توقف دزد! من کارتون می شود اختصاص

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستان"من مشتری پنجه نرم می کند گناه نیست به دلیل این واقعیت است

توسط NEWS-SINGLE در 16 بهمن 1398
"من مشتری پنجه نرم می کند گناه نیست به دلیل این واقعیت است که سرقت از بانک بود یک قطعه از هنر مفهومی."

من به خود جلب کرد این کارتون بیست سال پیش برای یکی از دوستان که نوشتن یک مقاله مفهومی, هنر برای هنر, مجله و همانطور که اتفاق افتاده است به طوری که اغلب در زمان مغلوب ساختن پیشی جستن آنچه پس از یک شوخی تبدیل به واقعیت است. یک هنرمند واقعی پا به نقش هنرمند در کارتون. نام او کارل Haendel. خود جرم است ؟ نه سرقت از بانک اما تصویر سرقت—قانونی اما با این وجود نابکار مفهومی سرقت (یک.k.یک. تخصیص بودجه) از یکی دیگر از کارتون من این نیویورکر نقاشی از سال 2006:

این است که اصلی من نقاشی از کارتون. Haendel در زمان من کارتون و تکثیر آن دقیقا در رسانه های مختلف: گرافیت به عنوان مخالف به قلم و جوهر است. او سپس قاب را طراحی و آن را آویزان بر روی دیوار با چهار دیگر اختصاص نقاشی و با عنوان کار "Mazel Tov است." جالب اینجاست که من به تکثیر خود را در نقاشی از نقاشی بدون اجازه من می خواهم احتمالا دارای مشکلات قانونی است. به نقل قول از Haendel را در صفحه ویکیپدیا او "را عوض کپی و دوباره باعث می شود تصاویر به نمایندگی" به "تعامل با فرایند طولانی از زبان ساختمان است." متعجب? Haendel نقل عنوان کرد و گفت که به عنوان یک هنرمند نقش خود را به "صادقانه ارائه یک چشم انداز جهانی" که او "معتقد است درست باشد." به نقل قول از خودم "به عنوان یک هنرمند من این کارتون را صادقانه ارائه یک چشم انداز از جهان است که من باور درست باشد."

در حال حاضر من کاملا نادان. من صرف بخش قابل توجهی از زندگی بزرگسالی من در دنیای هنر به عنوان یک مجسمه ساز و من نسبتا به خوبی مطلع در مورد کل مفهوم تخصیص است. من می دانم که در مورد شری لوین و ریچارد شاهزاده, باربارا کروگر و Jeff Koons. من آشنا با شالوده فلسفی هنری تخصیص بودجه و من انجام داده ام من خواندن Roland Barthes. در اینجا یک نیویورکر , کارتون معدن از اوایل دو هزار:

"این هنرمند است که عمیقا مذهبی فمینیستی و ضد سیگار کشیدن, مدافع, ساخته شده است که مقدار زیادی از پول را در صنعت کامپیوتر قبل از رفتن به رنگ در پاریس, که در آن او در حال حاضر زندگی با شوهر و دو دختر کوچک."

من حتی انجام یک بیت از تصاحب خودم:

"شیشه ای دیگر از چای سیاه و سفید—که پاسخ خود را به همه چیز."

به قول ویکیپدیا دوباره تخصیص هنر است "استفاده از پیش موجود اشیاء یا تصاویر را با کمی و یا بدون تغییر و تحول به آنها اعمال می شود." این یک ارجمند تاریخچه قصد بازگشت به Cubists, به دنبال, در میان دیگران, مارسل دوشان را readymades (فکر می کنم از یک بیل برف حلق آویز در یک موزه), Robert Rauschenberg را "ترکیبی" و در کار هنرمندانی مانند اندی وارهول و جاسپر جانز. در زمان های اخیر بسیاری از هنرمندان را تبدیل به تخصیص بودجه برای تقویت نظریه ها درباره ماهیت هنر و به اظهار نظر در مسائل اجتماعی.

اما این یک چیز به درک تخصیص بودجه و کاملا دیگری به توان اختصاص. من برای اولین بار کشف Haendel کار و غیر منتظره در آن هنگامی که یک دوست از طریق پست الکترونیکی من یک عکس از "Mazel Tov است." من در بر داشت که هیچ مقدار از درک تئوری پشت این کار می تواند کاهش دهد چه مقدار از آن من تحریک شده بود. در یک ساده و در سطح انسانی من wuz دزدیدند.

یک 2019 تفسیر در مورد Haendel را "Mazel Tov گروه" چاپ شده در رابطه با نصب و راه اندازی آن در هنری گالری هنر در دانشگاه واشنگتن توضیح من اختصاص نقاشی به عنوان "یک یهودی-آمریکایی با مضمون کارتون از نیویورکر." توجه کنید که نام کارتون هنرمند است که هیچ جا یافت می شود در این شرح است. اما به نظر می رسد در گوشه سمت راست پایین این نقشه در قالب من اختصاص امضا. است که قرار است آن را به همه حق است ؟

من حدس می زنم آنچه را همچنین قرار است آن را به همه حق (و با چندین عوامل دیگر برگ من بدون حقوقی پا برای ایستادن روی) است که Haendel به گزارش تصریح من کارتون با دست, اما لطفا . . . آیا نمی شود بیش از حد تحت تاثیر قرار گرفته با توانایی های خود را به عنوان یک کاتب نسخه. من حاضر به شرط بندی هر پنی من به دست آورده ام اعطای مجوز برای چاپ این کاریکاتور در سوال که آقای Haendel است که حتی در حال حاضر, خم بیش از یک جعبه نور ردیابی شخص دیگری کار هنری و حتی شاید یکی دیگر از نیویورکر ، (با توجه به کارتون-وب سایت های مرتبط اقدام Bloggery به تاریخ Haendel به اختصاص حداقل بیست و هفت New Yorker cartoons.)

چهار دیگر اختصاص تصاویر در "Mazel Tov گروه" یک پرتره معروف دلقک سیرک به نام امت کلی یک مجری ایستاده بر روی یک فیل یک نقض نهنگ و یک نقاشی از شعر به باب دیلن را "Jokerman." ظاهرا تلفیق این تصاویر چیزی است که قطعه مورد تمام شده است اما آنچه را نیز آشکار است که به این ترتیب دارای یک پیامد ناگوار برای من کارتون (و دیگر تصاویر و همچنین). نمایش داده شده در یک گروه با هدف ساخت نوعی از فرهنگی و سیاسی و یا هنری بیانیه ای در مورد که می داند آنچه که من کارتون متوقف به وجود داشته باشد به عنوان یک ایده است و به کاهش وضعیت یک چیز.

ما کاریکاتوریست می دانید همه چیز در مورد مجاورت. مجاورت سری مواد تشکیل دهنده در بسیاری از کارتون ها—به عنوان مثال یک کارتون است که ترکیبی از یک درخت کریسمس و شمعدان! اگر یک چیز وجود دارد من مطمئن هستم در مورد توجه به Haendel را در مجاورت پنج اختصاص تصاویر در "Mazel Tov, گروه," این است: اگر من به دلخواه انتخاب یک ششم تصویر—می گویند دقت دست کشیده گرافیت تخصیص یک پوستر تبلیغاتی سلامی از کاتز را در مغازه اغذیه فروشی—و من به چسبیدن به آن را بر روی دیوار با برخی از منتقد می باید بدون مشکل پیدا کردن معنای عمیق آن در رابطه با این قطعه به عنوان یک کل.

در تحقیقات من برای این مقاله من در سراسر یک حراج برآورد برای "Mazel Tov گروه" بین چهل هزار و شصت هزار دلار است. اوه! اصلی من نقاشی "یهودی-آمریکایی با مضمون کارتون از نیویورکر" خریداری شد چند سال پیش برای یک بخش کوچکی از آن برآورد. اما پس از آن دوباره آن را تنها چیزی که واقعی است. من بیش از آن دریافت کنید. یکی از دوستان به من می گوید که من باید "flattered" استفاده می شود در این مد. بدیهی است که من هنوز وجود دارد. در ضمن اینجا من فکر نهایی در این موضوع:

"معلوم نیست Haendel. این یک تخصیص یک تخصیص است."


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب