بازیگران Parodying دموکراتیک نامزدها در "عشق ورزیدن ما! خط"

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستان"عشق ورزیدن ما! خط" ارائه می دهد یک نوع آینه جهان است که در

توسط NEWS-SINGLE در 13 بهمن 1398

"عشق ورزیدن ما! خط" ارائه می دهد یک نوع آینه جهان است که در آن سال 2020 دموکراتیک نامزد آواز خواندن و رقص.

"همه جهان را در یک مرحله" هرگز به نظر می رسد واقعی تر از وقتی که به اعمال سیاست عرصه پر از بمب افکن شخصیت های مبارز سخنرانی دلیر پیروزی و ویرانگر شکست همه به خوبی همسان به تئاتر استعداد شکسپیر بهترین. تغییر تعلقات از سزار ؟ اطمینان حاصل کنید. تراژدی لیر? البته. کاخ فتنه از ریچاردز و Henrys? به طور طبیعی است. اما یک آیووا مرحله تولید می رود در جهت های مختلف در دسترس نباشد در نظر گرفتن ludicrousness از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری به وظیفه توسط parodying آن در سبک برنده جایزه برادوی عزیزم "A Chorus Line."

با آیووا قفقاز در افق و تقریبا یک دوجین نامزد هنوز مبارزه برای تسلط در یک glutted زمینه "عشق ورزیدن ما! خط" ارائه می دهد یک نوع آینه جهان از موسیقی و رقص است. داستانی, جو بایدن, پوشیدن clownishly بزرگ کراوات پنجه نرم می کند در آهنگ های برای یک آیووا رای دهندگان به او اعتماد. دیگر فعالان در حضور, بیش از حد, معرفی خود با مسرت و خوشی شعر و زبان-در-گونه سخنرانی: Cory Booker, Amy Klobuchar و پیت Buttigieg—دومی به دنبال به خصوص جوان. ("من چهارده" بازیگر Ryan Henzi که نقش مینیاتوری شهردار جنوبی خم می گوید.)

اما چگونه این گروه از faux-ریاست جمهوری کر-خط بازیگران, زندگی در دولت است که شناخته شده به عنوان ground zero برای دموکراتیک داد و بیداد, رای? هایدی میسون که نقش Klobuchar گفت که او شروع تمرینات به عنوان یک Buttigieg فن اما پس از آن شروع به متمایل به سمت سناتور ایالت مینه سوتا که او به تصویر می کشد. Henzi بیش از حد, اگر چند سال خجالتی بودن اجازه دسترسی به, نظر سنجی سقوط برای نامزد او بازی می کند. "خوب, من را دیده اند بسیاری از پیت Buttigieg بنابراین من ممکن است کمی مغرضانه نسبت به او," او گفت:. جو اسمیت که نقش برنی ساندرز ("من هستم اصولی اما عصبانی" او آواز می خواند در مهیجی بی تاب آهنگ از پیشرو نامزد) نیز تصمیم—برای سناتور ورمونت او اشاره کرد. همسر او مریم Bricker, که همچنین نشان می دهد که الیزابت وارن بود هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت.

"در این زمان احساس می کند متفاوت" Bricker ارائه توضیح او تردید در مورد آنها به حمایت در این مسابقه است. اما پوشیدن یک دختر باب سیم-حاشیه و البته یک ژاکت کش باف پشمی روشن سایه cartoonishly رسیده مرکبات, میوه, Bricker با حضور وارن رویداد کمپین برای دیدار با سناتور چهره به چهره است. "فقط کسی که ملاقات در فرد به شما می گوید بیشتر در مورد آنها" Bricker گفت. او تا به حال احساسی جلسه Lands' End, ژاکت کش باف پشمی به Lands' End, ژاکت کش باف پشمی با وارن. ماه گذشته او و ماسون اعلام حمایت خود را از وارن در Facebook pages.

ما ممکن است دیدن بایدن یا ساندرز انجام هر "مرحله, ضربه, ضربه, جهش, ضربه, لمسی" در هر زمان به زودی (احتمالا بهترین برای هر دو septuagenarians' sakes و همچنین خود ما). و در آیووا caucusers آماده رای خود را وجود دارد مقدار زیادی از تنش و دموکراتیک اختلاف. اما حداقل در یک آیووا صحنه سیاست به معنای نشان دادن چیزی کم ریسک بالا و لگد و شاید چند دست جاز.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب