مطالعه فاشیستی تبلیغات روز مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus به روز رسانی توسط شب

در پاسخ به coronavirus دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است "اقدام به راه strongmen همیشه در زمان بحران" استاد فلس

توسط NEWS-SINGLE در 30 فروردین 1399
Videos feeds of President Donald Trump during the daily coronavirus task force briefing
در پاسخ به coronavirus دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است "اقدام به راه strongmen همیشه در زمان بحران" استاد فلسفه Jason استنلی می گوید.عکس توسط تام برنر / ایسنا

در سال 2018, Jason استنلی یک استاد فلسفه در دانشگاه ییل منتشر شده "چگونه فاشیسم کار می کند." با وجود آن که یک جلد آن در بازه زمانی گسترده با استناد تجربی روانشناسی, نظریه های حقوقی و نئو نازی ها وبلاگ; اگر چه آن را توسط یک دانشگاهی فیلسوف آن را یک کتاب محبوب است که به ترتیب اولویت رویدادهای جاری بیش از syllogisms. ویکتور وزیر ذکر شده است چند بار در این کتاب از هانا آرنت. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان می دهد ده ها تن از زمان او به تصویر کشیده شده است نه به عنوان یک distractible bozo اما به عنوان یک هماهنگ مشتاق قدرتمند. "سیاست فاشیستی می dehumanize گروه های اقلیت حتی زمانی که به صراحت دولت فاشیست نمی افتد" استنلی می نویسد. در جای دیگر در یک فصل به نام "سدوم و عموره" او استدلال می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن عادت ستایش افزوده در حالی که decrying شهری مدرنی "را حس می کند در چارچوب کلی تر فاشیستی سیاست در کدام شهرها هستند دیده می شود به عنوان مراکز بیماری و طاعون." استنلی نمی توانست شناخته شده است که بسیاری از شهرهای آمریکا شد و در واقع در مورد برای تبدیل شدن به مراکز بیماری های, اما او می تواند پیش بینی کرده اند که برنده خواهد با استفاده از چنین توسعه به لفظی استفاده. "برخی از مردم می خواهم برای دیدن نیویورک قرنطینه به دلیل آن را به یک نقطه داغ" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اواخر ماه گذشته. "به شدت آلوده است."

استنلی نیست و یا نمی عمدتا یک پژوهشگر سیاست عمومی; او یک فیلسوف زبان. زمانی که او insinuates که مغلوب ساختن پیشی جستن یک فاشیست—و شما لازم نیست که به یک فیلسوف زبان برای گرفتن اشاره—او بدان معنی است که برگ برنده مذاکرات مانند یک فاشیست نه لزوما که او حاکم مانند یک. هنوز هم بسیاری از معابر در استنلی کتاب شروع یک بحث در آلمان در نوزده-سی سالگی یا رواندا در نوزده-نود قبل از pivoting به یک تصویر معاصر, ایالات متحده است. "از کتاب من آمد من شده است مبارزه با منتقدان که به 'تو زیاده شما اغراق آن را غیر مسئولانه به این فاشیسم یا که فاشیسم' " استنلی گفت. "من شما را به نقطه را به یک گام مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته است—او با استفاده از یخ به دور از فرزندان او اطراف خود را با وفاداران و ژنرال او را با استفاده از دستگاه دولت به حفاری تا خاک بر یک رقیب سیاسی—و پاسخ است که همیشه مطمئن شوید که بد اما آن را به اندازه کافی بزرگ گام برای توجیه F-word.' من شروع به احساس مانند آن را-نمی-a-big-کافی-مردم گام نمی خواهد خوشحال می شود تا زمانی که آنها در اردوگاه های کار اجباری."

استنلی یک نسل از بازماندگان هولوکاست, اذعان دارد که او غیر منتظره ای در معرض ابتلا به بدترین حالت فکر کردن. (به عنوان همکار من ماشا Gessen بار مشاهده "آن است که هیچ سرگرم کننده به تنها هیستریک فرد در اتاق.") استنلی نوشته است که در دوران کودکی پدر خود را "هولوکاست ناشی از اضطراب شد و همه جانبه"; مادرش به او آموخت که "لحظه ای که در آن یکی باید بپذیریم که یک وضعیت است که واقعا خطرناک است و معمولا به خوبی گذشته زمانی که یکی می تواند خروج از آن است." او همچنین اذعان دارد البته که وجود دارد مقدار زیادی از مراحل است که تهمت گرفته و ممکن است هرگز: اعمال قانون های رزمی, بستن مرزها به طور نامحدود به تعویق انداختن 2020 انتخابات ریاست جمهوری. هنوز هم اگر مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه به وسوسه می شود به سعی کنید چیزی شبیه به این نمی خواهد در حال حاضر بود ؟ "بسیاری از ما که عمیقا نگران مغلوب ساختن پیشی جستن از آغاز شدند و به طور خاص نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که او خود را رایشستاگ-آتش لحظه" استنلی گفت. (مجلس یک ساختمان دولتی در برلین به آتش کشیده شد در حمله آتش سوزی در سال 1933; هیتلر دولت سرزنش آتش سوزی دروغ در کمونیست آشوبگران و با استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای تعلیق و آزادی های مدنی.) "مغلوب ساختن پیشی جستن خوش شانس است, در راه به دلیل coronavirus یک بحران واقعی" استنلی ادامه داد. "او نمی باید برای ساخت یک. و در حال حاضر او اقدام به راه strongmen همیشه در زمان بحران—عضو کمیته نیروهای مسلح سنا, خمیدگی کانون توجه رسانه ها را خواستار اطاعت. تا کنون حداقل خود تصویب امتیاز به نظر می رسد که برگزار نسبتا ثابت است."

در 6 مارس ییل بسته برای شکستن بهار و هرگز بازگشایی شد. در عوض مانند بسیاری از نهادهای دیگر در سراسر جهان ییل تبدیل شده است بسیار گران قیمت و معتبر سری از آموزشی است. استنلی است که هنوز هم تدریس خود را بزرگ بهار سخنرانی در دوره آموزشی "تبلیغ ایدئولوژی و دموکراسی" در حال حاضر از طریق جریان زنده از red wingback صندلی در اتاق نشیمن خود را. "فاشیستی رهبر است, یک مرد سخت است که اعمال خود را از روده که فقط می داند چه حق با غریزه و نیازی به تکیه بر تیز به رهبری روشنفکران" استنلی گفت: در اوایل این ماه پرداختن به چند ده دانش آموزان در زوم. "همه کسانی که دلیل و بگو: "از یک طرف از سوی دیگر'—که ضعف و بزدلی و انحطاط."

چند لحظه بعد یک نامعقولی زیبا و دلفریب, کودک سرگردان به قاب. "ببخشید پسر من است پنجمین سالگرد تولد" استنلی گفت.

"که در آن همه مردم است ؟" پسر گفت: به دنبال در روی صفحه نمایش.

"مردم در حال پنهان شدن پشت خود را به دوربین های دیجیتال" استنلی گفت.

تعداد کمی از دانش آموزان unmuted خود و خواست کودک تولدت مبارک. استنلی از آنها تشکر سپس بوسید پسر خود را بر روی پیشانی و طلیعه او را به بیرون از اتاق. "ما نیاز به بازگشت به" پروتکل بزرگان صهیون " او گفت:.

در مارس 27th, کنگره با تصویب دو هزار میلیارد دلار coronavirus-بسته امداد بزرگترین محرک لایحه در تاریخ ایالات متحده است. آن شامل چه دموکرات pejoratively به نام "شرکت دوغاب صندوق"—از یک و نیم تریلیون دلار است که می تواند doled های مختلف به شرکت های بزرگ از جمله هتل ها در اختیار قوه مجریه است که در اجرا توسط یک نجیب زاده هتل. اما این لایحه نیز مورد نیاز نظارت: a special inspector general گلن خوب خواهد نظارت بر هزینه های گزارش به کنگره هر چیزی که به نظر می رسید بی مورد. رئیس جمهور تهمت امضا این لایحه پس از آن بلافاصله با صدور و امضای بیانیه روشن ساخت که او نه اطاعت از قانون را نظارت ارائه. (در این مورد پرسیدند توسط خبرنگاران مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: "من نظارت.") چند روز بعد تهمت اخراج جریمه و اعلام کرد که برایان میلر, کاخ سفید, وکیل امر نظارت بر همه گیر-امداد هزینه می شود. روز چهارشنبه وزارت خزانه داری اعلام کرد که در یک اقدام بی سابقه محرک چک خواهد خرس رئیس جمهور نام و تهمت و تهدید به زور کنگره به adjournment که هیچ رئیس جمهوری تا کنون انجام شده است. "وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت است که مجموع" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر. "این کل است."

استنلی نه بازنویسی خود درسی در نور COVID-19. حتی تا دانش آموزان خود را نمی تواند کمک کند رسم اتصالات بین آنچه آنها را در اخبار و آنچه که آنها به عنوان خوانده شده در کلاس—"ریشه های توتالیتاریسم" توسط هانا آرنت; "تئوری های توطئه" اخیر کتاب توسط فیلسوف Quassim Cassam; و به طور طبیعی استنلی خود "چگونه فاشیسم کار می کند." در اخیر بعد از ظهر پنجشنبه استنلی و تعداد کمی از دانش آموزان خود را جمع آوری شده (تقریبا البته) به بحث در مورد آشکارا آنچه را که آنها می خواهم تمام شده است توزین خصوصی: چگونه آنچه که ما در حال بحث در کلاس خرس در حال حاضر ما و ما در آینده ای نزدیک ؟

لولو چانگ یک دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه ییل دانشکده مدیریت گفت که یکی از اصلی دوره themes شد استبدادی رهبر میل به کنترل حقیقت: "چیزی که استاد استنلی می گوید در همه زمان ها است 'اگر شما را به دور به حق و شما نمی توانید حقیقت را به قدرت همه که سمت چپ قدرت است.' "در اوایل روز از coronavirus بحران او ادامه داد: "وجود دارد ابتدا یک حس است که این نمی شود که از یک معامله بزرگ. و سپس آن را به عنوان روشن تر و واضح تر که قرار بود به این صورت که روایت در ادامه به تغییر به عنوان اینکه همه می دانستند در تمام طول." (مغلوب ساختن پیشی جستن در فوریه 27: "یک روز -- آن را مانند یک معجزه آن ناپدید خواهد شد." مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 17: "من همیشه آن را به عنوان بسیار جدی است.")

بعد از آن در چت تصویری, Stanley این خط فکری: "با تکنولوژی ما در حال حاضر ما می توانید ببینید تهمت و گفت در مقابل آنچه که او فقط گفت. و در عین حال به نظر می رسد به اثر داشته باشد." برای توضیح این پدیده به او رسیده برای کپی از آرنت را "ریشه های توتالیتاریسم," کوه در می رم از طریق چند صفحه تا زمانی که او در بر داشت عبارت او به دنبال آن بود: "این perpetual-motion شیدایی از جنبش های توتالیتر." من فکر کردم که او قرار بود به نقطه ای به نقطه دیگر حکم از همان کتاب: "توتالیتر جمعی رهبران بر اساس تبلیغات خود را در صحیح روانی فرض که . . . یکی می تواند مردم بر این باورند فوق العاده ترین اظهارات یک روز و اعتماد است که اگر روز بعد آنها با داده های انکار ناپذیر اثبات باطل خود را, آنها را در پناه بدبینی."

نوح Kopf, یک تازه وارد در دانشگاه ییل صحبت از دوران کودکی خود را در اتاق خواب نیوتن ماساچوست است. "آرنت مذاکرات در مورد چگونه فاشیستی جنبش ایجاد سایه خود سازمان است که با تقلید از ساختار و عملکرد دولت بوروکراسی اما آنها بی کفایت در آن," او گفت:. حتی به عنوان برگ برنده خوار خدمتگزاران مردم و گرسنگی سازمان خود از منابع او ادامه داد: برای بهره مندی از شایستگی خود را در همان زمان "او را مونتاژ یکی دیگر از بوروکراسی در بالای آن است که کاملا بی منطق است که اجرا با وفاداران. در نهایت این که برای رفتن به یک منبع از آسیب دراز مدت است."

سوفی Ascheim دانشجوی سال دوم در لس آنجلس نیز نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که هسته نهادهای دولتی دیگر معتبر. "مادر من یک پزشک" او گفت:. "هنگامی که او را متوقف اعتماد چه C. D. C. گفتن بود او حدود یک ماه پیش, من, مانند, آه, ما در آن هستیم."

استنلی ذکر شده چند تن از مغلوب ساختن پیشی جستن ظالمانه تر تصمیم گیری های اخیر—که هر یک از آنها به نظر می رسید به سرعت فراموش شده, به خاک سپرده شد و حتی لایو خشم. Doga Unlu یک سال اول مقطع کارشناسی صحبت از خانه اش در استانبول گفت: "چیزی مانند شلیک بازرس ژنرال—من انتظار می رود چیزی شبیه به این اتفاق می افتد در ترکیه, اگر من صادق بودن در آمریکا" تحت شرایط عادی Ascheim اشاره کرد شما می توانید رای و یا نگاهی به خیابان ها در اعتراض. "در یک دموکراسی یکی از تنها چیزهایی که شما همیشه می توانید انجام دهید این است که نشان می دهد" او گفت:. "در حال حاضر شما به معنای واقعی کلمه نمی تواند انجام دهد که چون شما قرار نیست به ترک خانه خود."

چت تصویری به پایان رسید. در متعاقب آن روزها بی عدالتی ادامه داد: به شمع تا. استنلی از طریق پست الکترونیکی من در مورد تعداد کمی از آنها ("دیوانه کنفرانس مطبوعاتی") اما با توجه به perpetual-motion شیدایی از زمان حاضر, آن را غیر ممکن بود برای پیگیری همه آنها را. در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که قطع بودجه به سازمان بهداشت جهانی که او مقصر اشتباهات خود را. استنلی نوشت: من یه e-mail. "در ایدئولوژی فاشیستی سازمان های بین المللی در حال صرف ماسک برای دوگانه دشمن," او نوشت. "مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به پایگاه خود انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی در یک ناسیونالیست جنگ تبلیغاتی علیه چین است. . . . به دلیل جهان بینی او قادر به ببینید که چه کسی به عنوان چیزی جز یک ماسک برای پنهان کردن خود را انتخاب ملی دشمن." قبلی گفتگو استنلی او نقل شده بود اورول "1984": "و اقیانوسیه همواره در جنگ با Eastasia." من از او پرسیدم که آیا او فکر می کردم که یک hypernationalist reëlection استراتژی کار می کنند. "اگر شما نگاهی به تاریخچه" استنلی گفت: "این تمایل به بسیار موثر است."


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب