این 'پوچ' واقعیت جدید گزارش از ایالات متحده

جهانی نقش خبرنگار به مدت طولانی است که یکی از باارزش ترین موارد در بین المللی روزنامه نگاری. Tasos Ka

توسط NEWS-SINGLE در 31 خرداد 1399
Tasos Katopodis / گتی / اطلس

زمانی که روزنامه نگار فرانسوی سونیا Dridi مذاکرات در مورد تجربه خود را پوشش چند هفته گذشته از اعتراضات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در ایالات متحده او اغلب فکر می کند به یکی دیگر از داستان او تحت پوشش.

"صحنه دیدن هر کس در حال اجرا در اطراف میدان لافایت واقعا ساخته شده من فکر می کنم مصر" Dridi یک خبرنگار این شبکه فرانسه 24 و دیگر فرانسوی به رسانه ها گفت: من از یکی از اوایل شب از تظاهرات در پایتخت پس از کشتن جورج فلوید. بیشتر به طور خاص, او گفت: آن را به او از صحنه ها او شاهد در قاهره پوشش ناآرامی های مدنی و تظاهرات که در نهایت به اوج خود رسید در بهار عربی. هر چند آن وقایع و آنچه که اتفاق می افتد در سراسر ایالات متحده در حال حاضر متفاوت از بسیاری جهات هر دو به نظر می رسد در حال حاضر بسیار مهم نقاط عطف است که در آن هر کشور جمعیت نامیده می شود برای تغییر عمیق. در هر دو مورد کسانی که خواستار شدند با خشونت دولتی علیه معترضان مسالمت آمیز و روزنامه نگاران به طور یکسان.

هر چند از روزنامه نگاران مانند Dridi ممکن است تجربه با این نوع از شرایط آن است که یک مجموعه ای از مهارت های یک ممکن است به طور معمول مرتبط با خارجی روزنامه نگاری در آمریکا سرمایه است.

اینکه یک خبرنگار در میان معتبر ترین موارد در دسترس بین المللی روزنامه نگاران—پاداش است که به طور معمول متعلق به یک خروجی اکثر ارشد یا بالاترین-مشخصات نگار. به یک خبرنگار به معنی نگه داشتن با غیر قابل پیش بینی و پر سر و صدا با سرعت از سیاست آمریکا و اخیرا ساخت حس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سطح پهن هرچیزی حملات در هر دو این کشورها آنها را گزارش و اغلب رسانه های خود را.

هنوز هم این نقش هرگز در نظر گرفته شده است به خصوص مخاطره آمیز است. "بدترین چیزی که آنها باید انجام دهید این است که بنشینید و از طریق نا ساعت در سنا انتظار برای [رهبر اکثریت] میچ مک کانل به چیزی می گویند" رابرت ماهونی معاون مدیر اجرایی کمیته حفاظت از روزنامه نگاران به من گفت.

هیچ دیگر. در هفته های اخیر روزنامه نگاران -- هر دو داخلی و بین المللی شده اند موضوع را به بی نظیر حمله به آزادی مطبوعات در سراسر ایالات متحده تعدادی از این حوادث دخیل بازداشت و دستگیری از افرادی که شناسایی خود را به عنوان اعضای مطبوعات است. دیگران شده اند بطور قابل توجهی بیشتر خشونت مربوط به هدف قرار دادن روزنامه نگاران با گلوله های لاستیکی و مواد شیمیایی محرک. یک عکاس خبری بود که برای همیشه کور در یک چشم به عنوان یک نتیجه. مانند فلوید مرگ بسیاری از این حوادث گرفتار شده اند را بر روی دوربین.

برای رسانه های خارجی شده اند که در میان کسانی که حمله هدفمند با گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور و بازداشت دولت در پاسخ به اعتراضات—بیش از 400 رسانه-آزادی تخلفات گزارش شده از زمان تظاهرات شروع—تغییر ادراک از آنچه در آن به معنی یک روزنامه نگار در امریکا است.

Mahoney به نام مقیاس این حملات را "بی سابقه" و اشاره کرد که شش بار به عنوان بسیاری از روزنامه نگاران دستگیر شده اند در هفته های اخیر در ایالات متحده در مقایسه با از سال گذشته است. "ما کارشناسان امنیتی که کمک به روزنامه نگاران در سراسر جهان می گویند که آنها دیده نمی شود پلیس رفتار به عنوان بد به عنوان این پس میدان التحریر در جریان انقلاب های جهان عرب در سال 2011," او گفت:. در میان کسانی که مبتلا شدند و خبرنگار از رسانههای خارجی باعث دولتها در استرالیا و آلمان و روسیه به صدور رسمی پاسخ.

در یک درگیری دستگیر زندگی در درجه, مینیاپولیس, گلوله های لاستیکی در خبرنگار Stefan سایمونز و دوربین اپراتور حداکثر Foerg از دویچه وله با وجود این دو شناسایی خود را به عنوان اعضای مطبوعات است. این یکی از دو حادثه مربوط به آلمان پخش Alexandra فون Nahmen آن واشنگتن دفتر رئیس به من گفت. "این واقعا تکان دهنده برای همه ما," او گفت:, و اضافه کرد که اگر چه او و همکارانش را تجربه کرده اند چنین شرایطی در موارد قبلی—در مورد پوشش تظاهرات ضد دولتی در روسیه از سال 2007 تا 2012—آنها هرگز انتظار می رود به درخواست است که تجربه به یک شهر آمریکایی.

"آمدن به ایالات متحده آمریکا, من فکر کردم آن را بیشتر یا کمتر همان آلمان" فون Nahmen گفت. "البته این فرهنگ های مختلف و سیستم های مختلف از سیاست و دولت است." اما وقتی که می آید به ارزش های او فکر می کردم "این شما می دانید مثل ما."

ایالات متحده شده است یک استاندارد جهانی-حامل برای چه رسانه ای رایگان چشم انداز می تواند و باید مانند نگاه. اما نقش این کشور شده است دست خوش پیشامد میشه از در سال های اخیر است. گزارشگران بدون مرز رتبه آن 45 از 180 کشور جهان در آن سال 2020 جهان در فهرست آزادی مطبوعات از آن مراسم تحلیف رتبه 17 از 130 در سال 2002 کاهش مداوم سازمان نسبت به "بازداشت فیزیکی و ضرب و جرح های بد و آزار و اذیت روزنامه نگاران" که در سال های اخیر است. "ایالات متحده است و دیگر یک قهرمان آزادی مطبوعات در خانه و یا خارج از کشور."

"این بیرون آمدن از هیچ جا" فون Nahmen گفت و اشاره کرد که در این سه سال که او پوشش داده است واشنگتن نواختن بر طبل ضد فشار تمایلات رسیده است از رئیس جمهور و دولت او اعلام کرد که مطبوعات نه تنها غیر قابل اعتماد, اما دشمن. این فرسایش predates مغلوب ساختن پیشی جستن دوران هر چند: بیش از یک دوجین روزنامه نگاران دستگیر شده بودند در سال 2014 اعتراضات پس از کشنده تیراندازی پلیس به مایکل براون نوجوان سیاه پوست در فرگوسن میسوری است. بسیار شبیه جریان اعتراضات کسانی که در تظاهرات مواجه خشونت سرکوب توسط پلیس, از جمله استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل و گلوله های لاستیکی.

"همواره وجود دارد امکان از روزنامه نگاران گرفتار شدن و یا بازداشت پوشش اعتراضات مدنی در ایالات متحده" Mahoney گفت. باید آن را تبدیل به هنجار او اضافه کرد که نمی تواند خبر بدی برای آزادی مطبوعات فقط در آمریکا بلکه در همه جا. "آن را می فرستد وحشتناک پیام در خارج از کشور به کشورهایی که به دنبال نوعی از بهانه و یا پوشش برای سرکوب خود روزنامه نگاران و بهانه ای خود را رفتار بد." تعدادی از کشورها با سوابق بشر-نقض حقوق بشر—از جمله ایران و روسیه و ترکیه و چین—را افتاده در این فرصت به محکوم کردن آمریکا برای آن نفاق است.

زمانی که از من خواسته Dridi و فون Nahmen که آیا آنها مشاهده این آخرین حملات علیه روزنامه نگاران به عنوان یک لحظه نقطه عطفی برای آزادی مطبوعات در آمریکا هم گفت که از آن می تواند. "من یک مقدار زیادی از ایمیل ها از مافوق من از همکاران و بنابراین اغلب وجود دارد از جمله: 'امیدوارم آن را نمی تواند طبیعی جدید در آمریکا'" فون Nahmen گفت. "هنوز وجود دارد و این باور و امید البته که ... آن را به حالت عادی دوباره."

"در حال حاضر" او افزود: "ما نمی دانیم."

"زمانی که من در مصر بودم بسیاری از زمان من فقط احساس [که] وضعیت پوچ" Dridi گفت. این احساس او به من گفت که او احساس به شدت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن داشتن فقط تهدید به از بند باز کردن نظامی معترضان مطرح شده با یک کتاب مقدس در خارج از یک کلیسا بعد از امنیت به زور پاک نزدیک کردند. "این فقط به نظر می رسید پوچ" Dridi گفت: از این حادثه. "در حال حاضر در امریکا, من احساس می کنم که بیشتر و بیشتر است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب