Swifts و فانتزی فرار

تماشای یک گله از swifts قدرت و زوم در سراسر آسمان در Cornwall, من متوجه شدم که این احساس به دام افتاده توسط co

توسط NEWS-SINGLE در 5 مرداد 1399
A flock of swifts flying in the sky during sunset
تماشای یک گله از swifts قدرت و زوم در سراسر آسمان در Cornwall, من متوجه شدم که این احساس به دام افتاده توسط coronavirus است و نه فقط در مورد تمایل به جایی دیگری—آن است که در مورد تمایل به فرار از این زمان به طور کامل.عکس از Alamy

در جولای 17th, من رمه را از لندن برای اولین بار از زمان شروع این بیماری همه گیر. آخرین بار من تا به حال دیده می شود یک میدان و یا احساس یک افق گسترده بود و چهار ماه قبل زمانی که ما موفق به فرار از این شهر در روزهای اولیه از coronavirus احساس کمرنگ مسخره به جشن دختر من سوم تولد با عید پاک تخم مرغ شکار در یک کشور آرام ، هفته گذشته من در گرفتن دختران من به ماندن با پدربزرگ و مادربزرگ خود را برای چند روز در شهر هلستن در Cornwall. آن را در حدود سه صد مایل از لندن—هیچ بزرگ می لرزد توسط ایالات متحده استانداردهای اما در مورد به عنوان دور به عنوان شما می توانید رانندگی در انگلستان بدون عبور به اسکاتلند و یا در حال سقوط به دریا. ما در سمت چپ در 5:30 A. M., عنوان, غرب, و, وارد در هلستن در اوایل بعد از ظهر. این سخت است برای توصیف اثر جنبش پس از محدود بودن در یک متراکم شهری محله برای مدت طولانی. یکنواخت پیاده روی به تخت پارک. من احساس می کردم در حال پوست. به عنوان ما ایستاده بود و من در باغ, در, روشن, جولای خورشید از swifts اوج از راست به چپ خود را بلند بال مانند تیغه آمد بر سر ما و spiralled بالاتر و بالاتر به آسمان ،

Swifts زنده روی بال است. هر سال آنها پرواز معادل پنج حلقه در اطراف زمین است. خانواده خود نام Apodidaeبه معنی لیسیدن پاهای ملکه در یونانی چون برای مدت زمان طولانی مردم فکر می کردند که نمی لمس زمین. همه در همه ، در قرون وسطی swifts شد الهام بخش برای martlet یک heraldic نماد برای چهارم پسران با "هیچ جای پا در سرزمین آبا و اجدادی" با توجه به فرهنگ انگلیسی آکسفورد—مردان بی قراری و ماجراجویی است. مشترک swifts آمده است که به بریتانیا پرواز از کشورهای جنوب صحرای آفریقا جایی که آنها صرف نه ماه از سال است. آنها مهاجرت در یک سهمی, زمستان به عنوان دور به عنوان موزامبیک سوخت و پرکن-در لیبریا و پس از آن درها بالا همراه آفریقای خط ساحلی اقیانوس اطلس به اروپا و یا برش مستقیم در سراسر صحرای اگر آنها ترجیح می دهند. چند سال پیش انگلیسی ها اعتماد برای پرنده شناسی قرار geo-یاب در یک سریع و متوجه شد که آن پرواز کرده بود سه هزار کیلومتر در پنج روز.

Swifts خوراک و همسر در آسمان است. آنها نوشیدنی موجد خسارت در آب هنوز هم. برای شستن آنها آهسته و سر خوردن از طریق باران. خواب آنها با بستن یک چشم و نیمی از مغز خود را در یک زمان. در سال 1948 دیوید فقدان یک پرنده شناس در دانشگاه آکسفورد و همسرش الیزابت شروع به تماشای swifts که تو در تو در برج دانشگاه های طبیعی-موزه تاریخ. آنها دریافتند که swifts spiralled به آسمان در هنگام غروب و بازگشت در سپیده دم. در "Swifts در یک برج" عدم مطالعه او به نقل از یک خلبان از جنگ جهانی اول که خود را احاطه شده توسط خواب پرندگان در هنگام پرواز با نور ماه کامل ده هزار فوت بالاتر از دی: "ما به طور ناگهانی در بر داشت خود را در میان عجیب و غریب پرواز پرندگان است که به نظر می رسید به حرکت و یا حداقل نشان داد که هیچ قابل توجه واکنش. آنها به طور گسترده ای پراکنده شده و تنها چند متری زیر هواپیما نشان دادن در مقابل یک دریای ابرها زیر."

یکی از اثرات روانی همه گیر شده است و این تمایل قوی به جای دیگر. در ارتفاع بریتانیا شیوع در بهار من اشتیاق به آلمان یا یونان و یا نیوزیلند و یا هر جایی که coronavirus به حال وارد نشده بود و یا اینکه بهتر است به کار گرفته شود. آن دلسردکننده به گیر سریع در قصبه Tower Hamlets در شرق لندن بود که یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر در کشور است. سی و پنج نفر را در تعظیم محله ما.

پس از ماه ژوئن در بریتانیا مستند به تدریج کاسته. در جولای 4th, هتل بارها و رستوران ها بازگشایی شد و دولت شده است و تشویق شهروندان به خارج صرف و رفتن در تعطیلات در بریتانیا است. "این یک بزرگ سال برای مردم به یک staycation هستید" بوریس جانسون, نخست وزیر گفت: به تازگی. "من قطعا رفتن به انجام آن است." اما آن را آسان به گردش. جوامع و شهرها بوده که در امان هستند با احتیاط از آلوده کردن انبوهی. کرن دریافت بیش از چهار میلیون بازدید کننده در سال است. آن را تا پانزده فشرده-تخت های مراقبت. زمانی که من وارد هفته گذشته مادر من در قانون به من گفت که یک کشاورز محلی گرفته بود برای به چالش کشیدن افرادی که در حال قدم زدن به ساحل که ما می دانیم و درخواست آنها را جایی که آنها از. در شب من رفتم به یک سوپر مارکت در لبه هلستن به خرید برخی از مواد غذایی برای کودکان و تنها کسی که با پوشیدن ماسک. توسط ماسک خود را, شما باید آنها را می دانیم.

Swifts می رسند در انگلستان در مارس 7th. سویفت مردم لذت بردن از صحت تاریخ. در این سال آلن و کریستین Collett که اجرای یک swift-پروژه حفاظت از در سوففلک حدود صد مایلی شمال شرقی لندن یافت پرندگان در لانه خود را یک روز زود است. این Colletts زنده در الدبورق جذاب شهر ساحلی بود که خانه Benjamin Britten. در شورای شهر تشویق شهروندان به پلیس تماس بگیرید اگر آنها را دیدم خانه های تعطیلات در حال اشغال یا camper ون ظاهر می شود در نزدیکی ساحل. حدود پانزده کیلومتر تا ساحل در سوتهولد محلی سیاستمداران بنا زیادی بنر زرد: "لطفا احترام ما است. نمی آلوده ما است." آلن Collett به من گفت که از آغاز ماه جولای بازدید کنندگان تا به حال بازگشت به الدبورق در اعداد بزرگ است. "آن را بازگشت به حالت عادی وجود دارد دو راه در مورد آن," او گفت:. "در واقع احتمالا یک شماره بزرگتر از حد نرمال است. لحظه ای این مستند متوقف شد و من فکر می کنم بسیاری از مردم می خواست به جهنم از لندن و به حومه شهر." او بلغمی مزاج در مورد آن. "این شهر باقی مانده در آن کسب و کار توریستی" Collett گفت. "اما آن را قطعا یک چالش است."

ما صحبت در وسط بعد از ظهر بین تغذیه. در حال حاضر Colletts به دنبال پس از دوازده swiftlets که تا به حال یافت شده است مبارزه بر روی زمین و اطراف الدبورق. (زن و شوهر رانندگی یک ماشین هوشمند با "سویفت نجات و حفاظت" و شماره همراه خود را در درب.) Swiftlets که پرواز نمی رک و بی پرده معمولا می میرند. این Colletts خوراک خود را نجات پرندگان شصت تا هفتاد موم کرم و جیرجیرک در هر روز. "هنگامی که شما به دنبال پس از دوازده شما انجام ریاضیات" Collett گفت. معمولا طول می کشد حدود سه هفته به پرندگان در هوا دوباره.

بریتانیا پرورش-swift تعداد کاهش یافته و پنجاه و هفت درصد بین سال های 1995 و 2016 به دلیل کمتر سایت های تودرتو و کاهش جمعیت حشرات. این Colletts قرار داده اند تا یک صد و پنجاه جعبه تودرتو در الدبورق و حومه اطراف آن. آلن گفت که او فکر می کردم که سال 2020 ممکن است یک سال خوب برای swifts اما او نمی تواند بگوید اگر مردم زمان بیشتری برای نگاه کردن به آسمان و یا گوش دادن را برای خود فریاد می زند چرا که این بیماری همه گیر. این Colletts باید یک دوربین در یک جعبه لانه متصل به خانه خود را و تماشا برای چند هفته گذشته دو swiftlets انجام pushups—بلند کردن بدن خود را بر روی بال خود را راهنمایی—در آماده سازی برای پرواز. پیش از آن در هفته اول سویفت پرواز کرده بود لانه به دنبال دومین قبلی صبح. آنها شتافت تا به آسمان. "لحظه ای آنها را ترک که جعبه آنها باید قادر به پرواز به آفریقا" Collett گفت. "نمی خواهم یک چرخ ریسک آبی است که می تواند هاپ پایین به زمین و تغذیه خود مادر و پدر."

در "Swifts" که او در سال 1973 تد هیوز توصیف اطمینان از پرندگان بازگشت هر بهار:

آنها از آن ساخته شده ایم دوباره
که بدان معنی است که جهان هنوز هم کار ایجاد
هنوز بیداری تجدید تابستان ما را
هنوز هم همه آمده—

آن را احساس نمی کند که راه این سال است. ایجاد دقیقا بیداری تجدید. من متوجه شدم زمانی که من به تماشای swifts قدرت و زوم در سراسر آسمان در کرن که این احساس به دام افتاده توسط coronavirus است و نه فقط در مورد تمایل به جایی دیگری—آن است که در مورد تمایل به فرار از این زمان به طور کامل. این Apodidae بسیار قدیمی هستند. آنها را پوست کنده و از بقیه پرندگان حدود هفتاد میلیون سال پیش. آنها در پشت بال بالاتر از دایناسورها. آنچه که یک بیماری همه گیر به آنها ؟ من سمت چپ من در هلستن و آمد به لندن به کار می کنند. چند روز بعد من راه می رفت به ایستگاه زیرزمینی به طوری که او می تواند قطار غرب و پیوستن به آنها را. به عنوان من آمد تا خیابان ما به تنهایی در کمان یکی دیگر از باند swifts آمد. من تا به حال هرگز دیده می شود آنها را در Tower Hamlets قبل از. رنگ پریده شکم جاروب قهوه ای, مسابقات بال. آنها فریاد زد نوسان گوشه ای دور و رفته بودند.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن