آمریکا استثنا در Coronavirus بحران

مرگ می آید به همه—اما در امریکا آن در نظر گرفته شده است مناسب برای ارائه بهترین شانس تاخیر به بالاترین پیشنهاد

توسط NEWS-SINGLE در 23 فروردین 1399
Donald Trump.
مرگ می آید به همه—اما در امریکا آن در نظر گرفته شده است مناسب برای ارائه بهترین شانس تاخیر به بالاترین پیشنهاد.عکس توسط تام برنر / ایسنا

او صحبت می کند حقیقت خیلی به ندرت است که وقتی شما می شنوید آن را از دهان خود—مارس 29, 2020—آن را به نیروی وحی: "من آرزو می کنم ما می تواند به ما زندگی بازگشت. ما تا به حال بزرگترین اقتصاد است که ما تا به حال ما ندارد مرگ است."

شاید نه کل صاف و پوست کنده حقیقت است. اولین بند بود و نه درست و نه نادرست: از آن شرح داده شده تنها یک میل. یک میل است که من آن را شنیده و آن صدای اکو در خودم—من اعتراف کنم من وزن در دست من برای یک لحظه مثل یک براق اپل. این صدا مانند یک مناسب و معقول "زمان جنگ" آرزوی جنگ بودن قیاس او را انتخاب کرده اند به استفاده از. اما هیچ یک در سال 1945 آرزو برای بازگشت به "زندگی" را به بازگشت به سال 1939—به جز برای احیای مرده. فاجعه خواستار جدید سحر. تنها تفکر جدید می تواند منجر به یک جدید سحر. ما می دانیم که. در عین حال به عنوان او آن را گفت:—"من آرزو می کنم ما می تواند به ما زندگی دوباره" -- او خود را گرفتار مخاطب در یک لحظه ضعف: در پانسمان لباس, بید, و یا در یک کار تماس بگیرید و یا با یک نوزاد در لگن و کار تماس بگیرید و یا قرار دادن در یک خانه منطبق با توجه به شجاع مترو در راه به کار است که نمی تواند در خانه انجام می شود در حالی که میلیون ها نفر از حوصله کودکان صعود دیواره از ساحل به ساحل. و بله در آن شکننده زمینه "زندگی" بود و آرامش صدا و, اگر تنها فصاحت مانند "روزی روزگاری" و یا "اما من دوست دارم او را!" دوم بند من به ارمغان آورد به حواس من. روغن مار, روغن مار, روغن مار. شیطان سازگار است اگر هیچ چیز دیگری. من کاهش یافته است که اپل و اینك آن را متعفن و پر از کرم است.

سپس او در حقیقت: ما از مرگ.

ما مردم مرده. ما تا به حال تلفات و ما تا به حال قربانیان. ما تا به حال بیشتر یا کمتر بیگناه. ما تا به حال بدن به حساب میآیند و گاهی اوقات حتی عکس ها را در روزنامه ها از کیسه های بدن هر چند بسیاری از آن احساس اشتباه بود به آنها نشان می دهد. ما تا به حال "نابرابر سلامت است." اما در امریکا همه از این درگیر برخی از مجرمیت در بخشی از این مرده است. Wrong place wrong time. اشتباه رنگ پوست. طرف اشتباه از آهنگ. اشتباه, کد پستی, باورهای اشتباه در اشتباه شهرستان. موقعیت اشتباه از دست زمانی که خواسته به خروج از وسیله نقلیه. اشتباه بیمه سلامت—یا هیچ کدام. نگرش اشتباه به افسر پلیس است. آنچه که ما به طور کامل از دست رفته, اما, بود, مفهوم مرگ از خود مرگ مطلق. این نوع از مرگ است که می آید به همه ما صرف نظر از موقعیت. مرگ مطلق است و حقیقت وجود ما به عنوان یک کل, البته, اما, امریکا به ندرت بوده فلسفی تمایل به در نظر گرفتن وجود به عنوان یک کل ترجیح می دهند به جای حمله به مرگ به عنوان یک سری از گسسته مشکلات. جنگ با مواد مخدر و سرطان و فقر و.... نه این که وجود دارد این است که هر چیزی مسخره در مورد تلاش برای طولانی کردن فاصله بین تاریخ ما گواهی تولد و آنهایی که بر ما سنگ قبرها: اخلاقی زندگی بستگی به meaningfulness از این تلاش است. اما شاید در هیچ کجای دنیا این تلاش و موفقیت نسبی آن—مرتبط شده است تا با تأکید به پول به عنوان آن را در امریکا است. شاید این است که چرا آفت—در نظر گرفته شده کافی سلسله مراتبی در طبیعت بیش از حد بی توجه به اختلاف درآمد—بودند, پیش تنزل به سابقه در آمریکا تخیل یا به قاره های دیگر. در واقع او به عنوان روشن ساخته شده در اوایل ریاست جمهوری خود تمام "shithole" کشورها در نظر گرفته شود مقصر خود نرخ مرگ بالا—آنها تعریف در محل اشتباه (بیش از وجود دارد) در زمان اشتباه (یک مرحله قبل از توسعه). چنین مکان هایی بودند گرفتار در دائم حس نداشتن پیش بینی به امریکا است. حتی جهانی انقراض—در صورت فروپاشی زیست محیطی—که قرار بود برای رسیدن به امریکا و یا رسیدن به آن تنها در نهایت در آخرین دقیقه. نسبتا امن در آن بالا-جداره پناهگاه امریکا خواهد جشن در هر آنچه که باقی مانده بود از منابع آن هنوز بزرگ در مقایسه با درد و رنج وجود دارد فراتر از مرزهای آن.

اما در حال حاضر به عنوان او تا به درستی اشاره می کند ما با مرگ—ما توانا با آن است. وجود ترس است که از این همه گفته و انجام داده است که امریکا منجر خواهد شد جهان در آن است. و در عین حال ناخواسته قرار دموکراتیک طبیعت طاعون—راه است که در آن می توانید اعتصاب همه ثبت نام رای دهندگان به همان اندازه معلوم می شود تا حدودی اغراق آمیز است. یک طاعون است اما آمریکایی سلسله مراتب صدها سال در ساخت هستند که به راحتی لغو شد. در میان بزرگ نوار بی رویه مرگ برخی از آمریکایی تفاوت باقی بماند. سیاه پوست و لاتین مردم در حال حاضر در حال مرگ در دو برابر نرخ و مردم است. بیشتر مردم فقیر در حال مرگ هستند از غنی است. بیشتر در مراکز شهری در کشور است. ویروس, نقشه, نیویورک نیویورک تبدیل به رنگ قرمز همراه دقیقا همان خطوط به عنوان آن را اگر نسبی سایه قرمز محسوب نمی عفونت و مرگ اما درآمد براکت و راهنمايی رتبه بندی. مرگ نابهنگام به ندرت مورد تصادفی در این ایالات متحده است. آن را معمولا به حال دقیق و سیما, محل و پایین خط. برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها آن را همیشه یک جنگ است.

اما در حال حاضر ظاهرا برای اولین بار او آن را می بیند. و در عجله برای جلال او خود را یک رئیس جمهور زمان جنگ. اجازه دهید او را که به عنوان به عنوان نخست وزیر بریتانیا در سراسر اقیانوس, نیز, تلاش برای محل خود را در Churchillian نقش. چرچیل (که در واقع خود را برآورده زمان جنگ نقش) آموخته راه سخت است که حتی زمانی که مردم به دنبال شما به جنگ و حتی زمانی که آنها موافقت شما تا به حال یک "خوب" جنگ این لزوما به این معنی نیست که آنها می خواهند به بازگشت به "زندگی" و یا رهبری شما را به یکی از جدید. جنگ تبدیل آن شرکت کنندگان است. آنچه پس لازم به نظر می رسد inessential; چه چیزی گرفته شده برای اعطا ن و مورد آزار قرار گرفته نشان می دهد خود را به مرکزی به وجود ما است. عجیب و غریب وارونه تکثیر. مردم خودشان کف یک خدمات بهداشت ملی است که دولت خود را با عنوان جرم جنایی با کمبود بودجه روبرو شده و نادیده گرفته شده این ده سال گذشته ، مردم خدا را شکر برای "ضروری" کارگران آنها یک بار در نظر گرفته شده پست است که تا چندی پیش آنها نفرت برای مایل پانزده دلار در ساعت است.

مرگ آمده است به امریکا است. آن را همیشه در اینجا البته پنهان و انکار کرد اما در حال حاضر هر کس می تواند آن را ببینید. "جنگ" است که آمریکا در حال به راه انداختن در برابر آن هیچ چاره ای جز رفتن بالا و فراتر از خالی نشانده. این یک تلاش جمعی وجود دارد میلیون ها نفر از افراد درگیر در آن است و آنها نمی خواهند به راحتی فراموش کرده ام آنچه دیده اند. آنها فراموش نخواهد مطلق, فوق العاده آمریکایی مخمصه از تماشای فردی متحده به عنوان فرماندار نیویورک, اندرو کومو, فراموش نشدنی آن مناقصه را به عنوان اگر "eBay" برای زندگی صرفه جویی در تجهیزات. مرگ می آید به همه—اما در امریکا آن در نظر گرفته شده است مناسب برای ارائه بهترین شانس تاخیر به بالاترین پیشنهاد.

یکی از پتانسیل های امید برای زندگی آمریکایی است که در آن چنین ایده ای را در نهایت تبدیل شدن به غیر قابل تصور که نسل بعدی رهبران آمریکایی ممکن است پیدا کردن الهام در وینستون چرچیل bellicose شعارهای اما در زمان صلح و کلمات گفتاری توسط Clement Attlee خود تعداد مخالف در مجلس عوام رهبر حزب کارگر که ضرب و شتم چرچیل در پس از جنگ لغزش: "جنگ برنده شده است با تلاش همه مردم ما که با استثنائات بسیار کمی قرار دادن ملت و خصوصی و مقطعی منافع طولانی راه دوم. . . . چرا ما باید فرض کنید که ما می توانیم در رسیدن به اهداف ما در صلح و غذا و لباس و خانه و, آموزش و پرورش, اوقات فراغت امنیت اجتماعی و اشتغال کامل برای همه—با قرار دادن منافع خصوصی است؟"

به عنوان آمریکایی ها هرگز تایر از استدلال وجود دارد ممکن است بسیاری از زمینه های زندگی ما است که در آن خصوصی بهره نقش مرکزی دارد. اما همانطور که پس از جنگ در اروپا و خسته مطلق مرگ های دسته جمعی تصمیم مراقبت های بهداشتی نباید یکی از آنها است.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب