استفاده از یک بایدن کابینه سایه

سیاست اگر معاون رئیس جمهور سابق نام خود را در آینده انتصاب آن به زودى او را به عنوان convener از یک نسل ان

توسط NEWS-SINGLE در 8 خرداد 1399
جو Buglewicz / بلومبرگ / گتی / Shutterstock / اطلس

جو بایدن ضرب و شتم رقیب دموکرات اولیه که شعار آن "من نه ما." در حال حاضر تعداد فزاینده ای از دموکرات ها بر این باورند بایدن باید اتخاذ برنی ساندرز فریاد حمایت طلبی برای خود—با یک پیچ و تاب.

برای ساندرز "نه من و ما" منتقل که او بازدید خود را به عنوان صدا و رگ از یک جنبش توده ای. که واقع بینانه آرزوی بایدن اما این شعار می تواند نماد یک فوتی و فوری جایگزین نقش. این "ما" نمی تواند خود را پرشور مردمی بعد از آن خواهد بود نسل جدید متنوع مقامات دولتی او را وعده را به دولت با او اگر او انتخاب شود.

برای اجرا در این پیام بایدن می تواند شناسایی مقامات او را منصوب به بسیاری از دولت مواضع خود را در دولت—فهرستی که به ناچار شامل چند تا از رقبای خود برای سال 2020 نامزدی حزب دموکرات. که رویکرد خواهد بازیگران بایدن کمتر به عنوان یک نجات دهنده منحصر به فرد پس از کبودی تضاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سال از به عنوان convener از یک نسل انتقال در رهبری ملی.

متعدد با نفوذ دموکرات ها من با صحبت در روزهای اخیر به طور مستقل مطرح شده همان قیاس به توضیح است که امکان: Nodding به ابرقهرمان مارول تیم آنها آن را به نام "انتقامجویان" مدل 2020 مبارزات انتخاباتی. و بسیاری از آنها را پیدا کنید که یک چشم انداز هیجان انگیز.

"اگر بایدن اعلام کرد در اوایل 'در اینجا من مردم آوردن همراه است که نشان دهنده بخش های مختلف از حزب دموکرات ائتلاف دیدگاه های مختلف مردم که آورده اند در سیاست راه حل' خواهد بود که شگفت انگیز می گوید:" Aimee آلیسون موسس و رئيس جمهور از او مردم یک شبکه ملی از زنان از رنگ. "در واقع من فکر می کنم آن را کمک خواهد کرد که بسیاری از افرادی که شاداب [در طول مقدماتی] دریافت reengaged هیجان زده برای چه چیزی ممکن است"

"به اندازه او می تواند نشان می دهد به طور گسترده در سراسر این حزب که یک جو بایدن دولت باید چیزی برای همه, من فکر می کنم که خواهد بود بسیار زرنگ و دانا حرکت می گوید:" شان McElwee از بنیانگذاران و مدیر اجرایی لیبرال رای گیری-و-گروه پژوهشی داده ها برای پیشرفت.

بایدن خودش را به راننده سرشونو تکون دادن به انتقالی نقش بیشتر به طور چشمگیری در دیترویت تجمع شب قبل از میشیگان اولیه در ماه مارس بود که در گذشته بزرگ رویداد عمومی او برگزار شد و قبل از شیوع کروناویروس تعطیل کشور است. "من نظر خودم را به عنوان یک پل و نه هر چیز دیگری" بایدن اعلام کرد در این تجمع که در آن او به نظر می رسد با سناتور کوری بوکر و کامالا هریس و فرماندار میشیگان گرچن Whitmer همه آنها را تایید کرده او. "وجود دارد یک نسل کامل از رهبران که شما را دیدم ایستاده پشت سر من. آنها آینده این کشور است."

ریاست جمهوری نامزد و استراتژیست کمپین باید گهگاه شناور ایده تعیین کابینه در طول انتخابات ، اما هیچ کدام آن را انجام داده اند. شاید نزدیک ترین نمونه هایی هستند که جورج دبلیو بوش بارها و بارها اشاره کرد در سال 2000 که او می خواهم تعیین کالین پاول به عنوان وزیر امور خارجه و هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 منتشر شده یک لیست از قضات او ممکن است انتخاب به دیوان عالی کشور. (این لیست را شامل نمی شود و دو مرد او در واقع نامزد یک بار در دفتر نیل Gorsuch و برت Kavanaugh.)

اجماع در داخل مبارزات معمولا شده است که تعیین پتانسیل انتصاب است مشکل بیشتر از آن را به ارزش. مقامات ارشد از اوایل مبارزات انتخاباتی گفته اند که به اعتقاد آنها خواهد بود بیش از حد طاقت فرسا به دامپزشک افراد در وسط مسابقه. و مبارزات انتخاباتی نگران اند که نامزد برگزار خواهد شد پاسخگو برای همه چیز آینده منصوب می گویند و قبل از روز انتخابات. به این دلایل آنها هرگز به "بله" در این ایده است.

دیوید اکسلراد استراتژیست ارشد باراک اوباما در سال 2008 پیشنهاد توصیف مبارزات' hesitance این است: "آیا شما راضی هستید که نمی خواهد آنها را ایجاد بیش از مشکلات آنها را حل کند؟"

وقتی که من از آنها خواست تا در مورد ایده بایدن مشاوران' واکنش اولیه به همین شک و تردید است. اما هر دو فرصت و ضرورت ممکن است در نهایت منجر بایدن به نتیجه گیری های مختلف نسبت به پیشینیان خود برخی از دموکرات ها بر این باورند.

فرصت: دموکرات ها در حال حاضر یک نیمکت جوانتر بالقوه انتصاب که منعکس کننده این کشور را افزایش تنوع. که خیلی روشن بود در سال 2020 اولیه. بسیاری از رای دهندگان به این نتیجه رسیدند که هریس و بوکر به عنوان مثال نیاز به تجربه بیشتر قبل از نشستن در بزرگترین صندلی. اما آنها در میان دیگر رقبای جوانتر مانند پیت Buttigieg یافت پذیرای مخاطبان است.

فراتر از 2020 زمینه دموکرات ها بیش از دو دهه گذشته به دست آورده اند کنترل از شهردار دفاتر در بسیاری از کشور بزرگترین شهرستانها پرورش چند نسل از رهبران که پیشرفته نوآورانه سیاست در مسائل اقتصادی از توسعه و تغییر آب و هوا به مسکن مقرون به صرفه و اصلاحات در آموزش و پرورش. پس از wipeouts در سال 2010 و 2014 انتخابات میان دوره ای دموکرات ها' بازیابی در مجلس سنا و در عرض فرماندار قصرها نیز ارائه می دهد بایدن آرایه ای از جذاب انتخاب کند.

برای دموکرات ها بازی سیاسی معادل بیس بال فانتزی, آن را سخت به شناسایی طیف وسیعی از پتانسیل قرار ملاقات برای بایدن—این که آیا او می خواهد برای شناسایی افراد برای مشاغل خاص و یا فقط با سر اشاره کردن به طور گسترده تر نشان می دهد چندین نام خواهد بود که بخشی از تیم خود را در هر سیاست منطقه است.

گفتگو با دموکرات ها پیشنهاد بایدن ملی-تیم امنیتی به عنوان مثال می تواند شامل سوزان رایس و تام Donilon هر دو از آنها را به عنوان ملی اوباما-مشاور امنیت; بازنشسته دریاسالار ویلیام McRaven که سازماندهی این حمله که به کشته شدن اسامه بن لادن و Buttigieg سابق South Bend, ایندیانا, شهردار که تجربه به عنوان یک متاهل, همجنس باز, مذهبی, مومن, polyglot کهنه است برخی از دموکرات ها را مشاهده و او را به عنوان ایده آل خودرو به نمایندگی از یک تغییر امریکا به جهان به عنوان U. N. سفیر.

یک بایدن محیط زیست و آب و هوا-تغییر تیم می تواند شامل واشنگتن فرماندار جی Inslee که تنظیم سرعت در بحث آب و هوا در طول خود را مختصر پیشنهاد برای سال 2020 نامزدی; سناتور سابق و وزیر امور خارجه, جان کری, که ممکن است منجر ایالات متحده در تلاش برای احیای پاریس آب و هوا توافقنامه پس از کمک به مذاکره اصلی پیمان; و شهرداران اریک Garcetti لس آنجلس و فرانسیس سوارز از میامی که تحت فشار قرار دادند برای شهرستانها برای انطباق با این خطر در حال رشد. (سوارز نیز پیشبرد بایدن اظهار داشت هدف از انتصاب جمهوریخواهان به دولت او.)

Booker (در کار آموزش و امریکا نیروی کار) تاجر اندرو یانگ (در مدیریت تغییر) سابق اوباما رسمی جولیان کاسترو (در مهاجرت و گسترش فرصت در جوامع اقلیت) و آتلانتا شهردار Keisha لنس کف (در مسکن و توسعه شهری) ممکن است همه موقعیت خود را در داخلی-تیم سیاست.

بایدن را وزارت دادگستری—از جمله کسانی که در کار نژادی-سهام و رای گیری-حقوق—مسائل ممکن است شامل معاون سابق دادستان کل سالی یاتس; سناتور هریس ctq و الیزابت وارن; و سابق گرجستان دولت و مجلس رهبر اقلیت استیسی آبرامز. (یکی از آنها را جدا از یاتس می تواند برداشت برای معاون رئیس جمهور به جای.)

بسیاری از در سمت چپ نیز هیجان برای دیدن وارن به عنوان وزیر خزانه داری هر چند که ارسال خواهد تکان طریق حزب وال استریت حامیان. آسان تر به تصور این است که بایدن تبدیل به شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار شرکت برای کمک به دولت در پاسخ به کروناویروس و برنامه ریزی برای آینده بالقوه بوده است ،

اگر این استعداد در میان جوان دموکرات نشان دهنده فرصت در این رویکرد ضرورت این است: رای گیری عمومی به طور مداوم نشان می دهد که بایدن 77 ساله مرد سفید اول انتخاب شد در سال 1970 نمی خواهد همیشه الهام بخش یک فوران شور و شوق در میان فعالان لیبرال و جوان رای دهندگان که کشیده شد به ساندرز و یا در میان افراد جوان از رنگ به طور گسترده تر.

استفانی والنسیا از بنیانگذاران و رئیس جمهور EquisLabs یک دموکرات شرکت با تمرکز بر Latino رای دهندگان به تازگی به اتمام نظرسنجی در 11 میدان نبرد آمده است که در بر داشت یک سوم از جوان Latino مردان و دو پنجم از جوان آمریکای لاتینی بودند در بهترین دوسوگرا در مورد حمایت بایدن. "او بدیهی است که او چه کسی است," او به من گفت. "وجود دارد یک مغناطیس عامل به برنی ساندرز و بنابراین او نمی تواند از نو خلق کردن آن است."

مانند آلیسون والنسیا مطرح "انتقامجویان" قیاس به استدلال می کنند که شناسایی انتصاب می تواند هم بزنید رای دهندگان unenthusiastic مورد بایدن خود را. "من فکر می کنم آنها باید به دنبال هر فرصتی به مردم چیزی را در مورد هیجان زده," او گفت:. "نشان دادن" تیم Avengers " ... من فکر می کنم می تواند به مردم بسیاری از امید در مورد احتمال از دولت است."

نامزد اغلب خود تکیه می کنند معاون رئیس جمهور به ارسال یک سیگنال استقبال به عناصر حزب خود شک و تردید در مورد آنها. هیچ تضمینی وجود ندارد بایدن را انتخاب کنید یک بلیط متعادل VP: تاکید ایشان بر وفاداری شخصی و راحتی با همسر در حال اجرا ممکن است منجر به او به عنوان مثال به Klobuchar که می آید از همان جناح میانه رو چپ گرا از حزب به عنوان او می کند.

اما حتی اگر بایدن میدارد همسر در حال اجرا است که ارائه می دهد تعادل بیشتر هیچ فرد تنها می تواند در برآورده کردن خواسته های او. وارن خواهد هیجان لیبرال اما نا امید کسانی که به دنبال یک زن از رنگ. هریس خواهد صلیب که بار اما نا امید لیبرال. آبرامز ممکن است برآورده لیبرال ها و طرفداران تنوع اما با چنین دولت محدود تجربه او به نظر می رسد به خوبی از دیدار بایدن را استاندارد خود را از یک نامزد آماده برای به عهده گرفتن ریاست جمهوری در یک روز. "او نمی توانید چک کنید تمام جعبه در یک انسان می گوید:" جف ویور سابق مشاور ارشد Sanders.

سود اصلی از نامگذاری احتمالی کابینه در حال حاضر است که آن را ارائه می دهد بایدن خیلی بیشتر از فقط که یک جعبه که در آن به سیگنال ورود. به همین دلیل ساندرز شد به طور جدی با توجه به شناسایی یک کابینه قبل از انتخابات اگر او تا به حال موفق به کسب نامزدی ویور می گوید. "بعد از آن شما باید با افراد مختلف است که می تواند صحبت می کنند به نقاط مختلف خود را ائتلاف با اعتبار و قطعات خود ائتلاف می توانید خود را منعکس شده در دولت خود را," او می گوید.

ویور تشبیه این ایده را به "سایه کابینت" است که احزاب مخالف در شناسایی پارلمانی کشورها مانند انگلستان. هر دو او و آلیسون توصیف این رویکرد به تولید یک "نیروی چند برابر" برای نامزد, چرا حامیان برچسب گذاشته شده توسط عنوان آینده منصوب خواهد به احتمال زیاد جذب به مراتب بیشتر توجه رسانه ها نسبت به معمولی قائم مقام خواهد بود. که در سمت تلنگر از نگرانی در مورد نامزدها مسئول بالقوه منصوب کلمات: کسانی که کلمات را طنین انداز بیشتر قدرت. ویور می گوید مزایای بایدن خواهد بود آشکار "اگر شما می تواند نه یا 10 نفر در بیخ و بن نه فقط به عنوان جایگزین اما به عنوان آینده نگر اعضای دولت است."

این امر ترکیب اثر او ادامه داد: اگر "گاهی اوقات شما آنها را با هم در یک مرحله که در آن شما می توانید مشاهده کامل تنوع از دولت از هر جهت بر روی صفحه نمایش."

در واقع در حالی که بایدن اصلی-کمپین حوادث بودند اغلب خواب آلود مسلما قانع کننده ظاهر آمد در 48 ساعت قبل از سه شنبه, زمانی که او به نظر می رسد در دالاس با Buttigieg و Klobuchar و سپس در دیترویت با Whitmer هریس و بوکر. واگذاری بیش از ویژه کسانی که افزایش آمار و ارقام نیست خیلی حاشیه راندن به عنوان انرژی بایدن. حوادث بازیگران او را در یک نقش است که به نظر می رسید بسیار طبیعی: وحدت هادی گسترده تحول نه تنها رویایی که تبدیل خواهد شد ملت خود را منحصر به فرد اجرا خواهد شد.

چیزی وجود دارد یک سوال حقوقی در مورد اینکه آیا یک نامزد می تواند نام یک کابینه قبل از او انتخاب می شوند. 1925 فدرال فاسد شیوه های عمل به عنوان تنظیم طول واترگیت دوران تحمیل مجازات بر کسی که "وعده یا وعده انتصاب ... از هر فرد به هر دولتی و یا خصوصی موقعیت و یا اشتغال برای این منظور از گرداندن مراکز فساد در حمایت از نامزدی خود را." اما بسیاری از دانشمندان حقوقی فکر می کنم که نهایی "تهیه پشتیبانی" بند ارائه می دهد یک دریچه فرار: یک نامزد می گویند او را امیدوار به انتصاب افرادی که در حال حاضر حمایت از او و نه شغل تجارت برای رای. شناسایی پتانسیل انتصاب به عنوان اعضای یک تیم به جای امیدوار کننده آنها یک کار خاص را بیشتر کاهش خطر عبور که اساسنامه.

نامگذاری یک پتانسیل دولت در این تابستان پیشنهاد می بایدن دو دیگر مزایای این ایده حامیان اعتقاد دارند. یکی است که آن را به ارسال یک پیام واضح و روشن است که او را آماده برای شروع به کار بلافاصله به مقابله با یک کار بسیار مخاطره آمیز اقتصادی و بهداشت عمومی چشم انداز است. این امر نیز کاملا تضاد بالقوه خود دولت با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت سلطه تقریبا در تمام موقعیت های کلیدی توسط مردان سفید پوست.

جدا از تصمیم خود برای حمایت از ازدواج همجنس قبل از اوباما را بایدن در طول نزدیک به پنج دهه در واشنگتن به ندرت گرفته خطرات بزرگ. و وجود دارد قابل درک دلیل برای هر زودتر نامزد در نظر گرفته که شناسایی یک دولت در نهایت تصمیم به انجام این کار. اما در مقابل کسانی که سنتی محاسبات قدرتمند چشم انداز نهایی شب در کنوانسیون دموکراتیک زمانی که بایدن می تواند ایستادن در مرکز یک مرحله (اعم از حضوری یا مجازی) با وارن Harris, Klobuchar, آبرامز, Buttigieg, بوکر, کاسترو, McRaven برنج Garcetti کف یانگ دروازه و یا دیگران و اعلام کرد که نه فقط منبلکه همه ما در حال آمدن به تنظیم مجدد ملت جهت.

"من فکر می کنم درک ما از آنچه مخاطره آمیز در این لحظه ، خطرناک ترین چیز این است که وضعیت موجود کسب و کار به عنوان معمول سیاست زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید و اقتصاد ما و بهداشت است که در حال ویران در مورد بیماری همه گیر" آلیسون می گوید. "خطر است به تظاهر به سوت زدن در تاریکی به بگو ما انجام داده ایم این بسیاری از چرخه ما می دانیم که چگونه به انجام این کار است.' نه لازم نیست. اگر وجود دارد هر چیزی که در این زمان خواستار آن است برای رفتن شجاعانه و قاطعانه به سمت بافندگی با هم ائتلاف به نفع خود و آماده به حکومت و کمک به این کشور به نوعی از حالت عادی."

به عبارت دیگر: Avengers assemble?

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن