مالیات دهندگان حق دارند بدانند که گرفتن پول خود را

با وجود فشار خزانه داری وزیر استیون Mnuchin حاضر به انتشار یک لیست از P. P. P.-وام گیرندگان و اندازه وام خود ر

توسط NEWS-SINGLE در 27 خرداد 1399
Steven Mnuchin speaks to the press outside of the White House.
با وجود فشار خزانه داری وزیر استیون Mnuchin حاضر به انتشار یک لیست از P. P. P.-وام گیرندگان و اندازه وام خود را.عکس با جلب Angerer / گتی

نور خورشید است که گفته می شود بهترین ضد عفونی کننده به عنوان Louis D. دانشکده آینده—دیوان عدالت—اظهار داشت: در سال 1913 مقاله "آنچه در تبلیغات می تواند انجام دهد." به ندرت به این نکته بیشتر شده است راسخ تر از آن است که در حال حاضر زمانی که مالیات دهندگان آمریکایی در حال توزیع gobs از پول برای کسب و کار متاثر از coronavirus همه گیر اکثریت قریب به اتفاق که ناشناس باقی می ماند. روز یکشنبه وزارت خزانه داری و مدیریت کسب و کار کوچک منتشر شده به روز رسانی در چک حفاظت از برنامه که طراحی شده است برای حفظ آمریکایی شاغل در آتن با ارائه کمک های مالی به کسب و کار با کمتر از پانصد نفر از کارگران. همانطور که از ژوئن 12, S. B. A. است که اداره P. P. P. مورد تایید بود حدود 4.6 میلیون وام. اندازه به طور متوسط از وام حدود یک صد و دوازده هزار دلار است. کل مبلغ متعهد شد $512.3 میلیارد دلار معادل حدود 2.4 درصد از G. D. P.

که مبلغ زیادی برای خرج کردن در آنچه که به طور موثر کمک های مالی. (به عنوان طولانی به عنوان یک کسب و کار شرکت در P. P. P. حفظ آن حقوق و دستمزد بیشتر یا همه آن وام خواهد بود واجد شرایط برای بخشیده شود.) و در عین حال با چند مورد استثنا مالیات دهندگان نمی دانند که دریافت این همه پول. با وجود فشار از کنگره و پر از آزادی اطلاعات طرح دعوی در دادگاه توسط تعدادی از شرکت های رسانه ای وزیر خزانه داری استیون Mnuchin حاضر به انتشار یک لیست از P. P. P.-وام گیرندگان و اندازه وام خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هنوز به شرط آنکه از این اطلاعات به دولت در پاسخگویی ،

ظاهر می شود قبل از سنا کسب و کار کوچک کمیته هفته گذشته Mnuchin گفت: پنهان کاری لازم بود برای حفاظت از "اطلاعات اختصاصی" از وام گیرندگان. دولت استدلال این است که اگر آن را منتشر چقدر یک کسب و کار خاص را دریافت کرده است رقبای خود خواهد بود قادر به کشف کردن درآمد خود را به دلیل اندازه P. P. P. وام مربوط به یک شرکت کل outlays در حقوق و دستمزد. اما این استدلال مگس در این صورت حداقل دو واقعیت. در آوریل S. B. A. است که به طور معمول منتشر شده نام کسب و کار آن را به قرض نشان داد که در آن خواهد همین کار را برای وام های صادر شده تحت P. P. P. علاوه بر فرم درخواست است که وام گیرندگان باید برای پر کردن یک P. P. P. وام می گوید که تحت قانون آزادی اطلاعات, "موضوع را به برخی از موارد استثنا" S. B. A. موظف به عرضه اطلاعات از جمله "نام وام گیرندگان (و افسران خود را مدیران و سهامداران و یا همکاران) وثیقه متعهد به تضمین وام, میزان وام هدف آن در شرایط عمومی و بلوغ." این همه وجود دارد در سیاه و سفید.

دولت hard-خط موضع ناچار تولید سوء ظن آن است که در تلاش برای پنهان کردن چیزی. مدت کوتاهی پس از P. P. P. شد نورد در مارس مشخص شد که سه شرکت کنترل برجسته تهمت دهنده تگزاس hotelier مونتی بنت دریافت کرده بود نزدیک به شصت میلیون دلار در وام. (در اوایل ماه مه بنت کسب و کار گفت که آنها بازگشت به پول است.) ان بی سی نیوز گزارش داد که حداقل سه نفر دیگر از کسب و کار "با روابط مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دریافت در مجموع $18.3 میلیون نفر تحت برنامه." هیچ یک از این شرکت متصل به مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده ، و در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 21st, تهمت اصرار داشت که هیچ یک از کسب و کار خود را تا به حال دریافت پول تحت P. P. P. برنامه. "من می دانم که یک چیز—من هر, که برای اطمینان حاصل کنید," او گفت:.

با وجود این انکار دموکرات ها در کنگره خواستار افشای لیست کامل از گیرندگان که به نظر می رسد کاملا معقول است. پس از همه, فدرال رزرو وعده داده است به ارائه یک لیست از شرکت هایی که دریافت پول از طریق یکی دیگر از برنامه های امداد توسط مراقبت عمل می کنند: یک وام صندوق از پنج صد و پنجاه میلیارد دلار به صورت متوسط کسب و کار متحده و شهرداری ها. این برنامه که توسط اداره در رابطه با بنیادگذار نشده توزیع هر گونه وام به کسب و کار است. اما در مارس فدرال رزرو گفت: این امر انتشار ماهانه نام تمام وام گیرندگان چه مقدار از آنها دریافت و با چه نرخ بهره آنها موافقت به پرداخت.

فدرال رزرو برنامه همچنین دارای سخت جنگ از منافع قوانین متصل به آن طراحی شده بودند که برای جلوگیری از وام از حال توزیع به شرکت های مرتبط با مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده مقامات ارشد در شاخه های اجرایی و یا اعضای کنگره است. همچنين در پاسخ به ترس است که این برنامه می تواند تبدیل به یک "دوغاب صندوق" برای شرکت های نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از مراقبت در عمل ایجاد مستقل COVID-19 کنگره نظارت کمیسیون با انتصاب از هر دو طرف برای نظارت بر چگونگی طرح کار می کند.

نظارت از P. P. P., از سوی دیگر, از چپ به کمیته های کنگره و یک بازرس ویژه کلی برای همه گیر بازیابی یک پست برگزار سابق کاخ سفید وکیل برایان میلر. نظارت ضعیف همراه با stonewalling توسط مقامات دولت مانند Mnuchin را مطرح سوء ظن از دموکرات که خواستار شفافیت و پاسخگویی است. "بخشی از آنچه آنها می تواند پنهان است که کسب و کارهای مرتبط با این سازمان نسبت ناروا کردم پول از طریق این برنامه و یا کسب و کار مرتبط به اعضای کنگره کردم پول از طریق برنامه" بهارات Ramamurti دموکراتیک خلق منصوب به مراقبت در عمل نظارت کمیسیون به من گفت که در روز دوشنبه. "آنچه که در خصوص مشکوک است که در اوایل ماه آوریل کوچک کسب و کار دولت گفت که این اطلاعات خواهد بود ساخته شده در دسترس عموم است. آنها معکوس البته پس از پول آغاز شده بود در جریان است."

روز سه شنبه برخی از نگرانی هایی است که Ramamurti و دیگران ثبت نام کرده اند به نظر می رسد تایید کرد که سیاسی گزارش داد که "حداقل چهار نفر از اعضای کنگره در حال احرام از مزایای در برخی از راه از نیم تریلیون دلار کسب و کار کوچک وام برنامه به کمک آنها ایجاد کنید." چهار—ویکی Hartzler از میسوری و راجر ویلیامز از تگزاس که جمهوری خواهان و سوزی لی نوادا و دبی Mucarsel-پاول از فلوریدا که دموکرات را "اذعان کرد روابط نزدیک برای شرکت های که با دریافت وام از برنامه کسب و کار است که یا اجرا شده توسط خانواده خود و یا استخدام همسر خود را به عنوان یک مقام ارشد اجرایی" این گزارش در رفت. "وجود دارد و تقریبا به طور قطع بیشتر با توجه به دستیاران و قانونگذاران اما تنها کوچک کسب و کار دولت و وزارت خزانه داری را که اطلاعات و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دلیل خودداری از ارائه هر گونه اطلاعات." (Mucarsel—پاول انتشار بیانیه ای گفت که شوهرش رستوران های زنجیره ای تا به حال بازگشت وام در کامل است.)

Mnuchin به سرعت می تواند در کاستن از هر گونه سوء ظن با درخواست S. B. A. به انتشار یک لیست کامل از کسب و کار که با دریافت پول از طریق P. P. P. اگر او واقعا نگران انتشار "اطلاعات اختصاصی," او می تواند به منظور S. B. A. خودداری دقیق مقدار است که هر کسب و کار دریافت کرده و به سادگی شناسایی که اندازه گروه وام سقوط کرد. در روز یکشنبه به روز رسانی وزارت خزانه داری تقسیم وام است که صادر شده است به هشت دسته بندی های وام. کوچکترین رده پنجاه هزار دلار و پایین و تقریبا سه میلیون وام کاهش یافت و به این گروه است. بزرگترین دسته بود که وام های بیش از پنج میلیون دلار و کمتر از ده میلیون دلار است که حداکثر مجاز. وجود دارد 4,807 از این.

رو به غلیان احساسات, تظاهرات, از جمله برخی از مورموری از ناآرامی از کنگره جمهوری خواهان Mnuchin توییتی در روز دوشنبه که او را به شرکت در مذاکرات بیشتر با نمایندگان مجلس به "اعتصاب تعادل مناسب برای نظارت مناسب از #ppploans و مناسب در حفاظت از اطلاعات کسب و کار." بدیهی است احساس فشار و آن را برجسته و روشن که در آن تعادل باید زده: با افشای کامل. این است که پول مالیات دهندگان و آنها حق دارند بدانند که در آن آن را به رفتن.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب