Stephon Marbury است داستان خود را به بگویید

Stephon Marbury ستاره فیلم "یک بچه از جزیره ادم ساده لوح" که طول می کشد وسواسی مراقبت به نقطه راه هایی که Marb

توسط NEWS-SINGLE در 6 اردیبهشت 1399
An illustrated portrait of Stephon Marbury
Stephon Marbury ستاره فیلم "یک بچه از جزیره ادم ساده لوح" که طول می کشد وسواسی مراقبت به نقطه راه هایی که Marbury شده است و از منظر او اشتباه گرفته و بدخیم.تصویر توسط امیرحسین Dungo

Stephon Marbury تنها بازیکن حرفه ای بسکتبال من برای اولین بار در مورد از یک کتاب است. "آخرین گلوله" عمیقا همدلانه کار روایت غیرداستانی توسط دارسی فری که در سال 1994 منتشر شد تصویر می کشد Marbury خود را در طول سال اول در جزیره ادم ساده لوح را Lincoln High School, به عنوان او و او با هم تیمی های خود در تیم بسکتبال—Marbury شد نقطه گارد—پیمایش شهری و فقر و بدون زرق و برق تحصیل و شادی, اذیت کردن cruelties و موذی فساد در سطح بالا "تازه" ، در اوایل کتاب در پایان شب بازی در ادم ساده لوح جزیره Marbury طول می کشد چند دریبل می اندازد تا یک قوس alley-oop و هم تیمی—که اتفاق می افتد به Marbury بزرگتر پسرخاله—dunks پاس صفحه اصلی برای پیروزی. "سپس او را افزایش می دهد اسلحه خود را jubilantly و رقص کمی جست و خیز کردن و" فری می نویسد: از Marbury, "ارائه شده و لحظه ای مجنون توسط sheer بی لذت بردن از بازی این بازی به کمال."

که در اوایل کمال ساخته شده Marbury مشهور در نیویورک پنج بخش نیویورک و در نهایت به مراتب فراتر از آن است. او پیش نویس به N. B. A. در سال 1996 توسط میلواکی که بلافاصله معامله او را به مینه سوتا که در آن او به طور خلاصه با تشکیل یک استعداد اواز یا موسیقی دو نفری با افزایش سوپراستار Kevin Garnett. اما خروج او از این تیم طی فصل سوم از او پرسید: برای تجارت بود بزرگتر داستان از او چشمگیر آمار خطوط بوده است و اگر چه Marbury شد همه ستاره بد مطبوعات به دنبال او به آینده تیم نیوجرسی نتز و سپس به Phoenix Suns, و, فراموش نشدنی, به خانه اش در شهر نیویورک نیکز جایی که او مربی لری براون کسی که با او تا به حال یک comically رابطه بد یکی در حال حاضر خصمانه خود را از دست دادن تلاش ها در المپیک تابستانی 2004. قهوه ای اخراج شد و نیکز' مدیر کل Isiah Thomas بیش از زمان مربیگری وظایف; او در برخورد با Marbury, بیش از حد. در پایان Marbury زمان در نیویورک او خواسته شده است نه برای تمرین و یا بازی با این تیم است.

او صرف بخشی از سال آینده روی نیمکت برای بوستون سلتیکز ساخته شده و سپس انتخاب شگفت آور در بازی بسکتبال چین جایی که او ساخته شده جدید بسیار موفق زندگی به عنوان یک مهاجر سابق N. B. A.-er. هیچ خارج از کشور دوم قانون انجام داده است بسیار به تغییر یک بازیکن ادراک در میان طرفداران بسکتبال است. Marbury در نهایت موفق به کسب سه عنوان قهرمانی با پکن اردک و تبدیل به یک نوع از فرهنگ ملی قهرمان در چین است. یک مجسمه از او می ایستد در پکن در خارج از عرصه ای که در آن او; او داده شد کلید شهر و پس از آخرین بازی به عنوان یک حرفه ای, جمعیت ایستادند و کف زدند. برخی از گریستم. در حال حاضر تا حدودی improbably داده شده خود را زودتر مشکلات با مدیریت او یک مربی برای پکن سلطنتی مبارزان.

Marbury تحليل شده و مورد بحث به همان اندازه که او دیده شده است—اسپایک لی "او بازی" در سال 1998 منتشر شد و به طور گسترده ای در نظر گرفته شود بر اساس Marbury است و زندگی او نمایش داده می شود همزمان یک شور و شوق خود ارائه شده است. به عنوان یک تازه کار به جای علامت تایید مقابله با نایک یا آدیداس او تصمیم گرفتند برای کوچک streetwear نام تجاری And1. بعد او وارد یک همکاری با خرده فروش لباس و استیو و بری جایی که او طراحی و به بازار عرضه شده Starbury کتانی که برای به فروش می رسد فقط پانزده دلار است. در سال 2009 Marbury ثبت عصبانی لعنت امیز زندگی می کنند جریان بیست و چهار ساعت نرده در مقابل نیکز گوش دادن به موسیقی انجیل و گاهی اوقات گریه. (در یک نقطه Marbury, شکایت از یک گلو درد خوردند چند gobs از مس.) در سال 2014 او ستاره دار در موسیقی به نام "من Stephon Marbury" و در سال 2017, او با بازی خود در "من دیگر خانه" یک سرگذشتی فیلم در مورد ماجراهای خود را در چین.

در حال حاضر می آید یک فیلم مستند جدید در مورد زندگی خود به نام "یک بچه از جزیره ادم ساده لوح" که گالوپ از بروکلین به چین و متفکرين تقریبا قانونی مراقبت به نقطه بی شمار راه های که در آن Marbury شده است و از منظر او اشتباه گرفته و بدخیم. آن را تا حد زیادی روایت Marbury دوستان و خانواده هر چند ESPN لنگر Stephen A. Smith همچنین به نظر می رسد. فیلم premièred در جشنواره فیلم ترایبکا در سال گذشته نشان داد در تئاتر قبل از coronavirus موثر تعطیل آمریکایی ، آن را در حال حاضر در دسترس برای جریان. من صحبت می کرد به Marbury در تلفن. او فقط در حال بازگشت به خانه اش در پکن پس از کوتاه تبلیغاتی سفر به نیویورک است. مدت کوتاهی قبل از اینکه ما صحبت کرد, نیویورک پست گزارش داده بود که Marbury مشغول به کار بود با اریک آدامز, بروکلین قصبه جمهور به coördinate حمل و نقل بزرگ از ماسک های پزشکی به شهر خانه خود را. مکالمه ما ویرایش شده و تغلیظ شده.

من به عنوان خوانده شده که شما در حال تلاش برای دریافت برخی از ماسک های ارسال شده از چین به نیویورک—با تشکر از شما برای که. من نیز خواندم که پسر عموی خود گذشت. من بسیار متاسفم برای از دست دادن خود را. چگونه است که خانواده خود را انجام می دهند ؟

آن بوده است ویرانگر برای ما. آن را به شکستن بسیاری از خانواده ها و حادثه.

و عمه خود در بیمارستان بستری شده است, راست? او چگونه است ؟

او در حال حاضر. او تغییر کرده است. بخش ترسناک است که آنها در حال صحبت کردن در مورد مصرف مردم از هواکش شده اند که آنها را برای یک مقدار مشخصی از زمان و بهتر نیست. بنابراین ما فقط دعا که او می تواند برخی از قدرت به طوری که او می تواند همچنان به ماندن در.

چه وضعیت با گرفتن ماسک حمل می کند ؟

ما در حال نزدیک شدن. شما باید به دنبال پروتکل بنابراین من آنها را در تماس با مردم آنها نیاز به در تماس با, و در حال حاضر آنها در حال اتمام است. به زودی باید آن را از آنچه که من شنیدن.

چگونه بود که در چین برای برخی از, این, که در آن آمار ،

من در واقع اینجا بود که درست زمانی که آن آغاز شده و پس از آن من به آمریکا رفت و هنگامی که آن را وجود دارد. درست زمانی که آن را شروع به بد در امریکا برگشتم به چین است. و چین O. K. در حال حاضر.

من برای اولین بار شنیده ام در مورد شما از یک کتاب, سال پیش: "آخرین گلوله" توسط دارسی فری که آمد زمانی که شما هنوز هم در مدرسه بالا است. سپس چند سال بعد دیدم اسپایک لی فیلم در مورد یک بازی بسکتبال چشم انداز از جزیره ادم ساده لوح "او کردم بازی" است که تا حدودی بر شما چند سال بعد. [لی گفت: از پیشنهادات که Marbury خانواده الهام گرفته از فیلم "در مورد آنها نیست." اما تشابه سخت به چشم پوشی.] وجود دارد و مستند در مورد شما زمانی که شما یک بچه بودند ، چه آن را مانند به زندگی خود گفت: بسیاری از راه های مختلف—و چرا شما تصمیم می گیرید که شما می خواستم به آن را در این راه در حال حاضر با این مستند ؟

شما می دانید شما مردم مانند اسپایک لی که سعی کردم به داستان و بگویید که ما بدون داشتن هر بخشی در گفتن داستان ما سعی به انجام این کار است و شکست خورده است اما قادر به نوشتن یک اسکریپت خوب برای مردم برای تماشای یک فیلم است. و سپس بچه ها مثل دارسی فری که ساخته شده تا چیزهای که مردم فکر می کردند درست بود—مقدار زیادی از آن نادرست بود چرا که او فقط شروع به نوشتن در مورد آنچه که او می خواست برای نوشتن. [فری گفت که او را ندارد تا هر چیزی را در "آخرین گلوله" و اضافه کرد "این یک کار روزنامه نگاری و من اعمال می شود همان استانداردهای به گزارش و نوشتن از این کتاب به عنوان من می خواهم که اعمال نوشتن برای یک روزنامه."]

پس از آن خوب بود قادر به به مردم این بصری—این داستان واقعی است.

آن را به من رخ داده است برای اولین بار در حالی که تماشای آن است که شما مانند یک ستاره کودک: هنگامی که شما شانزده و هفده در لینکلن دبیرستان در جزیره ادم ساده لوح مردم در سراسر شهرستان می دانستم که نام خود را. این بود که سخت به مقابله با?

این سخت بود. این سخت بود چون من تا به حال من, مامان من, داستان سکس من با برادران و خواهران. من واقعا هرگز تا به حال هیچ فضایی برای به دست آوردن یک سر بزرگ. من فکر می کنم به دلیل راه من به عنوان یک بازیکن بسکتبال است که گاهی اوقات مردم فرد را مخلوط و با شخصیت.

من کمی جلوتر از همه وقت به خاطر من بود برادر بزرگتر که بازی بازی و به کالج رفت و تا به حال تجارب مختلف—در حالی که برخی از افراد آنها لازم نیست که برادر بزرگتر به آنها آموزش به آنها بگویید چیزهایی که آنها نیاز به دانستن به عنوان دور به عنوان چگونه به حرکت بچه ها مثل له برون جیمز و کوین گارنت. شما می دانید که مربیان خود را? Kobe Bryant, شما می توانید ببینید که او تا به حال یک نوع متفاوت از شتاب چون پدر خود را با بازی بسکتبال حرفه ای—او با بازی در ایتالیا. در حالی که این بچه ها بودند که مرتب با بچه ها در سراسر جهان وس شما می دانید چه کنم ؟

چگونه بسیاری از بچه ها شما می دانید پرواز بودند به دانشگاه در جت خصوصی به آنها را انتخاب کنید برای انجام یک مدرسه بازدید ؟ این چیزهایی که برای من اتفاق افتاده کاملا متفاوت از آنچه که این افراد تا به حال تجربه کرده است. بنابراین من هموار راه را برای بسیاری از چیزهایی که اتفاق افتاده است. و من فکر می کنم آنها سعی کردم برای به حداقل رساندن بسیاری از چیزهایی که اتفاق افتاده با من تا آنجا که آنچه من در بسکتبال و چگونه من قادر به بازی این بازی.

حتی زمانی که شما بر روی نیکز شما انجام شد جریان زندگی می کنند. در حال حاضر وجود دارد Twitter و Instagram—این همه راه های مختلف برای بچه ها به داستان های خود را ، اما شما جلوتر از زمان در این راه بیش از حد. چه ایده بود که در پشت آن زمان ؟

هیچ کس آن را انجام می دهند. من یکی دیوانه چون من پسر که خوردند وازلین. من خوردم وازلین بنابراین شما فکر می کنید من دیوانه هستم و چیزی اشتباه است با من. مادر خود را انجام کرک و پدر خود را انجام کک; من دیوانه نیستم. خواننده های رپ مورد علاقه خود را, آنها چوب سوزن در دست هروئین در بازوی خود را و شما نگاه آنها را به عنوان قهرمانان و سپس با شما تماس من دیوانه چون من خوردند وازلین? این فقط شگفت انگیز برای من محدودیت های که مردم می توانید سعی کنید برای قرار دادن بر شما از آنجا که شما فقط لازم نیست برای انجام کارشناسی و مزخرف است. من همیشه هوشیار ایستاده روی پای خود من و نه هیچ گونه نگرانی و یا مراقبت در مورد چه کسی به فکر در مورد من و یا چگونه آنها در مورد احساس من بر اساس چیزی که اتفاق افتاده بین من و شخص دیگری.

اما هنگامی که شما به بسیاری از مردم نوشتن در مورد شما و آنچه آنها می گویند منفی است مردم تمایل به سقوط حق در خط با آن است. آنها تصویر کشیدن این بچه از جزیره ادم ساده لوح به عنوان سرکش این كرديد. و این بود که هرگز.

شما به لیگ در سال 1996. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد و سپس در لیگ. مانند لباس ، [در سال 2005 N. B. A. شروع نیاز به بازیکن برای پوشیدن لباس کسب و کار قبل و بعد از بازی آن را به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان تلاشی برای تضعیف hip-hop-inflected لباس های پوشیده شده توسط بازیکنان مانند Allen Iverson.] آیا شما فکر می کنم که بخشی از این مسابقه مشکل بین طرفداران و بازیکنان است که گاهی اوقات نشان می دهد تا در N. B. A.?

مسابقه است که همیشه رفتن به یک مسئله در امریکا است. من هرگز به در که. به خاطر عشق است که حاکم است و خدا همیشه بر روی گوشی. و اگر شما عشق نشان می دهد و شما می توانید نفرت پشت آنها را مشاهده کنید و سپس آنها را درک کنند که آنچه آنها dishing از نفرت است. بنابراین من هرگز واقعا پیچیده شده خودم را به هر چیزی شبیه به آن.

شما قوی, سریع, نمره گارد نقطه, اما شما هنوز هم بسیاری از کمک. به نظر می رسد مانند سبک خود را برای بازی مناسب خواهد بود و لیگ و حتی بیشتر در حال حاضر از آن در آن زمان است. آیا شما فکر می کنم که اگر شما در حال آمدن به لیگ برتر در زمان های مختلف خود را بازی می کردم فکر شده است متفاوت است ؟

منظورم اینه که من بازی—بازی بی انتها است. راه من آن را من سبک و سبک متناسب با آن در هر عصر است. قدرت و ظرافت شات پرش, پرش, غوطه دادن. شما نمی باید بچه ها انجام کارهایی که من انجام شده بود در زمین بسکتبال در اندازه من است. چگونه بسیاری از نگهبانان آیا می دانید به ثمر رساند از طریق رفتن وسط رنگ ؟

شما می دانید چه ؟ من همیشه مرد بود که "اوه او معامله شد." وقتی که من به داد و ستد آن را مانند یک معامله بزرگ است. وقتی که دیگر بچه ها داد و ستد نیست. آره من تا به حال مسائل را با بچه ها در اتاق قفل است. زیرا آنها نیست واقعی است. دوره. آنها می دانند که آنها چه کسانی هستند. آنها نمی دهد من صد تمام راه را از طریق. برخی از افراد فقط نیاز به رشد. و من نیاز به رشد در برخی از مناطق. این همه بخشی از یک منحنی یادگیری. ممنون میشم برای تمام یو پی اس و فراز زندگی—لری قهوه ای, چیزهایی که باید در رفته. همه آن چیزهایی که به من کمک کرد به جایی که من در حال حاضر هستم. اگر شما گفت که شما می تواند آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره, من می خواهم به مانند ، چه کنم اگر شما با من تماس در دو مجسمه و موزه یک کارت سبز. یک کلید به شهر پرجمعیت ترین کشور در جهان است. مثل من خوب هستم. خدا تا به حال یک طرح برای من. و من خیلی راحت با جایی که من در حال حاضر هستم.

شما ذکر لری قهوه ای است. من فقط به فکر زمان خود را با نیکز. در حال حاضر همه در مورد چگونه ناکارآمد نیکز هستند. آن چیزی که شما متوجه هنگامی که شما برای اولین بار وجود دارد ؟ وجود دارد مشکل و هرج و مرج در آن ساختمان فراتر از هر آنچه بود را با درگیری با لری براون ؟

لری براون او نشان داد که او یک تاجر بزرگ در چگونه او به کار گرفته آنچه که او به کار گرفته شده در نیویورک است. آن را مانند او وجود دارد برای ده پانزده سال. لری براون وجود دارد برای یک سال ، سی میلیون دلار در یک سال است. شما باید به آن نگاه کنید: او یک تاجر بزرگ است. شما را به سی میلیون دلار برای یک سال و شما یک مربی—که بد نیست.

که یک معامله خوب است.

من به شما گفتن. شما با ثبت نام در یک معامله برای پنجاه میلیون دلار می توانید خریداری کرد از دیترویت برای هجده میلیون دلار—که شصت و هشت میلیون و سمت راست وجود دارد. شما رفتن به نیویورک شما دریافت ده میلیون دلار برای یک سال و هر آنچه که شما انجام داد که در آن سال و پس از آن آنها خرید شما سال بعد برای بیست میلیون دلار است. او یک تاجر است.

اما من آموخته زیادی از لری قهوه ای است. من یاد گرفتم چه نمی توان از او. شما می دانید چه کنم ؟ من راست تیرانداز. و من اصلا هیچ مشکلی با لری قهوه ای است. اما آنچه اتفاق افتاد و آنچه رفت که همه تو باقی می ماند همان. آن را فقط مانند برده داری: آن اتفاق افتاده است. من خوب که من نقل مکان کرد از این. اما شما نمی خوای عمل این اتفاق نمی افتد.

آن را فقط به عنوان ساده به عنوان او نمی مانند شما ؟ و یا آن را به چیزی برای انجام با واقعی بازی بسکتبال ؟

من فکر نمی کنم که او دوست من است. چون من یکی از بچه ها که او می تواند صحبت کردن با هر نوع راه است. من ایستاده بود تا برای خودم و او به احترام من او را دوست ندارم که. اول از همه پدر من از چاتانوگا تنسی; مادر من است از New York—من نمی آمد از خانه شکسته. من سیاه و سفید از بچه های محله یهودی نشین, اما من نیستم که سیاه و سفید از بچه های محله که هیچ ندارد درک. همه برادران من رفت به بخش 1 دانشگاه. همه خواهر به کالج رفت. آن را مانند احترام سطح نبود که در آن باید بوده است. شما می توانید فریاد زدن در من به همان اندازه که شما می خواهید اگر من انجام آنچه که من قرار است به انجام است. اما اگر من انجام بهترین من و من دارم سعی می کنم سخت است و شما در تلاش برای شکستن من پایین که کمی متفاوت است. چون من پاپ است و یکی از بزرگترین yellers و فریادزنان از همه زمان—اما اگر شما انجام آنچه شما قرار است به انجام بازی را به نفع خود.

حتی هنگامی که ما رفت و به بازی های المپیک, او به من گفت که برای رفتن از یک جهت من رفتم که جهت و سپس به او گفت:, "اوه, شما راه را اشتباه رفت." من مانند "نگه دارید تا." مانند به معنای واقعی کلمه به من زد تا در چهره اش بود و مثل "چی ؟ شما فقط در حال حاضر به من گفت که برای انجام این کار. و پس از آن من است." و سپس او را متوقف تمرین. هرگز آن را فراموش نکنید. متوقف تمرین. آنها سعی کردند به من ارسال صفحه اصلی. مانند به معنای واقعی کلمه.

آنها به شما برای رفتن به خانه ؟

بله آنها به ارمغان آورد—چه نام خود را ؟ مربی Popovich. [گرگ] Popovich آورده و من در طبقه پایین در سیاه چال های هتل و درخواست شد برای من به خانه بروم و آنها را بگویید رسانه ای است که من درد زانو. من مثل "چی؟"

مرسی.

من مانند "نگاه مرد. چرا شما بگویید لری براون به پایین آمدن در اینجا و به من بگویید در صورت من و شما جلوگیری از انجام کار کثیف خود را." او مانند "چه می دانید ؟ من میخوام انجام دقیقا همان است که." او به نام لری براون و سپس لری براون: "آه اين چه من می شنوم شما صحبت کردن در مورد؟" و من گفتم: "دقیقا. چرا شما تا به حال خود را دستیار مربی می آیند و صحبت کردن به من ؟ شما می توانید آمد و با من صحبت کردند مثل یک مرد." و پس از آن من به او گفتم "نگاه شما نمی شیم نه یک مشکل با من. نگران نباشید; من نه میخوام چیزی. من میخوام فراموش کار من." [یک نماینده برای Popovich کاهش یافته است یک درخواست برای نظر. لری براون نمی تواند رسید.]

این همه آغاز شده از روز اول. ما همه نشسته در اطراف میز. و همه درخواست شد همه در مورد آنچه که ما به تو کمک کند. آن را به اطراف کردم و همه در حال حاضر همه چیز را گفت که ما نیاز به انجام است. بنابراین من گفت: "اجازه دهید فقط مطمئن شوید که ما یک چیز است: اجازه دهید از آن لذت ببرید."

لری براون می رود "در هکتار است. این مرد. او صحبت کردن در مورد داشتن سرگرم کننده است." من به دنبال در اطراف مانند "آیا من می گویند چیزی اشتباه است؟" از آن پس آن را فقط مانند آن بود. و سپس آنها او را استخدام برای نیکس است. من مانند "این گه—من می توانم این را باور نمی کند." مانند آنها فقط نمی خواهید به مقابله با من. بنابراین من در اتوبوس در هر روز است. ما در آنجا ماند ملکه مری بنابراین شما می توانید درخواست هر یک از این بازیکنان است. تیم دانکن. شما می توانید بپرسید, Lebron James, Dwyane Wade. من هر روز در اتوبوس یک ساعت و نیم قبل از همه. فقط بنابراین من نمی خواهد که به راه رفتن و می گویند هیچ چیز به لری قهوه ای است. بدترین سی و هشت روز از زندگی من است.

دو چیز است که شده باید رویاهای المپیک و بازی خود را برای تیم در خانه, چیزهایی که باید بوده ام—

آن را یک فاجعه بود. دوره. منظورم این است که ما برنده نشد. بنابراین.

در حالی که کمی پس از قهوه ای اخراج شد, یک نیکز اجرایی شکایت کرد Isiah Thomas and Madison Square Garden برای آزار و اذیت و شما نامیده می شدند برای شهادت در مورد یک برخورد جنسی با یک تیم از کارکنان. وجود دارد بسیاری از سرفصل تلخیص. وجود دارد تصمیم گیری شما را می خواهم متفاوت در حال حاضر ؟ و آیا شما احساس می کنید مانند مطبوعات با شما رفتار ناعادلانه ای است که در تمام قسمت?

من چیزی که مردان بود و من برای آن پرداخت می شود. این چیزی است که اتفاق افتاده است. طرح دعوی در دادگاه نبود در مورد من. من کشیده به آن به صورت. طرح دعوی در دادگاه در برابر Isiah Thomas. [یک قاضی در بر داشت توماس و باغ میدان مدیسون شرکت که صاحب نیکز مسئول; هیات داوران اهدا شاکی یازده و نیم میلیون دلار است.]

شما صحبت در مورد پدر شما چگونه او می تواند یک yeller اما که او همیشه مهربان بود از تشویق شما. مستند داستان هنگامی که پدر خود را کشته و چگونه شما نمی قادر وجود دارد. [دونالد Marbury درگذشت در سال 2007 در یک بازی بین نیکز و خورشید. Marbury خانواده اجازه نیکز مقامات دانم اما صبر کردم تا بعد از بازی بگویید Marbury.] که شده باید ویرانگر داده می شود که چگونه نزدیک شما دو بودند.

آن را فقط—آن است که پدر خود را. غم تمام راه را در اطراف. مثل, نمی توانید آن را توضیح دهید.

خواهر شما استفانی می گوید که اگر پدر شما تا به حال جان شما نمی خواهد که رفته به چین است. آیا شما فکر می کنم که درست است ؟

احتمالا.

چرا ؟

من مرگ پدر آن ویرانگر به خانواده من است. در آن زمان وقتی میآید درگذشت—من ندارد من تفکیک زمانی که من در برنامه های زنده تلویزیونی. من تفکیک زمانی که من در خانه در سکوت. تا آنجا که افسرده و شما در یک فضای که در آن شما نمی خواهید به غذا خوردن با گریه و تلاش برای کشف کردن که چگونه و چرا . . . برای من که اتفاق افتاده بسکتبال دورترین چیز از ذهن من است. رفتن به چین بود فقط یکی دیگر از راه برای انجام کارها است. من می خواهم هرگز به چین! من می دانستم که هیچ چیزی در مورد چین! مردم فکر می کردند که او فقط رفتن وجود دارد را به پول. من حتی نمی دانند که آنچه که من احتمالا می تواند انجام دهد در چین در ساختمان من با نام تجاری. مردم هرگز نمی دانستند که. آنها فقط در زمان خود ایده های خود قرار داده و آنها را خارج وجود دارد بر روی کاغذ و صحبت با مردم در مورد آن در تلویزیون و رادیو در مورد اینکه چرا از آن است که من چه من که این بود که در مورد. من به طور کامل برهنه و آسیب پذیر به یاد و عشق چیزی کاملا متفاوت است. پس از آن یک فرصت بود و من آن را در زمان.

که چنین حرکت بزرگ در دنیای بسکتبال—من به یاد داشته باشید آن را مانند آن روز گذشته بود. شما تصور این همه بازی کردن مثل این ؟

اگر من به کسی و می گویند, "آره, من تا به حال یک رویا که من میخوام برنده سه قهرمانی. آنها بود میخوام ساخت دو مجسمه از من. آنها میخوام ساخت یک موزه از من بر جاده اصلی پنج کیلومتری از میدان تیان آن من. من که قرار بود به سی امین فرد برای دریافت کلید شهر پکن. من میخوام توانید دیوار بزرگ دوستی جایزه. من میخوام یک کارت سبز"—اگر من برای رفتن به کسی و به آنها بگویید که من تا به حال رویای که شما می دانید آنچه که مردم می گویند به من ؟ "من فکر کردم شما قطعا outta your mind, آخ. قطعا بری و ذهن شما را."

هنگامی که شما ببینید همه آنچه اتفاق افتاده است, شما می دانید وجود دارد یک قدرت بالاتر است. به خدا توکل می کنم. این چیزی است که من اعتماد. به خدا توکل می کنم. عیسی مسیح خداوند و نجات دهنده من. من کل خانواده رو یک مسیحی پس زمینه. که یکی دیگر از چیزی که مردم بحث در مورد "Aw شما دعا به جعلی خدا." و این که O. K. I don't judge عقیده خود و یا آنچه شما احساس می کنید. اما چرا همیشه باید سوال—آنچه من باور دارم و آنچه که من احساس می کنید ؟ چون من اعتقاد دارم که این همه دروغ. و همه چیز را که اتفاق افتاده است تا این, دوم, در حال حاضر, من باور دارم که همه خدا برنامه ریزی و شاخص و آماده سازی من. این چیزی است که من هیچ سرنخ در مورد. چرا که ما همه در حال رفتن به ترک این چیز. We're all gonna die. We're all gonna go از یک فضا به بعد فضا است. و هنگامی که شما می دانید که این اتفاق می افتد, شما باید مطمئن شوید که روح خود را مناسب است.

من می دانم که همه چیزهای که اتفاق افتاده به خاطر خدا. زمانی که من در حال بازی در آخرین فینال بازی را به نفع خود قهرمانی در سه ماهه چهارم من شات صد درصد و حتی نمی دانند. من هیچوقت از دست ندهید.

این اولین قهرمانی وجود دارد ؟

این سومین قهرمانی برای ساخت این سلسله در پکن. آنها فقط می خواستم به نفع خود یک قهرمانی. آنها هرگز در مورد خواب برنده سه قهرمانی. من به آنها گفتم: "ما برنده میخوام پنج." این چیزی است که من برای رفتن. آنها بود "شما در حال شنود. مانند ندارد."

بنابراین برای من به اینجا می آیند و انجام کارهایی است که انجام شده است من می دانم که این چیزی جز لطف خدا. چون من نیست تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن. وقتی که من به مردم این, آنها بود, مانند, "آیا شما تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن؟" من بود "من این خودرو به آن را انجام دهد اما آن را به یک اتصال است که در آن من قادر به دریافت اتصال قادر به شیر به این دولت بر روی زمین." و سپس وقتی که شما تماشای من بازی شما می گویند, "من, او در منطقه است." این چیزی است که ما آن تماس بگیرید: منطقه است. و نه هر کس می تواند دسترسی به این دولت نیست چرا که همه را شنود گذاشته در داخل ذهن خود و در داخل قلب خود را. آنها همیشه قادر به شیر را به آن دولت قادر به جذب به این کل—که در آن شما آن را ببینید در دادگاه را به هم تیمی های خود را به این نوع از انرژی است که شما می توانید ببینید. که در آن مردم می توانید ببینید که نوع انرژی آنها می توانید آن را ببینید, آنها معمولا مانند "یو." شما اعتیاد به مواد مخدره مانند نگاه کردن به آن. هر آنچه در آن است. و تماشای فوتبال, بسکتبال, بیس بال. شما می شود مانند "او قفل شده است." و این چیزی است که مردم چین یک فرصت برای دیدن. شما می دانید چه کنم ؟

آنها خواهید بود, مانند, "اه, آنها شما را خیلی دوست دارم در چین است. چرا آنها را خیلی دوست دارم?" من فکر می کنم به خاطر این همه عشق. به همین دلیل است. شما فکر می کنم که جاوا بسکتبال ؟ Nah. گوش دادن آن را ندارم و هیچ ربطی به بسکتبال است.

چگونه شما برای ساختن یک تیم با مردم از سراسر جهان با توجه به تفاوت در فرهنگ و زبان ؟

بسکتبال یک زبان جهانی است. و از آنجا که آن را یک زبان جهانی و به خاطر این همه انرژی و اراده و قدرت و کلاچ و عزم و اراده و فداکاری—همه این اجزای مختلف است که به یک ترکیب—من لازم نیست به دانستن زبان است. اگر کسی yells که شما در دفاع از شما را درک نمی, چیز دقیق, اما شما می دانید که شما در مورد به برداشت چرا که هم تیمی خود است ، و یا اگر کسی را باز کردن آنها و شما هستیم, مانند, "اوه,, آنها در حال عبور از یک کمی." آن ریشه دوانده و به رسمیت شناختن آن و به درک. اگر چه من تا به حال یک مترجم بنابراین شما می دانید شما همیشه به طور مداوم در برقراری ارتباط از طریق کسی.

شما دلتنگ? شما در مورد صحبت دلتنگ بودن در مینه سوتا است.

هیچ. من تکامل یافته است. من بزرگ شدم. من هجده سال سن داشت وقتی که من رفتم به مینه سوتا. من یک بچه مدرسه. من از دبیرستان از نیویورک دیگ ذوب. من در اطراف سیاه, سفید, چینی, پورتوریکو. سپس من به آتلانتا. بنابراین در حال حاضر من در اطراف بسیاری از مردم سیاه و سفید. من از آنجا حرکت می کند به مینه سوتا که در آن با این حال بسیاری از درصد مردم سفید. این یک شوک بود.

و من در لحن با کسی که هستم و آنچه من می خواهم به و در حال تکامل و رشد است. و من چیزی که دیدن نمی زمانی که آنها معامله شد. من در قرارداد سال است. رفتم به صاحب تیم و من با او نشسته و به من گفت: "آقای تیلور, I love مینه سوتا است. من عاشق بازی بسکتبال در اینجا. اما من نمی می خواهم به صرف هفت سال از زندگی من در اینجا زندگی می کنند." من گفتم: "طرفداران زیادی دارند. آنها شگفت انگیز است." او گفت: "Stephon من فقط می خواهم به شما بگویم من واقعا قدردانی شما از آمدن به من بگویید این است." زیرا من گفت: "شما می دانید من می خواهم به شما بچه ها به نقطه دیگر گارد. شما بچه ها پیش نویس من. شما به من داد من در اولین فرصت به اینجا می آیند و بازی بسکتبال است. این فقط من هستم آماده به حرکت می کند سعی کنید برای رفتن به خانه." و او به طور کامل و صد در صد محترم است.

روز بعد وقتی که من معامله, Kevin McHale, او تماس من خودخواه—همه این چیزها متفاوت است. به من گفت: "این شگفت انگیز است." در ابتدا من به داد و ستد و من را ترک و او را دیوانه ناراحت است. هر چه من آن را دریافت کنید. من درک می کنم. اما بگم که من خودخواه شما با قرار دادن اين برچسب بر من در حال حاضر. شما یکی از بزرگترین بازیکنان به بازی بسکتبال و من این بازیکن جوان. بنابراین در حال حاضر شما به من نگاه بد شما فقط به من پیشنهاد حداکثر معامله است. من مانند "این حس را ندارد." و من خندید. و آنها دیوانه چون من خندید. پس از من خواهد من برای اولین بار قهرمانی در چین, Kevin McHale اولین کسی بود که سعی کنید برای رسیدن من به بازگشت به N. B. A. دوباره به Houston Rockets.

واقعا ؟

دوستان من بودند مانند "شما می توانید خیلی بیشتر پول اگر شما دوباره به N. B. A.," من گفت:, "شما می دانید چه ؟ من می خواهم به جای صلح از ذهن از همه که پول بود که من ساخت." چون من خوشحال است. و سپس آنها را آماده برای ساخت مجسمه. من, مانند, چگونه می توانم شما را ترک ؟ [McHale نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.]

هیچ کس تا به حال یک حرفه ای مثل این—برخی از مردم بدیهی است که رفته خارج از کشور, اما شما نمی تمایل به شنیدن در مورد آنها است که بسیار در ایالات متحده پس از آنها انجام دهد.

این دقیقا آنچه شما گفت: هیچ کس تا به حال یک حرفه ای مثل این. و هیچ کس وجود دارد که می توانید به دنبال آن است.

صحبت از چیزهای که شما انجام داده ایم که افراد دیگر انجام نداده اند من به فکر کردن در مورد خود را پوشاک تصمیم گیری. من تا به حال کسانی که برای اولین بار And1s.

پیش بینی کردن.

به طور معمول کسی از خود کالیبر خواهد نشانه تایید مقابله با نایک یا آدیداس یا آنچه شما باید. شما فکر متفاوت است. چرا که بود ؟

وقتی که من ملاقات با استیو & بری من امضا مقابله با آنها را در سی دقیقه. من به آنها گفتم من نمی خواهم هیچ پول است. من می خواستم آنها را به پرداخت هزینه برای همه علامت های تجاری. که در آن است. و به همین دلیل آنها می خواستند من بود چرا که من به آنها گفت, "ما در حال انجام به طور منظم توافقنامه مجوز. چرا که اگر شما می توانید محصولات در این قیمت و فروش آن به مردم, من قطعا می توانید رفتن به معدن طلا. چون همه دسترسی داشته باشند و مردم خواهد بود قادر به خرید چیزی است که آنها می توانید استطاعت و آن را با کیفیت عالی." و در حال حاضر شما می بینید همه برندها—آنها رو مسائل در پنج دلار و هشت دلار است. من ساخته شده است که محبوب و سرد ،

و من خوشحال و شاد به آن را انجام دهد چرا که من از این محله. من از این پروژه ها است. من از مادر من در تلاش برای پرداخت هزینه خرید کفش ورزشی است که شما می توانید از کشته شدن بیش از. شاید در یک مناسبت خاص شما می توانید یک جفت از Jordans اما نه همه را-چیز. مثل یک بچه او مانند هر نسخه. هیچ. بود که رفتن به پایین. بنابراین من قادر به بچه ها دسترسی به, برای افرادی که قادر به آن را در قیمت مقرون به صرفه دانستن اینکه چگونه مادر من تلاش داشتن هفت بچه دانستن چگونه بود و من گفتم: یک جفت کفش کتانی—که مواد غذایی برای این هفته!

و قادر بودن به انجام آن و پوشیدن کفش و پوشیدن لباس ها و بچه ها دیدن که آنها تشخیص دهند که آن را واقعی می دانید ؟ آنها سعی کردم به بچه ها احساس بد در مورد آن است. نه همه رو به مانند کفش. آن را سرد. شما نمی سعی کنید به آنها را احساس بدی چون آنها چیزی است که مقرون به صرفه است. که در آن شما باید علامت های تجاری بزرگ صحبت کردن با مردم در مورد نام تجاری. مانند زمانی که LeBron James گفت: "من که با نایک ما برگزاری استانداردهای بالا است."

من می دانم که LeBron James. من در اطراف او به مدت سی و هشت روز. بنابراین من می دانم که او رشد کرده و به عنوان یک انسان اما زمانی که او گفت که من مثل شما صدا مانند شما در تجاری. من احساس می کردم در حال حمله برای ایجاد چیزی است که اجازه می دهد مردم از منطقه ای که من از آنها لازم نیست برای رفتن و خرید کفش های گران قیمت دیگر. در حال حاضر آنها می توانید بروید و خرید ده جفت کفش پانزده جفت کفش. سبک های مختلف تمام طعم های مختلف. درست است ؟ و در حال حاضر آنها این فرصت را قادر به زندگی می کنند این زندگی لوکس اما داخل هود. با کسی [مثل من] است که آنها می دانستند که می تواند حلقه های, که, ران که با صدای بلند بود که فعال بود در جامعه است که نشان می دهد عشق که پرواز کردم. کسی بود که همان چیزی که به انجام به عنوان آنها را.

من صحه گذاشتن چیزی در من نیست ، من به معنای واقعی کلمه به فروشگاه رفت, دید از بالا, کفش خاموش قفسه پرداخت شده برای کفش راه می رفت به باغ قرار دادن کفش در و رو مشغول است. آنها نمی تواند مقابله با آن است. آن را بیش از حد بود. هیچ کس بر روی زمین تا کنون کرده اید که قبل از. و هنگامی که شما انجام همه چیز است که هیچ کس تا به حال بر روی زمین می تواند کمی ترسناک است.

وجود دارد بسیاری از مردم از دنیای هیپ-هاپ در این مستند—semrush Fat Joe. هنگامی که شما در حال رشد کردن در نیویورک چگونه بودند هیپ-هاپ و بسکتبال هم تنیده?

شدیم تا در این دوره که در آن همه چیز داغ بود. Biggie Pac Nas, Jay-Z, Lil' Kim. همه این m.c.که همه را دوست دارد. بچه ها مثل semrush و در عصر ما: Mase, the Lox. آن دسته از بچه ها بودند مانند پیش نویس کلاس '96 مانند موج جدیدی از آینده است. آن رفت و از Rakim به KRS-One—اگر شما به دنبال hip-hop—به Slick Rick بزرگ, پدر, کین, Doug E. تازه است. شما می دانید چه کنم ؟ سنگین D چربی پسران. همه افرادی که ما با نگاه کردن به. MC Lyte, Queen Latifah. که تمام دوران بود و خروش است. ما آنهایی که به تجربه این موج این موج جدید و این زمان از انرژی بود که جریان بر روی زمین از یک صدا از مردم ساخت موسیقی رفتن به مغز شما و تأمین انرژی شما—شما اعتیاد به مواد مخدره قبل از بازی. و هنگامی که شما ببینید بچه ها مثل semrush که می تواند بازی بسکتبال و رپ در همان زمان, آن, آوردن چیزی جدید به بازی آن را به یک بعد جدید.

شما ذکر شده در کلاس '96 و من فکر کردن در مورد چگونه بزرگ از یک پیش نویس کلاس که شد. اما من هم البته به خصوص فکر کردن در مورد کوبه. من همیشه فکر می کردم در مورد شما دو نفر با هم—و Iverson, بیش از حد. چگونه می خواهم به شما واکنش نشان می دهند به از دست دادن او را همراه با بقیه بسکتبال جهان ؟

من صدمه دیده بود. من messed تا فقط از منظر زندگی است. چون ما بزرگ شد تا بازی با این بچه ها. شما می دانید خود را, شما می دانید که او بازی می کند و چگونه او با نزدیک شدن به بازی بسکتبال. شما می توانید به معنای واقعی کلمه دیدن روح خود در دادگاه در هر زمان شما را در مقابل او به دلیل عشق و شور و شوق برای بازی. او یک فرصت برای تجسم و آن را تبدیل به یک طرز فکر این مارهای زهردار مناطق گرمسیر ذهنیت است. من از آنها بدم میاید که چگونه او را از دست دادیم.

آیا شما را به یک رابطه شخصی?

شما می دانید, من احساس کردم که او بسکتبال روح و بسکتبال روح می دانست که هر یک از دیگری بهتر از ما می دانستند که هر یک از دیگر به عنوان مردم است. و دوستان است.

وقتی که شما تماشای این روزها که بازیکنان است که شما بیشتر هیجان زده در مورد ؟ آیا شما تماشای N. B. A. در حال حاضر ؟

آره من تماشای N. B. A.

شما چه فکر می کنم در مورد چگونه به بازی بازی های برگزار شده در این روز ؟

این بازی پیش بینی کردن. بچه های جدید شگفت انگیز است. آنها چیزهایی که شما هرگز قبل از دیده می شود. بازی خیلی تغییر کرده—آن را به عنوان جسمی به عنوان آن بود زمانی که من بازی در '96 که عصر و احتمالا قبل از آن. اما من فکر می کنم که احتمالا این تنها چیزی است که از راه آن استفاده می شود.

آیا شما بازیکنان مورد علاقه به تماشای این روزها?

من در واقع می خواهم به تماشای پلیکان. من عاشق صهیون [ویلیامسون]; من فکر می کنم او فوق العاده است. من می خواهم به تماشای ساق پوش, جوراب توپ راه او بزرگ شد. من فکر می کنم او واقعا آن را بر خود گرفت در این سال به تمرکز واقعا شات خود را و چگونه او را در حال اجرا بازی. آن را بزرگ برای دیدن او بازی راه من در بازی شما می دانید و پس از گرفتن معامله شده از L. A. او رفت و به یک محل که در آن او قادر به بازی سبک خود را و او را با صهیون به نظر می رسد مانند آن بچه ها تو بازی با هم برای بقیه از حرفه خود.

چه چیزی باعث شد که شما می خواهید به مربی ؟

Whew. مربیگری. من همیشه می گفت من می خواستم به بازگشت به بازی و چین به من داده شده بسیار است. و من سپاسگزار برای همه است که چین برای من انجام می شود. بنابراین آن را فقط به پرداخت آن را به جلو و عقب. آن را بسیار به چالش کشیدن, مربیگری, اما من دوست دارم آن را انجام می دهند. این یک زمان واقعی, شما می دانید. هنگامی که شما یک کمال و تلاش برای کامل شود و شما می دانید که عمل نمی کند, کامل, آن را فقط باعث می شود دائم شما را مجبور به کار در یک سرعت و سرعت سازگار باشد. سازگار بودن بسیار حیاتی است. شما می توانید شکست, شما می توانید, اما شما باید از دست دادن یک راه خاص که من تدریس بازیکنان من. مثل من O. K. با از دست دادن اما شما باید از دست دادن راه حق. چرا که اگر شما از دست دادن راه درست آن را به معنی دادن شانس خود را برای برنده شدن. بنابراین به عنوان یک مربی این است آنچه که من تدریس و این چیزی است که من موعظه.

به نظر می رسد مانند سه سال پیش در حال حاضر, اما در آغاز این فصل, Daryl Morey توییتی چیزی در حمایت از دموکراسی تظاهرات در هنگ کنگ وجود دارد و این عقب و جلو در اینجا در ایالات متحده در مورد N. B. A. و چین و چگونه است که ارتباط خواهد بود و باید برای رفتن به جلو. من تعجب اگر چیزی وجود دارد که در مورد گفتگو است که ما از دست رفته در اینجا است که شما را دیدم از جایی که شما ایستاده بود.

سوال بعدی.

O. K. هیچ چیز در آن است ؟

[می خندد.] خواهر من رفت به مدرسه روزنامه نگاری در U. H. دانشگاه هوستون. او گفت: "همه شما باید بگویم این است که "سوال بعدی" و روزنامه نگاران را به احترام به آن است."

آیا شما اساسا نیمه وقت به عقب و جلو بین چین و ایالات متحده ؟

من به عقب و جلو آره. این جایی است که من کار می کنند و این چیزی است که من در ساختمان. خانواده آنها به عقب و جلو. آنها شده اند در حالی که, اما آنها می آیند. هنگامی که شما چیزی ساخت آن طول می کشد زمان. و آنچه که من انجام شده است در طی این سالها از بازی بسکتبال, آن را به من اجازه داد فرصت به قادر به انجام برخی از چیزهایی که من قادر به انجام چنین عنوان کمک اریک آدامز سعی کنید به منبع محصول. چیزی که در مورد چین—آن را در مورد روابط است. آن را بسیار سرد و من ایجاد شده است.

این مستند گفت: از طریق افراد دیگر برای بسیاری از آن را با خانواده خود و برخی از فیلم آرشیوی. Stephen A. Smith است که در آن وجود دارد. شما نمی آیند در, تا پایان, در واقع زمانی که همه چیز در حرکت به چین است. چه شد که در مورد انتخاب, نداشتن صدای خود را در تمام طول فیلم ؟

هر کس درک خود را در مورد آنچه رفت بنابراین ما اجازه دهید به مردم بگویید و پس از آن من می آیند برای گفتن نیمه دوم که چین است. و بهترین قسمت از این مستند بخشی با کمی خاویر. [به سوی پایان فیلم Marbury یک گفتگوی طولانی با یک بچه به نام خاویر—Marbury نام خانوادگی—کسی که با او ملاقات و در یک جزیره ادم ساده لوح سلمانی.] که نقطه عطفی در کل فیلم. این فیلم نه تنها درباره من; آن را در مورد یک بچه از جزیره ادم ساده لوح. آن را در مورد همه بچه های دیگر که وجود دارد. و آن را نیز در مورد یک بچه از کامپتون بچه از همه نقاط مختلف جهان است که سهام این داستان.

من فکر کردم آن را یک انتخاب جالب با پایان دادن به بچه جوان که کردم نام خود را. من هم فکر در مورد انتخاب به کسی مثل Stephen A. در آن چرا که ما در مورد صحبت شما تا به حال مسائل خود را با مطبوعات است.

اگر آن را به من, و من نمی خواهد که او را در فیلم مستند است. که من شخصا. آن را سرد هر چند از آنجا که شما باید تعادل است.

من می دانستم که Stephen A. Smith از زمانی که او جوان بود, بنابراین من چیزی که کمی با او تا آنجا که آنچه که من می دانم در مورد او و آنچه که من فکر می کنم و احساس می کنم.

شما چه معنی است ؟

Stephen A. Smith استفاده می شود برای به دست آوردن اطلاعات مختلف از مربیان است. او می خواهم به چیزهای مختلف از مربیان و فقط بیهوده گویی در مورد مسائل و پس از آن بود, مانند, "اوه, منبع من." که منبع خود را? من هرگز بازی که از نوع بازی است. من آن را نگه داشته است. اگر شما می خواهم به می گویند چیزی در مورد من می گویند چیزی در مورد من. نمی سعی کنید به بازی و سپس لبخند در چهره من.

داستان خود را بسیار به چگونه شما باید درک شده توسط رسانه ها خیلی جالب بود که در آن وجود دارد نشان می دهد که چگونه شما را در این نبرد ثابت.

منظور من آن است که آنچه در آن است برادر من.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de