده.

بایدن تیم به نظر می رسد به درک این و به این باور است که آنچه مهم اکنون این است که نگه داشتن نامزد خود را زنده در آمریکا تخیل به عنوان یک جایگزین برای مغلوب ساختن پیشی جستن. حضور خود را در این روزها تقریبا موازی-جهان با کیفیت به آنها: بایدن مخاطبان کمتر سخنان از خانه اش در ایالت دلاور را پیشنهاد بیضی آدرس دفتر و مطالب خود را به نظر می رسد در نظر گرفته شده برای ارائه یک نگاه اجمالی به منطقه گرگ و میش که در آن شخص دیگری بیشتر همدلانه و قادر به رئيس جمهور است. آن را به عنوان اگر بایدن است telegraphing به عمومی خود را: شما در حال حاضر تصور می کرد که من می توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر تصور کنید آنچه در آن خواهد شد مانند زمانی که من رئیس جمهور.

برای آینده قابل پیش بینی وجود خواهد داشت نه بیشتر سخنرانی در مقابل صدها و یا خطوط از مردم انتظار به لرزش بایدن دست. وجود دارد حتی ممکن است براق هیاهو از یک قرارداد با یک وبگاه آدرس. اما صادقانه همه آن چیزهایی است که همیشه مرتب کردن بر اساس از کنار نقطه. مانند که صبح امروز در مک کللند و شماری دیگر آنهایی که علاوه بر بایدن هرگز واقعا قانع کننده کسی از بیخ و بن—قدرت سیاسی خود را در این نقطه نظری است که برگزار می شود در مجموع در مورد چگونه به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. این کار در حال حاضر است که برای حفظ این ایده به اندازه کافی قانع کننده به اندازه کافی طولانی در میان مردم به عنوان بسیاری که ممکن است به صورت مادی انسان در واقع به نفع خود.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im