تیلور سویفت بزرگسالی بلوز

فرهنگ Netflix بکشد مستند را از دست ندهید Americana به تصویر می کشد یک ستاره پاپ رو به یک چالش دلهره آور: ت

توسط NEWS-SINGLE در 12 بهمن 1398
توضیحات چرخش یک حکایت در مورد Swift شل شدن تا از آواز عروسک خیمه شب بازی به burrito-لنجرنج دختر واقعی.Netflix

چه طرفداران گرسنگی بدانید که پس از تماشای Netflix بکشد مستند دست آمریکااین است که آیا تیلور سویفت ترجیح می carnitas یا carne asada. "آیا شما خوردن burritos?" سریع از او می پرسد تولید جوئل کمی در یک نقطه در این فیلم است. کمی giggles و می پرسد که بر روی زمین نمی خورند burritos. سریع پاسخ که او نیست تا دو سال قبل—"من فقط به حال سعی نکرده است." قطع به قرار دادن یک تراشه به یک فلاسک-اندازه جرم از نان ذرت مکزیکی به عنوان او در مورد نگرانی های خود در مورد به زودی تبدیل 29.

که سریع زندگی می کردند به مدت دو دهه و نیم بدون تجربه Chipotle کما یکی از بتن بیشتر آیات از دست Americanaهای تکان دهنده از اصلاح تصویر. مدیر لانا ویلسون قابل توجه برای او سینمایی روزنامه نگاری در مورد سقط جنین و خودکشی اعمال vérité فیلتر سویفت, Inc. در یک لحظه از انتقال برای در حال حاضر 30 ساله ستاره پاپ. ویلسون recaps سویفت آهنگسازی و رسوایی ظریف با تاکید بر این ستاره در حال رشد آگاهی سیاسی. اما بیشتر doc چرخش یک حکایت در مورد Swift شل شدن تا از آواز عروسک خیمه شب بازی به burrito-لنجرنج دختر واقعی. این یک داستان در بسته بندی به عنوان پیروز, اما آن را می رسد در یک لحظه بی دست و پا در سریع حرفه ای و نکات در دوسوگرا حقیقت: بزرگسالی زمین می تواند مانند یک جزئی وتر و خود شکوفایی می کند سازماندهی زندگی تا آنجا که باز جدید مسیه امکانات.

این فیلم باز می شود توسط برآمده از حس صمیمیت آشنا برای طرفداران که دنبال سویفت در رسانه های اجتماعی. ملبس در لباس و نور صورتی, ژاکت, ستاره رشته فرنگی در یک پیانو به عنوان بچه گربه Benjamin Button سرخی در سراسر کلید و یا او نشسته در کنار پنجره ها و صفحات از طریق teenage diaries. تصاویر پیش بینی شده در حال دنج cutesy خلاق—اما سویفت به سوال یکی از اساسی ترین ایده های اساسی Pinterest-آماده کمال است. "من کل کد اخلاقی به عنوان یک بچه و در حال حاضر نیاز به فکر به عنوان خوب," او می گوید. "این بود تمام من در مورد نوشت. این همه من می خواستم."

چه خوب چیست اینجا ؟ دست آمریکا می رود برای باز کردن این اصطلاح به عنوان یک مرجع معتبر به اخلاق بلکه یک ظرف برای دیکته ظاهرا شایسته سالاری سرمایه داری و پدرسالاری (من فقط نوشتن سویفت آلبوم بعدی عنوان؟!). از یک سو دستاورد شور—نیاز به ستایش جوایز و موفقیت های مادی انگیزه او از نوشتن ترانه. از سوی دیگر قوانین از زنانگی شکل او چگونه رفتار عمومی است. در نهایت او لبخند-و-موج لباس شب-چادری, نوجوان نابغه خود تبدیل به کاریکاتور, به وضوح دیده می شود زمانی که او وارد 2009 VMAs در سیندرلا اسب کشیده حمل و نقل.

این فیلم یک کار خوب از موقوفات یکی از مهمترین و بیش مورد بحث و بررسی رویدادهای اخیر پاپ تاریخ: Kanye West گرفتن میکروفن از سویفت و گفت: Beyoncé سزاوار Moonman به جای او. ویلسون روشن می سازد که چگونه کمین ارائه یک چالش وجودی به سویفت مودب و سنگین (یک سخنگو به نام "فرشته") شخصیت. اما فیلمساز intriguingly, تاکید کرد که رسانه ها واکنش کاهش یافت و در غرب به جای سویفت. نیز وجود دارد یک اشاره است که سویفت تروما از این رویداد به دلیل در برخی از قسمت ها به یک سوء تفاهم است. از آنجا که محل بود "echoey," سویفت می گوید او فکر می کردم جمعیت بود heckling خود را برای برنده شدن این جایزه به جای jeering غرب برای مصرف آن را دور. اما درک واقعیت است: "برای کسی که ساخته شده خود را در تمام سیستم باور در مردم به کف زدن برای شما" سویفت می گوید این دوربین در حال حاضر روز "کل جمعیت booing بسیار سازنده تجربه است."

در اینجا این است که موتور سویفت روایت: Swift تمایل به دوست برخورد با مردم نه شهوت و میل خود را. آن را نهایی افراد مشهور, مشکل, اما doc هوشمند است در مورد تزریق آن را با اجتماعی به معنی ساخت مورد آن ناشی از جنسیت. Swift آموزش داده شده است را به مردم pleaser در راه است که مردان به ندرت هستند و او قضاوت شده توسط استاندارد است که تنها زنان برگزار شد. داستان او را گفتن در حال حاضر در مورد به تازگی "deprogramming" اسکریپت های مخرب که در میان چیزهای دیگر تحت فشار قرار دادند و او را به اختلال در غذا خوردن (وحی که آینه recontextualizes بدون burritos-تا-2017 chitchat).

سویفت بیداری او می گوید: یکی از دردناک بود. تنش با غرب آب پز با بیش از بدنام 2016 قسمت است که در آن کیم کارداشیان متهم سریع از دروغ گفتن در مورد اعطای غرب اجازه رپ در مورد او. این escapade مرتبط با دیگر رشد منابع عمومی تنش: حضور در همه جا از او شاد 2014 آلبوم 1989چند درون فمینیستی tiffs وجود دارد و سریع سکوت در مورد کبودی 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. مار emojis بارید پایین;, سریع, شد, قطعی, برای بسیاری از مکان های دیگر خوب است. در پاسخ او ناپدید شد از کانون توجه برای یک سال. دست Americana's دوربین شروع نورد به عنوان او در بازگشت از که خواب زمستانی و سریع به احتمال زیاد مجموعه ای از به تصویر کشیدن خودش تندرست در بیشتر سرکش شرایط نسبت به قبل.

رستگاری نیست و روشن امر ، سویفت winkingly خیلی بد 2017, آلبوم, شهرت, به فروش می رسد خوب و در عین حال دریافت و بررسی مخلوط و صحنه های اولیه در این مستند نشان می دهد سریع یادگیری است که Grammys عمدتا توبیخ آن است. او متزلزل به نظر می رسد اما به سادگی می گوید: در کوتاه تن است که او باید به یک آلبوم. که آلبوم بعدی سال گذشته عاشق, شانس فقط کمی بهتر در Grammys. هر چند این صحنه از ضبط دو آلبوم افسانه—Swift می دهد عفونی نگاه از تعجب هر زمان که او با این نسخهها کار از یک شعر—آن را سخت را فراموش کرده ام درهم آمیخته محصولات نهایی. عاشق's منجر تک "من!" رنده شده را با آن pep-تجمع صدا که قطعا احساس نمی مانند کار کسی دیگر حکومت تمایل برای تصویب. او LGBTQ-allyship سرود "شما نیاز به آرام" موجب خشم کنار آگاهی است.

در عین حال اولویت برای روز دوم سویفت منتقل کرده اند ما را به این باور. به همین دلیل بخش پایانی فیلم اسناد او تصمیم به پرش به سیاست با حمایت از Phil Bredesen های تنسی از حزب دموکرات در حال اجرا برای سنا در سال 2018 انتخابات میان دوره ای. یک پرچین صحنه—تقریبا بیش از حد دراماتیک به این باور است که آن را در صحنه نشان می دهد سریع و مادر او استدلال تلخی به همراه پدر و دو مرد از همکاران که در حال تلاش برای متقاعد کردن او را در برابر در آینده به عنوان یک لیبرال. "تصور کنید اگر ما به سراغ شما آمد و گفت:" هی ما رو این ایده که ما می تواند نصف تعداد زیادی از مردم که می آیند به شما تور بعدی,'" یکی از آقایان می گوید. سریع—قوی, بیان, در آستانه اشک—اصرار دارد که مسائل مربوط به انتخابات خیلی مهم است نه صحبت کردن در مورد.

مستند سخت کار می کند که برای ایجاد سریع را یک خطر در صحبت کردن. آن را نیز منسجم لینک خود نوظهور فعال روح با او 2017 پیروزی حقوقی بیش از یک رادیو DJ که در اتوبوس ، آن را نمی کند اما اذعان کرد که ساخت سیاسی اظهارات بخشی از استاندارد pop-star راهکار این است که سریع شهرت, در واقع, ممکن است رنج می برد بیشتر از آن بهره مند از ماندن مادر برای مدت طولانی مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در صحنه بعد از صحنه ستاره پاپ لیست دلایل او وحشت توسط پسرونده اجتماعی در دستور کار جمهوری خواه تنسی نامزد مارشا بلکبرن و سویفت صداقت قانع کننده است. هنوز هم که با اطمینان می توان گفت او صحبت کردن در حال حاضر نمی شد در برخی از سطح تا حد یک پیشنهاد برای تصویب به عنوان هر چیز دیگری در زندگی حرفه ای او شده است ؟

حقیقت این است که دست آمریکا نیست و به تصویر کشیدن یک تغییر شدید اما نه سخت تا حدودی deflating روند به رسمیت شناختن. سویفت اخیر فاز به دست آورده است او در ادامه شهرت و فروش پایدار و خصوصی رابطه عاشقانه و ادعا می کنند برای ساخت یک تاثیر اجتماعی. اما آن را نیز درگیر شدید ناهموار موسیقی و استارک نا امیدی (بلکبرن با وجود این "سریع بلند" برای او حریف Bredesen برنده مسابقه است.) در اواخر فیلم سریع میسازد روشن-چشم اما تلخ چشم انداز یک "جامعه ای که در آن زنان در سرگرمی دور انداخته می شوند در یک فیل گورستان زمان آنها 35" و می گوید که در حال حاضر لحظه ای "است که احتمالا یکی از آخرین فرصت ها به عنوان یک هنرمند به درک بر روی این نوع از موفقیت است." او می بیند سیستم اساسی نیاز به لطفا—اما فراتر از آن بسیار کمتر از پاره شدن که سیستم پایین است که رویای او هنوز به واقعیت است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب