تیلور سویفت است و دیگر زندگی در زمان حال

فرهنگ فولکلورخواننده تعجب هشتم آلبوم gorgeously و empathetically چالش های عمومی اطفاء شهوت با نگاه.

توسط NEWS-SINGLE در 8 مرداد 1399
یکی از دلخوشیها از فرهنگ عامهیک بی پروا و تقریبا بیش از حد غنی جشن یک آلبوم است که تیلور سویفت حرکت به دور از یک جامد حس اول شخص است. (بث Garrabrant)

Coronavirus همه گیر ساخته شده است یک ظرف غذا از حال و تیره هر رویا و تصوراتی از آینده اما حداقل—به عنوان آثار هنری عصر ما حفظ و اصرار دارد—گذشته وجود دارد برای هدایت ما. تیلور سویفت برای مثال شده است فکر کردن در مورد پدر بزرگ او مبارزه در جنگ جهانی دوم است. در "ظهور" از سوپراستار تعجب انتشار آلبوم فولکلورSwift آواز می خواند از او در سال 1942 میدان نبرد حضور به دوستان داشتن رابطه جنسی, خونریزی ، او صدای شفاف پرتو; او را هجا به آرامی سقوط مانند خاکستر. اما در آیه دو او آواز از جایی دیگر: یک سال 2020 بخش پزشکی از غلاف پلاستیکی و زحمت کشیده تنفس. سویفت آواز به عنوان شخص دیگری بیش از حد—یک پرستار حضور به متزلزل بیمار است. "Doc" او می گوید: "من فکر می کنم او توفنده است."

یک آهنگ شبیه به این به نظر نمی رسد مانند آن را باید کار کند. در اینجا یک زن از امتیاز بزرگ معادل دو صدمات است که خود او در حالی که با استفاده از همیشه خطرناک استعاره از جنگ برای توصیف یک ویروسی همه گیر. اما سریع می نویسد: با مراقبت و همدلی که احساس تقریبا روحانی. سرباز و پزشکی کارگر سبب با وحشت هر دو "تنها 20 دقیقه به خواب" و در عین حال رویا "از برخی از ظهور و تجلی عیسی—فقط یک نگاه اجمالی از امداد." سویفت نمی توصیف تجلی. ما به رویای آن را برای خودمان.

درخواست دیگران را به خواب جدید برای 30 ساله سویفت, یک قرن 21 را canniest تبادل. توسط نامید نوجوان خاطرات با یک کشور, صدای تودماغی و سپس litigating افراد مشهور عاشقانه بیش از synth-pop, او اولین آلبوم هفت تغذیه عمومی گرسنه برای ستاره به جهان اجازه به اتاق نشیمن خود را. اما یکی از لذت از فرهنگ عامهیک بی پروا و تقریبا بیش از حد غنی جشن یک آلبوم است که سریع حرکت می کند به دور از حس جامد از اول شخص. وجود دارد, داستانی, داستان, وجود دارد, تاریخی داستان وجود دارد داستان های شخصی وجود دارد و هر سه در فضای تک آهنگ ها. "در انزوا" او توضیح داد که در Instagram, "تخیل من است اجرا وحشی." ظاهری به دنبال رویکرد ساخته شده است که او یک نویسنده بهتر و آن را فقط ممکن است ایجاد شنوندگان بهتر.

با آن جنگلی سیاه و سفید هنری, نه به ذکر است که عنوان آن فرهنگ عامه تبلیغ خود را به عنوان یک انتظار pop-star مانور: "بازگشت به اصول" و یا "محروم کردن" وحی. اما این آلبوم را پیچیده تر از آن و نه التماس تصویر Swift کاهش یافت بیش از یک گیتار آکوستیک تنظیم شده است. با تولید هارون Dessner (از indie در گروه ملی) و Jack Antonoff (راک خواننده تبدیل pop-star نجوا) او شنا از طریق پیچیده کلاسیک و عامیانه ابزار دقیق تا حد زیادی برگزار شده توسط شبکه بندی می منطق از موسیقی الکترونیک. سودا خوانندگان از '90s rock radio مانند ناتالی مرچنت و Sarah McLachlan به نظر می رسد به راهنمای سریع انتخاب به عنوان معاصران مانند Lana Del Rey و Lorde. اثر کلی است وهم آور برش و دلتنگ. اگر فرهنگ عامه است و نه مناسب برای تابستان سرگرم کننده آن است که مناسب برای یک سال است که در آن افراطی تشویق و توده آواز خواندن-پابه باید چند سالن که در آن به رشد است.

انتقال از سال گذشته فوق العاده فلورسنت عاشق شده ، Dessner را شوم آکورد ظریف ریتم و smudgy instrumental حلقه را در گذشته تکمیل خوانندگان مانند ملی مت Berninger که حقیقی شعر اسناد inarticulable احساسات. اما سویفت است و یک هنرمند تعریف شده توسط وضوح; هنگامی که او تلاش می کند تا ابهام آن را با کاشت قابل حل معماهای. حتی پس از Dessner صدا اغلب لباس های خود را مانند یک ریز بافتنی شنل با پیچ کنده رشته "نامرئی رشته است." اما گاهی اوقات آهنگ هیبت به نظر می رسد مجبور به خصوص در طول لرزان اول سوم از این آلبوم است. مکالمه درب بازکن "1" تا مشکوک بوی Ed Sheeran. سرب تک "Cardigan" غرق شده است با قهوه ای. این Bon Iver دونفری "تبعید" plods در شیوه بد موسیقی تئاتر است.

در عین حال در سراسر ترتیبات هر دو نورانی و سربی Swift نوشتن عالی است—مسائل که وسواسی گوش دادن ساخته شده است. او ملودی در حالی که singsong و محکم مثل همیشه انتقال با عمق دندانه دار cadences و مجعد, سوال منقول ، او لرزش در کوچک تعجب آور انتخاب کلمه مانند زمانی که او می نویسد: از اوایل دوست دارم که "منقضی" نه می میرد و یا هنگامی که او را متهم به حسادت عاشق چشم دوخته اند رقیب "فقط مانند او خود را البدل." "آخرین های بزرگ آمریکایی سلسله" یک پرتره از اواسط قرن بیوه زندگی می کردند که در رود آیلند عمارت که سویفت در حال حاضر صاحب مقرون به صرفه است و زنده جوش مختصر حکایات بزرگ فمینیستی تم. در اواخر این آلبوم در میان درهم و برهم harmonicas و strumming گیتار از "بتی" او مرتکب یک عمل داستان سرایی پس suspenseful از آن ساخته شده من ایستادن و قرار دادن دست بر سر من در حالی که انتظار برای آن را به پایان.

"بتی" بسیاری از طرفداران شک نقطه اوج در چه Swift به نام فرهنگ عامه's "Teenage مثلث عشق" سه گانه که ویژگی های سه آهنگ (دیگران بودن "ژاکت" و "اوت") هر آواز از دیدگاه های مختلف. نهایی راوی یک دختر 17 ساله به نام جیمز اما با Swift آواز شعر "بتی" برای اولین بار بازدید گوش به عنوان یک داستان هم جنس میل. زبان مورد گنجه hideaways و انتخاب خانواده ها در جای دیگر در این آلبوم نیز از نکات عجیب و غریب در یک مفهوم ضمنی. سریع می تواند متهم طعمه طرفداران ایم که شور و شوق این باورند بیش از تمایلات جنسی خود را, اما بر خلاف با غرور ذکراست از عاشقاو هویت بازی—شاید اسمش سیالیت—احساس openhearted و توجیه کرد. دوباره و دوباره در فرهنگ عامهSwift به نظر می رسد با الهام از راه داستان دلالت می توانید بر روی سطوح مختلف را برای افراد مختلف. در, دوست داشتنی, quavering دوران کودکی خاطره "هفت" او حتی فریم آهنگ با یک آدرس به شنونده: "لطفا عکس من در علف های هرز / قبل از اینکه من آموخته مدنیت." ما در حال تماشای تماشای خودش.

غربت نقطه نظر معنا نیست که سریع به داده های قدیمی خود را تم ها و توطئه. اما آن را ندارد به او آزادی—حتی پوشش—و به آنها فشار بیشتر است. وجود دارد عجیب و غریب رضایت در جلسه سویفت جلیقه شخصیت او با عادات صالح تمرد و کینه نگه داشتن و آن را تسکین زمانی که آنها پیدا کردن یک لحظه از فضل. تعدادی از شعر ممکن است salvos در دشمنی با موسیقی execs اسکات Borchetta و اسکوتر براون اما در صورتی که او با موفقیت اقتباس دنیای واقعی قرارداد اختلاف به flinty حرکت نویر. به آلبوم "جعل" می سازد سرد به نوبه خود از ظاهری مانند یک ادای احترام به سویفت, دوست پسر, جو Alwyn به توصیف فروپاشی است. سریع و Alwyn هستند تا آنجا که مردم می داند هنوز هم با هم. کاملا احتمالا بسیار خوشمزه او ایجاد تنش و شاید در تدریس یک درس توسط تکاپوی شنونده را فرض کنید.

اگر این روانی maneuverings صدا روی حیله و تزویر به طور کلی زرق و برق دار و موسیقی را فراهم می کند یک لنگر. که به خصوص در مورد طول این آلبوم gemlike اواسط بخش که لگد کردن با یک ترمیمی تند باد از reverb استفاده به نام "Mirrorball." برفی با دایره زنگی و در عین حال گرم با درخشان زنگ گیتار, آهنگ عصری سویفت به عنوان او آه او را بیشتر درک اقرار: "همه من انجام دهید این است که سعی کنید." این آهنگ مقایسه این خواننده به یک دیسکو توپ در حال چرخش در بالا یک سالن و بازتاب گرفتم پشت در خود را دارند. که دلربا تصویر از نقش یک ستاره, سرگرم کننده می توانید بازی—نقش فراتر از آن است که از کسی پخش بر روی صفحه نمایش و یا جاسوسی از طریق پنجره های رنگی و نقش مناسب برای زمانی که زندگی احساس به عنوان اگر آن را در حال حرکت در محافل.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب