این برنامه از تابستان است فقط یک مولد اعداد تصادفی

تکنولوژی Infinite در خرد کردن بلوک. Instagram بی معنی است در مستند. بهترین ما می توانیم انجام دهید این است

توسط NEWS-SINGLE در 31 تیر 1399
گتی / اطلس

آن زمان من یک هفته برای پیدا کردن یک بطری آب پلاستیکی پر از آنچه که تنها می تواند از توالت.

بود که پس از خانه رها شده ضبط کردن با نشت گاز هشدار اما قبل از من به اطراف چرخید روی ناآشنا بلوک در بروکلین به سه سگ خالدار wiggling به سمت من. وقتی دیدم بطری دروغ گفتن در وسط پیاده رو آن را احساس مانند یک مراسم از تصویب.

این است که من تابستان فعالیت: راه رفتن در اطراف و یا "randonauting" در اینترنت زبان. بطری های آب پر از ادرار شناخته شده به عنوان "شاشیدن بطری" در randonaut جامعه شوخی در داخل است که الهام گرفته از پیراهن. این بسیار ساده است به عنوان جوک بروید: اگر شما صرف زمان کافی کاوش در جهان به طور تصادفی شما را تلو تلو خوردن بر یک بطری پر از ادرار.

Randonauting نیز ساده است. شما می توانید آن را با استفاده از این برنامه رایگان Randonautica که می پرسد شما برای مکان خود, دهید شما را به انتخاب یکی از تعداد انگشت شماری از انواع مختلف "آنتروپی" ژنراتور—که یکی از شما انتخاب می کنید باید واقعا مهم نیست—و سپس می پرسد شما را به تمرکز ذهن خود را بر روی خود "قصد." سپس آن را تف کردن مجموعه ای از مختصات است که می تواندگفته می شود تحت تاثیر ذهن خود را در تعامل با دستگاه یا نه و شما می توانید انتخاب کنید برای رفتن وجود دارد و یا نه و ارائه گزارش از آنچه که شما در پیدا کردن یا نه. (شما می توانید تولید 10 مجموعه از مختصات یک روز به صورت رایگان و پرداخت برای تولید بیشتر.) برنامه لوگو جاست که یک جغد, چرا جغدها دیدن در تاریکی; randonauts دیدن آنچه که مردم دیگر نیست. آنها به ویژه در دیدن آنچه که آنها در غیر این صورت نمی خواهد.

Randonautica راه اندازی شد در ماه فوریه و به مخلوط بررسی در فروشگاه App به دلیل آن که اغلب تصادفات است. علاوه بر این افرادی که زندگی می کنند در نزدیکی بدن آب تمایل به دریافت مختصات است که سقوط در زیر آب است که می تواند خسته کننده باشد. (شما مجبور به پرداخت برای امتیاز به استثنای آنها.) این ایجاد شده توسط جاشوا Lengfelder یک تگزاس و سابق بازیگر سیرک که به من گفت که این برنامه یک بار او را به رها درام در وسط جنگل که در آن او تقریبا پا روی "روشن-قرمز مار زنگی." "من حتی نمی دانند وجود دارد قرمز مارهای زنگی در تگزاس" وی افزود: طبعا چون به طور معمول نیست. (قرمز مارهای زنگی نیز معمولا یک رنگ زنگ یا فقط قهوه ای است.)

با توجه به برنامه توسعه دهندگان Randonautica دانلود شده است 8 میلیون بار—6 میلیون نفر از ابتدای ماه آوریل است. "این واقعا زمانی که ما شروع به باد زدن" Lengfelder گفت. "مردم به دام افتاده بودند در خانه های خود را و آن را به آنها یک راه برای شکستن خارج از روال عادی خود. این یکی از معدود فعالیت های شما می توانید در حالی که اجتماعی فاصله اما هنوز هم ایمن بمانید."

جذبه Randonautica بزرگتر از "این اجازه می دهد تا من به خارج از منزل و کشتن زمان" ، آن است که janky به دنبال مطمئن و همیشه بار. و علم در پشت آن—این ایده که افکار انسان می تواند تاثیر اعداد تصادفی ژنراتور—را ندارد بسیاری از حس. اما آن را با مفاهیمی است که مردم تمایل به عشق: که ما می توانیم انجام کاری شگفت انگیز در هر زمان که ما احساس می کنید مانند آن است که جهان را با ما صحبت می کنند اگر ما سعی می کنیم برای گوش دادن و اتفاقی که می توان رام اگر ما یک نگرش خوب و یک ذهن روشن است.


هر چند شروع stay-at-home سفارشات در بهار بود قطعا برای Randonautica برنامه واقعا منفجر کرد در اواخر ماه ژوئن. این زمانی است که یک گروه از نوجوانان نوشته شده Infinite که در آن Randonautica آنها منجر به رها چمدان است که به نظر می رسید حاوی یک بدن مرده. (پلیس سیاتل بعد اعلام کرد که این موجود دو.) این حادثه دریافت یک دانش سطحی از پوشش خبری از جمله یک, مبین, مقاله در برش. مهم تر از آن الهام گرفته صدها نفر از Infinite به کاربران برای شروع مستند—یا مرحله بندی—خود را نگران کننده Randonautica ماجراهای به طور معمول مجموعه ای به موسیقی از موسیقی متن از فیلم های ترسناک.

"ما در جایی در وسط بین بازی, علم و هنر" برنامه کاملا عجیب و غریب, صفحه پرسش و پاسخ می خواند. پرسش و پاسخ است که هزاران نفر از کلمات طولانی و پاسخ به سوالات از جمله "آیا آن را در برابر دین من?" و "من می ترسم ... خواهد هر چیزی بد اتفاق می افتد؟" (پاسخ اساسا: شاید و شاید.)

Screenshot from Randonautica
این Randonautica برنامه, صفحه فرود,

"هنگامی که شما در حال ارسال میلیون ها نفر از مردم به صورت تصادفی مکان و جستجوی پنهان در گوشه و واقعیت شما ملزم به پیدا کردن برخی از خیلی تکان دهنده مسائل گاهی" Lengfelder گفت: در پاسخ به مرده-body تصویری اشاره به این که مردم اغلب تصادفا انسان باقی می ماند در طول گوگل بروید و شوق. "این بهترین را فشار دهید اما من واقعا نمی که در مورد آن ناراحت چرا که این نوع از خنک. من آرزو می کنم آن را به من بود که آن را در بر داشت."

من تصمیم گرفتم سعی کنید این برنامه به دلیل است که تصویری. آیا به عنوان جنیفر کاستلو 32 ساله واقعی جرم و جنایت فن از ونکوور بود که خوش شانس یاب از یک کیسه پلاستیکی پر از صدها نفر از عکس ها از نان کپک زده که او کشف شده در جنگل در طول یک رگبار باران. او قادر به شناسایی که در آن عکس ها را از آمد—شهر نزدیک Abbotsford—بر اساس یک تعداد انگشت شماری از عکس های فارغ التحصیلی که مخلوط شد. وجود دارد همچنین عکس از یک مزرعه قارچ, اما وجود دارد مقدار زیادی از مزارع قارچ در Abbotsford, او به من گفت تا او قادر به محدود جستجوی خود را هر بیشتر. هنوز هم او سپاسگزار برای او "وحشت زده گنج," او گفت:, و برنامه ریزی برای رفتن randonauting دوباره زمانی که برنامه متوقف می شود توفنده هر بار که او آن باز می شود.

دیگر randonauts, گزارش, ماجراهای خود را در ق و توییتر و یوتیوب و Infinite اند دیده می شود مقدار زیادی ارزش مستند. هیچ یک از مناظر عجیب است واقعا. است که تا آن را از متن ارائه شده به عنوان پیدا کردن یک دستگاه است که به نحوی در cahoots با جهان: یک پنجره پوشش داده شده با یک شبکه پس از آن یادداشت ها. کایوتی ایستاده در یک گورستان در ظهر. استخوان مارها, توالت. اما همچنین یک گوسفند یک قفسه کتاب در کویر خودرو با رنگین کمان چراغ.

این randonauting جامعه (و به اصطلاح randonauting) قبل از وجود Lengfelder راه اندازی برنامه خود را و نسل تصادفی مختصات مورد استفاده قرار می گیرد با کمک یک سفارشی ربات در برنامه پیام رسانی تلگرام. (Lengfelder بخشی از این گروه است که ساخته شده است که ربات.) این randonauts subreddit ایجاد شده در مارس 2019 و در حال حاضر بیش از 114,000 اعضای. وجود دارد, داستان, فوق العاده سالم—معمولا متمرکز بر نجات حیوانات آسیب دیده و یا اتفاقی به معنی مکان های که به یاد کاربران از عزیزان و یا سالاد روز. آن Infinite randonauts که می خواهید برای دیدن شبح وار مسائل و گرفتن بیگانگان. آنها تمایل به تجاوز و بسیاری از آنها فیلم unhoused مردم گاهی اوقات از تماس با آنها را "وحشت زده"—نه از آن است که در خط با "9 اصول" از randonauting.

هنوز جریان اصلی توجه استقبال شده است. رسمی randonauts حساب توییتر که در حال حاضر دارای بیش از 20 ، 000 پیروان به تازگی ادعا کرد که جهان در حال نزدیک شدن به یک "پارادایم شیفت, که در آن فوق العاده ای تبدیل خواهد شد عادی" به عنوان بیشتر و بیشتر مردم شروع به باور به امکان ذهن موثر بر ماشین آلات.


قضیه اساسی Randonautica—که مغز شما می تواند تاثیر تصادفی ژنراتور شماره—می آید از بحث تحقیقات انجام شده در پرینستون آغاز و در سال 1979. در آنجا مرحوم مهندس Robert G. یاهن دهه را صرف بررسی تا حد زیادی تمسخر فرضیه که مردم می توانند با استفاده از "میکرو-کد قالب" بر ماشین آلات در راه است. این نظریه—که به طور کلی بوده است را رد کرد و توسط دیگر دانشمندان—ذکر شده است در مقام Randonautica سایت و برون یابی نشان می دهد که یک فرد می تواند تمرکز بر روی هر نوع احساس خاص و یا اسم و سپس منجر به مختصات که به نحوی مربوط به آن است. برندا دان, Jahn آزمایشگاه مدیر برای سال های بسیاری به من گفت در یک ایمیل که این به نظر می رسید ممکن است به او: "من پیش بینی است که نتایج تولید شده با Randonautica برنامه را معنی دار نشان دادن همبستگی تنها گهگاه اما اغلب ممکن است انتظار می رود." هر چند او افزود: این برنامه دارای یک "جنبه های روانی" است که نخست به کاربران اطلاع انطباقها و رمز و راز.

در این دوره از randonauting ماجراهای من از دانشگاه استنفورد آمار استاد براد Efron به توضیح اتفاقی برای من. "اتفاقی است که بیشتر به صورت تصادفی از انسان می تواند تامل" او گفت:, گیج کننده من بیشتر و اثبات خود را در نقطه. "این واقعا آسان به خودتان احمق است که شما را دیده ام چیزی بسیار غیر محتمل است." در واقع عجیب و غریب حیوانات و اجساد مردگان و نابجا, عکس از نان کپک زده به عنوان مشترک به عنوان مقدار زیادی از چیزهای دیگر.

هنوز هم بهترین randonauting داستان من شنیده ام آمد از 23 سال از تیلور Dickerson زندگی می کند که در اسپوکن واشینگتن و این صدا بسیار غیر محتمل—اما درست به من.

Dickerson اولین تاخت و تاز کردن به randonauting او به ارمغان آورد و به جنگل که در آن او می گوید آنها در سراسر pristinely حفظ نامه های نوشته شده بر روی یک ورق کاغذ نوت بوک. آن را به نظر می رسد به یک دوستی حرف شروع "من از نوشتن این به اطلاع شما از چه شگفت انگیز شما واقعا هستند ... من فکر می کنم لطف شما متورم شده!" و امضا شده توسط یک مرد که—بر او گوگلینگ—تبدیل به هفته قبل از درگذشت. در Facebook, Dickerson و دوستان او می گویند که آنها قادر به پیدا کردن کاری در این نامه خطاب به, و ترتیبات ساخته شده به آن را به او.

"گاهی اوقات من تعجب می کنم اگر وجود دارد نشانه ها و پیام های اطراف ما, اما ما فقط آنها را نادیده بگیرد" Dickerson به من گفت. آن را به حال شده است باران در اسپوکن برای روز هنگامی که او در بر داشت در این نامه ظاهرا دست نخورده. "من آن را خوانده ام حداقل 20 بار. من فکر می کنم در مورد چگونه در واقعیت متفاوت که توجه ام را از هم پاشیده را به پیاده در برف سفرکردن. این بود که ما قرار بود به آن را پیدا کنید."

البته چیزهای عجیب و غریب اتفاق می افتد تمام وقت. نامه دریافت کاهش یافته و در جنگل. نامه پیدا 20-چیزی که رفت و در جستجوی یک تجربه عجیب و غریب. افرادی که نوشتن نامه مرگ در راه های غیر منتظره و تبدیل شدن به اسطوره آمار و ارقام به دیگر افرادی که هرگز حتی آنها را می دانستند. "شگفت انگیز ترین تصادف از همه خواهد بود عدم انطباقها" J. A. Paulos یک استاد ریاضیات در دانشگاه تمپل به من گفت بعد از شنیدن خلاصه ای از randonauting فرهنگ است. "وجود دارد بسیاری از راه های ارتباط با آنچه شما علاقه مند در آنچه شما انتظار می رود آنچه شما ترس به جایی که شما را تا پایان."

من با استفاده از Randonautica تقریبا هر روز در حال حاضر در تلاش برای بیشتر تعجب آور پس از شام پیاده روی در اطراف بروکلین. (من در میانهی شب هر بطری از ادرار.) من متوجه است که من می توانست بیرون رفتن کل این زمان و آن است که مسلما بد است که من نیاز به مشوق هایی از یک بستنی قیفی قطعه از نرم افزار به من فکر می کنم به طور منظم در مورد انجام این کار. اما من دوست دارم این برنامه حتی بیشتر در حال حاضر که من می دانم چگونه آن را وانمود به کار می کنند. آن را به من یادآوری می کند که اسطوره زدائی جهان می تواند گاهی اوقات آن را بیشتر دیدنی و جذاب.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب