روز تابستان

On, جولای 4, 2012در اوایل شب رس Benskin راه می رفت به میدان واشنگتن پارک در نیویورک است. او به تازگی شروع به

توسط NEWS-SINGLE در 4 تیر 1399

On, جولای 4, 2012در اوایل شب رس Benskin راه می رفت به میدان واشنگتن پارک در نیویورک است. او به تازگی شروع به استفاده از سیاه و سفید فیلتر بر روی خود دوربین گوشی به ضبط دارای نعمت غیر مترقبه لحظات او مشاهده شده در راه خود را به محل کار و یا در ناهار خود را. Benskin یک سرپرست در یک ساختمان آپارتمان در ترایبکا. او عکاسی خیابانی است که از برجسته شده است, در سراسر کشور, ویترین پر انرژی خودانگیختگی از شهر زندگی خود را خوشحال بالا و غمگین باشید.

در این پارک که چهارم جولای, یک مرد Benskin فکر بود که بی خانمان بود shirtless بالای چشمه های خیس. دیگران بودند و نزدیک به چشمه محیط reveling در این سنت دیرینه از خنک کردن در آب آن. در Benskin بازیگوش فریم شات—که او خواستار بازگشت مسیح—مردان در پیش زمینه به نظر می رسد در حال چرخش مرموز شکل مرکزی است.

"من یک دسته از عکس های آن روز است که یک شات من نمی توانستم صبر کنید به عقب بر گردیم و نگاهی به," Benskin به یاد می آورد. "این من به ارمغان می آورد شادی."

black and white photo of people wading

بر خلاف بازگشت مسیحبسیاری از Benskin جنبشی عکس untitled. همه آنها پیش زمینه مردم—راه های تعامل آنها با یکدیگر و با محیط های فیزیکی عجله و یا استراحت در یک گروه و یا در تنهایی.

black and white photos of subway, woman with three pairs of sunglasses

این عکس ها گرفته شد در سال گذشته—قبل از همه گیر قبل از تظاهرات. در نگاه اول به نظر می رسد مانند کارت پستال از جهانی دیگر است. در عین حال Benskin مهارت در گرفتن تنش و زیبایی در تقاطع زندگی خصوصی و عمومی نیز آشنایی کار خود را با کیفیت بی پایان. همیشه Benskin نشان می دهد افراد خود را به عنوان افراد با اسرار و داستان که بیننده تنها می توانید حدس بزنید در.

black and white photo of man biking through stream of water

یک نسخه از این مقاله به نظر می رسد در ماه جولای/آگوست سال 2020 نسخه قابل چاپ با تیتر "روز استقلال."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب