تیم برنی نیست Fazed برادران

سیاست کارکنان و هواداران نیست مشاهده های اخیر پر از منفی پوشش به عنوان یک تهدید برای مبارزات انتخاباتی خود

توسط NEWS-SINGLE در 13 بهمن 1398
مریم Schwalm / AP

به روز شده در 11:56 a. m. ET در ژانویه 31

AMES, IOWA—ملی رسانه های خبری منتشر کرده اند یک سری از اخبار و تفسیر به تازگی اختصاص داده شده به این ایده است که سناتور برنی ساندرز حامیان هستند فوق العاده بی رحمانه است.

این هفته نیویورک تایمز اختصاصی 3,000 کلمات به این موضوع مشخص تهدیدات و توهین های ارسال شده توسط ساندرز "اینترنت ارتش" از سال 2016 به مخالفان خود را آنلاین. در واشنگتن پست مقاله نویس جنیفر روبین نامطلوبی در مقایسه با هواداران خود را به کسانی که از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, remarking که ساندرز است که "ترین تفرقه در انتخابات اولیه است." یک Daily Beast داستان هشدار داد که ساندرز "سمی گوه از fandom ... تهدید برای منحرف کردن اذهان از مبارزات انتخاباتی خود و خاموش کردن پتانسیل هواداران است."

در عین حال در صورت منفی پوشش تیم برنی به نظر نمی رسد به خصوص مضطرب شاید به این دلیل آنها نمی آن را به عنوان یک تهدید برای مبارزه است. ساندرز کارکنان را رد کرد و این اتهامات در رسانه های اجتماعی و در مصاحبه. نوشته شده راهنمایی از مبارزات انتخاباتی به دست آمده از این اطلسدستور داوطلبان برای گفتن هر رای دهندگان که بپرسید که حامیان "برنی bro" شهرت "است که یک رسانه مبتنی بر ادراک."

ساندرز طرفداران و داوطلبان صحبت کردم با نیست به خصوص نگران یا آنها نمی بینم این گزارش ها به عنوان آسیب رساندن به خود ، "هر مبارزه سیاسی احتمالا خود bro-y لحظه" امیلی ارنست, یک دانشجوی کارشناسی ارشد به من گفت در خارج از ساندرز تجمع در ایمز (ames) شهرستان سالن در آخر هفته گذشته. "که انتظار می رود" گفت: دوست خود را ایستاده در کنار او که کاهش یافته است به نام خود. "همیشه وجود خواهد داشت برخی از مردم خواهد شد که مانند آن, اما من فکر نمی کنم آن چیزی است که باید نگران است."

حامیان' "bro-y" شهرت ریشه گرفت در طول سال 2016 انتخابات. این "برنی فرض" یک اصطلاح همکار من رابینسون مایر ابداع در 2015 (بدون پشیمانی) پس از اشاره به یک عضو از یک گروه کوچک از ساندرز جانبازان که مرد بودند و همچنین نوع bro-y—آنها به یک درجه از fratty مردانگی. اما این برچسب به سرعت بدل به چیزی بسیار تیره تر استفاده می شود برای توصیف کسی که perpetrates (بیشتر) آزار و اذیت آنلاین.

در طول مبارزات انتخاباتی 2016 برخی ساندرز حامیان فرستاده ننگین پیام به زنان روزنامه نگار و تهدید چند تن از نویسندگان و قانونگذاران. اخیرا به عنوان بار شرح داده آنلاین پیروان رفت و پس از مترقی فعال که می خواهم تایید سناتور الیزابت وارن و پدر یک پارک تیراندازی قربانی که می خواهم با انتقاد ساندرز موقعیت اسلحه. و در اوایل این ماه ساندرز طرفداران در سراسر رسانه های اجتماعی به کارگردانی سیل خصمانه الگوهای رفتاری و مار emojis به سمت وارن و رای دهندگان پس از او متهم ساندرز گفت: یک زن نمی تواند برنده انتخابات ریاست جمهوری.

ساندرز را محکوم کرده و این نوع رفتار. "من می خواهم برای روشن است که من را محکوم قلدری و آزار و اذیت از هر نوع و در هر فضای," او نوشت: در نامه ای به عملیاتی سال گذشته است. دیگر از این پیام هر چند که تکرار در نوشته راهنمایی—Sanders, کمپین اتحاد ملاقات با انتقاد از نوع جمعی شانه را بالا انداختن. هر شهرت منفی که متصل به ساندرز حامیان ندارد به نظر می رسد داشتن یک تاثیر قابل توجهی در انتخاباتی خود را با موفقیت و سناتور تیم پاسخ درآمده است. "این بسیار توییتر-متمرکز شده و به نظر می رسد به یک موضوع است که تا حد زیادی weaponized آنلاین به جای بر مردم در زمین" Briahna شادی خاکستری ساندرز ملی مطبوعات, وزیر به من گفت.

"یک نوع ضعف است که پدید آمده در طول 40 سال گذشته با سیاست به طور معمول باعث ایجاد واقعی واقعی سرخوردگی و احساس وحشت و نگرانی و تلخی" مشاور ارشد ساندرز که نخواست نامش فاش شود به منظور صحبت رک و راست به من گفت. "برای [ساندرز] وجود دارد هیچ دلیلی برای کاهش یا tamp پایین آلی انرژی از نارضایتی و سرخوردگی است که او خود را من فکر می کنم سهام." (کارکنان نیز پیشنهاد کرده اند که ساندرز مردم هستند که ناعادلانه هدف قرار زمانی که طرفداران نامزدهای دیگر شرکت کرده اند در رفتار مشابه.)

برخی از ساندرز حامیان من مصاحبه به تازگی حتی آگاه از حد از انتقاد به سمت نامزد کرد. خارج از Ames تجمع هفته گذشته مخلوطی از کنجکاو مردم آیووا نمایندگان شان و ساندرز مرگ-hards ایستاده بود لرز سرد به عنوان آنها منتظر به داخل سالن. در آنجا من با نیک موزر دانشجویی از گرنجر و من به عنوان خوانده شده او چند خط از هیلاری کلینتون در مصاحبه اخیر خود با خبرنگار هالیوودکه در آن او ابراز تمایل برای حمایت از ساندرز به عنوان نامزد دموکرات به دلیل "hisonline برنی Bros و خود را بی امان حملات در بسیاری از رقبای خود به خصوص زنان است." گرنجر راننده سرشونو تکون دادن. "من فکر می کنم که احتمالا یکی از اشتباهترین چیزهایی که من شنیده ام در همه صداقت," او گفت:. دوست خود فضل Stackhouse که برنامه ای برای حزبی برای وارن در هفته آینده اجازه از خنده. "که یک کمی گسترده از یک بیانیه برای گفتن در مورد یک گروه کامل از هواداران!"

حداقل یک فن ساندرز—جیم سنگ یک arborist از ایمز (ames)—آشکار رد این ایده است که نامزد انتخابات شده اند مسئول آزار و اذیت آنلاین. "این درست نیست" سنگ گفت: ماده-از-factly. "این همه در یک, شرکت های بزرگ ساخته شده دروغ است." و تعداد قابل توجهی از هواداران با من صحبت کردیم نشنیده بودم در مورد برنی bros در همه. "این برای تلفن های موبایل مانند توییتر پدیده؟" مایکل Halloran زندگی می کند که در Des Moines به من گفت با نگاه اشتباه گرفته. "هیچ کدام از ما را در توییتر," او اضافه شده قیافه به همسرش "بنابراین ما دیده نمی شود هر یک از آن."

عدم آگاهی باعث می شود حس می گوید: Deen Freelon یک دانشگاه کارولینای شمالی که استاد مطالعات سیاسی بیان از طریق رسانه های دیجیتال است. "یک چیزی که مشاهده شده در پژوهش مورد اذیت و آزار آنلاین است که آن را واقعا نمی کشد که بسیاری از مردم به تاثیر بسیار زیادی حتی اگر آن را فقط یک بخش کوچک از برنی مخاطبان بود که انجام این کار است."

در نهایت Freelon گفت: این یک بازی اعداد است. "ساندرز آنلاین مخاطبان بسیار بزرگتر از الیزابت وارن و یا جو بایدن منظور از چند میلیون," او اضافه شده است. از اوایل 2019, Facebook صفحه حمایت از ساندرز به عنوان مثال تولید شده اند بیش از 290 میلیون فعل و انفعالات در حالی که صفحات وارن و بایدن را تولید 20 میلیون و 9 میلیون تعاملات ترتيب با توجه به یک تجزیه و تحلیل. "شما می توانید یک گروه بزرگتر وجود دارد برای رفتن به douchebags در آن کوچکتر گروه" Freelon گفت.

هنوز هم وجود دارد یک خطر واقعی است که اگر مردم به اندازه کافی در مورد آنها را بشنود—آنلاین حملات می تواند ترساندن رای دهندگان در زمانی که سهام به خصوص بالا برای Sanders. با سه روز تا آیووا قفقاز این سناتور ورمونت است که در میان دموکرات اولیه رهبران اما هیچ مدعی وضعیت قفل شده است در. و پایین خط اگر ساندرز برنده حزب نامزدی او را مجبور به متقاعد کردن حامیان سابق خود را مخالفان به بازگشت او در ماه نوامبر. که کار بسیار مشکل تر خواهد بود اگر این افراد مشاهده ساندرز حامیان به عنوان قلدر.

شنگ Ly, که با این نسخهها کار در آن را در دانشگاه ایالتی آیووا, خندید, خشگی وقتی از او پرسیدم در مورد این ایده که ساندرز پیروان تشکیل شده آنلاین ، "آنها نمی ببینید که چه افراد دیگر در برنی" Ly گفت: با اشاره به نامزد منتقدان. "هنگامی که آنها با استفاده از آن اصطلاحات آن را راه خود را از بودن بی اعتنا از همه که برنی انجام داده است و تمام افرادی که در حمایت از او."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن