قدم زدن پایین خط حافظه سه رپتورز اجرای برنامه است که ممکن است روشن تا چیز

از دست من ؟

من به شما این اجرا بطالت و در واقع اسیر در کسا داگ است و نه خوب. مبارزه با سرما خوردگی مبارزه با خستگی و هیچ بازی یا شیوه یا سفر به نگاه به جلو و من به سادگی نمی توانید به هر نوع ریتم است.

این discombobulating.

و ما قرار است به شروع یک شنبه-یکشنبه-سه شنبه کشش از صفحه اصلی بازی بود که برای رفتن به بوستون-دنور-لیکرز به طوری که فقط می افزاید: به طور کلی crappiness از لحظه ای.

اما وجود دارد برخی از خوب شب طی معلق فصل ما سه بازی دیگر در روز تا اینجا سه اجراهای شما ممکن است لبخند را به عنوان شما آنها را به یاد بیاورید:

=

ترنس دیویس دوم

23 امتیاز در شارلوت در Jan. 8.

این یکی واقعا از هیچ جا آمد و آمد یک بازی پس از نیک پرستار تحویل یکی از بهترین zingers تا کنون.

او می خواهم خواسته شده است شب قبل از اینکه در مورد این واقعیت Davis تا به حال تنها بازی مانند هشت دقیقه و پاسخ او این خط از سال است.

“حدود پنج بیش از حد بسیاری از.”

و به دیویس اعتبار او بیرون رفت و بعد بازی بود و بهترین شب زندگی حرفه ای خود را به آن نقطه و 11 پرتاب ریباند و برخی از مستند دفاع در تری Rozier در زنگ در 112-100 اضافه کاری در پیروزی شارلوت.

دیویس بالاتری به ثمر رساند شب مانند زمانی که هم تیمی های خود تغذیه او دائما به او 31 در تار و مار گاو اما شارلوت بازی به طور کامل غیر منتظره و خواهد بود که یکی از ما به یاد داشته باشید خود را rookie فصل.

هنجار پاول

33 امتیاز در اورلاندو در Nov. 29

آره پاول در یک قطره اشک که فصل را به توقف آمد و ما هنوز هم نمی دانم چقدر جدی آسیب مچ پا او رنج می برد در ایالت یوتا بود اما به سختی natters در حال حاضر با توجه به ناتوانی زمان او بود – اما اول شب بود پیش گویی.

او با اعتماد به نفس و به طور کامل در کنترل را به ثمر رساند سحر و جادو خود را در سه ماهه سوم نهایی 90-83 برنده هنگامی که جرم اساسا وحشیانه تمام شب.

از همه بازیکنان و عملکرد شده است که تعجب آور تمام فصل پاول شب در ششمین پیروزی در یک ردیف برای رپتورز بود, من می خواهم استدلال می کنند که بیشتر خوش آمدید. آن را در مسیر خود دو آسیب غیبت وجود به مراتب بهترین و سازگار ترین سال های خود را حرفه ای.

پاسکال Siakam

34 امتیاز در مقابل نیواورلئان در Oct. 22

همه ما می دانستیم که به این فصل است که Siakam خواهد بود رفتن به پسر, اما من مطمئن هستم که وجود دارد بیش از یک تعداد کمی از شما که تعجب اگر او می خواهم که قادر به رسیدگی به مسئولیت های جدید.

نمی کشد طولانی برای پیدا کردن.

در شب افتتاحیه پس از احساسات حلقه مراسم و با شبح Kawhi Leonard تسلط هنوز هم بسیار حلق آویز بیش از حق رای دادن Siakam رفت و با 34 امتیاز و 18 ریباند در یک وقت اضافه, فصل باز, برنده شوید.

او می خواهم به در به چهار بازی از 30 یا بیشتر امتیاز در هفت بازی این فصل — از جمله 44-نقطه gem مقابل پلیکان فقط یک زن و شوهر از هفته بعد و اگر وجود دارد هر گونه شک و تردید است که او می خواهم که یک زمان سخت بودن نقطه کانونی از جرم آنها به سرعت نقش برآب.

بیشتر بسکتبال بینش در صندوق پستی خود را

دریافت داگ اسمیت هفتگی عضویت در خبرنامه ایمیل بر روی همه چیز رپتورز و فراتر از آن و برآوردن ولع مصرف خود را.

ثبت نام در حال حاضر

شده است بسیار آهسته در پست چند روز که من فرض است که به طور کامل قابل فهم برای همه تلخه که می گذرد. اما اگر شما می خواهید را به گپ زدن و یا یک سوال بپرسید برای یکشنبه کیسه مراسلات پستی آن را آسان به عنوان پای است که بسیار آسان به من گفته.

فقط با کلیک بر روی [email protected] مدتی امروز یا فردا و من دریافت پاسخ تا مدتی صبح روز یکشنبه. و از آنجایی که من معمولا انجام حداقل برخی از آنها را در حالی که نشسته در مدفوع و این امکان وجود ندارد این روزها من نمی توانم وعده دهم که چقدر فوق العاده آن پاسخ ممکن است.

همانطور که شما به خوبی می دانید, من نفرت NFL به عنوان یک نهاد و لازم نیست که خیلی میل برای بازی فوتبال به دلیل آن را بسیار آهسته در حال حرکت, اما, انسان, پوشش آن در حال حاضر خواهد بود.

رایگان آژانس تام بردی, چیزهای رفتن ؟ آن را به خواب.

در اینجا آن را در کنار غیر ممکن است برای تماس با هر کسی وجود دارد هیچ پاسخ واقعی تنها سوالات و عدم قطعیت و آن را به عنوان حرفه ای خسته کننده آن را به عنوان تا به حال شده است.

من مطمئن هستم که ما در نهایت کشف چیزهایی که این وضعیت غیرقابل دفاع رول, همراه, اما, امروز, این, کشتن من.

چگونه شما همه انجام می دهند ؟

آیا من یک به نفع ؟

در برخی از نقطه آخر این هفته اگر شما قادر به در همه سفارش بایگانی اطلاعات و یا تحویل از برخی از کوچک محلی استقرار.

به نظر می رسد یک چیز خوب به انجام برای کمک به کسب و کار و من رفو مطمئن هستند که واقعا احساس خرج کردن از این واقعیت جدید.

و اگر کسی یک نقطه های مورد علاقه در بندر اعتباری یا مرد مرکزی منطقه عبور ’em همراه است. من جزئی به ایتالیایی, البته, اما خواهد به سعی کنید هر آنچه شما کردم.

تاریخ گفتگو

س:

چه هستند برخی از مورد علاقه خود را رپتورز خاطرات?

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>