هنر عکاسی مدرن سیاه و سفید عاشقانه

فرهنگ در عکسبازیگران عیسی Rae و Lakeith Stanfield مدیر استلا Meghie پذیرای تیره روشنایی و خطوط داستان به ط

توسط NEWS-SINGLE در 22 بهمن 1398
هنگامی که ساخت عکس استلا Meghie گفت که او نمی خواست به "خجالتی و دور از ملانین" تیراندازی فیلم او را در آغوش قهوه ای و تن طلا در, بازیگران,' پوست.جهانی

زمانی که تریلر برای عکس عرضه در ماه نوامبر درام عاشقانه به سرعت درو مقایسه به یک عامل اصلی از '90s, سیاه, سینما: عشق جونزداستان یک برانگیزی با استعداد شاعر نام داریوش (با بازی Larenz Tate) و خود را عکاس شوهر, نینا (Nia Long). تشابه بین این فیلم باید کمی با توطئه های خود را. جدیدتر ستاره فیلم عیسی Rae به عنوان یک موزه متصدی نام Mae و Lakeith Stanfield به عنوان یک روزنامه نگار که نشان می دهد تا به سوال مع مورد او دیر جدا ، خبرنگار مایکل سهام که او تحقیق یک داستان در لوئیزیانا زمانی که او کشف عنوانی چاپ مای مادر به عنوان یک زن جوان است.

برای عکس's, نویسنده و کارگردان استلا Meghie بصری پژواک که بینندگان مشاهده هستند مناسب است. مانند عشق جونز, Meghie فیلم ویژگی های جوی روشنایی, شرجی, موسیقی متن, و, زیبا, ﮐﺲ قهرمانان در تلاطم 20s. هر چند فیلم هایی هستند مجموعه تلفیقی کمیاب در هالیوود امروز عکس می پردازد ادای احترام ظریف به سیاه و سفید-نویسنده کار می کند که قبل از آن آمد. به عنوان یک حومه, نوجوانی, جامائیکا کانادا فیلمساز ستایش دو, فیلم های کلاسیک خاص: "من احتمالا می تواند تلاوت کل اسکریپت از عشق جونز و عشق و بسکتبال," Meghie به من گفت. زمانی که او می خواست به کانال او احساس وحشت و نگرانی نوجوان, او تبدیل به کار مایا آنجلو, در بخشی به دلیل او تا به حال به تماشای Poetic Justice, جان سینگلتون را 1993 کلاسیک است که به شدت با ویژگی های شاعر است. حتی Kendrick Lamar را epistolary آهنگ به همین نام featuring Drake به طور غیر مستقیم اشکال این عکسدر سراسر که مای و مایکل spar که بیش از دو رپرهای بهتر است.

البته دیگر استودیو عاشقانه بازیگران سیاه و سفید بازیگران ساخته شده اند پس از سال 1997 عشق جونز. حتی بدون حسابداری برای indie یا وب سری در دو دهه گذشته تولید متوسط یک تخته سنگ از کمدی سیاه آگهی: فیلم هایی مانند 2010 فقط رایتبا Queen Latifah و رایج; 2011 گروه عاشقانه پریدن جارو; و 2016 را Terrence J و Cassie خودرو مطابقت کامل. بر خلاف عکسبسیاری از این 2010s فیلم اریب قابل ملاحظه ای نور—آیا در تن خود اسکریپت قرار گرفتن در معرض از دوربین های خود را و چهره خود را کست.

Meghie فیلم متفاوت است و در هر سه می شمارد. رائه و Stanfield را تیره پوست کاراکتر نشستن در گیاه-کفن میله راه رفتن را از طریق سایه شهر راهروها و جرعه ویسکی در مای تار آپارتمان در بارانى. فیلم تناوب بین گذشته صحنه مجموعه در لوئیزیانا بسیاری از آنها الهام گرفته شده توسط عکاس کری مای Weems را یادآوری میز آشپزخانه سریو واضح تر عکس های شرح داری از وای' گیج کننده نیویورک جهان اغلب در شب. به غیر از چند لذت بخش صحنه در مایکل برادر (Lil Rel Howery) و خواهر در قانون است (Teyonah parris در) صفحه اصلی, مای و مایکل به نظر می رسد که همیشه در حرکت است. هیچ صریح پاسخ به داریوش و نینا یاد موتور سیکلت سوار در عشق جونز, اما عکس قطاری عدم اطمینان از قهرمانان آن' معاشقه با یک شبیه چشم نسبت به لحظات غیر منتظره از نزدیکی.

اثر تنظیم فیلم در طول شب ساعت یک نوع افزایش صمیمیت. حتی خود را به عنوان پس زمینه عقب رفتن به غروب مایکل و مای چهره همیشه آرام تمرکز پوست خود را درخشان. در این Meghie فیلم پژواک برخی از سبکی انتخاب است که باید برجسته رائه HBO سری نا امنیکه Meghie کارگردانی یک اپیزود در فصل 3. "هنگامی که من به صحبت کرد [عکس's فیلمبردار علامت Schwartzbard] گفتم من فقط می خواهم این احساس فوق العاده اشباع شده است. بسیار گرم است. من نمی خواهم به خجالتی و دور از ملانین'" Meghie گفت. ""من می خواهم آن را می شود حتی براونر و حتی بیشتر از طلایی و [به] تمام فیلم به احساس بسیار مجلل.'"

عیسی Rae و Lakeith Stanfield را تیره پوست کاراکتر نشستن در گیاه-کفن میله راه رفتن را از طریق سایه شهر راهروها و جرعه ویسکی در مای تار آپارتمان در بارانى. (جهانی)

عکس استراتژیک است چگونه آن را با تاریکی است. "به ویژه هنگامی که شما در حال عکسبرداری سیاه پوست وجود دارد می تواند تمایل—اگر شما لازم نیست که حق [مدیر فیلمبرداری] یا نقاش—به روشن [صحنه] بنابراین شما می توانید ببینید [بازیگران]. و شما فقط مانند بزرگ است. در حال حاضر آن را زشت," Meghie گفت: با خنده. اما عکس's نقاش میچ پالسون او اشاره کرد متفاوت بود و "همیشه سعی کردم به استفاده از به عنوان کمی نور به عنوان امکان پذیر است." علاوه بر تمرکز روی مایکل و مای رابطه, این فیلم شامل فلش بک از مای لوئیزیانا به دنیا آمد مادر کریستینا (Chanté آدامز) و عشق و علاقه در آن زمان اسحاق (Y'lan Noel). صبح روز بعد از Christina و اسحاق عشق اول صحنه درخشش خود, New Orleans, اتاق هتل قابل لمس است اما محدود. Meghie توضیح داد که چگونه عکسبرداری با حداقل روشنایی مجاز پالسون به توجه به کشیده آدامز و نوئل را "زرق و برق دار پوست" در حالی که همچنین "نگه داشتن اتاق نوع سایه و الهی است."

در حال حاضر روز به عنوان رابطه او با مایکل گستراند مای شگفتی که آیا او ممکن است مانند مادر او قادر به فرم نزدیک پیوست. در توجه به زنان شباهت, عکس تغییرات آن زبان ویژوال کمی برای بازگشت به گذشته. "ما می خواستیم آن را به احساس کمی متفاوت بدون اینکه بیش از حد چشمگیر است. بنابراین ما به پایان رسید تا با استفاده از لنزهای آنامورفیک هنگامی که ما ضربه گذشته توالی" Meghie گفت: با اشاره به تخصص و ابزار قادر به گرفتن فوق العاده گسترده ای فریم و هنرمندانه خارج از فوکوس تصاویر. "این فقط به [صحنه] کمی نرمتر dreamier احساس ... ما با استفاده از تعداد زیادی بیشتر دستی در لوئیزیانا به آن را احساس کمی بیشتر رایگان." New Orleans haziness و همه بلند پروازانه جوان کریستینا هنوز هم به نظر می رسد صلح آمیز ترین زمانی که او به تنهایی در اتاق تاریک. اما دختر او را نمی تواند پنهان از دیگران با او انجام داد. مای فلورسنت محل کار—شیشه ای-دیواره موزه که در آن او بیشتر tangibly بررسی مادرش میراث—ارائه می دهد متصدی چنین مهلت.

عکس فقط آخرین تجلی Meghie هنری وسواس با "بزرگ, کثیف خانواده است." او شمارش در میان بسیاری از تأثیرات تامارا جنکینز را Slums of Beverly Hills, وودی آلن هانا و خواهرش, پدرو آلمودوار را Volverو اسپایک لی فیلم Mo' Better Blues و او باید آن را داشته باشد. در واقع این عکس است که به همان اندازه در مورد یک زن جوان است حساب با پیچیدگی های زندگی او و مادرش و انگیزه آن را به عنوان در مورد رمان در جلو یک موضوع است که می آید از طریق در Meghie به کار شد. او اولین ویژگی 2016 را ژان Jonesesزیر یک جامائیکا نویسنده آمریکایی و بسیاری از matriarchs در زندگی او است. آخر هفته, Meghie را 2018 مستقل تنظیم شده است به طور کامل در تخت خواب و صبحانه و مدیر نوشت: بسیاری از آن را در یکی مادر او صاحب. "تمام فیلم های من علاقه مند هستم در و که من نوشته ام همیشه به نظر می رسد برای به تعادل عاشقانه و مادر و دختر [داستان]," Meghie اشاره کرد. "این نسخه من از درمان من حدس می زنم. من همیشه در تلاش برای برخی از پایان نامه چگونه رابطه خود را با مادر خود و یا خانواده خود را تحت تاثیر قرار عاشقانه خود را."

چند دهه پس از آتش سوزی از داریوش و نینا اولیه میعادگاه عشق است که هنوز هم یک meandering ظروف سرباز یا مسافر. Mae و مایکل ممکن است زودتر جفت را آشکار بسازد اما این عکسبه لطف مدیر چشم مشتاق حداقل باعث می شود سفر خود را نگاه زیبا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب