مشکل با گفتن بیمار کارگران به ماندن در خانه

سلامت حتی با کروناویروس, پخش كردن, سهل انگاری قوانین کار و مرخصی استعلاجی به این معنی است که بسیاری از مرد

توسط NEWS-SINGLE در 10 اسفند 1398
رابرت Nickelsberg / گتی

به عنوان coronavirus است که بیمار دهها هزار نفر در چین گسترش در سراسر جهان آن را در حال حاضر به نظر می رسد مانند یک مجازی غیر قابل اجتناب است که میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال رفتن به مبتلا به آنفولانزا مانند بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19. عمومی-مقامات بهداشتی در ایالات متحده را شروع کرده اند در حال آماده شدن برای آنچه که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که خواستار یک "اختلال قابل توجهی" به زندگی روزانه. چرا که بیش از 80 درصد از موارد خفیف هستند و بسیاری را نشان می دهد هیچ نشانه در همه محدود کردن این بیماری را گسترش استوار بر اصول پیشگیری از: شستن دست های خود را به خوبی و غالبا پوشش دهان خود را هنگام سرفه و اقامت در خانه اگر شما احساس بیمار. اما آخرین چیزی که ممکن است به اثبات می شود در میان بزرگترین آشیل پاشنه در تلاش برای مانع گسترش COVID-19. فرهنگ آمریکایی محل کار قرار می دهد همه سلامت در خطر غیر ضروری.

برای همه اما به طور مستقل ثروتمند در امریکا, بهترین سناریو برای گرفتن بیمار است که یک فرد با خوب بیمه سلامت پرداخت می شود, زمان و مناسب رئیس که نمی خواهد مجازات شما برای مصرف چند روز بیمار و یا کار از خانه. برای میلیون ها نفر از این کشور به کارگران چنین سناریویی است که تقریبا غیر قابل تصور است. "با بیش از یک سوم از آمریکایی ها در کارهایی که ارائه هیچ مرخصی استعلاجی در همه بسیاری متاسفانه نمی توانیم هر روز زمانی که آنها احساس بیمار" رابین Gershon یک اپيدميولوژی استاد در مدرسه NYU جهانی بهداشت نوشت: در یک ایمیل. "افرادی که نمی (یا نمیتواند) در خانه بمانند هنگامی که بیمار را در حال حاضر یک خطر برای دیگران." در این تعداد در ایالات متحده جهانی anomaly یکی از تنها تعداد انگشت شماری از کشورها که تضمین نمی کند آن کارگران پرداخت می شود ترک از هر نوع. این مشاغل نیز از نوع حداقل به احتمال زیاد به عرضه و کارگران بیمه سلامت, ساختن آن دشوار برای میلیون ها نفر از مردم برای دریافت مدرک پزشکی است که آنها نمی تواند به کار برود.

آنها همچنین متمرکز در صنعت خدمات یا فرفره اقتصاد است که در آن کارگران باید تماس مستقیم یا غیر مستقیم با تعداد زیادی از مردم. این کارگران که زیر قفسه امریکا, فروشگاه آماده سازی و سرو غذا در رستوران خود را در رانندگی خود Ubers و منینگ آن شمارنده وارسی. شغل خود را از تمایل به سقوط در خارج از مرزهای پرداخت می شود-ترک قوانین حتی در ایالات متحده و یا شهرستانها که آنها را داشته باشد. Gershon تاکید می کند که داشتن آنچه احساس می کند مانند یک سر سرد و یا خفیف آنفولانزا—که COVID-19 احساس خواهد شد به سالم ترین مردم—اغلب محسوب نمی شود یک دلیل خوب به دست یک شیفت توسط کسانی که این کارگران با معیشت را در دست خود.

حتی اگر یک فرد در یکی از این مشاغل است که به شدت بیمار—سرفه باد بینی و جلو راندن قطرات ویروس حاوی مایعات بدن به هوا و روی سطوح اطراف او—درخواست برای زمان به معنی از دست رفته یک دستمزد ساعتی است که ممکن است لازم برای پرداخت اجاره و یا خرید مواد غذایی. و حتی درخواست می تواند یک خطر در مشاغل با چند کار حمایت زیرا در بسیاری از کشورها وجود دارد هیچ چیز برای جلوگیری از یک شرکت از شلیک شما برای اینکه مشکل بیش از حد. بنابراین کارگران با هیچ گزینه های خوب به پایان رسید تا رفتن به کار در تعامل با مشتریان کشیدن کارت بانکی که بازگشت به کیف پول خود را ساخت ساندویچ خوردن آنها برای ناهار باز کردن جعبه غلات به خانه آنها را برای کودکان خود و یا رانندگی آنها را به خانه از یک ساعت یک مبارک.

حتی برای افرادی که پرداخت می شود بیمار ترک Gershon, اشاره, انتخاب اغلب تنها اندکی بهتر; هفت روز مرخصی استعلاجی آمریکا است متوسط, اما بسیاری از مردم به عنوان چند به عنوان سه یا چهار. "بسیاری از آنها مردد به استفاده از [بیمار روز] برای چیزی است که آنها فکر می کنم جزئی است فقط در مورد آنها نیاز روز بعد برای چیزی جدی," او نوشت. "پدر و مادر یا دیگر مراقبین نیز مردد به استفاده از آنها چرا که عزیزان خود را ممکن است نیاز به آنها را به ماندن در خانه و مراقبت از آنها را اگر آنها را تبدیل به بیمار است."

برای کارگران کافی مرخصی استعلاجی گرفتن آن را تایید هنوز هم ممکن است دشوار است. امریکا دفتر فرهنگ اغلب پاداش کسانی که به نظر می رسد به رفتن بالا و فراتر از آن حتی در صورتی که نیاز به سرفه در یک جریان بی پایان از مردم است. برخی از مدیران بر این باورند رهبری به معنی وادار کردن کارکنان خود را به دفتر در همه هزینه ها یا حداقل روشن ساخت که مصرف یک روز بیمار و یا کار از خانه خواهد بود ملاقات با سوء ظن و یا تحقیر. در جاهای دیگر کارکنان خود را به اشکال کار از خود اراده قهوه ای-nosing و در هزینه خود شرکت سلامت کارگران.

در هر صورت نتیجه همان است به خصوص در کسب و کار است که خدمت به مردم و یا دفاتر با باز کردن برنامه ها و بسیاری از فضاهای جمعی که ترکیب به شکل اکثریت آمریکایی محل های کار است. حتی اگر سرور شما در شام بیمار نیست او ممکن است به اشتراک گذاشتن یک صفحه نمایش لمسی کاری با یک سرور که است. هر کس در سمت خود را از دفتر ممکن است حال و سالم, اما شما ممکن است استفاده از یک باجه تلفن را درست پس از کسی که گلو شروع به احساس کمی درد. "دستگیره های درب سازندگان قهوه و توالت مشترک استفاده از یخچال و سینک ظرفشویی, تلفن, صفحه کلید می تواند [به همه] یک منبع از انتقال اگر آلوده با عامل" جرشون نوشت. او توصیه می شود که کارگران ماندن حداقل سه تا شش فوت دور از هر سرفه یا عطسه اما در پوسته قرار داده است که میز به طور مستقیم در کنار یک دیگر با هیچ پارتیشن در بین اغلب به صرفه جویی در پول دادن به کارگران کمتر فضای شخصی—که می تواند غیر ممکن است. هیچ کس نمی داند چه مدت COVID-19 زندگی می کنند روی یک سطح خشک و اما در مورد سارس یکی دیگر از رمان coronavirus جرشون و گفت: معلوم شد برای زنده ماندن تا یک هفته در اشیاء بی جان.

فرهنگ کار نه تنها ساختار زندگی آمریکایی است که ممکن است یک COVID-19 شیوع بدتر از آن—غیر قابل دسترس مخاطره آمیز غیر قابل پیش بینی طبیعت کشور را در سیستم مراقبت های بهداشتی نیز می تواند نقش مهمی بازی کند. اما آماده سازی کارگران که خیلی از زیرساخت های روزانه زندگی آمریکایی اغلب برای دستمزدهای پایین و با منابع چند با سهم شیر از پیشگیری در تلاش برای نجات جان هزاران نفر موظف است به شکست, شاید چشمگیری. آن را قطعا دقیق هزینه در آنها هر دو ذهنی و جسمی که کشور به آنها داده است به هیچ وجه به خرس.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب