توقف آموزش پلیس مانند آنها در حال پیوستن به ارتش

ایده های اگر پلیس است برای تغییر کانون توجه باید به نوبه خود به سمت پلیس راهنمایی و رانندگی که در آن نیروه

توسط NEWS-SINGLE در 21 خرداد 1399
استیون Irby

زمانی که من وارد واشنگتن دی سی آکادمی پلیس در سال 2016 به عنوان یک استخدام افسر در منطقه داوطلب پلیس رزرو سپاه من به سرعت کشف کرد که من به پیوستن به یک سازمان شبه نظامی. همکلاسی های من و تمرین تمرین و شکل گیری بود در توجه زمانی که مقامات ارشد وارد اتاق شدند و کبابی مناسب بوت-پولیش روش. "درخشان تابیده چکمه مشخصه لباس پلیس" آموزشی و جزوه به ما اطلاع داد. "آنها حاکی از ارادت به وظیفه و توجه به کوچکترین جزئیات.... شما نیاز به حفظ چکمه که به درخشش جلا ... در اکثر موارد استثنایی چکمه می تابیده می شود به طوری که یک فرد انعکاس دیده می شود ممکن است در پایان برسد." ما مربيان که نورد چشمان خود را در این نوع از چیزی که اما ما نیز تا به حال مربیان که به نظر می رسید به هدایت دریایی گروهبان مته در Full Metal Jacket, bawling توهین و مجازات تخلفات جزئی با مجموعه فشار یو پی اس.

به عنوان یک قانون استاد و نویسنده با علاقه دیرینه در تار مرزهای بین جنگ و "نه جنگ" تجربیات من با شبه نظامی جنبه های سی police academy—و بعد تجربیات من به عنوان یک افسر پلیس در حال گشت زنی در برخی از شهرستان فقیرترین محله های—بخشی از تحقیقات من. (کتاب بعدی درهم آبی: پلیس آمریکا در شهراست که بر اساس تجربیات من به عنوان یک سی افسر ذخیره.) اما حتی به عنوان یک استخدام با شبه انسان شناسی از دیدگاه من در بر داشت این آکادمی بیش از یک کمی تهدید آمیز است. من فکر نمی کنم من فریاد زد و در آنجا پس از بالا سالن ورزش مدرسه کلاس بیش از سه دهه پیش است.

این کشور در حال حاضر چگونه بحث به "رفع" آمریکا پلیس و خیلی از انتقاد از پلیس در حال حاضر شیوه های مربوط به جنبه های شبه نظامی از پلیس. این مهم نقد اما یکی است که اغلب با تمرکز و دقت در لباس پلیس سلاح و تجهیزات به جای مسائل اساسی فرهنگ سازمانی و ساختار سازمانی. اگر ما می خواهیم برای تغییر policing ما نیاز به نیز به نوبه خود نور افکن بر روی پلیس راهنمایی و رانندگی که در آن نیروهای جدید هستند و برای اولین بار القا به folkways از حرفه خود.

آن را سخت برای دیدن لینک بین شبه نظامی آموزش پلیس و سوء استفاده ایجاد انگیزه در چند هفته گذشته' تظاهرات. زمانی که پلیس استخدام هستند و خوار توسط خود مربیان و دستور به خودداری از پاسخ های دیگر از "بله آقا!," آنها ممکن است یادگیری فلسفه رواقیون—اما آنها همچنین ممکن است یاد بگیرند که تمسخر و bellowing سفارشات در کسانی که با قدرت کمتر قابل قبول اقدامات است. هنگامی که استخدام هستند و دستور به انجام فشار یو پی اس به نقطه خستگی به دلیل چکمه های خود نبودند به درستی جلا آنها ممکن است یاد بگیرند که ارزش توجه به جزئیات—اما آنها همچنین ممکن است نتیجه گیری کرد که اضرار به درد یک پاسخ مناسب به حتی بی اهمیت ترین تخلفات.

بسیاری از استخدام پلیس, وارد آکادمی به عنوان آرمان گرایان اما این نوع از آموزش آنها را تبدیل به cynics حتی قبل از اولین روز خود را در گشت. و اگر چه بسیاری از افسران پلیس را از طریق تمام مشاغل تا کنون که بدون شلیک سلاح های خود را با دیگران به ناچار اشتباه درس خود را از شبه نظامی های آموزشی و در نهایت مانند اخراج مینیاپولیس افسر درک چوین.

سی را در آکادمی پلیس اتحادش را تغییر زیادی در زمان کوتاه پس از فارغ التحصیل شدم و حتی در سال 2016 آن را نسبتا آرام در مقایسه با سفت و سخت تف-و-لهستانی جو است که در غالب بسیاری از دیگر برنامه های آموزشی. اکثریت اجرای قانون راهنمایی و رانندگی در ایالات متحده در حال آزادانه مدل نظامی در اردوگاه بوت. طرفداران این رویکرد معتقدند که پلیس زیادی مانند سربازان: آنها به دنبال سفارشات بدون در نظر گرفتن احساسات شخصی آنها را به اجرا نسبت به تیراندازی و نه دور از آن; و آنها را به باقی می ماند سرد و حرفه ای در مواجهه با هرج و مرج و تهدید و آزار و اذیت. در این دیدگاه شبه نظامی آموزش می undisciplined جوان را جذب و آنها را تبدیل به تکیه ميانگين مبارزه با ماشین آلات آماده برای رسیدگی به سختی از خیابان گشت.

در بسیاری از ادارات پلیس شبه نظامی سنت گسترش فراتر از آکادمی. ارشد مقامات پلیس معمولا با مراجعه به گشت افسران به عنوان "سربازان" زنجیره ای از فرمان سختگیرانه اجرا و آن را غیر قابل انکار درست است که بسیاری از گروه ها ساخته شده اند مشتاق استفاده از مقامات فدرال از جمله وزارت دفاع را 1033 برنامه فراهم می کند که مازاد تجهیزات نظامی از جمله خودروهای زرهی و نارنجک به داخلی اجرای قانون. (پس از آغاز به کار این برنامه منتقل شده است بیش از 7 میلیارد دلار ارزش تجهیزات نظامی به بیش از 8000 ایالات متحده در اجرای قانون سازمان; جالب اینجاست که شهر های کوچک و روستایی سازمان به جای شهر بزرگ بخش شده اند به احتمال زیاد به درخواست تجهیزات سنگین مانند معدن-مقاوم در برابر وسایل نقلیه.)

این شبه نظامی جنبه های پلیس فرهنگ عمیقا تثبیت شده است که بسیاری از افسران و روسای پلیس آنها را برای اعطا به ندرت سوال نیاز برای بوت پرداخت مته و تشکل های دقیق و اجباری تمرینات به عنوان یک بخش مرکزی از آموزش پلیس. اما مدل شبه نظامی است که به عنوان خطرناک به عنوان آن را در همه جا و هر معنی رویکرد پلیس تغییر و تحول نیاز به مقابله با آن است.

هیچ چیزی در مورد شبه نظامی پلیس اجتناب ناپذیر است و از لحاظ تاریخی چشم انداز پلیس به عنوان یک شبه نظامی سرمایه گذاری نسبتا اخیر ، در اوایل استعماری امریکا ادارات پلیس که ما فکر می کنم آنها را امروز وجود نداشت. امنیت عمومی شد یک مسئولیت اجتماعی و در بسیاری از شهرهای جدید انگلستان منصوب کلانترها تکمیل شد توسط یک سازمان دیده بان شهر متشکل از شهروندان عادی. در مرز شهرهای آمریکا و غرب کلانترها ساخته شده را توسط deputizing شهروندان به طور موقت دارای زمانی که مورد نیاز است. در جنوب ایالات متحده پلیس نیز دیده می شود به عنوان یک مشترک مسئولیت های عمومی, البته یک تحریف شده توسط وحشیانه نهاد برده داری: بسیاری از شهرهای جنوبی و شهرستانهای تاسیس داوطلب "برده گشت" به اتهام گرفتن فراری و بازگشت آنها را به صاحبان آنها مرده یا زنده است. به عنوان یک برده و گشت قرار داده و آن را شغل خود را به "دستگیری هر نگرو که ما آنها را در بر داشت از خانه خود را و اگر او هر گونه مقاومت یا فرار از ما آتش بر او بلافاصله." سمی میراث این گشت ها زنده باقی می ماند امروز.

در اواسط قرن 19, صنعتی, افزایش نابرابری درآمد و رشد شهرها منجر به افزایش در هر دو جرم و جنایت خشونت آمیز و جنایت علیه اموال. به عنوان جوامع بیشتر شد پرجمعیت و شهری نسبتا رسمی مکانیسم کنترل اجتماعی است که تا به حال در غالب استعماری امریکا و اوایل سال جمهوری شروع به درک توسط نخبگان به عنوان ناکافی پلیس و سازمان های رسمی شد و professionalized در اکثر شهرهای بزرگ آمریکا. نیویورک تاسیس اولین اداره پلیس در سال 1845 و در سال 1861 واشنگتن به دنبال کت و شلوار با ایجاد اداره پلیس شهری. پلیس به سرعت متوقف می شود به عنوان یک تعهد جمعی تبدیل شد و به جای کار دائمی بدن از پرداخت متخصصان است.

از زمان آغاز خود و در مقایسه با مدل های قبلی از اجرای قانون این تازگی ایجاد شده ادارات پلیس در قرن 19th شبه نظامی در طبیعت است. در واشنگتن دی سی به عنوان مثال رئیس جمهور آبراهام لینکلن اصرار داشت که ژنرال جورج B. McClellan مشورت در انتصاب اولین سرپرست پلیس. در نهایت ویلیام Webb عمده در سی شبه نظامی انتخاب شد و روزنامه به سرعت به استخدام چند تن دیگر اتحادیه سربازان به وزارت صفوف.

جدید امریکا در ادارات پلیس اتخاذ نظامی-عناوین سبک رتبه سازه و لباس. در لس آنجلس به عنوان مثال اولین سراسر شهر بود ماموران اجرای قانون لس آنجلس رنجرز شد شهروند داوطلبان مجاز توسط شورای شهر در سال 1853; آنها عینک بدون لباس, اما sported سفید روبان شناسایی آنها به عنوان "پلیس شهر." توسط 1869 با این حال این شهر به استخدام آن پرداخت حرفه ای پلیس kitting آنها را در مازاد اتحادیه لباس ارتش و همانطور که در سی بسیاری از اوایل استخدام از یک پس زمینه نظامی. (مسیر از سربازی به اجرای قانون باقی مانده است به خوبی گام زد; در حال حاضر تقریبا 20 درصد از افسران پلیس در حال جانبازان نظامی اگر چه جانبازان را فقط 6 درصد از کل جمعیت).

امروز یک قرن و نیم بعد از ظهور حرفه ای پلیس و سازمان های آمریکایی پلیس در بحران است. به عنوان معترضان ریختن به خیابان ها یادآوری ملت پلیس در ایالات متحده کشتن حدود 1000 نفر در سال سرانه میزان خشونت و بی نظیر در دیگر کشورهای دموکراتیک. نسبت به نمایندگی خود در جمعیت کلی یک تناسب تعداد کشته شدگان توسط پلیس آمریکا شده است - سیاه و سفید و یا قهوه ای پوست.

پلیس قتل هستند البته نه تنها سوخت برای تظاهرات گسترده. فراتر از مرگ و میر ناشی از آمریکایی مانند جورج فلوید و Breonna تیلور دروغ های بی شماری دیگر از بزرگ و کوچک indignities—عظیم توقف-و-frisk برنامه تمرین NYPD تا زمانی که حکم دادگاه اعلام کرد و آن را خلاف قانون اساسی این دلیلی تهاجمی اجرای حکم—که همچنین سقوط بیشتر به شدت بر مردم رنگ و ضعیف است.

اما بسیاری از فاحش ترین سوء استفاده پلیس قابل اجتناب هستند و خشم بر آنها ایجاد کرده است یک فرصت واقعی برای پلیس اصلاحات. ملت باید از شر چیزی راحت شدن شبه نظامی روش به پلیس. که به معنی در حال حرکت فراتر از کم عمق انتقادات از "پلیس نظامی" بسیاری از که تمرکز دقت در برنامه های فدرال اجازه می دهد انتقال تجهیزات نظامی به پلیس و نگاه زیرکانه و بیشتر تثبیت جنبه های پلیس فرهنگ نیز هست.

برای مطمئن شود, فدرال-نظامی مازاد نقل و انتقالات مانند کسانی که از طریق وزارت دفاع را 1033 برنامه کمی خوب و بسیار آسیب: ادارات پلیس به دست آوردن استفاده ارتش پر کردن کابینت در هزینه نیست و دلیلی برای نگرانی وجود ندارد دنیوی دلیل برای شهر های کوچک پلیس را می پوشند نظامی خستگی سوار در اطراف معدن-مقاوم در برابر Humvees یا حمل سرنیزه. مطالعات نشان می دهد که ادارات پلیس که دریافت چنین تجهیزات هیچ بهبود قابل اندازه گیری در افسر ایمنی یا نرخ جرم و جنایت, اما مقادیر بیشتری به نظر می رسد به ارتباط با نرخ های بالاتر از افسر-درگیر تیراندازی و کاهش اعتماد عمومی است.

برنامه های فدرال است که اجازه می دهد ارائه تجهیزات نظامی به داخلی ادارات پلیس تنها بخشی از مشکل ، اگر چه سفت محدودیت در چنین برنامه های خوب خواهد بود اولین گام آموزش است که پلیس استخدام طریق هم باید اصلاح شود.

ما در حال زندگی در لحظه: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به ارسال در فعال وظیفه فدرال آمريکا به سرکوب تظاهرات بیشتر تار خط بین پلیس و نظامی است. اما برخی از نشانه های امیدوار پدید آمده اند.

برای یک, برخی از مترقی پلیس رهبران سوال ارزش شبه نظامی آکادمی. در ایالت واشنگتن به عنوان مثال شاه سابق شهرستان کلانتر سو رار در حال حاضر رئیس دولت عدالت کیفری آموزشی کمیسیون پیشگام یک آکادمی-رویکرد آموزش محور در چشم انداز از پلیس به عنوان نگهبان و نه رزمندگان. رار تماس او روش آموزش "LEED" برای "گوش دادن و توضیح با عدالت و کرامت است." به جای تاکید بر فریاد و ایستاده در توجه او را استخدام آموزش به تعامل با دیگران در ادب گفتگو و ارزیابی در نقش بازی کردن تمرینات در توانایی خود را به گوش دادن, نشان دادن همدلی توضیح اقدامات خود د-تشدید شرایط تنش و ترک همه آنها برخورد "با حیثیت خود را دست نخورده است."

در یکی دیگر امیدوار, sign, واشنگتن, دی سی, آموزش پلیس نیز در حال حرکت در مسیر درست است. اداره پلیس شهری به ارمغان آورده غیرنظامی معلمان و بزرگسالان-آموزش متخصصان به بسیاری از افسران ارشد پلیس-آکادمی موقعیت به جای نیروی انسانی آکادمی صرفا با ادای سوگند افسران. بیشتر و بیشتر d. C. استخدام پلیس در حال تشویق به سوال و بحث سیاست به جای فقط آنها را حفظ و آکادمی اعلام کرده است که از استقبال بسیار مهم طیف وسیعی از صداهای متنوع به استخدام برنامه درسی.

این بخش نیز با همکاری چندین دانشگاه های محلی از جمله جورج تاون جایی که من تدریس و همکاری مستقیم نوآورانه پلیس برنامه ای برای توسعه برنامه های طراحی شده به فشار هر دو سربازان و افسران با تجربه تر به تعامل انتقادی با تاریخ و شیوه های حرفه ای خود را. تمام افسران در حال حاضر بازدید از موزه یادبود هولوکاست و در موزه ملی تاریخ و فرهنگ و صرف یک روز بحث در مورد نقش پلیس در تداوم یا پایان دادن به—جنایات و بی عدالتی است. در همین حال یک گروه را انتخاب کنید از جوان سی افسران شرکت در جورج تاون برنامه پلیس برای فردا یاران. همراهان شرکت کننده کارگاه های آموزشی در بسیاری از سخت ترین و بحث برانگیز ترین مسائل در پلیس از جمله نژاد و میراث تبعیض نژادی بیش از جرم جایگزین برای دستگیری و فقر و اعتیاد و بی خانمانی. افسران بازدید از زندانها و پناهگاه بی خانمان و دیدار با محلی و هر یک همکار متعهد capstone پروژه جامعه. در New Orleans مشابه برنامه کمک هزینه تحصیلی برای جوانان افسران پلیس هلال احمر شهرستان سپاه راه اندازی شده در سال 2019.

چنین برنامه هایی می تواند تحول آفرين باشد. در سی بسیاری از افسران جوان که از طریق این برنامه ها و اعتبار آنها را با تغییر نحوه افسران فکر می کنم درباره نقش خود را—و خود را متفکر بازخورد کمک کرده است تا سوخت داخلی, تغییرات در وزارت, از جمله برخی از تغییرات اخیر در آکادمی پلیس خود را. در ماه اکتبر گذشته شهری اداره پلیس نیواورلئان اداره پلیس و جورج تاون نوآورانه پلیس برنامه تیمی را به میزبان یک تجمع ملی پلیس-آکادمی مدیران از بیش از 20 بخش اصلی پلیس. برای اولین بار در دستور کار: با توجه به جایگزین برای روش های شبه نظامی برای آموزش پلیس. این موضوع بحث برانگیز و بحث ادامه دارد اما این یک شروع بود.

متنوع دموکراتیک نیاز جامعه و افسران پلیس که در تعامل با ملاحظه با حرفه خود مشکل تاریخ و ارزش و معنی دار عادلانه تعامل با اعضای جوامع آنها خدمت می کنند. اگر چند هفته گذشته را به ما آموخت هر چیزی این است: امریکا باید شجاع همدلانه نگهبان—نه martinets در چکمه.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب