گفتن داستان مرده است کار ضروری

در سن coronavirus اعلامیه شروع به اجرای طولانی—و نه به صورت جداگانه اما غم انگیز دسته جمعی.منبع: بوستون گلوبFa

توسط NEWS-SINGLE در 26 اردیبهشت 1399
Various obituaries fill a newspaper spread.
در سن coronavirus اعلامیه شروع به اجرای طولانی—و نه به صورت جداگانه اما غم انگیز دسته جمعی.منبع: بوستون گلوب

مسابقه بین داستان و آمار شروع و با مرگ دوم. بیش از هشتاد و سه هزار نفر کشته شده اند از COVID-19 در ایالات متحده به تنهایی—یک در هر دقیقه در ماه گذشته چند صد نفر در روز در برخی از شهرستانها. یکی از چالش های بسیاری از بحران ارائه شده است که چگونه به دفعات مشاهده شده تا بسیاری از مرگ و میر; دیگر این است که چگونه به آنها افتخار. آن را امن نیست به جمع آوری به صورت فردی مجالس ترحیم و یا خاطرات بسیار کمتر برای جامعه گسترده vigils در شهرستان سالن و یا courthouses راه ما در گذشته برای قربانیان خشونت اسلحه و یا اعمال تروریستی و یا بلایای طبیعی. برخی از ایالات آمریکا دستور داد پرچم های خود را به پرواز در نیمه کارکنان به یاد داشته باشید مرده اما شده است وجود دارد هیچ ملی لحظه سکوت و یا بعد از عزاداری هیچ جمعی تماس با مکث و غمگین با هم.

چند تلویزیون در برنامه های خبری از جمله "همه با Chris Hayes" Nicolle والاس "آخرین مهلت: کاخ سفید" و "PBS NewsHour," باید متعهد به پخش هفتگی یا روزانه یادبود بخش اکو از راه نام تلفات جنگ بودند با صدای بلند بخوانید در دهه گذشته و بسیاری از سازمان های مذهبی اضافه شده نماز برای کسانی که سوگواری و requiems برای کسانی که فوت کرده اند به خود را به طور منظم عبادت خدمات. اما مرده به خصوص که همه گیر می شود تا کنون-بیشتر تلفات بیش از حد به راحتی حل می شود به یک جمع اسم و هویت خود محو که تعداد آنها رشد می کند. چنین است منحرف ریاضیات از فاجعه: متناوب ویژگی هر یک زندگی از دست رفته; قاطع گمنامی زندگی می کند از دست داد. در روزهای اولیه این ویروس ممکن بود به عنوان خوانده شده در مورد موارد فردی به عنوان آنها تشخیص داده شد و پس از آن هر فردی مرگ را به عنوان آن را اعلام کرد اما به عنوان ویروس گسترش به تمام پنجاه ایالت و تعداد مرگ رشد آن دشوار است برای حفظ سرعت.

در حال حاضر حتی اگر این فاجعه به مراتب بیش از آن است که تقریبا غیر ممکن است به درک ابعاد آن است. اگر شما تا کنون به عنوان خوانده شده برخی از نزدیک به سه هزار نام حک شده به برنز parapets در اطراف لبه های منعکس کننده استخر در مرکز تجارت جهانی و یا دیده می شود و حتی بخشی از بیش از چهل و هشت هزار یادبود پانل از ایدز لحاف یا راه می رفت و در امتداد دیوار گرانیت ویتنام یادبود اچ با پنجاه و هشت هزار نام و سپس شما منتقل شده اند و sobered با مرگ و میر دسته جمعی که در حال حاضر به مراتب بیشتر ما جاری است. حتی فقط صحبت کردن اسامی آن دسته از آمریکایی ها که تا کنون درگذشت COVID-19 را بیش از سه روز.

در عین حال یکی از راه های شناخت مرده در حال وقوع است همه در اطراف ما و حتی در زیر ما عجیب و غریب و جدا شده شرایط. در جستجو برای طاعون ادبیات این چند هفته -- خوش آمدید اگر گریم تجدید حیات علاقه آلبرت کامو و دانیل دفو, بوکاچیو و Thucydides—ما شاید نادیده گرفته شده در ساده ترین شکل آن. وابسته به وفات باستانی ژانر گاهی اوقات مرتب به آیه اما در اغلب موارد نوشته شده در نثر اصل حک شده را به سنگ و سپس ثبت شده در کتیبه ها و به تازگی چاپ شده در روزنامه ها و یا میزبانی در وب سایت. اگر چه وابسته به وفات است که هنوز هم به طور افراطی به دور از کامل به عنوان یک رکورد از یک زندگی آن است که به عنوان نزدیک که ما در زمان هایی از این برای تطبیق خواسته های آمار و داستان; اعلامیه هستند یک راه برای یاداوری مرده در چند صد یا هزار واژه ظاهرا گزارش حقایق از مردم, مرگ و میر, اما همچنین ضبط حقایق از زندگی خود را. وابسته به وفات ممکن است ساختارهایی نوع, بیوگرافی اما در عصر coronavirus حتی آنها شروع به دویدن طولانی—و نه به صورت جداگانه اما غم انگیز دسته جمعی.

فردی اعلامیه اندازه گیری در کلمات و یا اینچ اما به تازگی خود تعداد صفحه تبدیل شده اند قابل توجه است. سازمانییک روزنامه در برککتن ماساچوست رفت و از سه اعلامیه هفته اول coronavirus مورد در آن شهرستان به سه صفحه از اعلامیه چهار هفته بعد. در New Orleans, the Advocate دیده است بیش از دو برابر تعداد معمول اعلامیه برای هفته ها در حال حاضر در نیوجرسی Star-Ledger رفت از هفده اعلامیه یک هفته در سال گذشته به یک صد و نه که همین هفته این سال است. در سراسر رسانه های اجتماعی کاربران به اشتراک گذاشته اند ویدئوها از خود تبدیل صفحات خود را محلی مقالات و یا نوشته شده كاشي تصاویر همه صفحات از مرگ اعلامیه, اعلامیه مات به یک سالنامه مرده. آنقدر شدید است که این افزایش که اخبار و میز و برخی از این رسانه ها در حال اجرا هستند داستان کمی تغییر تایید برای خوانندگان که وجود دارد بسیاری از اعلامیه از حد معمول. افزایش که نه فقط به دلیل coronavirus اما همچنین به این دلیل که خانواده ها قادر به جمع آوری برای eulogize مرده با هم در فرد در حال تبدیل شدن بیشتر به مرگ اعلامیه به اطلاع جوامع خود و به مناسبت از دست دادن یک دوست.

این اعلامیه به نظر می رسد در بسیاری از سالن های مختلف. وجود دارد در حال حاضر پورتال برای اعلامیه فوت و خانه های مراسم تشییع جنازه اغلب میزبان صفحات وب برای مرده که خدمات آنها رسیدگی است. اما روزنامه در ادامه به ارائه تجربه چاپ و کاغذ و فیزیکی یاد است که می تواند کوتاه و قرار داده شده در کتاب مقدس خانواده و یا جمع را به یک قاب عکس, و آن را در این صفحات است که این مقدار از زندگی از دست رفته احساس می کند بیشتر قابل مشاهده است. پس به این دلیل ما آنها را از دست داد. این اعلامیه نشان دادن برخی از روندهای است که دانشمندان و اپیدیولوژی شده اند به ما هشدار از: نه تنها که بسیاری می میرند اما که سالمندان می میرند در اعداد بزرگتر; که مشاغل خاص از پزشکان به مواد غذایی کارمندان بودند بیشتر در معرض خطر; و نژادی و نابرابری که طاعون ما سیستم بهداشت و درمان آمریکا خواهد بود منعکس شده و یا حتی شدت با این بیماری همه گیر. اما اعلامیه خود را تکرار می تواند برخی از این تعصبات: برای کسانی که ارائه شده توسط اشخاص و زمان و منابع مورد نیاز برای تولید آنها و پرداخت هزینه برای قرار دادن آنها را به راحتی منتقله توسط برخی از خانواده ها بیش از دیگران; برای کسانی که تولید شده توسط نویسندگان حرفه ای سیستمیک تعصبات می توانید برخی از زندگی به نظر می رسد بیشتر قابل انتشار بیش از دیگران است.

تمام اشکال اگهی پرداخت متوجه مرگ هستند threadbare, به طور کلی فقط نشان می دهد که نام متوفی و تاریخ مرگ—بهر یک شبه رسمی بیانیه عمومی در اصل در نظر گرفته شده به اجازه ورثه و طلبکاران می دانم که چگونه به جمع آوری ارث خود و یا بدهی. حتی کسانی که در حال خوش آمدید اجتماعی در طول فاصله زمانی که آن را سخت تر به گسترش این کلمه که کسی مرده است. برای هزینه اسمی بازماندگان می تواند خرید فوق العاده کلمات برای پرداخت به عنوان مقدار فضای اضافی به عنوان آنها می خواهند برای به اشتراک گذاشتن هر آنچه اطلاعات در مورد مرحوم آنها را مشاهده کنید مناسب. اعلامیه ارائه یک فرصت برای شادی کردن در تمایز از کسانی که ما را می دانستند: راه آنها خود پخته شده ماکارونی چگونه آنها خود را صرف misspent جوانان, جایی که آنها رفت و در ماه عسل خود را و یا چرا آنها هرگز خانه را ترک کرد.

این تمایز است به خصوص stark که بسیاری از قابل ملاحظه ای متفاوت زندگی را به پایان رسید به دلیل همان بیماری است. اعلامیه چگونه ما می دانیم که در میان کسانی که فوت کرده اند از COVID-19 در این کشور هستند و نود و هفت ساله بازمانده از بمباران پرل هاربر که سال بعد صاحب یک پسر متولد شده در دسامبر 7; سابق از دست غربی ناواهو دختر یک معدنچی ذغال سنگ و یک آشپز که فوت کرد در سن بیست و هشت در یک کلینیک درمانی در نوجو ملت پشت سر گذاشتن یک سال و یک زن و شوهر از واواتوسا ویسکانسین ازدواج برای هفتاد و سه سال که در عرض چند ساعت از یکدیگر تخت بیمارستان نقل مکان کرد و نزدیک به هم به طوری که آنها می تواند دست نگه دارید. ما می دانیم که این ویروس در زمان دبیرستان ارشد در ایالت ایلینوی متولد شده با نقص ایمنی که عاشق الگوهای رفتاری و موسیقی الکترونیک و درگذشت دو هفته پس از تولد هجدهم خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک امدادگر از کلرادو که بیرون آمد از بازنشستگی به رانندگی با آمبولانس در شهر نیویورک کردم و ویروس سه هفته بعد. رژه آمبولانس و کامیون های آتش نشانی همراهی بدن خود را به فرودگاه; یکی دیگر از انتظار بود در دنور به حمل او را به خانه. اعلامیه نیز چگونه ما می دانیم که در مورد برخی از بسیاری دیگر از مرگ و میر ناشی از کمتر به طور مستقیم توسط coronavirus از جمله این که از چهل و سه-سال-قدیمی ماهیگیر از مین که از مصرف بیش از حد پس از نزدیک به یک سال را به هوشیاری هنگامی که او دیگر نمی تواند حضور بازیابی جلسات در فرد است.

اینها فقط برخی از ده ها هزار نفر از مردان و زنان از دست داد به این بیماری همه گیر. تنها کسری از مرده را دریافت اعلامیه و در حالی که بسیاری از کسانی که به نظر می رسد تنها در رسانه های محلی برخی شده است memorialized توسط نویسندگان حرفه ای در ملی مقالات. در اوایل ماه مارس این بار شروع به برنامه ریزی یک بخش شبیه به یکی از آن منتشر شده پس از 11 سپتامبر حملات تروریستی به تتم قربانیان دیگر فاجعه ملی. "اما در این زمان وجود نداشت تعداد متناهی از مرده" Daniel J. Wakin یک اگهی ویرایشگر مشاهده در توضیح این بخش است. "هیچ نقطه جغرافیایی ایران آنها را. خود را در پس زمینه بودند از تنوع نامحدود. آنها نمی میرند همه در یک بار در یک رنگ آبی روشن صبح است." هنوز زمان احساس آن سری باید سعی کنید برای غلبه بر این چالش ها و برای چند هفته گذشته "کسانی که ما از دست داده ایم" تلاش "برای انتقال انسان از تلفات Covid-19 قرار دادن چهره ها و نام ها به تعداد رو به رشد از مرده و به تصویر کشیدن آنها در همه انواع خود."

مشابه تلاش در راه هستند و در مقالات دیگر از جمله سیاتل تایمز و لس آنجلس تایمز. در واشنگتن پستاین اگهی ویرایشگر Adam Bernstein, مدیریت یک تیم کوچک سه کارکنان و چند مترجمان آزاد که هم انجام کار از "خوانندگان در مورد مراقبت از مردم آنها را نمی شناسند به خصوص در حال حاضر که ما در حال همه گیر در خانه حسرت برای ارتباط با افراد دیگر و حتی غریبه ها." او می داند که منابع محدود—نه فقط زمان آن طول می کشد به گزارش نوشتن و ویرایش اعلامیه بلکه فضا در روزنامه و شاید بیشتر محدود از همه جلب توجه خوانندگان است. اخبار میز تولید یک ویژگی در اوایل ماه آوریل به نام "اولین 1,000" که داستان از اول هزار آمریکایی ها شناخته شده اند و از coronavirus. هشتاد هزار مرگ و میر بیشتر و شمارش بعد که نوع پوشش جامع است که فراتر از هر روزنامه, اما برنشتاین تخمین می زند که این پست اعلامیه میز است ادامه داد: برای تولید تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از قطعات آن را به عنوان به طور معمول می کند. این نه تنها به دلیل coronavirus اما به عنوان برنشتاین سریع به یاد داشته باشید چرا که مرگ و میر ناشی از تمام انواع دیگر همچنان در میان همه گیر. "حجم کار دلهره آور است در بهترین زمان" او می گوید: "اما این تبدیل به یک سیل."

برای Bernstein و همکارانش در جامعه از حرفه ای اگهی نویسندگان که او رئیس جمهور است هیچ سیل می تواند منحرف کردن اذهان از هنر و صنعت خود را. برنشتاین همواره در نظر گرفته اعلامیه بهترین نوع قابلیت نوشتن بر روی ونرخ مهلت با بالاترین مخاطرات اما زمانی که او برای اولین بار شروع به نوشتن آنها بیست و یک سال پیش تعداد کمی از روزنامه نگاران را به توافق رسیدند. اعلامیه روزنامه به عنوان روزنامه و خوانندگان باید همیشه آنها را دوست داشت اما کمی وجود دارد آشکار تحسین آنها در این حرفه است. آنها بسیار به ندرت شکستن, اخبار, حجاب از طرفی به راحتی می توانید لغزش را به طرفداری و یا قضاوت با توجه به این موضوع و obits میز بود در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان آخرین توقف قبل از بازنشستگی و یا فراموشی. اما در نهایت این بخش به خود آمد جشن در مرلین جانسون "مرده ضرب و شتم: Lost Souls, خوش شانس Stiffs و منحرف لذت اعلامیه" و در اخیر مستند "Obit" به کارگردانی ونسا گولد که به شرح زیر اگهی نویسندگان در زمان.

هر دو فیلم و کتاب را به تمرکز بر آنچه خوانندگان گرامی طولانی در مورد شکل: این فرصت را برای جشن خود را در یک بخت خوب در هنوز هم زنده بودن را به نگه داشتن زبانه ها در مرگ که می آید برای, در چه سنی و چقدر ما در مشترک با مرحوم و همچنین به اثری فوق العاده جمع و جور روایت arc. خیلی از اخبار در حال انجام است و بی قراری اما اعلامیه تعریف یک نوع کشنده قطعیت. بهترین آنها را به عنوان خوانده شده مانند داستان های کوتاه و معرفی ما به شخصیت های به یاد ماندنی و مقابله با ما را در راه است که می تواند طیف وسیعی از سرگرم کننده برای حرکت با تنوع تجربه انسانی است.

تمام این کمک می کند تا توضیح دهد که چرا بسیاری از خوانندگان کشیده شده به بخش اگهی در طول coronavirus همه گیر پیدا کردن در آن تورم صفحات برخی از آنچه گم شده از زندگی روزمره: یک ارتباط صمیمی با افراد دیگر. این غم انگیز نسخه از آنچه که زندگی در بهترین حالت آن روز استفاده می شود برای ارائه به ما شانس برخورد با غریبه ها و, شاد, سرندیپیتی یادگیری یک کمی در مورد زندگی خود را. البته این رشد اگهی بخش نیز کمی ترس ما همه احساس و غم و اندوه است که خزنده نزدیک به همه ما است. روزنامه های محلی به خصوص که ارائه یک خانه برای این پوشش یاد زندگی کوچک و بزرگ. به عنوان بیشتر و بیشتر از کسانی که مقالات ناپدید شده اند مردم حق اظهار تاسف از دست دادن از روزنامه نگاری تحقیقی و گزارش جامعه اما اگهی میز بودند برخی از اولین گیریم که اخبار صنعت آغاز میگردد و به مراتب کمتر وجود دارد سالن برای یک سرویس است که اهمیت به ندرت در تاریخ ما شده است بیشتر آشکار است. بنابراین بسیاری از زندگی که هرگز ساخته شده است در صفحه استفاده می شود برای به دست آوردن حداقل یک فضای کمی نزدیک به بازگشت; در حال حاضر حتی که جای پایی در سابقه تاریخی است imperilled.

رسانه های اجتماعی نیز فراهم می کند فضا برای عزادار و آن وجود دارد که برخی از این محلی اعلامیه ها به اشتراک گذاشته شده در طول چند هفته گذشته پخش كردن, از یک دولت به تمام پنجاه از یکی از شبکه های کوچک به توجه ملی. به حدی اعلامیه محبوب در حال حاضر به همین دلیل آنها همیشه محبوب بوده است: کنجکاوی در مورد زندگی دو روزمره و فوق العاده به علاوه برخی از آماری است ، اما آنها نیز در خدمت به عنوان یک نوع از موعظه رکورد مرده که دو برابر به عنوان یک هشدار برای زندگی است. نگاه مرده می گویند از خود اعلامیه ما نه اعداد; ما مردم واقعی مثل شما و کسانی که شما را دوست دارم.


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه نیویورکر نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش COVID-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن