وسوسه انگیزی توهمات پس از چهار ماه از قرنطینه

عکس از Alamyدوست شما به شما یادآوری می کند که شما در حال رفتن به یک کنسرت این شنبه. شما گله به خود را در مورد

توسط NEWS-SINGLE در 9 مرداد 1399
A person walking and reading in a bookstore
عکس از Alamy

دوست شما به شما یادآوری می کند که شما در حال رفتن به یک کنسرت این شنبه. شما گله به خود را در مورد چگونه دیر headliner می رود شمارش ساعت خواب شما از دست رفته. که تصمیم به حتی کنسرت در weeknights? پای خود را هنوز هم صدمه دیده است صبح روز چهارشنبه.

شما باید یک آتش زنه امشب تاریخ. شما هیجان زده شدند هنگامی که شما آن را راه اندازی, اما در حال حاضر که آن را چند ساعت قبل از شما وسوسه به لغو. شما لازم نیست. این حادثه. شما هرگز متن آن مرد و او هرگز متون شما.

شما به Dunkin' Donuts. وجود دارد یک خط است. شما باید تو سمت چپ خانه خود را زودتر به طوری که شما می خواهم زمان بیشتری را قبل از کار. شما در خط به هر حال. حرکت آن سریع است. اما پس از آن قهوه خود را طول می کشد برای همیشه لطفا برای. شما را وادار به کار پنج دقیقه دیر است. هیچ کس متوجه, اما شما احساس می کنید یک قضاوت پرنیان از رئیس خود را در تمام طول روز.

شما بروید به شما همکار تولد شام. هر کس دیگری وجود دارد خوب است اما آنها سعی کنید بهترین خود را به شما شامل. شما نمی دانم اگر شما قرار بود به همراه یک هدیه است یا نه بنابراین شما خرید گران قیمت شمع. شما شگفت زده در چه مقدار از این لایحه است که در پایان شب و احساس کج خلقی در مورد آن را برای دو روز.

شما تصمیم می گیرید سعی کنید مرسوم رامش محل. صبر است که به شدت طولانی و شما فکر می کنم در مورد نجات. شما لازم نیست و سوپ واقعا خوب است.

شما با توقف یک کتابفروشی به یک کتاب است که دوست خود را نگه می دارد و ذکر است. شما می توانید آن را در هر یک از بهترین فروشنده جداول. شما در اطراف سرگردان aimlessly برای یک زن و شوهر از دقیقه اما نمی تواند کشف کردن آنچه در آن نامیده می شود و یا که در آن است. شما نمی خواهید به درخواست کارمند برای کمک به, اما بعد از ده دقیقه بیشتر از بی ثمر گوگل از شما درخواست. آن را در جدول است که شما فقط بررسی می شود. شما خرید یک قلم بیش از حد.

شما رفتن به ساحل در یک روز زیبا. آن را بسیار شلوغ و شما را نمی کند به اندازه کافی آب یا کرم های ضد آفتاب و یا تنقلات. 2 P. M., شما بیش از حد گرم و نیاز به رفتن به خانه. شما قرار داده آلوئه بر روی سلاح های خود را در حالی که تماشای "لیسانس در بهشت" در تاریکی.

شما تصمیم می گیرید به ریخت و پاش در فانتزی بستنی گیرد. صندوق شد معاشقه با شما ؟ بدون او احتمالا فقط دوستانه است. دوستان خود را فکر می کنم او معاشقه. شما برگردید اما هرگز او را دوباره ببینم.

دوست شما در اواخر برای صبحانه. شما سرعت خارج از رستوران به این امید که هیچ کس از پرداخت هر گونه توجه به شما به عنوان شما ناشیانه کشتن زمان. یک خانم پیاده روی با سگ ناز. دوست خود می رسد. این mimosas آسیا هستند.

شما به تماشای "Law & Order" در تلویزیون در ماشین لباسشویی در حالی که شما صبر کنید برای حوله به پایان خشک شدن. شما قطعا دیده می شود این قسمت قبل از, اما شما نمی توانید به یاد داشته باشید که آن را انجام داد. شما تشخیص دفاع وکیل از جاییاما شما مطمئن نیستید که در آن. خود را حوله ها انجام می شود و خورده قبل از این قسمت پس از اتمام, اما شما معطل برای چند دقیقه به پایان. در واقع شما دیده می شود این قسمت قبل از ؟ شاید آن یکی دیگر.

شما رفتن به تئاتر فیلم. شما دریافت می کنید به پاپ کورن و یک رژیم غذایی کک از چشمه. پاپ کورن این است که خوب نیست و شما را درک نمی کنند ، قطار خود را با تاخیر در راه خانه.

شما خود را در خانه پدر و مادر. پدر خود را می خواهد به شما نشان می دهد یک فیلم در تلویزیون. شما به او اجازه دهید.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de