در سال 1798 شعر که ساخته شده بود برای سال 2020

کتاب "The Rime of the Ancient Mariner" در معنای جدید در طول coronavirus بیماری همه گیر. Samuel Taylor

توسط NEWS-SINGLE در 25 اردیبهشت 1399
Samuel Taylor Coleridge را "Rime of the Ancient Mariner," برای اولین بار منتشر شده در سال 1798 است dream-شعر از سمت راست در حال حاضر.اقیانوس اطلس

بسته بندی یکی از اخیر خود panoramically معتبر نظرسنجی ما تغییر چشم انداز درونی و بیرونی من اطلس همکار اد Yong قرار داده و آن را شبیه به این: "در سفر قهرمان—نمونه طرح ساختار اسطوره ها و فیلم ها—شخصیت اکراه حرکت از زندگی عادی وارد ناشناخته متحمل پی در پی محاکمه و در نهایت به خانه برگشت شده تبدیل شده است. اگر چنین شخصیت وجود دارد در coronavirus داستان آن است که نه یک فرد بلکه کل جهان مدرن است."

به در دریا اواسط داستان; طوفان-تهدید یا becalmed; به شناور و آشفته و در رحمت incomprehensibly انتقام نیروهایی که به نحوی (و شما می دانید که شما می دانید این) حاوی راز که شما در حال ... ما باید یک شعر برای که. Samuel Taylor Coleridge را "Rime of the Ancient Mariner," برای اولین بار منتشر شده در سال 1798 است—شما ممکن است می گویند—کهن الگویی ازلی سفر. شما ممکن است می گویند بیشتر آن را-شعر از سمت راست در حال حاضر.

شش صد و بیست و شش خطوط سفارشی Coleridgean زبان انگلیسی عجیب و غریب و شدید انعطاف پذیر اصطلاح ترکیبی است که در آن گونه های طولانی از شاه جیمز کتاب مقدس هستند لوپ در اطراف یک نوع loping, هک کردن عامیانه شعر بد به "قافیه" است ... آن چیست ؟ آخرین حماسی. مورد اول تاریخ است. یک یونگی سفر به مدرنیته. یک سفر. در راه خود را به یک عروسی در درب سالن ضیافت یک مرد است buttonholed توسط نحیف و قانع کننده ، او بازداشت شده است; او شیفته. هیچ چاره: او باید از شنیدن این سرگذشت. و مارینر باستان (برای او) هیچ انتخاب یا: او را محکوم کرد به گفتن داستان خود به تلاوت خود قافیه را بارها و بارها. او به دریا رفت و او را دیدم یک پرنده زیبا و پس از آن—مانند Meursault در آلبرت کامو را غریبهچرا که او می تواند به دلیل آن بود وجود دارد—"با من صلیب تعظیم / من شات ALBATROSS." نشانه کابوس.

زمانی که "مارینر باستان" بزرگ خواندن شروع جریان در مارس 18, افتتاح با برخی از فوق العاده croaking از جرمی آیرونز من whooped در جشن. یک مطالعه از طریق "Rime" در 40 رایگان روزانه اقساط همراه با تصاویری 40 مختلف خوانندگان و هنرمندان ؟ احسنت انسان است. چه گونه! هنوز ارتعاشی از یک شخص از راه دور نشان می دهد نروژی پانک-metallers Kvelertak زنده جریان در آوریل 10 از برخی از اسکاندیناوی آشیانه من در زمان این "Rime" در ابتدا به صورت یک به طور مشابه الهام گرفته و به سرعت در هم کشیده مستند پاسخ. نه در همه. عشق سرپرستی کاملأ پیچیده تولید "مارینر باستان" بزرگ خوانده شد و سه سال در ساخت. آن را فقط اتفاق می افتد که کاهش یافته است را با وهم آور تناسب حق را به ما تشنه و مؤثری pandemical وضعیت: مردم در همه جا و نه هر کسی که شما می توانید در آغوش بگیرید.

"به نام" Rime "یکی از آن متون" نویسنده و مدرس فیلیپ Hoare به من گفت بیش از زوم. "مردم می دانند که بخش هایی از آن را بدون لزوما دانستن که در آن قسمت آمده است." Hoare با آنجلا Cockayne و سارا چپمن به همکاری متصدی بزرگ خوانده بود که به سفارش دانشگاه پلیموت. "این یک phantasmagorical با کیفیت است که آشنایی خود را واقعا خوب, من فکر می کنم به دیجیتال تفسیر," او گفت:. "آن را مانند beachcombing; شما در حال پیدا کردن این آیات صحبت این مردم دیوانه بلندی از دیجیتال غبار ... این کشتی احمق ها واقعا و همه آنها محدود هم در این سفر است."

سفر اجرا می شود حق را از طریق چشم از دل تنگی. به قتل آلباتروس است ته نماد: این غرفه برای همه چیز شما ورزیدن برداشت در همه چیز شما حیف و میل و یا رد هر زینت نفس هر بطری آب پلاستیکی هر خورنده و لذت هر بیکار پستی هر مرده و سفید کردن توده مرجان ها در دیواره بزرگ مرجانی است. کشتن آن مارینر severs خود را از منبع بودن آن; پرنده بدن آویزان در اطراف گردن خود را مثل یک بار سنگین. Coleridge شعر انداخته نبوت است. در زندگی خود آن را به عنوان یک دلخراش سفر به اعتیاد است. از دو قرن ها دور به نظر می رسد به presaged یک فاجعه زیست محیطی. ما امروز از آن صحبت می کند از دریا-لحظه های آستانه ای دولت: خائنانه منطقه بین یک مخروبه جهان و یکی از جدید.

Hoare را خوانندگان در واقع جذاب خدمه یک شناور demimonde از صدای: ویلم دافو, Marianne Faithfull شاعر سیمون آرمیتاژ این رمان هیلاری منتل های قطبی راهنمای پیتر ویلسون (که می ایستد در سفیدی قطب جنوب خواندن آیات خود را به مخاطبان fidgety مهر), بث گیبونز از پرتیشید (آواز می خواند که او آیات مانند یک folk song). و Iggy Pop, در میامی, growling magisterially به آی فون خود را: "در مورد, در مورد حلقه و تار و مار / مرگ در آتش سوزی رقصید در شب." "وجود دارد یک مرد در کنترل خود هنر" Hoare شگفت زده. "چه یک عملکرد. من فکر کردم او می خواهم آن را ضبط در استودیو است."

چرا Iggy? چرا هر یک از این مردم ؟ "آن را در مورد افراد مشهور" Hoare گفت. "ما سه هدایت ارواح بودند Iggy Pop, Marianne Faithfull و تیلدا سوینتن. این بسیار جشن گرفته می شود اما آمار و ارقام از آنها خارجی ها; آنها در لبه ها از همه چیز. و آنها همه بازماندگان. Marianne Faithfull ... منظورم این است که یک داستان اسطوره ای تمام خود را." Faithfull, 73, پس از یک زندگی نمونه rock-and-roll فراز و نشیب زندگی به تازگی تحمل hospitalizing دوز coronavirus. "او را وحشی!" Hoare ادامه داد. "من رفتم به تخت خود را در لندن در Ladbroke Grove—آن باران من پوشیدن زرد, مک, و او گفت:" چرا شما در لباس یک ماهیگیر?' و سپس او گفت: "این یک ایده وحشتناک است. این مورد علاقه من است, شعر و شما تقسیم آن. این یک ایده وحشتناک است!'"

تیلدا سوینتن ثبت شده در ارتفاعات اسکاتلند می دهد به طور معمول مدوله عملکرد برای خواندن شماره 8. این آیه در یک اندام—"بسیار عمیق بود پوسیدگی: O مسیح! / که تا کنون این باید باشد!"—اما سوینتن underplays آن است که ای مسیح! به طور خاص در آینده به عنوان یک نجیبانه ناله مانند کسی که در یک کشور خانه ثبت نام ورود یک مستی عمه. مارپیچ اهسته خالص سوینتن. ("مانند یک حرفه ای" Hoare به من گفت. "او پنج طول می کشد و هر یک در سرعت های مختلف.")

گوش دادن به این شعر در نظر گرفتن سفر ما تغییر و سوسو زدن. در حال حاضر ما مهمان عروسی و پرورش در وحشت از صاحب قصه گو; در حال حاضر ما قصه خود مارینر در ستون فقرات از چشم انداز خود را. او باز خواهد گشت البته "غمناک تر و عاقلانه تر است." "وجود دارد یک سابقه," Hoare تعجب "ادبی پیشین به 'Rime" به عنوان یک اکتشاف از تنهایی در مدرن وجودی حس ؟ من فکر نمی کنم."

به عنوان من نوشتن از 21 روز از این سفر نیل تنانت (از Pet Shop Boys) به تازگی کاهش یافته است چند سرد-ابراز آیات است. "در زیر رعد و برق و ماه / مرده مردان به ناله." Albatross کاهش یافت و از مارینر گردن سه روز پیش و پس از او بازخرید خود را یا شفا خود را با قیام خود به خودی از creaturely ستایش و ما در حال حاضر در دوم و به من عمیقا سردرگم—بخشی از شعر. کشتی راند بر crewed توسط مردان مرده. دریا زنده است. رویاها و ترور در انتظار و پس از آن به نوبه خود برای خانه. چگونه می تواند به شما گوش نمی?

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب