14 اصلاح شد و به معنای حفاظت در برابر خشونت دولتی

ایده های دیوان عالی کشور خیانت کرده طبق وعده مساوی شهروندی اجازه می دهد پلیس برای دستگیری و کشتن آمریکایی

توسط NEWS-SINGLE در 29 تیر 1399
کین مجموعه / گتی / اطلس

در تاریخ 3 دسامبر سال 1865 یک گروه از Mississippians نوشت: به دولت فرماندار خواستار احترام به خود را به تازگی موفق به کسب آزادی است. "در حال حاضر ما رایگان" آنها اصرار داشت: "ما نمی خواهید به شکار ... همه ما از عدالت است و به مانند انسانی انسان." آنها به وضوح به یاد می آورد "yelping از bloodhounds و tareing از هموطنان ما بندگان به برج حوت" توسط برده گشت و خواستار پایان دادن به این خشونت آمیز و نقض حقوق بشر. چهاردهمین متمم قانون اساسی نوشته شده که در سال آینده و تصویب و در سال 1868 توجیه خواسته های خود را در برابر عدالت و کرامت انسانی و بدن امنیتی است.

چهاردهم متمم تاثیر یک تحول اساسی در قانون اساسی پلیس در دو احترام می گذارد. اول آن مورد نیاز متحده به احترام اساسی حقوق اساسی از جمله کسانی که به زندگی و امنیت شخصی است. پلیس ایالتی نمی تواند یکسره جستجو و تصرف آمریکایی های سیاه و سفید. دوم به عنوان سناتور یعقوب Howard—یکی از متمم قانون اساسی را تدوین کنندگان—توضیح داده شده در کنگره بحث خود را تضمین "برابر حفاظت از قوانین" خواستار "یک معیار عدالت" برای همه افراد بدون در نظر گرفتن مسابقه. نیاز از حمایت مساوی به پایان رسید "بی عدالتی در معرض یک طبقه از افراد به یک کد قابل اجرا نیست به دیگری" با توجه به هوارد.

با هم این تضمین به دنبال پایان دادن به racialized پلیس شیوه های. در انجام این کار چهاردهمین اصلاحیه های جاسازی شده به طور مستقیم در قانون اساسی این ایده که خشونت علیه مردم سیاه و سفید باید متوقف شود. این منعکس آشکار و اساسی ترین حقیقت است که بدن یکپارچگی و امنیت در حال اساسی به آزادی است. چهاردهم متمم زده در قرن تاریخ است که مجاز سیاه بدن به نقض شود یکسره به جای امیدوار کننده امنیت شخصی و.... باز پلیس قدرت تدوین کنندگان از متمم قانون اساسی به رسمیت شناخته شده بود یک ابزار نژادی و ظلم و ستم و خشونت است. برابر شهروندی و آزادی واقعی نمی تواند باید ازش لذت برد بدون محدود کردن حقوق بشر.

تاریخ چگونه اصلاحیه را به نشان می دهد که بنیادی وعده. در سال 1866 کنگره تشکیل کمیته مشترک بازسازی به بررسی شرایط در جنوب. برخی از چراغ های پیشرو از 39 کنگره از جمله سناتور یعقوب هوارد و نمایندگان جان بینگهام و تادئوس استیونس خدمت در 15-فرد دو حزبی کمیته. این کمیته در زمان شهادت از سفید جنوبی ها, سیاه آمریکایی ها به دنبال لذت بردن از آزادی برای اولین بار و اتحادیه افسران شاغل در جنوب یادگیری دست اول از وحشتناک خشونت و سیستماتیک نقض حقوق اساسی است. این کمیته پیش نویس متمم چهاردهم و یافته های آن و شهادت آن شنیده خرس به طور مستقیم در اصلاح آن نوشت.

این کمیته گزارش—منتشر شده در ژوئن 1866 و به طور گسترده ای توزیع شده در سراسر کشور ساخته شده که برای تامین "حقوق مدنی و دسترسی همه شهروندان در تمام نقاط جمهوری." اگر ایالت های جنوبی بودند از چپ به دستگاه های خود را, مردم سیاه و سفید "به سختی می تواند در امنیت زندگی می کنند" و "اعمال ظلم و ستم و ظلم و قتل" شکوفا می شوند.

پنج نوع مختلف از سوء استفاده پلیس از قدرت شد مفصل در گزارش: صفحه اصلی تهاجم و سرقت از اموال شخصی بی رویه و pretextual دستگیری گستاخ حمایت دولت نژادی و خشونت و عدم محافظت از مردم سیاه و سفید از خشونت است. در تمام این راه پلیس و جنایی-سیستم عدالت عمل به عنوان یک اهرم برای گرفتن آزادی—و حتی زندگی خود را از مردم سیاه و سفید. در, زنده, وحشتناک, جزئیات, این گزارش فهرست چگونه افسران پلیس عمل "در احترام به خشونت و بد استفاده در هر راه مساوی به روز از برده داری"; چگونه آنها را دستگیر آمریکایی های سیاه و سفید به عنوان آواره "به سادگی از آنجا که آنها را در جیب خود گواهی اشتغال از صاحبان سابق خود و یا دیگر سفید شهروندان"; و چگونه پلیس "در جوخه و جستجوی خانه ها و به دست گرفتن اسلحه" fleecing سیاه مردم از اموال خود را.

این کمیته گزارش اسیر تنها یک تکه کوچک از این خشونت است. مورخ لئون Litwack حاکی است که "چگونه بسیاری از مردان و زنان سیاه بودند مورد ضرب و شتم شلاق مثله و یا به قتل در اولین سال رهایی هرگز شناخته شده است." هنوز گزارش ساخته شده روشن است که هدف حفاظت از جسم سیاه از سوء استفاده پلیس از قدرت شد اساسی برای چهاردهمین متمم.

خشونت پلیس و قتل افزایش یافت در تابستان سال 1866 به عنوان کنگره به پایان کار خود را در اصلاح و تصویب فرایند آغاز شد. در ممفیس و نیواورلئان, افسران پلیس, چراغ خونین قتل عام شدند که صدها نفر از مردم کشته و بسیاری دیگر به شدت مورد ضرب و شتم. این عمل قتل و غارت رهبری به اصطلاح انتخاب نگهبانان صلح عمومی را متقاعد آمریکایی که چهاردهم متمم جارو تضمین حقوق اساسی و حمایت برابر شد لازم به جبران خارجه-تحریم خشونت و نابرابری. به عنوان یک بررسی از نیواورلئان کشتار به این نتیجه رسیدند جدید بدون حمایت های سیاه آمریکایی ادامه خواهد داد به "شکار مانند جانوران وحشی و ذبح بدون رحمت" و پلیس ادامه خواهد داد به قتل زنان و مردان بی گناه "با تمام مصونیت از مجازات است."

این تاریخ بوده است در کنار خار. دیوان عالی کشور را خیانت چهاردهم متمم وعده مساوی شهروندی توسط پلیس اجازه می دهد برای جلوگیری از توقیف و بازداشت و ضرب و شتم و کشتن آمریکایی های سیاه و سفید در خواهد شد.

برای مثال توقف-و-frisk, سیاست برای اولین بار تایید توسط ارل وارن دیوان عالی کشور در تری v. اوهایو و بارها و بارها گسترش یافت و در طول وارن برگر و ویلیام Rehnquist دادگاه اجازه پلیس به موضوع مردم رنگ به دلخواه اهانت آمیز و تحقیر آمیز رسوخ به طور منظم. نتیجه این است که توقف-و-frisk خرس شگفت انگیز شباهت به اجرای ولگردی قوانین که چهاردهم متمم هدف در گرفت. اما با چشم پوشی چهاردهم متمم دادگاه اجازه داده است دهها برای اجرای amok. دادگاه به طور مداوم نادیده نقش نژاد و حتی آن را به عنوان حاکم policing.

به عنوان ما را دیده اند بنابراین اغلب آنچه که آغاز می شود با یک توقف اغلب به پایان می رسد در رحم, خشونت پلیس. در واقع به عنوان قتل جورج فلوید, اریک گارنر, Philando کاستیا و بسیاری دیگر نشان می دهد پلیس متوقف می شود برای بی اهمیت جرائم به راحتی می توانید در پایان مرگ برای مردم سیاه و سفید. اما دیوان عالی کشور را هرگز به رسمیت شناخته شده است که پایان دادن به حمایت دولت نژادی و خشونت پلیس بود که هدف اصلی از چهاردهم متمم. به جای این که آیا اقدامات خشونت پلیس مجاز است با توجه به مه آلود "معقول" استاندارد. با برکت و رحمت خشونت پلیس اگر مناسب—بدون هر گونه نشان می دهد که لازم است برای پاسخ به یک تهدید قریب الوقوع—دادگاه اجازه داده است چرخه باطل نژادپرستانه و خشونت پلیس را تکرار کنید.

دیوان عالی کشور را به سادگی حاضر به چهاردهمین اصلاحیه متن و تاریخچه جدی است. آن است که یک ایده اولیه است که ما بهتر می تواند درک معنای قانون اساسی توسط به دنبال در زمینه تصویب آن و سوء استفاده از آن با هدف از بین بردن. دادگاه عالی این کار به طور منظم. اما در باطل شکل انتخابی originalism دادگاه را نادیده گرفته است که پایان دادن به سوء استفاده پلیس از جمله پلیس و خشونت نهفته در هسته چهاردهم متمم. به عنوان افسر پلیس همچنان به از بین بردن گناه, زندگی, دادگاه متمرکز شده و بیشتر و بیشتر قدرت در پلیس.

با بی توجهی به تاریخ چهاردهم متمم دیوان عالی کشور اجازه داده است که پلیس به درمان مردم از رنگ به عنوان شهروندان درجه دوم را قادر می سازد نژادی, هدف قرار دادن دهها و نژادی و خشونت توسط اجرای قانون است. کشت دیوان عالی کشور احکام است که اجازه می دهد سیستماتیک متوقف می شود, دستگیری و, وحشیانه, درمان سیاه و قهوه ای آمریکایی است که نتیجه دادگاه erasure از چهاردهمین متمم قانون اساسی داستان پلیس. در چهاردهمین متمم قول از احترام به حق زندگی و امنیت شخصی رفته نشده. در حال حاضر زمانی که پلیس عبور از خط نگه داشتن آنها را پاسخگو است تقریبا غیر ممکن است. قاضی ساخته دکترین واجد شرایط ایمنی باعث می شود تحت پیگرد پلیس خسارت فوق العاده دشوار است. این انحصاری قانون که می گوید که شواهد ضبط شده توسط پلیس در این دوره از یک قانون اساسی جستجو و تشنج باید کنار گذاشته شود از دادگاه عملا به یک مرده. و افراد آسیب توسط پلیس خلاف قانون اساسی سیاست های مانند چوک دارد از نوع مورد استفاده برای کشتن فلوید و جلب نمی تواند شکایت برای جلوگیری از این سیاست ها از در حال اجرا.

در امریکا قانون اساسی تعهدات تنها به عنوان خوب به عنوان درمان است که آنها را به بالا. در مورد پلیس, درمان سختی وجود داشته باشد حتی بر روی کاغذ. دادگاه عالی اجازه می دهد تا پلیس را نقض شهروندان حقوق اساسی با مصونیت از مجازات در وقت و زمان دوباره. به عنوان عدالت Sonia Sotomayor نوشت: در درخشان مخالفت در یوتا v. Strieff در سال 2016این پیام می فرستد که "بدن خود را منوط به تهاجم در حالی که دادگاه بهانه نقض حقوق خود." با بستن درب دادگاه در راه های مختلفی دادگاه شسته دست خود از اجرای چهاردهمین متمم قول می دهم که هر کس بدون توجه به نژاد خود را بدون توجه به جایی که آنها هستند از این حق برخوردار است که به زندگی و لذت بردن از آزادی واقعی.

این داستان بخشی از پروژه "نبرد برای قانون اساسی" با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب