بود صف آرایی تیم ایالات متحده آمریکا برای "تیم رویایی" در 2021 WBC است چه بیس بال نیاز

به عنوان آنلاین ترین حرکات رفتن این روزها یک Instagram نظر — از ایان Kinsler از همه مردم کامل با گریه صورت emo

توسط NEWS-SINGLE در 2 فروردین 1399

به عنوان آنلاین ترین حرکات رفتن این روزها یک Instagram نظر — از ایان Kinsler از همه مردم کامل با گریه صورت emoji — به عنوان کاتالیزور.

به تازگی بازنشسته Kinsler برچسب گذاشته شده توسط تیمی سابق و San Diego Padres اول baseman اریک Hosmer در یک پست آدم جونز معجزه آسا صفحه اصلی-اجرا سرقت گرفتن از مانی ماچادو — پادرس' سوم baseman — در سال 2017 جهانی بیس بال کلاسیک.

به همین دلیل مهم نیست. چه می کند این است که مارکوس بود همیشه فعال در رسانه های اجتماعی chimed در و با اشاره به این که تیم ایالات متحده آمریکا در زمان طلا در این مسابقات که Hosmer به نیویورک متس right-hander فریاد و راننده سرشونو تکون دادن به MVP عملکرد.

در آن نقطه بود در حال برنامه ریزی برای آینده است. و در حال حاضر با هیچ بیس بال در دید و هیچ ورزشی به کنسول ما تا آن زمان که همه ما می توانیم نگاهی به. در حالی که MLB هایش با واقعیت از یک تاخیر فصل 2021 جهانی بیس بال کلاسیک ممکن است در نهایت به عنوان اولین رقابتی, بازی بیس بال, بازی های برگزار شده پس از 2019 اگر لیگ تصمیم می گیرد به 2020 فصل است.

اما به فندک ،

"ما gon' اجرای این بازگشت و پیروزی از آن دوباره و یا چه؟" بود در پاسخ به Hosmer. "به به!" Hosmer پاسخ داد.

دو دیدگاه بعد 2018 ملی MVP لیگ مسیحی Yelich از Milwaukee Brewers در هیئت مدیره. و این زمانی بود آن را در زمان از باند برگشت با هم به کامل "تیم رویایی" بود رفت و در یک توده tagging ولگردی و قانونی شکنی ضربه تا بازیکنان زیر در توییتر

Los Angeles Dodgers outfielders Mookie بتی و کودی Bellinger. Los Angeles Angels outfielder مایک ماهی قزل آلا. New York Yankees outfielder هارون قاضی. راست دست کوزه ترور بائر (Cincinnati Reds) و واکر Buehler (Dodgers). Shortstops بو ❄ (Toronto Blue Jays) و ترور داستان (Colorado Rockies).

مدت کوتاهی پس از آن Kansas City Royals دوم baseman روید Merrifield, Tampa Bay Rays left-hander بلیک اسنل و تگزاس رنجرز outfielder جوی گالو می خواستم در.

"من dawgs (مایک Clevinger) و (نولان) Arenado فقط به من رسید و گفت: آنها در بیش از حد. تیم رویایی به زودی! @USABaseball," بود توییتی.

که بسیاری از قدرت شلیک. در سال 2017 تیم دارای مقدار زیادی از استعداد — آنها برنده کل مسابقات — اما 2021 مجموعه ای از استعداد می تواند از آن پیشی بگیرد.

بتی ماهی قزل آلا, قاضی و چند بازیکن دیگر نمی توانید در توییتر اعتیاد به مواد مخدره — حساب های خود را نمی, به عنوان فعال برخی دیگر از بازیکنان — اما آنهایی که واقعی به نظر می رسید.

"من 10000000% در" Bauer توییتی. "بیایید gett (sic) آن!!" Bellinger نوشت.

متس اول baseman پیت آلونسو ارائه یک نگاه اجمالی به شور محصول از بازیکنان را به 2021 WBC, که برگزار خواهد شد در تایوان ژاپن و ایالات متحده

"اگر @USABaseball به نام من به تیم ملی, من ممکن است گریه" آلونسو در توییتر نوشت. "من سعی کردم برای 18u تیم در حالی که به عقب و انجام آن را ندارد. این امر می تواند یک افتخار برای قرار دادن قرمز و سفید و آبی و هرزه ستاره و راه راه."

MLB باید پشت این جنبش 100 درصد است. قرن 21 ثابت کرده است که گروه بندی ستاره در یک تیم ملی می تواند کمک به رشد گسترده تر پایه فن و درام به طور کلی لیگ مورد علاقه. مورد در نقطه, تیم ایالات متحده آمریکا و NBA: LeBron James, Dwyane وید و کریس باش مرتبط در المپیک 2008 تیم قبل از teaming با هم در Miami Heat.

سوپر تیم به احتمال زیاد نیست پاسخ به MLB پیری مخاطبان و کاهش بینندگان (اگر چه بتی و Bellinger را در همان تیم فصل آینده). رشد بازی و داشتن بازیکنان رسیدن به کامل بازار هستند دو عامل MLB مصرف باید به طور جدی در این وضعیت.

ستاره با paydays بر روی عرشه و یا بند در قرارداد خود را (به خصوص کوزه — انتظار نیست یانکی ها اجازه دهید به, Gerrit کول اضافه بالا-اهرم نوبت قبل از فصل) حق دارند برای کاهش یک دعوت است. اما اگر آنها می خواهند به بازی ؟ اجازه دهید آنها را.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

برای سال گذشته برگشتی, MLB سعی در سرکوب این بازی گارد قدیمی با اتخاذ یک "اجازه دهید بچه ها بازی" سرود.

اینم یکی دیگه:

اجازه دهید تیم رویایی بازی.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب