سه شنبه: جو بایدن حمل جنوب و جنوب حمل جو بایدن

آن شده است یک شخص هفتاد و دو ساعت برای حزب دموکرات است. شنبه شب پس از لنگش از طریق سه رای گیری متحده آمریکا جو

توسط NEWS-SINGLE در 14 اسفند 1398

آن شده است یک شخص هفتاد و دو ساعت برای حزب دموکرات است. شنبه شب پس از لنگش از طریق سه رای گیری متحده آمریکا جو بایدن قاطعانه برنده کارولینای جنوبی اولیه رو سیاه و دموکراتیک رای دهندگان در دولت است. توسط دوشنبه شب بایدن ایستاده بود و شانه به شانه در تگزاس با رقبای سابق—ctq پیت Buttigieg و بتو o'rourke—در دیر دموکراتیک وحدت که در این مسابقه جلو-دونده برنی ساندرز ، یک کمپین است که تا به حال دیده شده است به عنوان flatlining بود ناگهان مغزش.

رفتن به سوپر جمعه این نظر سنجی پیشنهاد کرد که پشتیبانی نوسانی به سوی بایدن در ایالت های جنوبی بودند که رای دادن. در ویرجینیا—جایی که او تا به حال چهار در ماه فوریه انداختن از سی درصد از حمایت به هجده درصد در کمتر از یک ماه با توجه به megyn kelly رای گیری دمای—او در زمان دولت توسط برخی از سی امتیاز. خروج سنجی پیشنهاد کرد که به عنوان در کارولینای جنوبی بایدن برنده اکثریت عظیمی از دولت سیاه و رای دهندگان. داستان بسیار مشابه در کارولینای شمالی و Alabama. بایدن همچنین برنده در تنسی و اوکلاهما یک دولت است که ساندرز گرفت و در سال 2016. (او برنده در مینه سوتا, بیش از حد, که تا به حال نیز رفته برای ساندرز چهار سال پیش است.) بایدن پیروزی در بسیاری از این کشورها آنقدر قاطع است که نژادها قادر به, نام, توسط, شبکه, به زودی پس از این نظرسنجی بسته شده است.

همانطور که از نوشتن این نتایج در تگزاس و کالیفرنیا دو پرجمعیت ترین ایالت در کشور هنوز به در آمده است. ساندرز است که انتظار می رود را به نفع خود کالیفرنیا—نتایج نهایی از آن ممکن است شناخته شده برای روز—و او به نظر می رسد قوی در تگزاس است. کلرادو در آمد برای او بیش از حد. اما نمایندگان که بایدن در متصلب جنوب آن را به احتمال زیاد است که حتی اگر او از دست می دهد کسانی متحده او ظهور خواهد کرد از سه شنبه در یک موقعیت قوی اگر نه جلوتر در نماینده دفعات مشاهده شده است. در سال 2016 هیلاری کلینتون ضرب و شتم ساندرز در سراسر جنوب ، هر نتیجه این است که بیش از فقط یک تاکتیکی یا عددی مشکل برای Sanders. بخشی از زمین خود را در این سال بوده است که ائتلاف او ساخته شده است نشان دهنده تنوع از حزب دموکرات است. در نوادا به عنوان مثال او در قدرت از محبوبیت خود در میان رای دهندگان لاتین. اما سیاه و سفید رای دهندگان در جنوب را تضعیف که استدلال در راه است که نمی توان به راحتی توضیح داده میشه. آن را محسوب می شود.

شب نگاه تلخ برای دو نامزد دیگر در مسابقه: الیزابت وارن و مایکل بلومبرگ. وارن به نظر می رسد مثل او ممکن است به خوبی به پایان فوق العاده سهشنبه داشتن و در عین حال برای برنده شدن یک واحد اولیه از جمله یکی در خانه اش در ایالت ماساچوست است. و بلومبرگ پس از انداختن نیم میلیارد دلار از اواخر خود را در ورود به مسابقه در ماه نوامبر تا به حال تنها یک پیروزی در ساموآ آمریکا برای نشان دادن آن.

شده است وجود دارد بحث های زیادی در سال گذشته در مورد چگونه و آیا تاییدیه موضوع برای مدرن ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی. اما از جایی که ما نشسته در حال حاضر وجود دارد یک مورد ساخته شود که دو تاییدیه—اسکندریه Ocasio-کورتز از ساندرز در ماه اکتبر پس از حمله قلبی و جیم Clyburn از جو بایدن هفته گذشته پس از بایدن را ضعیف نمایش در آیووا و نیوهمشایر و نوادا—ارائه دو محوری ترین لحظات در مسابقه تا کنون. "ما می دانیم که جو" Clyburn گفت: در تایید خود را. "اما مهمتر از همه او می داند ما است." بازگشت در ماه اکتبر Ocasio-کورتز توضیح داد که او ساندرز تایید به NPR گفت: "این مورد واقعا ایجاد یک جنبش توده ای یک چند نژادی جنبش توده ای طبقه کارگر آمریکایی ها برای تضمین بهداشت و درمان و مسکن و آموزش و پرورش به عنوان حقوق برای همه است." پس از سه شنبه این دو بیانیه و مخاطبان آنها صحبت خواهد شد و به احتمال زیاد تعریف دو فرد مسابقه آمده است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب