2020 انتخابات ریاست جمهوری آمریکا: یک ورق تقلب

سیاست John Delaney را در انتخابات ریاست جمهوری هرگز در زمان خاموش اما شهود خود را در مورد اشتها برای متوسط

توسط NEWS-SINGLE در 12 بهمن 1398
جف Chiu / AP

John Delaney به پایان می رسد انتخابات ریاست جمهوری بیشتر یا کمتر راه او شروع به آن را در ابهام و در آیووا.

صبح امروز سه روز قبل از آیووا حزبی سابق نماینده از مریلند اعلام کرد که او در حال خروج از ریاست جمهوری. او صرف مقدار زیادی از وقت و انرژی خود را در طول 918-روز مبارزات انتخاباتی در, زمین در, Hawkeye, دولت, امید, الهام بخش مردمی هیجان. آن کار نمی کند.

Delaney شد اولین نامزد برای ورود به مسابقه در ماه جولای 2017 و او outlasted بسیاری از دیگر عکس های دموکراتیک زمینه—و همچنین به عنوان یک چند داوطلبانی که به نظر می رسید به وعده های بیشتر مانند سناتور کامالا هریس و Cory Booker. Delaney هرگز دست آورد محبوبیت هریس و یا بوکر—این RealClearPolitics میانگین مکان او در پشت, بسته, پشت, حتی مایکل بنت و Deval پاتریک—و شما می خواهم برای روشن متوجه نیست که او هنوز هم در مسابقه. یک بار Delaney کاهش یافته بحث مرحله او اساسا ناپدید شد از پوشش ملی.

"من ترک این مسابقه با حس عمیقی از قدردانی به رای دهندگان که به اشتراک گذاشته شده با من خود امید و نگرانی برای ما شکوه کشور در تحسین برای رقیب دیگر برای نامزدی و افتخار این کار ما را برای تغییر بحث" Delaney در بیانیه ای گفت.

ادعای تغییر بحث مشکوک است اما Delaney مرکزی شهود که دموکراتیک اولیه رای دهندگان علاقه مند بودند در حد اعتدال ثابت شده است تا حد زیادی درست است. قبلا در این کمپین که به نظر عجیب و جالب به نظر می رسید. نه تنها سناتور الیزابت وارن و برنی ساندرز عمده رقیب اما حتی میانه رو مانند بوکر و هریس شد لبه چپ, استقبال از مفاهیم مانند مدیکر برای همه است. در حالی که برخی از دموکرات ها نگران است که بی شرم ترقی خواهان مبارزه را در انتخابات و اجماع بود که اولیه رای دهندگان خواستار بیشتر به سمت چپ متمایل به حزب.

دلانی بود مزاحم در اوایل بحث ریختن آب سرد روی طرح های بزرگ دولت-هزینه های برنامه ها به خصوص در مراقبت های بهداشتی: مردم نمی خواهد پرداخت هزینه برای آنها, Delaney استدلال یکnd حتی اگر آنها نمی خواهد کار. به دلیل تمایل خود را به توت-توت رقبای خود بحث مدیران عاشق Delaney و به او نامتناسب زمان تلویزیون; وارن با استفاده از او به عنوان یک فویل بیش از حد. اما در نهایت او پژمرده در بخشی به دلیل نبود او به عنوان جالب به عنوان برخی دیگر نیز-rans (سلام Marianne Williamson; ¿como estás بتو?), مهم نیست که چگونه swole او کردم.

به عنوان Delaney پشت افتاد, اما, خود, جهت گیری سیاسی جان سالم به در برد و رونق است. ساندرز است که در یک موقعیت قوی به عنوان حزبی آیووا روش اما کمی وجود دارد و انکار متوسط اشتها در میان بسیاری از دموکرات ها. جو بایدن همچنان جبهه ملی-دونده و او بنا کردن یک بیشتر در میانه رویکرد به خصوص در مراقبت های بهداشتی. بنابراین پیت Buttigieg دیگر متوسط پرچمدار در نزدیکی بالای این مسابقه است. وارن دارای صدای زیر, کردن بهداشت و درمان-مراقبت از نقاط صحبت کردن اما به هر حال پژمرده. مایکل بلومبرگ صعودی است و در حالی که سیاست ویژه دارد به عنوان Delaney, او در حال اجرا بر روی یک لحاظ مالی محافظه کار پلت فرم.

Delaney نبود نسیم ناجی او می خواهم امیدوار بود اما او ممکن است تبدیل به چیزی از یک منادی آورده است که نبوت از متوسط تجدید حیات. اگر او نمی تواند به نوبه خود است که به محبوبیت و پیامبر پذیرفته شده است در زادگاه خود—و یا در آیووا ظاهرا.

به عنوان مقدماتی پیشرفت این ورق تقلب خواهد بود به روز رسانی به طور منظم.

دموکرات ها


(سیمون داوسون / فردا نیوز)

مایکل بلومبرگ

او چه کسی است ؟
میلیاردر شهردار سابق نیویورک, عصر ایران یک دموکرات تبدیل جمهوری خواه تبدیل شده مستقل تبدیل دموکرات دوباره.

این است که او در حال اجرا ؟
بله. داشتن حکومت اجرا در مارس hizzoner تغییر ذهن خود را در اوایل ماه نوامبر و رسما مبارزات انتخاباتی خود در نوامبر 24.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
برای شروع او متقاعد شده است که او می تواند بهتر و صالح تر در این کار بیش از هر کس دیگری. بلومبرگ پیشنهاد خواهد شد به احتمال زیاد مرکز در حیوان خانگی خود را مسائل مربوط به کنترل اسلحه تغییر آب و هوا و مبارزه با بیشتر از لحاظ مالی جناح لیبرال حزب دموکرات دندان و روکش نقره ای ناخن.

که می خواهد او را به اجرا ؟
آنچه که قابل توجه نفس به اندازه کافی نیست ؟ اگر تصدی خود به عنوان شهردار این است که به طور کلی به خوبی در نظر گرفته که مشخص نیست چه بلومبرگ دموکراتیک حوزه فراتر از دیگر ثروتمند اجتماعی لیبرال و از لحاظ مالی محافظه کار انواع و آن را به عنوان اگر او نیاز به پول خود را به اجرا.

او می تواند برنده نامزدی?
احتمالا نه. بلومبرگ قبلا با شمردن مستقل اجرا شود اما گفت که تنها کمک مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 است.


برایان اسنایدر / ایسنا

DEVAL پاتریک

او چه کسی است ؟
پاتریک شد فرماندار ماساچوست از سال 2007 تا سال 2015 و پس از خدمت در نقش بیل کلینتون وزارت دادگستری. اخیرا او مشغول به کار در Bain Capital.

این است که او در حال اجرا ؟
بله. پاتریک رسما وارد رقابت در 14 نوامبر.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
به رئیس جمهور بود البته. اما پس از تصویب در اجرای زودتر پاتریک تجدید نظر به دلیل نگرانی که هیچ کس در دموکراتیک زمینه قوی حرکت و می تواند متحد حزب.

که می خواهد او را به اجرا ؟
تاپیک اشتها برای داوطلبان جدید در میان برخی دموکراتیک دهنده کلاس هر چند کمی وجود دارد نشانه آن است که رای دهندگان خیلی مشتاق. پاتریک نزدیک به باراک اوباما اما رئیس جمهور سابق اتحاد ماند از اصل مطلب.

او می تواند برنده می شود ؟
ما نمی گوییم که سابق فرماندار ماساچوست و Bain کارمند نمی تواند برنده انتخابات ریاست جمهوری, اما تاریخ اخیر نیست و دلگرم کننده است. اما آن را از پاتریک: "من تشخیص در حال اجرا برای رئیس جمهور یک Hail Mary تحت هیچ شرایطی. این یک تگرگ مری از دو استادیوم بیش از."

چه چیز دیگری ما می دانید ؟
پاتریک پدر جدا شده در بیگانه جاز بزرگ Sun Ra را Arkestra.


(متی Putney / فردا نیوز)

تام STEYER

او چه کسی است ؟
یک بازنشسته کالیفرنیا پرچین-موسس Steyer ریخته ثروت خود را به سیاسی وکالت در تغییر آب و هوا و flirted با در حال اجرا برای دفتر.

این است که او در حال اجرا ؟
هیچ. او اعلام کرد در ژانویه 9 که او نشسته بود در این مسابقه ، Lol jk! Steyer تصمیم به بازگشت به مسابقه در جولای 9, بعد از همه.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
استیضاح عزیزم.

که می خواهد او را به اجرا ؟
باید وجود داشته باشد برخی از #مقاومت جناح وجود دارد که کند.

او می تواند برنده نامزدی?
نوچ.


(سامانتا عالی تفتیش / فردا نیوز)

مایکل بنت

او چه کسی است ؟
این Coloradan منصوب شد به سنا در سال 2009 و پس از برنده انتخاب مجدد دو بار.

این است که او در حال اجرا ؟
بله. بنت اعلام کرد مبارزات انتخاباتی خود در مارس 2.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
مانند همکار خود را Rocky Mountain دولت دموکرات shive, بنت ارائه خود را به عنوان فردی با تجربه در کسب و کار و مدیریت می داند که چگونه به کار با جمهوری خواهان.

که می خواهد او را به اجرا ؟
احتمالا برخی از همان افراد که می خواستند Hickenlooper را اجرا کنند. بنت به دست آورد طرفداران جدید با ویروسی تصویری از خود مهیجی بیهوده گویی در مورد تد کروز در طول ژانویه خاموش کردن دولت.

او می تواند برنده می شود ؟
هیچ.


(جف رابرتسون / AP)

جو بایدن

او چه کسی است ؟
بازی نمی نازکن. شما می دانید معاون سابق رییس جمهور و سناتور دلاور و تکرار پیاز ،

این است که او در حال اجرا ؟
بله. پس از یک سری طولانی از شک بایدن اعلام کرد که مبارزات انتخاباتی خود در آوریل 25.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
بایدن می خواستم به رئیس جمهور پس از تقریبا برای همیشه لطفا برای و او فکر می کند او ممکن است بهترین شرط بندی برای پیروزی آبی-یقه رای دهندگان و شکست رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 است. (تهمت گزارش موافق است.) اما بایدن به نظر می رسد تمایلی برای پایان دادن به کار خود را با یک اولیه از دست دادن می داند که او را (او را تبدیل 78 درست بعد از روز انتخابات 2020) و احتمالا از مرحله جدید حزب دموکرات است.

که می خواهد او را به اجرا ؟
بایدن تاسیس شده منجر قوی در مقدماتی حزب دموکرات اما او لرزان عملکرد در اول بحث نشان داد که او شکست ناپذیر است.

او می تواند برنده نامزدی?
بله. بایدن بوده است مضروب توسط کمپین اما او همچنان بالای رای گیری به طور متوسط.


(یوری Gripas / فردا نیوز)

برنی ساندرز

او چه کسی است ؟
اگر شما نمی دانید سناتور ورمونت و خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی قبل از دونده تا در پایان سال 2016 دموکراتیک اولیه شما در حال حاضر.

این است که او در حال اجرا ؟
بله. ساندرز اعلام کرد قصد دارد به اجرا در فوریه 19.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
به همین دلیل او می خواست برای اجرا در سال 2016 و به همین دلیل او همیشه در حال اجرا برای دفتر: ساندرز پرشور در مورد توزیع ثروت و مبارزه با نابرابری و ایجاد یک بزرگتر اجتماعی-ایمنی net.

که می خواهد او را به اجرا ؟
بسیاری از همان کسانی که او را پشتیبانی می کند آخرین بار به همراه چند تبدیل منهای کسانی که به حمایت از ساندرز-مجاور نامزدها مانند الیزابت وارن یا Tulsi Gabbard.

او می تواند برنده نامزدی?
او می تواند اما در حال حاضر او نمی نمیفهمد چگونه به گذشته وارن و بایدن.


(هارون P. برنشتاین / فردا نیوز)

CTQ

او چه کسی است ؟
او شده است یک سناتور از ایالت مینه سوتا از سال 2007.

این است که او در حال اجرا ؟
او اعلام کرد قصد دارد به اجرا در مینیاپولیس در مارس 9.

چرا که او می خواهم به اجرا ؟
Klobuchar نشان دهنده یک نوع از heartland دموکرات—مترقی اما نه به شدت طوری که ممکن است درخواست تجدید نظر گسترده هر دو در غرب و جاهای دیگر. او تمایل به بحث مبهم در مورد طبقه متوسط مسائل.

که می خواهد او را به اجرا ؟
او احتمالا می خواهم ساخت یک حوزه میان جریان اصلی دموکرات ها. او ارز با عدالت برت Kavanaugh خود را در طول سه ماهه آخر برنده او بسیاری از طرفداران.

او می تواند نامزدی برنده?
شانس نگاه دیگر روز به روز.

چه چیز دیگری ما می دانید ؟
متاسفانه او با استفاده از این پرواز در آرم.

(Jonathan Bachman / فردا نیوز)

الیزابت وارن

او چه کسی است ؟
سناتور ماساچوست از سال 2013 وارن قبلا یک استاد در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد کمک کرد ایجاد مصرف کننده حمایت مالی دفتر و نوشت: یک کتاب در طبقه متوسط درآمد.

این است که او در حال اجرا ؟
بله. او لگد کردن مبارزات انتخاباتی خود را در فوریه 9.

چرا که او می خواهم به اجرا ؟
وارن مبارزات انتخاباتی شدیدا متمرکز بر نابرابری امضای او موضوع پس قبل از ورود به سیاست است. او پیشنهاد کرده است یک "فوق العاده میلیونر مالیات" بر مردم به ارزش بیش از 50 میلیون دلار و تعمیرات اساسی عمده ای از سیاست های مسکن.

که می خواهد او را به اجرا ؟
افرادی که مورد حمایت سناتور برنی ساندرز در سال 2016; افرادی که برنی-عجیب اما نگران او بود بیش از حد سودایی; افرادی که نمی مانند برنی اما سمت چپ-کنجکاو; دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

او می تواند نامزدی برنده?
یک فرصت خوب وجود دارد. وارن پرتاب به ردیف بالا از مسابقه و به نظر می رسید جو بایدن عمده رقیب برای نامزدی, اما تا حدودی کمرنگ شده در آخرین هفته از سال 2019.

چه چیز دیگری ما می دانید ؟
او خوب اهسته ناپدید شونده.


(شهر جنوبی خم در)

پیت BUTTIGIEG

او چه کسی است ؟
37 ساله همجنسگرا شهردار سابق South Bend, ایندیانا و افغانستان جانباز رفته از نزدیک گمنامی به buzzy-نامزد وضعیت در چند ماه اول در مسابقه.

این است که او در حال اجرا ؟
بله. او رسما مبارزات انتخاباتی خود در تاریخ 14 آوریل.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
Buttigieg را به فروش همه چیز در مورد نسل. او یک هزاره و فکر می کند او همگروهی چهره جدید و غیر معمول فشارها و معضلات است که او فوق العاده مجهز به حل و فصل. علاوه بر این یک راه مفید برای افتراق خود را از آبی با موهای bigwigs در آبی ،

که می خواهد او را به اجرا ؟
Buttigieg به آرامی صعود در نظر گرفتن و توجه به صورت واضح پاسخ و تقریبا Obamaesque رفتار او به حمایت از برخی از اوباما فارغ التحصیلان. او امیدوار است برای رسیدن به میانه رای دهندگان که خالی از دموکرات ها در سال 2016.

او می تواند برنده نامزدی?
شاید. او همچنان یک مدعی قوی به خصوص در اوایل متحده هر چند سابقه است و در برابر او هیچ شهردار نامزد شده است پس از نیویورک دویت کلینتون در سال 1812.

چه چیز دیگری ما می دانید ؟
آن را "BOOT-edge-لبه" و از آن مالت برای "ارباب مرغ."


(مارکو گارسیا / AP)

TULSI GABBARD

او چه کسی است ؟
Gabbard, 37, دارای نماینده هاوایی در ایالات متحده آمریکا مجلس از سال 2013. او قبلا خدمت در عراق است.

این است که او در حال اجرا ؟
بله. او رسما اعلام کرد در 2 فوریه در هونولولو.

چرا که او می خواهم به اجرا ؟
Gabbard می گوید مرکزی موضوع "جنگ و صلح" که در واقع به معنی یک noninterventionist سیاست خارجی است.

که می خواهد او را به اجرا ؟
Gabbard است به احتمال زیاد برای جلب حمایت از ساندرز حامیان. او پشتیبانی برنی در سال 2016 استعفا از پست خود به عنوان معاون رئیس کمیته ملی حزب دموکرات به انجام این کار, و او را مدل خود را تا حد زیادی بر روی او.

او می تواند نامزدی برنده?
هیچ.

چه چیز دیگری ما می دانید ؟
اگر انتخاب او خواهد بود اولین هندو جمهور.


(جاشوا LOTT / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ)

اندرو یانگ

او چه کسی است ؟
یانگ یک تکنولوژی کارآفرین که ایجاد آزمون آماده سازی شرکت منهتن دبستان و سپس سرمایه گذاری برای آمریکا که تلاش می کند به جوجه کشی شروع یو پی اس در خارج از نیویورک و منطقه خلیج و است که مستقر در نیویورک است.

این است که او در حال اجرا ؟
بله. او در زمینه به اجرا در 6 نوامبر 2017.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
یانگ 360 درجه آبپاش از سیاست های پیشنهادی, اما بهترین و شناخته شده ایده 1000 $در هر ماه جهانی پایه درآمد برای هر آمریکایی بالغ.

که می خواهد او را به اجرا ؟
رنگارنگ اینترنت جنبش از جمله بسیاری از طرفداران جو روگان پادکست.

او می تواند برنده نامزدی?
بسیار بعید است هر چند او را ثابت و با دوام تر از بسیاری از ناظران انتظار می رود.


(KC McGinnis / فردا نیوز)

JOHN DELANEY

او چه کسی است ؟
سابق چهار دوره کنگره از مریلند او ممکن است حتی کمتر شناخته شده از پیت Buttigieg که حداقل به یاد ماندنی نام.

این است که او در حال اجرا ؟
هیچ. Delaney اعلام کرد راه بازگشت در ماه ژوئن 2017 با این امید که از یک شروع می تواند برای عدم به رسمیت شناختن نام اما کاهش یافته است در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 است.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
Delaney یک تاجر موفق تن به تن خود را به عنوان یک میانه رو مشکل حل.

که می خواست او را به اجرا ؟
معلوم نیست. او اما از نقل مکان به ایالت آیوا به امید قفل کردن اولین جلسه دولت اما حتی نمی crack 1 درصد در سال های اخیر Des Moines Register نظرسنجی.

می تواند او را برنده نامزدی?
Nah.


(جاشوا رابرتز / فردا نیوز)

CORY BOOKER

او چه کسی است ؟
یک سناتور از ایالت نیوجرسی او قبلا اجتماعی-رسانه-ادراک شهردار نیوآرک.

این است که او در حال اجرا ؟
هیچ. او راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود در فوریه 1, 2019, اما کاهش یافته است در ژانویه 13 سال 2020 است.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
هنگامی که یک پیشرو متوسط بوکر شده در جنایی-عدالت اصلاحات از جمله آزادسازی ماری جوانا در سنا است. او همچنین در آغوش ایده های مترقی از جمله مدیکر برای همه و به نوعی جهانی لانه تخم مرغ برای کودکان.

که می خواست او را به اجرا ؟
تقریبا به اندازه کافی رای دهندگان. او هدف برای اوباما-سبک بالا بردن و الهام بخش برای جذب رای دهندگان بود اما لبه دیگر نامزدها در هر دو طرف.

می تواند او را برنده نامزدی?
در این سال نیست.


(امی هریس / تالار گفتگو / AP)

ماریان ویلیامسون

او چه کسی است ؟
اگر شما نمی دانید که الهام بخش نویسنده و سخنران, شما می دانید که او کلمات قصار (به عنوان مثال "عمیق ترین ترس ما این است که ما ناکافی است. عمیق ترین ترس ما این است که ما قدرتمند فراتر از اندازه.").

این است که او در حال اجرا ؟
هیچ. او اعلام نامزدی وی در 28 ژانویه 2019 اما در سمت چپ این مسابقه در تاریخ 10 ژانویه سال 2020 است.

چرا که او می خواهم به اجرا ؟
آن را کمی سخت به می گویند. او نوشت: در سایت "کمپین من برای ریاست جمهوری اختصاص داده شده به این جستجوی عالی حکمت است." او با انتقاد از هیلاری کلینتون برای coziness با منافع شرکت های بزرگ در سال 2016 و او برای فرار از خانه در ایالات متحده در سال 2014.

که می خواست او را به اجرا ؟
ویلیامسون طرفداران زیادی پیدا کرده اما آیا آنها واقعا می خواستم او را به عنوان رئیس جمهور شد دیگر از سوال است.

می تواند او را برنده نامزدی?
غریبه چیزهایی که اتفاق افتاده اند ،


(وزارت مسکن و شهرسازی)

JULIÁN CASTRO

او چه کسی است ؟
کاسترو بود شهردار سن آنتونیو, وابسته به تکزاس, قبل از خدمت به عنوان وزیر مسکن و توسعه شهری تحت باراک اوباما از سال 2014 تا 2017.

این است که او در حال اجرا ؟
هیچ. او اعلام کرد که پیشنهاد خود را در 12 ژانویه 2019 در سن آنتونیو اما کاهش یافته است در ژانویه 2 و تایید الیزابت وارن در ژانویه 6.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
کاسترو شروع حرفه ای جستجو برای اوباما-سبک پیام, اما تکامل یافته تر تهاجمی جناح چپ نامزد به خصوص در مهاجرت و پلیس اصلاحات.

که می خواست او را به اجرا ؟
کاسترو به خود جلب کوچک اما پرشور ،

می تواند او را برنده نامزدی?
هیچ. "من یک پیشتاز در این مسابقه اما من شده اند یک جبهه-دونده در هر زمان در زندگی من" کاسترو گفت: در اطلاعیه خود.

چه چیز دیگری ما می دانید ؟
کاسترو برادر دوقلو, Joaquin که خدمت در خانه در ایالات متحده یک بار زیرنویس را برای برادر خود در یک رژه در طول جولین را شهرداری کمپین بنابراین اگر شما به یک رویداد کمپین درخواست برای اثبات این که آن را واقعا او.


(دیمیتریوس Kambouris)

کامالا هریس

او چه کسی است ؟
هریس برای اولین بار در مدت سناتور کالیفرنیا انتخاب شد در سال 2016. او قبلا وکیل دولت به طور کلی است.

این است که او در حال اجرا ؟
هیچ. او اعلام نامزدی او را در ژانویه 21, مارتین لوتر کینگ جونیور روز به پایان رسید اما مبارزات انتخاباتی او در تاریخ 3 دسامبر.

چرا که او می خواهم به اجرا ؟
هریس فکر می کردم که یک زن از رنگ است که سابق-دادستان را بررسی طیف وسیعی از جعبه های دموکراتیک رای دهندگان. او سعی کردم به سهام یک پلت فرم گسترده تلاش برای تجدید نظر به یک نوار گسترده ای از حزب اما به پایان رسید تا بدون پاک کردن هویت.

که می خواست او را به اجرا ؟
هریس به طور خلاصه شد و امید زیادی برای دموکرات ها که نبودند قوی چپی اما نگران بایدن. اما او قادر به حفظ و ساخت خود را با شتاب و او از غرق سوم در مسابقه به تک رقمی.

می تواند او را برنده نامزدی?
شاید با کمپین های مختلف رویکرد هریس داشته اند موفق باشید—و او به اندازه کافی جوان است که او ممکن است یکی دیگر از شات. اما او حق ندارد مسائل را برای سال 2020 است.


(متی قهوه ای / AP)

استیو بولاک

او چه کسی است ؟
بولاک است فرماندار مونتانا که در آن او برنده انتخاب مجدد در سال 2016 و حتی به عنوان برگ برنده برنده وضعیت.

این است که او در حال اجرا ؟
هیچ. بولاک راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود در 14 ماه مه اما انصراف در تاریخ 2 دسامبر.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
بولاک به تصویر کشیده شده خود را به عنوان یک نامزد که می تواند پیروزی در مغلوب ساختن پیشی جستن کشور و انجام کارها در سراسر راهرو. او نیز صریح حمایت از کمپین-اصلاحات مالی.

که می خواست او را به اجرا ؟
معلوم نیست. دشت بزرگ و کوه های غرب نیستند سنتی, پایگاه ملی دموکرات ها ،

می تواند او را برنده نامزدی?
نوچ.


(مت rourke / ap)

جو SESTAK

او چه کسی است ؟
سابق معاون دریاسالار و دو دوره عضو کنگره از ایالت پنسیلوانیا او دو بار زد برای آمریکا.

این است که او در حال اجرا ؟
هیچ. او اعلام کرد در ژوئن 23, اما متمایل کردن در دسامبر 1.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
Sestak اعلام متمرکز در زندگی طولانی خود را در ارتش و اهمیت سیاست خارجی آمریکا. این بود خاطره انگیز از بازنشسته ژنرال وسلی کلارک 2004 مبارزات انتخاباتی.

که می خواست او را به اجرا ؟
این یک راز است. Sestak گفت: تاخیر در راه اندازی مبارزات انتخاباتی در حالی که دختر خود را تحت درمان برای سرطان است که ستوده اما نبود حتی یک سوفل در مورد او در حال اجرا قبل از اعلام. Sestak بهترین و شناخته شده این روزها برای از دست دادن رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا در سال 2010 (در انتخابات) و 2016 (در دموکراتیک اولیه).

می تواند او را برنده نامزدی?
هیچ.

چه چیز دیگری ما می دانید ؟
این لوگو پسر I dunno.


(شهرستان میرامار فلوریدا)

WAYNE MESSAM

او چه کسی است ؟
بسیاری از مردم فکر می کردند یک جوان سیاه شهردار از فلوریدا می شود در سال 2020 است. آنها فقط در فکر آن خواهد بود تالاهاسی اندرو Gillum نه میرامار وین Messam که انتخاب شد در سال 2015.

این است که او در حال اجرا ؟
هیچ. Messam اعلام نامزدی خود را در مارس 28, اما کاهش یافته است—داشتن هرگز زیادی نشان داد نشانه ای از یک کمپین—در تاریخ 20 نوامبر.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
او تا به حال بسیاری از استاندارد لفاظی در مورد محو رویای آمریکایی است. "وعده آمریکا متعلق به همه ما" Messam گفت: در اطلاعیه خود تصویری. "به همین دلیل من قصد دارم به در حال اجرا برای رئيس جمهور. به قهرمان خود را."

که می خواست او را به اجرا ؟
Bueller?

می تواند او برنده شده اند ؟
مطمئن Messam برنده مسابقات قهرمانی ملی به عنوان یک گیرنده گسترده ای برای 1993 Florida State Seminoles. ریاست جمهوری? Um ،


(کتی Willens / AP)

BETO O'ROURKE

او چه کسی است ؟
مرد, اسطوره, افسانه, سابق نماینده ایالات متحده از ال پاسو و نامزد حزب دموکرات برای سنا در تگزاس است.

این است که او در حال اجرا ؟
هیچ. O'rourke کاهش یافته است در تاریخ 1 نوامبر ،

آیا او می خواهم به اجرا ؟
O'rourke تلاش برای شکل که. پس از اوت, El Paso, کشتار, او اعلام کرد یک رویکرد جدید از حمله به مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری است.

که می خواست او را به اجرا ؟
بسیاری از live-stream ناظران و تشنه تویتر یک cenacolo سابق اوباما و مشاوران و یک دسته از فعالان در حال اجرا پیش نویس Beto مبارزات انتخاباتی.

می تواند او را برنده نامزدی?
هیچ. پس سریع شروع o'rourke هرگز دوباره حرکت خود را اعلام.

چه چیز دیگری ما می دانید ؟
این تصویری است بسیار مهم است.


(Jonathan Bachman / فردا نیوز)

تیم رایان

او چه کسی است ؟
این Ohioan عضو خانه, نمایندگی حامی و امریکا بزرگترین شهرستان, اکران.

این است که او در حال اجرا ؟
هیچ. رایان شروع به پریدن کرد در این مسابقه در ماه آوریل کاهش یافته است اما در اکتبر 24.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
رایان کلاسیک زنگ کمربند دموکرات و زايمان و او را نگران سرنوشت ساخت. او همچنین یک منتقد صریح دموکراتیک رهبری نصب یک وابسته به دان کیشوت چالش به نانسی پلوسی در سال 2017.

که می خواست او را به اجرا ؟
رایان تا به حال برخی حمایت ها در زنگ کمربند, اما هرگز موفق به رشد ملی خود را با مشخصات و یا پشتیبانی.

می تواند او را برنده نامزدی?
هیچ.

چه چیز دیگری ما می دانید ؟
او در مراقبه است.


(Mike Segar / فردا نیوز)

بیل د BLASIO

او چه کسی است ؟
شهردار شهر نیویورک است.

این است که او در حال اجرا ؟
هیچ. او کاهش یافته است از این مسابقه در 20 سپتامبر.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
د Blasio شد منادی از حزب دموکرات را به چپ شیفت در مسائل اقتصادی و در آنها می شود در مرکز مبارزات انتخاباتی خود هر چند این جنبش به نظر می رسد که در سمت چپ او ،

که می خواست او را به اجرا ؟
عملا هیچ کس. در آن زمان او کاهش یافته است, de Blasio شد رای گیری در 0 درصد و حتی در نیویورک است.

می تواند او را برنده نامزدی?
هیچ.

چه چیز دیگری ما می دانید ؟
د Blasio شد بلندترین نامزد پس از بیل برادلی در سال 2000. هر دو مردان 6 پا 5.


(مریم Altaffer / AP)

کریستن جیلیبرند

او چه کسی است ؟
Gillibrand شده است سناتور نیویورک از سال 2009 جایگزین هیلاری کلینتون ، قبل از آن, او خدمت در ایالات متحده ،

این است که او در حال اجرا ؟
هیچ. Gillibrand کاهش یافته و خارج از مسابقه در تاریخ 28 اوت پس از شکست به واجد شرایط برای سومین بحث است. او تا به حال راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود را رسما در 17 مارس است.

چرا که او می خواهم به اجرا ؟
Gillibrand با تاکید بر مسائل زنان اعم از آزار و اذیت جنسی در ارتش و اخیر #MeToo داستان به مساوی پرداخت و نقش او به عنوان یک مادر این است که مرکزی در اعلام تصویری. یک بار نسبتا محافظه کار دموکرات او در نقل مکان کرد به سمت چپ در سال های اخیر است.

که می خواست او را به اجرا ؟
Vanishingly چند رای دهندگان. در حالی که Gillibrand وارد نژاد به عنوان یک نام بزرگ او تلاش برای به دست آوردن رای گیری و یا اهدا کنندگان مورد نیاز برای ماندن در بحث بسیار کمتر از ساخت یک بازی برای نامزدی.

می تواند او را برنده نامزدی?
نوچ.

چه چیز دیگری ما می دانید ؟
فقط از شما می خواهم او متنفر بازی تاج و تخت آخر و دیوانه آنلاین در مورد آن.


(برایان اسنایدر / فردا نیوز)

ست MOULTON

او چه کسی است ؟
یک سوم مدت کنگره از ماساچوست Moulton فارغ التحصیل از دانشگاه هاروارد شد و سپس در خدمت تفنگداران دریایی در عراق است.

این است که او در حال اجرا ؟
هیچ. Moulton که در مبارزات انتخاباتی خود اعلام کرد در آوریل 22, ترک نژاد در اوت 23.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
در مصاحبه با BuzzFeed, او گفت که او احساس حزب دموکرات نیاز جوانتر رهبران و اشاره به او نظامی حرفه ای "کسی ... برای چه ایستاده به یک پسر قلدر مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست بزرگترین چالش او یا او تا کنون با آن روبرو در زندگی است."

که می خواست او را به اجرا ؟
تقریبا هیچ کس. Moulton هرگز زیادی به دست آورده جاذبه و برخی از نظرسنجی ها او را در بر داشت رای گیری دقیقا صفر است.

می تواند او برنده شده اند ؟
هیچ.


(مریم Schwalm / AP)

جی INSLEE

او چه کسی است ؟
Inslee دوم-ترم فرماندار واشنگتن و قبلا در آمریکا ،

این است که او در حال اجرا ؟
هیچ. Inslee اعلام کرد که در تاریخ 21 اوت که او در پایان مبارزات انتخاباتی خود را.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
تغییر آب و هوا. که Inslee بزرگ موضوع به عنوان فرماندار و از آن خواهد شد در مرکز مبارزات انتخاباتی خود برای ریاست جمهوری بیش از حد.

که می خواست او را به اجرا ؟
Inslee تولید هیجان از آب و هوا فعالان اما هرگز کافی را به دست آورد را از توجه گسترده دموکراتیک رای دهندگان برای به دست آوردن کشش.

می تواند او را برنده نامزدی?
هیچ.


(لارنس برایانت / فردا نیوز)

استیسی آبرامز

او چه کسی است ؟
آبرامز فرار ناموفق برای فرماندار گرجستان در سال 2018 و پیش از این رهبر حزب دموکرات در دولت ،

این است که او در حال اجرا ؟
هیچ. آبرامز را به جای تمرکز بر دفاع در برابر رای دهندگان سرکوب نیویورک تایمز گزارش داد در اوت 13. او به احتمال زیاد ذکر شده به عنوان یک همسر در حال اجرا برای نهایی نامزد بیش از حد.

چرا که او می خواهم به اجرا ؟
در طول زندگی حرفه ای اش آبرامز متمرکز شده bread-and-butter مسائل مانند جنایی-عدالت اصلاحات و آموزش و پرورش و پس از از دست دادن یک سال 2018 انتخابات رنگ آمیزی با مشکلات با رای گیری از دسترسی به او ساخته و حق رای و تمرکز ویژه.

که می خواست او را به اجرا ؟
آبرامز کشیده شده و هیجان از جوان دموکرات لیبرال جناح و حزب و آمریکایی های آفریقایی تبار. او عمل متقابل به رئیس جمهور تهمت را 2019 دولت از آدرس اتحادیه برنده او طرفداران جدید و سابق اوباما دستیار دن فایفر می گوید: او باید اجرا شود.

می تواند او برنده شده اند ؟
هیچ.


(وزارت کار)

SHIVE

او چه کسی است ؟
Hickenlooper فرماندار کلرادو تا ژانویه و پیش برگزار شد اکثر کلرادو trifecta از مشاغل قابل تصور است: شهردار دنور, زمین شناس و آبجوسازی مالک.

این است که او در حال اجرا ؟
هیچ. Hickenlooper ترک نژاد در اوت 15.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
Hickenlooper مارک خود را به عنوان موثر مدیریت و مقابله ساز است که حکومت به طور موثر در یک دولت بنفش در حالی که هنوز ماندن مترقی است. او گفت که او نگران دموکراتیک زمینه می تواند بیش از حد متمرکز بر شکایت و نه به اندازه کافی در سیاست.

که می خواست او را به اجرا ؟
تقریبا به اندازه کافی به مردم است. Hickenlooper هرگز قادر به خارج شدن از پایین تک رقمی در رای گیری شد و دقیقا صفر در اواخر نظرسنجی.

می تواند او را برنده نامزدی?
هیچ.


(Alex ونگ / گتی ایماژ)

مایک شن

او چه کسی است ؟
شن 89, نمایندگی آلاسکا برای دو دوره در مجلس سنا که در طی آن او به عنوان خوانده شده پنتاگون مقالات به کنگره ضبط و مبارزه علیه جنگ ویتنام. این روزها او احتمالا بهتر شناخته شده خود را برای سال 2008 مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.

این است که او در حال اجرا ؟
هیچ. پس از راه اندازی در آوریل 8, مبارزات انتخاباتی خود اعلام کرد که در پایان ماه اوت 5 و ماسه تایید کرده است, Bernie Sanders.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
شن و ماسه در حال اجرا بود برای جلب توجه به حیوان خانگی خود را مسائل: دموکراسی مستقیم هسته ای و منع گسترش و noninterventionist سیاست خارجی است.

که می خواست او را به اجرا ؟
این جایی است که آن را عجیب و غریب می شود. کمیته زاییده افکار از سه تن از دانشجویان در دانشگاه و دبیرستان که اساسا ایجاد یک پیش نویس شن جنبش است. اما شن تصمیم او این ایده را دوست داشت و همراه با آن رفت.

می تواند او را برنده نامزدی?
هیچ. او در ابتدا گفت: او حتی نمی خواهید به, اگر مبارزات انتخاباتی خود—نگران آن ممکن است رد صلاحیت دموکراتیک بحث—و سپس گفت: او در حال اجرا بود ، او واجد شرایط نیست, به هر حال.

چه چیز دیگری ما می دانید ؟
شن و ماسه تولید بزرگترین ریاست جمهوری نقطه این طرف "دیزی" آگهی—و سپس او تعمیرشده این چرخه.


(J. Scott Applewhite / AP)

اریک SWALWELL

او چه کسی است ؟
Swalwell که 38 است یک نماینده ایالات متحده از منطقه خلیج کالیفرنیا.

این است که او در حال اجرا ؟
هیچ. Swalwell ترک نژاد در جولای 8, دقیقا سه ماه پس از اعلام نامزدی خود را در اواخر نشان می دهد با استفان کلبرت.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
Swalwell شد در حال اجرا بر روی یک تفنگ-کنترل پلت فرم. او همچنین می گوید حزب دموکرات نیاز به خون تازه. "ما نمی توانیم تعداد در همان رهبران برای حل همان مشکلات قدیمی," او گفت جیوه اخبار. "آن را به انرژی های جدید و ایده های جدید و اعتماد به نفس به انجام این کار است."

که می خواست او را به اجرا ؟
تقریبا به اندازه کافی به مردم است. Swalwell هرگز گران از طریق 1 درصد آستانه.

او را برنده نامزدی?
واضح است که نه.


(Phil طولانی / فردا نیوز)

SHERROD قهوه ای

او چه کسی است ؟
توسط قانون من هستم لازم به ذکر است سناتور اوهایو tousled مو rumpled ظاهر و gravelly صدای.

این است که او در حال اجرا ؟
هیچ. براون گفت: حامی Youngstown در مارس 7 که او اجرا خواهد شد.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
براون کمپین را با تمرکز بر کارگران و نابرابری. او تا حدودی شبیه به برنی ساندرز اما progressivism است از میانه سازمان-کار انواع.

که می خواست او را به اجرا ؟
چپ دموکرات که هر چند ساندرز خیلی قدیمی است و الیزابت وارن بیش از حد ضعیف نامزد; بسیاری از dudes در اتحادیه سالن در شمال شرقی اوهایو.

می تواند او را برنده نامزدی?
احتمالا.

چه چیز دیگری ما می دانید ؟
مانند وارن قهوه ای بسیار خوب سگ.


(علامت Tenally / AP)

SFMOMA

او چه کسی است ؟
یک بار شناخته شده در درجه اول به عنوان یک دوست نزدیک بیل کلینتون و دموکراتیک جمع آوری کمک های نابغه (دهانه) ابداع خود را به عنوان فرماندار ویرجینیا از سال 2014 تا 2018.

این است که او در حال اجرا ؟
هیچ. McAuliffe گفت: آوریل 17, او نمی خواهد به رقابت بپردازند.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
McAuliffe نگه می دارد تا باشند به عنوان اثبات این که او می تواند به حل مشکل و مقابله ساز در سراسر راهرو و Clintonesque سیاست را در تقابل با بسیاری از نامزدها در این زمینه است.

که می خواست او را به اجرا ؟
McAuliffe خود به این نتیجه رسیدند او فقط نمی باید به اندازه کافی بزرگ مربوط به حوزه های گسترده ای دموکراتیک زمینه است.

می تواند او را برنده نامزدی?
احتمالا نه.


(یوری Gripas / فردا نیوز)

اریک هولدر

او چه کسی است ؟
دارنده بود دادستان کل ایالات متحده از سال 2009 تا 2015 و او در حال حاضر پیشرو دموکراتیک redistricting ابتکار با کمک از برخی از بازنشسته به نام باراک اوباما ،

این است که او در حال اجرا ؟
هیچ. پس از بازی با ایده او نوشت: در واشنگتن پست در مارس 7 که او نمی خواهد اجرا شود.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
دارنده سه زمینه های مورد علاقه: redistricting حقوق مدنی و ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همه به معنی لازم.

که می خواست او را به اجرا ؟
سختی می گویند. Obamaworld واقعا پوشش پشت او هرگز برگزار منتخب دفتر, با وجود موفق واشنگتن حرفه ای.

می تواند او را برنده نامزدی?
احتمالا نه.


(ایمان Ninivaggi / فردا نیوز)

میچ تقبیح و

او چه کسی است ؟
تقبیح و خدمت به عنوان شهردار نیواورلئان از سال 2010 تا سال 2018 است. او قبلا لوئیزیانا معاون فرماندار.

این است که او در حال اجرا ؟
بعید به نظر می رسد. "اما اگر من تغییر ذهن شما در حال رفتن برای اولین بار به می دانم" او گفت: نیویورک تایمز ویرایشگر دین Baquet در ماه دسامبر.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
مانند دیگر شهرداران نظر اجرا تقبیح و نظر خود را از یک مشکل حل. او را نیز تبدیل به یک مبارز برای آشتی نژادی, مصرف پایین مؤتلفه بناهای تاریخی در نیواورلئان و ردی ادعای progressivism در جنوب عمیق.

که می خواست او را به اجرا ؟
روشن نیست.

می تواند او را برنده نامزدی?
احتمالا نه.


(Jeenah ماه / فردا نیوز)

اندرو کومو

او چه کسی است ؟
کومو فرماندار نیویورک. او که قبلا وزیر مسکن و توسعه شهری تحت بیل کلینتون.

این است که او در حال اجرا ؟
هیچ. هر چند او تا به ایده کومو گفت: در نوامبر سال 2018 "من حکم آن را." سپس دوباره پدر او مردد در مورد در حال اجرا برای رئيس جمهور ،

آیا او می خواهم به اجرا ؟
یکی می تواند اتخاذ یک فرویدی و تحلیل مرتبط با پدرش کسب و کار ناتمام و یا می تواند توجه داشته باشید که کومو فکر می کند او بیشتر تجربه مدیریت و موفقیت, از جمله همکاری با جمهوری خواهان از هر نامزد حزب دموکرات.

که می خواست او را به اجرا ؟
عملا هیچ کس. کومو مدافعان قلم است که او دریافت نمی کند به اندازه کافی اعتبار اما کار خود را با جمهوری خواهان است خشم امپراتوری دولت دموکرات بدون برنده واقعی هر GOP دوستان است.

می تواند او را برنده نامزدی?
هیچ.


(یوری Gripas / فردا نیوز)

اریک GARCETTI

او چه کسی است ؟
Garcetti است شهردار لس آنجلس.

این است که او در حال اجرا ؟
هیچ. Garcetti flirted با ایده, بازدید از کارولینای جنوبی و نامگذاری فرضی کابینه پر از شهرداران اما گفت که در ژانویه 29 که او نمی خواهد اجرا شود.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
Garcetti زمین بود که شهرداران در واقع انجام کارها و عدم تجربه در واشنگتن مثبت بود.

که می خواست او را به اجرا ؟
Garcetti انتخاب خواهد شد در یک زمین لغزش در سال 2017, اما او تا به حال هیچ آشکار ملی مربوط به حوزه های.

می تواند او را برنده نامزدی?
تردید.


(اندرو بیلبائو / AP)

هیلاری کلینتون

او چه کسی است ؟
در می آیند.

این است که او در حال اجرا ؟
او اعلام کرد در مارس 4 است که او نمی خواهد. اما تا زمانی که او به مسائل Shermanesque انکار امضا در خون و یا تشکیل پرونده مهلت عبور—شایعات احتمالا نمی خواهد بمیرد.

چرا که او می خواهم به اجرا ؟
او نمی کند.

که می خواهد او را به اجرا ؟
صاحب نظران و بیشتر.

او می تواند نامزدی برنده?
نگاه کنید به بالا.


(مایک بلیک / فردا نیوز)

مایکل AVENATTI

او چه کسی است ؟
قبلا Stormy Daniels وکیل او در حال حاضر رو به یک مجموعه ای گیج کننده از اتهامات فدرال.

این است که او در حال اجرا ؟
سلام هیچ راهی وجود ندارد. او در حال حاضر می گوید که او ممکن است یک بار دیگر, اما او نمی خواهد. و اگر او آن را نمی خواهد مهم است.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
توجه قدرت, تمایلات

که می خواست او را به اجرا ؟
برخی از صدای بسیار بسیار طرفداران اختصاص داده شده.

می تواند او را برنده نامزدی?
و نظر خود را به زمان که نامزد "بهتر بود یک مرد سفید" نهایی شد نی.جمهوری خواهان


(لی میلیس / فردا نیوز)

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

او چه کسی است ؟
واقعا ؟

خوب است. این است که او در حال اجرا ؟
بله. او زمینه را برای انتخاب مجدد به بعد از مراسم تحلیف خود.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
ساخت دیوار نگه داشتن امریکا بزرگ ،

که می خواهد او را به اجرا ؟
به طور مداوم در حدود 35 تا 40 درصد از کشور; اکثریت همواره می گوید که او باید نیست.

او می تواند برنده نامزدی?
بله. در حالی که خود را پایین تصویب رتبه بندی کلی باید دامن زده صحبت از یک چالش اصلی تهمت باقی مانده است بسیار محبوب در میان رای دهندگان جمهوری خواه و به عنوان رئیس جمهور اتحاد گسترده قدرت عضلانی ایران با روند برای محافظت از خود.

چه چیز دیگری ما می دانید ؟
شما ممکن است شنیده ام که در دسامبر 2019 او سومین رئیس جمهور تا به حال می شود استیضاح.


(کارولین Kaster / AP)

جو والش

او چه کسی است ؟
پس از قوی اجرا در جیمز باند والش پیوست عقاب به عنوان سرب guitari—صبر کنید, هیچ, مرد اشتباه است. این جو والش شد یک چای حزب کنگره از ایالت ایلینوی از سال 2011 تا 2013.

این است که او در حال اجرا ؟
بله. والش گفت: در 24 آگوست که او را اجرا خواهد کرد در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

چرا که او در حال اجرا ؟
یک بار قوی تهمت حامی والش دستخوش عجیب و غریب سیاسی تحول بیش از سه سال گذشته و در حال حاضر به طور معمول حملات مغلوب ساختن پیشی جستن آنها او را می بیند به اندازه کافی محافظه کار و بیش از حد احترام به روسیه است.

که می خواهد او را به اجرا ؟
هنوز هم وجود دارد برخی از جمهوری خواهان مرده-مجموعه ای در برابر تهمت هر چند vanishingly چند. یکی خستگی ناپذیر اما بیچاره بیل کریستول تشویق والش را اجرا کنند. یک والش نامزدی خواهد شاید هرگز Trumpers کسی را برای رای دادن در اولیه و بالقوه راهی برای تضعیف رئیس جمهور پیش از سال 2020 به طور کلی انتخابات است.

او می تواند برنده نامزدی?
مطلقا نه.


(استفان Savoia / AP)

ویلیام جوش

او چه کسی است ؟
جوش سابق وزارت دادگستری, رسمی, شد, فرماندار ماساچوست از سال 1991 تا 1997 و حزب آزادیخواه معاون-نامزد ریاست جمهوری در سال 2016.

این است که او در حال اجرا ؟
بله. جوش رسما مبارزات انتخاباتی خود در 15 آوریل است.

چرا که او در حال اجرا ؟
تماس با رئیس جمهور تهمت "بی ثبات" و جوش است گفت: "من فکر می کنم کشور ما در معرض خطر و من نمی تونم بشینم دیگر بی سر و صدا در بیاره."

که می خواهد او را به اجرا ؟
جوش همیشه الهام گرفته از احترام خاصی چهارم و 2016 آزادیخواه بلیط به خوبی توسط حزب استانداردهای اما جوش نامتعارف سیاست و گرم-و-سرد رابطه با ایران احتمالا نمی کمک به خود را پشتیبانی می کند.

او می تواند برنده نامزدی?
هیچ.

چه چیز دیگری ما می دانید ؟
این لوگو خیلی باحاله.


(کوین لمرقو / فردا نیوز)

مارک سنفورد

او چه کسی است ؟
سنفورد شد فرماندار کارولینای جنوبی از سال 2003 تا 2011 و یک نماینده ایالات متحده از سال 1995 تا 2001 و 2013 تا 2019.

این است که او در حال اجرا ؟
هیچ. سنفورد خود را اعلام کرد کمپین راه اندازی در سپتامبر 8, اما آن را به حالت تعلیق در نوامبر 12.

به همین دلیل بود که او در حال اجرا ؟
سنفورد شده است یک منتقد صریح دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. "من فکر می کنم ما باید به گفتگو در مورد آنچه در آن به معنی یک جمهوری خواه" سنفورد " در فاکس نیوز یکشنبهو اضافه کرد که ایران "از دست داده است راه ما."

که می خواست او را به اجرا ؟
تعداد زیادی از خبرنگاران که مشتاق به بد آپالاچی نوین جوک. باید شده اند وجود دارد برخی از هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن محافظه کاران مالی که نمی خواهم تهمت اما نمی خواهد رای برای جوش. بسیاری از نیست ،

می تواند او را برنده نامزدی?
هیچ. "من فکر نمی کنم در این طرف وجود دارد هر گونه اشتها به صورت جدی ظریف بحث استیضاح در هوا او گفت:" او به عنوان ترک نژاد.


(الیزابت Frantz / فردا نیوز)

جان KASICH

او چه کسی است ؟
Kasich به تازگی به پایان رسید تا دو دوره به عنوان فرماندار اوهایو قبلا خدمت در ایالات متحده در خانه و در زد 2016 توافق اولیه است.

این است که او در حال اجرا ؟
و به نظر می رسد او نمی خواهد. "وجود دارد هیچ راه در حال حاضر برای من. من نمی بینم یک راه برای گرفتن وجود دارد," او گفت: مه 30. "من هرگز بدست درگیر در یک مسابقه سیاسی که در آن من فکر نمی کنم من می تواند برنده شود."

آیا او می خواهم به اجرا ؟
Kasich به مدت طولانی می خواستم به رئیس جمهور—او زد quixotically در سال 2000. اما Kasich اتحاد مدل دهید خود را به عنوان یک آواز مغلوب ساختن پیشی جستن منتقد و خود را می بیند به عنوان یک جایگزین برای رئیس جمهور است که هر دو صحت به اصول محافظه کار تر و قابل اعتماد و اخلاقی است.

که می خواست او را به اجرا ؟
شاید برخی از بن بست هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن محافظه کاران است. آن را به سختی می گویند.

می تواند او را برنده نامزدی?
حتی او نمی کنم. Kasich قبلا حکومت مستقل و یا شخص ثالث اجرا شود اما پس از بازگشایی شد که درب.

چه چیز دیگری ما می دانید ؟
جان Kasich خریداری یک ریشه CD و آن را منفور بسیار او انداخت و آن را از پنجره ماشین. جان Kasich متنفر برادران کوئن' کلاسیک فارگو خیلی او تلاش خود را برای رسیدن به بمب دارای قدرت تخریبی محلی برای ترک اجاره آن را. جورج خندید و در او. جان Kasich است Bill Brasky از philistinism اما جان Kasich احتمالا متنفر بودم که skit, بیش از حد.


(پاتریک Semansky / AP)

لری هوگان

او چه کسی است ؟
در ماه نوامبر هوگان شد اولین جمهوریخواه به رای به عنوان فرماندار مریلند پس از سال 1954.

این است که او در حال اجرا ؟
هیچ. پس از لاس زدن او نگذاشته اجرا در تاریخ 1 ژوئن.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
هوگان یک عملی وزش جمهوری خواه که موفق به کسب تحسین گسترده در یک استوار دولت دموکراتیک—به عبارت دیگر همه چیز را مغلوب ساختن پیشی جستن است.

که می خواست او را به اجرا ؟
هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن محافظه کاران; هر چه جمهوری خواه معادل یک "دولت خوب" نوع است.

می تواند او را برنده نامزدی?
به عنوان طولانی به عنوان برگ برنده در حال اجرا بود ،


(رسمی سنا عکس)

پوسته پوسته شدن جف

او چه کسی است ؟
این Arizonan سابق ایالات متحده در کاخ عضو تصمیم خود را برای اجرا انتخاب مجدد به سنا در سال 2019.

این است که او در حال اجرا ؟
هیچ. هنگامی که او در زمان یک عامل نقش با CBS در ژانویه 23, او گفت که او در حال اجرا نیست.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
شروع در سال 2016 پوسته پوسته شدن شاید مغلوب ساختن پیشی جستن صریح ترین منتقد در میان انتخاب جمهوری خواهان lambasting رئیس جمهور به عنوان غیر اخلاقی unserious و unconservative.

که می خواست او را به اجرا ؟
لیبرال صاحب نظران.

می تواند او را برنده نامزدی?
هیچ. پوسته پوسته شدن بازنشسته چرا که او حتی نمی فکر می کنم او می تواند برنده جمهوریخواه نامزدی.


اشخاص ثالث و مستقل


Gary کامرون / ایسنا

لینکلن CHAFEE
او چه کسی است ؟

این failson قلمه از رود آیلند, جمهوری, خانواده, Chafee خدمت در مجلس سنا به عنوان یک جمهوری خواه (1999-2007); به عنوان فرماندار به عنوان مستقل و سپس حزب دموکرات (2011-15); و سپس فرار رئیس جمهور به عنوان یک دموکرات در سال 2016.

این است که او در حال اجرا ؟
بله. او در زمینه مقالات به اجرا برای حزب آزادیخواه نامزدی در ژانویه 5.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
این زمان برای رفتن متریک عزیزم.

که می خواهد او را به اجرا ؟
\_(ツ)_/

او می تواند برنده نامزدی?
سخت به می گویند. Chafee تبدیل به یک بیت از یک شوخی ملی اما او بالاترین-مشخصات نامزد به فایل آزادیخواه نامزدی خیلی شاید.


Lexi براونینگ / ایسنا

همین BLANKENSHIP

او چه کسی است ؟
سابق مدیر عامل شرکت زغال سنگ مسی انرژی Blankenship شد و به اتهام توطئه برای نقض معدن-قوانین ایمنی بیش از یک انفجار که به کشته شدن 29 کارگران در سال 2010. او برای آمریکا در غرب ویرجینیا در سال 2018 است.

این است که او در حال اجرا ؟
بله. Blankenship اعلام کرد در 11 نوامبر که او را در حال اجرا برای قانون اساسی حزب نامزدی.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
Blankenship است صدور صورت حساب خود را به عنوان یک مرد که در واقع می تواند انجام آنچه تهمت وعده داده شده است. مردان در بسیاری از دیدگاه های سیاسی و همچنین به عنوان یک به طور کلی درشتی و تعصب است. "رئیس جمهور تهمت به معنی خوب اما او به سادگی نمی تواند آن را انجام داده چرا که او بیش از حد شلوغ مرمت خود زخم وارد و دام بیش از نفس خود" Blankenship در بیانیه ای گفت.

که می خواهد او را به اجرا ؟
بیت ما است.

او می تواند برنده نامزدی?
اوه چه کسی می داند ؟ شخص ثالث نامزد اغلب غیر قابل پیش بینی و/یا نه به طور جدی رقابت.


(از جاستین JALBI)

جاستین JALBI

او چه کسی است ؟
Jalbi نشان داده شده است یک Grand Rapids, Michigan-منطقه صندلی در خانه در ایالات متحده از سال 2011 است.

این است که او در حال اجرا ؟
هنوز رتبهدهی نشده است, اما حزب آزادیخواه اعضای لابی او را به در و او می گوید که فکر کردن در مورد آن است.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
Jalbi قطع یک مسیر به عنوان یک آزادیخواه در خانه به خصوص در ماه های اخیر به عنوان یک منتقد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. در جولای 4, او اعلام کرد او در خروج از حزب جمهوریخواه تغذیه ریاست جمهوری حدس و گمان است.

که می خواهد او را به اجرا ؟
آزادی خواهان ، duh. "وجود دارد بسیاری از مردم که در نظر Jalbi به بهترین کنگره از دیدگاه یک آزادیخواه" حزب آزادیخواه رئیس نیکلاس Sarwark گفت MLive. "آنها فکر می کنم او بهترین کنگره برای اهداف ما پس از Ron Paul."

او می تواند برنده نامزدی?
بله.


(JASON ردموند / فردا نیوز)

هوارد شولتز

او چه کسی است ؟
که کسی که استفاده می شود برای فروش شما بیش از قهوه بو داده است. شولتز شدت پایین به عنوان مدیر عامل شرکت استارباکس در سال 2018 است.

این است که او در حال اجرا ؟
هیچ. شولتز رسما رد کرد اجرا در سپتامبر 6, حدود چهار ماه پس از تخمگذار کردن بسیاری از کارکنان خود و اعلام کرد او را در تابستان با توجه به مشکلات سلامتی. "من به این نتیجه رسیده اند که مستقل انتخاباتی برای کاخ سفید است که چگونه من می تواند بهترین خدمت به کشور ما در این زمان," او نوشت: در پیام.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
شخصی رنجش بیش از نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز پشتیبانی از 70 درصد نرخ نهایی مالیات. نه به طور جدی. شولتز ارائه کرده است برخی از مبهم platitudes در مورد میانه ایده ها و آوردن کشور با هم, اما بیشتر از آن را هم راستا با استاندارد دموکراتیک موقعیت.

که می خواست او را به اجرا ؟
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

او را برنده نامزدی?
چیز زیادی در مورد یک میلیاردر خود به عنوان حامی مالی مستقل است که شما لازم نیست که به نفع یک نامزد. حرکت نزولی این است که شما هنوز هم باید برای برنده شدن آرا در نهایت.


(Darrin Zammit Lupi / فردا نیوز)

جان مک آفی

او چه کسی است ؟
او آن مرد که خود را ساخته شده, آنتی ویروس, برنامه تبدیل بین المللی فراری تبدیل ناموفق 2016 آزادیخواه ریاست جمهوری نامزد شده است. یک سیاستمدار معمولی اساسا.

این است که او در حال اجرا ؟
او می گوید: او به هر دو رقابت برای آزادیخواه نامزدی دوباره و یا به عنوان مستقل اجرا شود هر چند آن را احتمالا ارزش در مورد آنچه که او می گوید با برخی از شک و تردید.

آیا او می خواهم به اجرا ؟
به ترویج cryptocurrency brah. "ببینید من نمی خواهم به رئیس جمهور بود," او گفت: crypto تجارت انتشار در نوامبر سال 2018 است. "من نمی تواند ... هیچ کس می گذرد به انتخاب من رئیس جمهور لطفا خدا. با این حال من حق را اجرا کنند."

که می خواهد او را به اجرا ؟
Rubberneckers فاجعه علاقه مندان است.

او می تواند برنده نامزدی?
"هیچ کس می گذرد به انتخاب من رئیس جمهور لطفا خدا."

چه چیز دیگری ما می دانید ؟
شما می خواهید برای دیدن آنچه آن را مانند به عنوان جنس مخالف به مدت سه ساعت ؟ آنچه را بوسید خدا احساس می کند مانند ؟ شما می خواهید به تجربه بی نهایت آزادی است ؟ دانش خود را ؟ تمایلات جنسی است که incinerates شما ؟ ساده زمان خوب است ؟ فراموشی? او مرد خود را.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب