شهادت علیه خشونت پلیس در زوم

تصویر توسط João FazendaFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.از

توسط NEWS-SINGLE در 28 خرداد 1399
protest
تصویر توسط João Fazenda

از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس که شورای شهر نیویورک برگزار شد جلسات عمومی از راه دور از طریق ویدئو. هفته گذشته آن کمیته امنیت عمومی برگزار آنلاین, پس از روز از اعتراضات علیه خشونت پلیس به در نظر گرفتن یک سری از اصلاحات مربوط به شهر اداری کد. یک پیشنهاد قانون جدید را خفه دارای یک بزه; دیگری را تدوین حقوق شهروندان به رکورد پلیس فعالیت است. در این جلسه همچنین ارائه ساکنان خود را در اولین فرصت آغاز اعتراضات به شهادت در مورد تجارب خود را با پلیس در مقابل یک دولت با قدرت به تنظیم.

"امروز ما می رویم به یاد اداره پلیس شهر نیویورک است که آنها کار را برای ما" داناون ریچاردز رئیس کمیته گفت. او نشان دهنده یک منطقه در کوئینز که در آن بیش از یک هزار نفر کشته شده اند از Covid-19. او نشسته در مقابل عکس از محمد علی و مارتین لوتر کینگ جونیور و یک پوستر که برجسته تصویر خود را تحت عبارت "خواندن به شما طول می کشد مکان است." ریچاردز گفت که او برای اولین بار متوقف شد و frisked در سن سیزده سالگی. وی با اشاره به اینکه N. Y. P. D. کمیسر, Dermot درخت روغن قلم فرستاده بود معاون او بنجامین تاکر که سیاه و سفید است, به شنیدن. ریچاردز گفت: "کمیسر حاوی یک فرصت برای پاسخ به اقدامات این اداره در وسط یک بحران بزرگ در طول تاریخ از racialized خشونت در شهر, و او می فرستد و مرد سیاه و سفید که نمی توانید این کار. که فقط شرم آور است." او خطاب تاکر: "شما باید برای پاسخ دادن به او."

تاکر خواندن پاسخ نوشته شده است. او به نام مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس افسران پلیس "یک قساوت . . . و عمیقا آسیب رساندن به پلیس-روابط اجتماعی در اینجا در نیویورک و در همه جا در ملت ما." او همچنین صحبت در مورد برخی از اصلاحات پیشنهاد شده. ساخت چوک دارای یک بزه او گفت که "جرم ارائه C. P. R., ماساژ قفسه سینه و یا Heimlich maneuver."

ده ها تن از شهروندان به پیوست شنوایی از راه دور. زمانی که میکروفن شد و در نهایت unmuted هر شرکت کننده داده شد و سه دقیقه به صحبت می کنند. "من اینجا هستم چرا که به وضوح N. Y. P. D. شده اند مجاز به گرفتن دور با تحت اللفظی قتل برای تقریبا یک دهه" زنی به نام جسیکا جدید گفت. او افزود: در یک برافروخته تن "من هم می بینیم که پلیس در حال حاضر از این تماس است که ایده آل نیست."

شهادت ادامه داد: برای پنج ساعت بعد. جیلیان Primiano که با این نسخهها کار به عنوان یک اورژانس-پرستار اتاق در Bushwick شهادت از نیمکت های آبی مالش حدود یک ماه ژوئن 4th اعتراض در برانکس که در آن تاکید شد kettled توسط پلیس قبل از حکومت نظامی بازداشت و پس از هشت ساعت زده. "من برای لغو همه مسلح نژادپرستانه باندهای در این کشور," او گفت:. "به خصوص N. Y. P. D." او لرزاند کردن یک لیست از آنچه او دیده بود در جریان تظاهرات: آسیب به سر و تشنج شکسته زانو و پاها و دهلیزی fibrillations. او در تضاد تاکر ادعا که بازداشت معترضان به حال دسترسی به آب و صابون و ماسک در زندان است. "آنها به من ماسک," او گفت:. "وجود دارد هیچ صابون و آب."

مردم خواستار استعفای از کمیسر شیا و شهردار, بیل د Blasio. "ما احساس نمی وجود دارد هر کس دیگری در این شهر ما می توانیم بحث را به سمت راست در حال حاضر" یک مرد به نام جان فرانس وورس گفت: شورای. "آن احساس می کند مانند تمام جهان رفته است دیوانه و ما رو مسلحانه پلیس در خیابان های ما که جواب نمی ده به هر کسی."

چارلی Monlouis-Anderle یک doula, یک مشاور تغذیه با شیر مادر و یک آشپز حرفه ای از تاج ارتفاعات حال بازوی خود را در یک زنجیر. "من بازوی شکسته شد توسط پلیس در شب چهارشنبه, ژوئن 3rd, در طول یک تظاهرات مسالمت آمیز" آنها گفت. "به آنها دوخته من و بازوها و پاها و سر به زمین تمام بدن من رفت و لنگی و مثانه منتشر شد." (پلیس تا به حال برداشته و آنها را با خود پستی بسته اسلحه شکستن یکی از سمت راست.) در آن زمان نود دقیقه برای آنها به دریافت مراقبت های پزشکی است.

Ziggy Leecock از برانکس جنوبی گزارش داد که ماموران با معترضان به نام " 'پذیری مانند آنها با داشتن یک مبارزه در دبیرستان." اریک یو نشان داد دلمه از جایی که فایل های فشرده روابط قطع کرده و به مچ دست خود را. او توضیح داد که یک افسر گفت که او دستگیر شد, "نگاه او به تکان دادن جنده."

پس از جس لا Bombalera از شرق هارلم به نام "همه این سفید نیویورکی که منتظر ساعت با ما قادر به صحبت می کنند و سپس عملکرد نیست وقت خود را به سیاه و سفید و قهوه ای بومی نیویورکی" تعداد کمی از شرکت کنندگان سفید داد تا جای خود را در خط. در نهایت حتی عضو شورای ریچاردز به نظر می رسید به تایر از شنیدن از نیویورک بودند که به اعتراض به خشونت پلیس. "شما پرداختن به یک صندلی که در جنوب شرقی ملکه در دور Rockaway," او گفت:. "ما نیازی به سخنرانی." ♦

آخرین مطالب