یکشنبه خواندن: مقابله با جهانی بلایای

عکس توسط مایک بلیک / ایسناFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستاندر سال 2019 دو ماه قبل از اولین گ

توسط NEWS-SINGLE در 25 اسفند 1398
Image may contain Transportation Car Vehicle Automobile Road Freeway Highway Wheel Machine and Symbol
عکس توسط مایک بلیک / ایسنا

در سال 2019 دو ماه قبل از اولین گزارش رسمی از کروناویروس جدید ثبت شد در ووهان دولت آمریکا تعطیل یک برنامه تحقیقاتی به نام پیش بینی کند. پیش بینی که توسط آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی مسئول برای پیگیری و تحقیق در مورد بیش از یک هزار و ویروس ها. در آن زمان این برنامه خالق مقصر بسته شدن آن در "ریسک گریز بوروکرات." این هفته ما در حال آوردن شما یک انتخاب قطعات مورد راه هایی که در آن ما مقابله و مدیریت—یا در زمان mismanage—جهانی بلایای طبیعی است. در "دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضد Globalist پاسخ به جهانی Coronavirus" مایکل شبح یک علم نویسنده که تحت پوشش بیماری های همه گیر و گسترده گزارش در تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای محدود کردن کمک های مالی برای تحقیق در مورد بیماری و به قطع بسیار طرح های توسعه یافته برای کمک به حفاظت از مردم در برابر یک مقیاس بزرگ شیوع. در "جدید برآورد مرگ و میر در پورتوریکو نشان دهنده گسترده تر و شرم آور غفلت" Amy Davidson Sorkin می نویسد: در مورد فاجعه طوفان ماریا که آمار پورتوریکو در اواخر تابستان 2017 و ارزیابی سیاسی چگونه بی تفاوتی منجر به افزایش مرگ و میر بعد از طوفان. در "تابستان Megafires و تهمت غیر قوانین در تغییر آب و هوا" الیزابت Kolbert بررسی شیوع گسترده megafires در کالیفرنیا و تجزیه و تحلیل ضد سیاست های زیست محیطی است که باید با تشدید آتش سوزی شرایط در آمریکا و مناطق دیگر در سراسر جهان است. سرانجام در "روز قیامت دبستان به صورت فوق العاده غنی" اوان Osnos بررسی شدید اضطراری برنامه های فوق العاده ثروتمند و تواریخ اقدامات است که برخی از آنها برای محافظت از خود و تنها خود را در این رویداد از یک فاجعه جهانی است. این قطعه یک نیروبخش یادآوری از شکنندگی افراد و خانواده ها در مواجهه با فاجعه و نقشی که دولت و جامعه می تواند در کاهش آسیب است.

—دیوید Remnick


"دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضد Globalist پاسخ به جهانی کروناویروس"
عکس توسط اندرو Caballero-رینولدز / خبرگزاری فرانسه / گتی

شیوع یک بازی با حاصل جمع صفر; شما نمی تواند چشم پوشی یکی برای دفاع در برابر دیگری.


"روز قیامت دبستان به صورت فوق العاده غنی"
عکس توسط دن زمستان برای نیویورکر

برخی از ثروتمندترین افراد در آمریکا—در Silicon Valley, New York, و فراتر از آن—در حال آماده شدن برای سقوط تمدن.


"یک تابستان Megafires و تهمت غیر قوانین تغییر آب و هوا"

در برابر شیطان صفت پس زمینه از آتش سوزی گسترده, دولت اعلام کرد طرح خود را به رول قوانین محدود کننده گاز گلخانه ای, گازهای گلخانه ای از نیروگاه های.


"جدید برآورد مرگ و میر در پورتوریکو نشان دهنده گسترده تر و شرم آور غفلت"

تحقیر که رئیس جمهور تهمت ابراز کرده است به پورتوریکو, در پی طوفان ماریا یکی از دلایلی است که یک گزارش جدید در این طوفان تلفات بسیار مهم است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب