<em>پادشاه جزیره استاتن </em>و درد از حرکت در

فرهنگ Judd apatow آمده است آخرین فیلم می رود و نور می خندد به عنوان آن را در برابر صدمات است که متوقف کردن

توسط NEWS-SINGLE در 24 خرداد 1399
جهانی

بسیاری از Judd apatow آمده است قهرمانان را به حال طرز فکر کسی که در زندگی پدر و مادر خود را' زیرزمین. Steve Carell 40-year-old virgin, Seth Rogen, بسیاری از خوش برخورد stoners و امی شومر را عنوانی قطار خراب شد و همه قهرمانان دوست داشتنی که تا به حال مقدار زیادی از رشد چپ انجام دهید. اما آن را در زمان تا زمانی که پادشاه جزیره استاتن, apatow آمده جدیدترین ویژگی برای مدیر برای ایجاد یک داستان در مورد کسی که به معنای واقعی کلمه زندگی خود را زیر زمین—انتخاب شاید انگیزه این واقعیت است که این فیلم star واقع است. اما در حالی که پیت دیویدسون زندگی با مادر خود تا حدودی به فرار مظاهر شهرت و شخصیت او اسکات با استفاده از قنات مرد غار به عنوان یک عاطفی کاراپاس.

این روایت بسیار در خط با apatow آمده است آثار مفصل. نویسنده و کارگردان معمولا شروع می شود آثار خود را با reveling در هرج و مرج خود را بسیار ناقص منجر قبل از حفر به ناامنی که امد و شد زیاد آنها است. فیلم هایی مانند زدم تا و خنده دار مردم هستند همه چیز در مورد ترسناک کسب و کار از بلوغ و فداکاری یکی را باید در این فرآیند است. اما در پادشاه جزیره استاتنریسک بالاتر و گریمر. آن شروع می شود با یک صحنه از اسکات متمرد 20-چیزی هنوز در حال مبارزه با از دست دادن پدر آتش نشان بستن چشم خود را در حالی که در پشت چرخ از یک ماشین. او فقط گیر; او را از نظر روانی unmoored چیزی apatow آمده می خواهد به مبارزه با از دقیقه یک.

یک مشکل جزئی بودن که دقیقه یکی از 136. در حالی که آن را کمی تیره تر از بقیه apatow آمده است, فیلم پادشاه جزیره استاتن است به طور مشابه و کرک شده کار می کنند که مخلوط مسخره پاتوق صحنه های غم انگیز درام خانوادگی و حتی برخی از زمان دنباله عمل. Apatow آمده است کمدی همیشه احساس شل و overstuffed در همان زمان در بخشی به دلیل او را تشویق می کند بداهه نوازی در مجموعه و شامل بسیاری از درهم و برهم (اما خنده دار) گفت و گو می کند که کمی برای پیشبرد این طرح است. که سبک یابم است علامت تجاری از مدیر است, اما گاهی اوقات مانع سنگین تم در قلب پادشاه جزیره استاتن.

این اسکریپت باعث می شود تلاش های عمده ای به گریبان با ضربه ای اساسی اسکات نارسی. Davidson, پر جنب و جوش و خام ایستاده طنز همیشه به نظر می رسید مانند یک نسبتا محدود بازیگر در شنبه شب زنده اسکچ اما عملکرد خود را در اینجا تکمیل نشده به پایین و صادقانه. اسکات می تواند بسیار جذاب و گلهای و پس از آن فوق العاده خسته کننده; او لذت بخش است وقتی که حلق آویز در زیر زمین با سنگسار بگیرید و یاد دهید (با بازی Moisés آریاس, Ricky بلس و لو Wilson) اما سهوا غفلت مادرش, مارجی (Marisa Tomei) و خواهر کلر (Maude apatow آمده). از دست دادن پدر خود در خط وظیفه بافندگی بیش از همه چیز و Judd apatow آمده و دیویدسون در حال بي پروا به تصویر کشیدن چه احساسی چوب زیر بغل که تاریخ تبدیل شده است و برای اسکات که با استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای بی مسئولیتی است.

Apatow آمده را پر پیچ و سبک متناسب با اسکات پوسته پوسته شخصیت, اما آن را می سازد نیمه اول فیلم احساس به خصوص بيشکل. فردی صحنه های خنده دار و به خوبی عمل کرده اما هیچ واقعی وجود دارد arc به چفت بر روی علاوه بر اسکات ماجراهای تازه کار, خالکوبی حرفه ای او اشتیاق اما فاقد نظم و انضباط ، عاشقانه subplot بین اسکات و رفیق Kelsey (Bel Powley) نگه داشته است فوق العاده گاه به گاه و پس از ترسناک باز کردن صحنه به تصویر می کشد خود را از رانندگی خطرناک, فیلم نیش ترمزی میزند از نشان دادن هر چیزی شدید که به جای جوابی نیامد و در اسکات unseriousness. او jokiness یک مکانیسم دفاعی است می تواند به راحتی با ابلاغ بیشتر روایت تمرکز. دیگر پلتیر لحظات مانند یک bodega سرقت اسکات را درگیر می رود که طرفین احساس ناگهانی و ناخواسته.

در نیمه دوم فیلم apatow آمده در نهایت شروع به خانه در این نقطه از داستان خود و زمانی که پادشاه جزیره استاتن می شود قانع کننده و در حال حرکت است. مارجی شروع می شود قدمت یکی دیگر از آتش نشان های جلال سبیل پرپشت ری (Bill Burr) و اسکات است که به طور ناگهانی مجبور به قطع با ری و کار خود را خدمه از جمله بدون مزخرف پاپا (استیو بوشمی), همکار قدیمی از پدرش. این است که بیشتر احساسی گل آلود خاک از apatow آمده معمولا سرمایه گذاری به, و آن را گفت با ویژوال سادگی. دیگر بازدید متکی مشهور cameos و ضربه در برابر جهان نشان می دهد کسب و کار یک راه برای کار آسان خشنود جوک به نوعی شخصی کمدی apatow آمده دوست دارد به.

پادشاه جزیره استاتن نمی توانید با تکیه بر این نوع از glitzy مواد, بنابراین به جای آن حفاری به فاجعه انسانی در قلب اسکات زندگی است. کمتری وجود دارد punchy یک آستر و تریلر-آماده جوک و سنگین مکالمات در مورد خطرناک جذبه کاری که ادعا اسکات پدر زندگی است. اما از آنجا که آنها در حال بازی با سر راست و اصالت آن در مبادلات breezier از این فیلم را برای اولین بار در ساعت. Apatow آمده بزرگترین مهارت در کالبدشکافی روابط و که باید ساخته ام تا بسیاری از پادشاه استاتن آیلند's زمان در حال اجرا. بله این فیلم داستان یک مرد جوان رو به شیاطین, اما آن را با این نسخهها کار به عنوان بهترین داستان پاره خانواده در نهایت یادگیری چگونه برای قرار دادن همه چیز با هم.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب