تیلور سویفت خود موشکافی در "دست Americana"

"دست آمریکا" در حال حاضر در Netflix بکشد است فوتی و فوری و متفکر پرتره تیلور سویفت حساب با آنچه که او قادر به

توسط NEWS-SINGLE در 15 بهمن 1398
Taylor Swift attends the 2018 American Music Awards in a discoball dress.
"دست آمریکا" در حال حاضر در Netflix بکشد است فوتی و فوری و متفکر پرتره تیلور سویفت حساب با آنچه که او قادر به و چه فرهنگ را قبول کند از او.عکس توسط Emma مک اینتایر / گتی

شاید بزرگترین حرکت نزولی از ثروتمند و مشهور بودن این است که هیچ کس تا به حال احساس می کنید متاسفم برای شما دوباره. یک بار gleaming, سیاه, S. U. V. به سپرده شما به طور مستقیم در پای پلکان منتهی به یک هواپیمای جت خصوصی شما به طور ناگهانی و جبران ناشدنی فراتر از شفقت. مشهور ترین به نظر می رسد به درک این واقعیت به طور غریزی هر چند گاهی اوقات در مصاحبه های آن را ممکن است برای گرفتن یک مختصر اما روشن فلش وحشت در یک ستاره چشم هنگامی که او خواسته است در مورد چگونه بسیاری از روز او را به صرف در جاده ها و یا آنچه آن را مانند به احساس می کنید ثابت ستایش از یک پایه فن. هنوز هم هر چقدر بدبخت و یا غیر انسانی شرایط زندگی او تبدیل شده اند—هیچ griping!

مجبور قدردانی می توانید مانند یک طاعون مدرن اما اکثر مردم هنوز هم قلم که مشهور نشان می دهد که شاید او هم یک قربانی است. "خانم Americana" یک فیلم مستند جدید در مورد خواننده پاپ تیلور سویفت, premièred در Netflix بکشد جمعه گذشته است. این فیلم به کارگردانی لانا ویلسون و عنوان آن از "از دست آمریکا و شکستگی شاهزاده" یک آهنگ "عاشق" سویفت تازه ترین آلبوم. ("هیچ دوربین catch my مجلل لبخند / من شمارش روز من شمارش مایل" او آواز می خواند احتمالا توصیف زمان او صرف حل کردن با دوست پسر خود به زبان انگلیسی بازیگر جو Alwyn و تلاش برای جلوگیری از نظارت عمومی.) این فیلم را پوشش می دهد سویفت کل زندگی و حرفه ای اما همچنان در وقایع اخیر از جمله سیاسی و بیداری بود که ظاهرا عجله در یک حادثه در سال 2013 که در آن او تجاوز جنسی در یک ملاقات و خوش آمد می گوید با یک رادیو d.j. نام دیوید مولر. (بعد از او شکایت کرد و او افترا و از دست داد.)

سریع شناخته شده است تخصص او در شخصیت ایجاد بنابراین این امر می تواند معقول و منطقی به انتظار که "دست آمریکا" ممکن است احساس مانند hagiography در لفافه شبه confessionalism. که موضع است در حال حاضر به حالت پیش فرض بر روی رسانه های اجتماعی که در آن باهوش ترین افراد شکل یک راه برای هنرمندانه به تصویر بکشد و خود را به عنوان اتفاقی قهرمانان. اما "دست آمریکا" است که یک فوتی و فوری و متفکر پرتره یک هنرمند حساب با آنچه که او قادر و بیشتر جالب توجه است چه این فرهنگ را قبول کند از او. "به من رسیدن سی, من, مثل, من می خواهم به کار واقعا سخت در حالی که جامعه هنوز تحمل من موفق بودن," او می گوید. اخ.

چرا که او جوان و مرسوم بسیار سریع است و لذت می برد برخی از درجه ای از امتیاز کل زندگی خود را. در عین حال هر چند پس زمینه خود را است رو به او در برخی از راه آشکار (پدرش یک دلال سهام شرکتها و مادرش سابق بازاریابی اجرایی منتقل خانواده خود را از پنسیلوانیا به ایالت تنسی به طوری که سریع می تواند کار موسیقی ردیف) آن نیز خنده دار مرتب کردن بر اساس از albatross. از شروع زندگی حرفه ای خود سویفت به تابش یک نوع از کوره در رفته و جاه طلبی است که آن را به خصوص آسان برای منتقدان به اخراج او به عنوان یک بالا-دستیابی به, تشویق کننده, نوع, به جای رویایی یک دانشمند و یا یک مغول. سویفت حق به نا امید با این—این یکی دیگر از وحشیانه مثال از اینکه چگونه حتی زنانی که بتراشیم نزدیک به پدرسالارانه تنگی می توان خود را برای پیروزی.

"خانم Americana" reframes سویفت گرسنگی برای اعتبار سنجی به عنوان نزدیک به پاتولوژیک. "من آرزو می کنم من احساس نمی مانند وجود دارد یک نسخه بهتر از من وجود دارد," او می گوید. این فیلم باز می شود با نشان دادن این دوربین خود در اوایل مجلات توده ای از نوت بوک در سایه از رنگ صورتی و بنفش بعضی ها با tiny قفل. در یک نقطه سویفت می گوید: او با استفاده از یک کویل و جوهر برای نوشتن. زمانی که او سیزده او نوشته شده "من زندگی حرفه ای من, رویای من, واقعیت" در یک جلد. او توضیح داد که او اولین ایدئولوژی به عنوان "انجام کار درست را انجام دهید خوب است که ممکن است به نظر می رسد قابل تحسین اما به سرعت تبدیل به مجازات. (Swift شناسایی به عنوان مسیحی در این فیلم اما او ایده خوبی است و کمتر به انجام با اخلاق تر با خواسته قریب به اتفاق از اواخر داری—برای سویفت, خوبی, است که عمدتا فقط مترادف با تجاری دستاورد است.)

سویفت است که قطعا استثنایی در آرزوی خود را برای تصویب آن به زندگی باز شدن بر روی یک مقیاس بی سابقه است. در یک صحنه دوربین زیر خود را به عنوان او آماده به نظر می رسد روی صحنه در یکی از توقف در "شهرت" تور. او می ایستد در یک پلت فرم و کسی را بالا می برد یک sequinned هود بر سر او. یک مانع به آرامی قطعات و ناگهان سویفت رو به عرصه پر از مردم به طور کامل از دست دادن ذهن خود را. آن سخت است تصور کنید آنچه در آن باید احساس به خیره که به نوعی هیستریک تان شدیدا انرژی به خصوص به تنهایی. تماشای او من احساس نه حسادت و نه کنجکاوی صرفا ترور.

سویفت کاندید مورد کاهش تدریجی به خوردن نظم. "همیشه وجود دارد برخی از استاندارد های زیبایی است که شما در حال ملاقات با" او می گوید. "این همه فقط لعنتی غیر ممکن است." او کمال گرایی در بدن خود و در حالی که برای ساخته شده لیست جامع از همه چیز او می خواهم در یک روز مصرف. "بسیاری از وبلاگ رژیم غذایی که شما بگویید که چه شما باید انجام," او می گوید. گاهی اوقات هنگامی که او را دیدم یک unflattering عکس از خودش, او می گوید: او به سادگی خوردن را متوقف در دسترس نباشد. او به طور مشابه تنبیهی که او آلبوم "شهرت" کسب کنید, هر نامزد جایزه گرمی در دسته عمده. "این خوب است" او می گوید او در روزنامه. "من فقط نیاز به ایجاد یک رکورد بهتر." بعد در مجموعه ای از موزیک ویدیو برای "ME!," اولین تک آهنگ "عاشق" سریع و تصویری مدیر, Dave Meyers بازی را از ساقه. "من واقعا slappable چهره" سویفت مشاهده. (Meyers بخشی به نظر می رسد عمیقا ناراحت کننده با سخن گفتن.)

"دست آمریکا" شامل اندازه کافی کوچک آشکار جزئیات را سریع به نظر می رسد عجیب و غریبتر و انسانی تر از او معمولا. او اذعان می کند که او را امتحان کنید نه یک burrito تا زمانی که او در اواسط دهه بیست. او افسردگی یخ در شراب سفید. او را پور گربه خود را سخاوتمندانه تپه از وسوسه-نام تجاری رفتار مناسب روی میز آشپزخانه. اما شاید این حرکت کشش این فیلم به شرح زیر تصمیم به صحبت کردن در برابر مارشا بلکبرن, تنسی جمهوری خواه که زد برای سنا در طول سال 2018 انتخابات میان دوره ای. سویفت علاقه به سیاست احساس می کند به صورت جدی و مهیجی حتی به عنوان او دریافت پوچ پوش بک از تیم مدیریت یک جفت از سقوط آقایان مسن تر و پدرش. "آیا باب امیدوارم که آن را انجام دهید ؟ آیا بینگ کرازبی آن را انجام دهید ؟ " او می پرسد: از حمایت سیاسی نامزدها.

البته سویفت غیر سیاسی موضع بود و صدمه زدن به او را بیش از حد. او به عنوان deliberates Wilson intercuts فیلم Dixie Chicks بودن villainized برای صحبت کردن در برابر جنگ عراق در سال 2003, اما مجاورت احساس اب زیر کاه: زمانی که "دست آمریکا" آغاز فیلمبرداری پانزده سال گذشته بود و جهان به نظر می رسد wildly مختلف در حال حاضر. علاوه بر سریع است و دیگر یک کشور ستاره و نه او متکی به کشور های رادیویی; ستاره موسیقی پاپ به طور معمول را پررنگ سیاسی اظهارات بدون حرفه ای-پایان دادن واکنش از طرفداران. در نهایت در یک Instagram ارسال سریع تشویق پیروان خود را به ثبت نام برای رای دادن و نوشت که بلکبرن را "رکورد در کنگره appalls و وحشتزده به من." بلکبرن هنوز برنده و سریع حرفه ای رنج می برند نیست از او افشا—حتی تهمت پاسخ به پست لنگی شد. هنگامی که خبرنگار پرسید: رئیس جمهور در مورد سویفت نظرات او در ابتدا به نظر می رسید غافل از آنچه او می گفت و سپس کنایه آمیز "من مانند تیلور موسیقی حدود بیست و پنج درصد کمتر در حال حاضر."

در "مرد" ترانه ای از "عاشق" سویفت, عجایب چقدر ساده زندگی خود ممکن است و چگونه متفاوت کار او خواهد بود دریافت کرد اگر او می خواهم متولد شده نر. (برای شما نبود در میان ما بیشتر دلخراش لحظه ای از کل فیلم است که سریع و یکی از تولید کنندگان جوئل کمی هستند متد کار کردن این آهنگ کر و سریع شروع به دوم حدس خود او تعبیر: "اگر من یک مرد" او می گوید: پس از آن مکث. "اگر من بودم یک مرد؟" کمی که نه کاملا به نظر می رسد می دانم که راه راست است به سادگی گره همراه است.) هنوز هم آن است که سازگار لذت به تماشای سریع کار می کنند و به ناگهان شادی است که گسترش در سراسر چهره او به عنوان او پازل از طریق یک آیه یا ملودی. هر بار که او را کامل آهنگ های او به نظر می رسد به آن را با اصل تعجب می کنم. سویفت هرگز مجاز در خارج از دوربین در استودیو با او و انتخاب او به اجازه Wilson فیلم خود را به عنوان او کار می کند احساس می کند مانند راه راست به فاش کردن چیزی درست است در مورد کسی که در او است و آنچه او می کند. در پایان, آن را به مراتب جالب تر از هر سخنرانی قرمز-فرش مصاحبه یا paparazzi عکس. آن را زیبا.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب