اضطراب دست از نیویورک مترو سواران در صورت Coronavirus

عکس ها و ویدئوها توسط هانا, La follette, Ryan

پس از مهاجرت به شهر نیویورک در سال 2015, عکاس هانا La Follette, Ryan مستند به دست از شهر مسافران: مشت آوردن کیف و گوشی و لاک ناخن, گزیده لایه شاخی انگشت فر در اطراف تسمه یا بسته و یا جاسوس را protectively در برابر دیگر بدن است. این عکس که نوشته های او به Instagram account @subwayhands نیست صحنه: La Follette, Ryan شاخه های این مجموعه در درجه اول با آی فون خود را در حالی که در به طور منظم سفر را از طریق شهرستان و بسیاری از افراد هرگز آگاه باشید که دست خود را در حال داشتن پرتره خود را گرفته شده است. به عنوان یکی از کتیبه ها از طریق رودخانه از عکس ها و ویدئوها بیش از یک هزار نفر در تمام این دست تبدیل به بیگانه و انتزاعی چیزهای موجودات وجود دارد که به طور مستقل از بدن است که تحمل آنها است. به صورت جداگانه هر چند آنها به عنوان صمیمی و خواندنی به عنوان چهره—و شاید بیشتر از آن. “به خصوص در یک فضای عمومی مواجه می شود و مرموز” La Follette, Ryan به من گفت. “دست در حال رسا و واکنشی در راه است که اغلب احساس صادقانه تر. ما نشان زیادی در مورد خودمان از طریق ما عصبی, تیک, تنش در دست های ما ناخودآگاه حرکات.”

به تازگی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس شتاب در شهر نیویورک La follette, Ryan مستند به الگوهای جدید در حال ظهور: دست خشک کن های کوچک در بطری های پلاستیکی از ضد عفونی کننده دست چرخاندن در اطراف هر یک از دیگر به کار لغزنده الکل سرم به پوست دست با شور و نشاط پاک کردن گوشی های. دست پوشیدن دستکش. دست محکم بافت. نیویورک مترو هستند این شهر شریان ها و وریدهای. حتی در حال حاضر به عنوان مقامات بهداشت اصرار مردم برای جلوگیری از شلوغ فضاهای منظور کند کردن گسترش ویروس و به عنوان برخی از مدارس نزدیک تمام شرکت های کار از راه دور و اجتماعات بزرگ هستند ممنوع, قطار هنوز هم در حال اجرا است و مردم در حال سوارکاری—چه چیز دیگری می توانیم انجام دهیم ؟ بسیاری از نیویورکی هنوز شغل برای رفتن به; هنوز هم وجود دارد قرار ملاقات برای ملاقات کرد و خرید انجام می شود. در میان کسانی از ما که سوار مترو این هفته تاپیک جدید hyperawareness مشترک فیزیکی از حمل و نقل از تنفس همان, هوا, لمس کردن کارت های مشابه ماشین آلات و پله ریل و میله گردان. دست ما به طور ناگهانی خطرات پورتال به در یا—انتقال—چیزی terrifyingly نامرئی. ضد عفونی کننده کمک می کند. فاصله کمک می کند تا بیش از حد: در انتظار uncrowded قطار, پخش كردن بر روی پلت فرم. “من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم زندگی می کنند برای دیدن straphangers بودن خیلی محترمانه از فضای شخصی” La Follette, Ryan گفت.

دست که La Follette, Ryan قطاری بگویید متراکم عاطفی داستان; در شمار خود و مدتها آنها را در سورئال نیمه بشریت از مجسمه سازی. (خیلی خاطره انگیز! بنابراین واقعی! آنها می توانند تقریبا واقعی بود!) آنها همچنین در طول ماه ها و سال بگویید جمعی داستان از آنچه که ما می پوشند و می روند آراسته ناخن ساعت و حلقه; مدل جدید از تلفن های همراه و هدفون. اما داستان به گفته او در آخرین عکس در آمد به طور ناگهانی و همه جانبه—جمعی همزمان تنظیم در نحوه تعامل ما با این شهر و با یک دیگر. ضرورت لحظه ای منتقل شده “مترو دست” از یک کار غیر متعارف پرتره به یکی از حیله گر عکاسی خبری.

چند روز پیش در حالی که من انتظار بر روی پلت فرم در میدان بار برای گرفتن یک قطار اکسپرس به بروکلین flickers اسطوخودوس گرفتار چشم من روشنایی شکستن تاریکی یک نواخت جمعیت: دستکش, دستکش های پنهان دست شاید یک در هر ده مسافران. رنگ خود را از احتیاط ایمنی: رنگی بنفش بعید به اشتباه با یک پرستار یا پزشک برای هر یک از رنگ ها از بدن انسان یا توسط مواد غذایی-کارگر خدمات برای هر چیزی خوراکی—واضح تمایز میان جسم و مانع است. در مترو آنها را دیدم از کافهای و کیسه های خرید مانند علائم هشدار دهنده. من به تماشای یک زن مسن تر پوست کردن جفت او و اعمال دوز ضد عفونی کننده به کف دست خود را. او پاک او دست در دست هم و دست تکان داد و سپس آنها را در هوا به سرعت خشک کردن از الکل که glistened در زیر چراغ های فلورسنت. در “مترو دست” از طریق چشم از یک دوربین شین از الکل است غیر قابل مشاهده—اسکراب دست و بال بال زدن در خشک choreography. این حرکات به نظر می رسد هر دو عصبی و عبادت کمتر از یک توده عمل مهار از یک مراسم عرفانی. آنها یک دفع چشم زخم یکی دیگر از خرافات توده-حمل و نقل سن: نفس خود را نگه دارید زمانی که شما از عبور از یک گورستان بلند کردن پای خود را هنگامی که شما رانندگی بیش از آهنگ قطار قلاب و پیچ و تاب و مالش دست ها خود را هنگامی که کسی سرفه در نزدیکی مترو ،

آنچه ما با دست ما در هفته های آینده و ماه است که در واقع یک ماده اضطراری بهداشت عمومی: به گفته بسیاری از کارشناسان این ویروس را در سراسر ایالات متحده در حال حاضر اجتناب ناپذیر است اما بیشتر ما می توانیم به سرعت آن را بهتر مجهز ما در حال حاضر سیستم های تیره و تار خواهد بود به ارائه درمان و مراقبت به کسانی که به آن نیاز دارید. به دنبال از طریق La Follette, رایان کاتالوگ می توانید بی درنگ احساس ناراحت کننده است از تنهایی: حتی در ازدحام حمل و نقل عمومی هر یک از بدن ما است که تنها خود ما. اما تصاویر جدید گرفته شده بر روی لبه یک بیماری همه گیر نیز ماهرانه upend که solipsism. هر فریم ومیزان تنها بر یک فرد یا شاید دو—اما دست خود را’ متمرکز و با وجدان اقدامات اکسپرس جمعی احتیاط و مراقبت جمعی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>